Status:
Deze wedstrijd is gespeeld.
Competitie:
UEFA Champions League
Datum:
Woensdag 2 december 2020
Tijd:
21:00 uur
Scheidsrechter:
S. Frappart
Stadion:
Allianz Stadium (Torino)
Toeschouwers:
0
Opstellingen en wedstrijdverloop
-
Opstellingen
-
Wedstrijdverloop
- Juventus Dynamo Kiev
- Wojciech Szczesny Georgiy Bushchan
- L. Bonucci V. Mykolenko
- M. Demiral T. Kędziora
- M. de Ligt I. Zabarnyi
- Alex Sandro Lobo Silva D. Popov
- W. McKennie Sergii Sydorchuk
- Rodrigo Bentancur M. Shaparenko
- A. Ramsey V. Shepelev
- F. Chiesa B. Verbič
- Morata V. Tsygankov
- Cristiano Ronaldo G. Rodrigues
-
Danilo
V. Supryaha
-
Federico Bernardeschi
C. de Pena
-
R. Drăgușin
Denis Garmash
-
D. Kulusevski
O. Karavaev
-
Arthur
B. Lednev
-
10' R. Bentancur
-
21' F. Chiesa 1 - 0
-
27' I. Zabarnyi
-
57' Cristiano Ronaldo 2 - 0
-
62' L. Bonucci
-
62' F. Bernardeschi
-
62' A. Ramsey
-
69' R. Drăgușin
-
66' Morata 3 - 0
-
69' M. Demiral
-
72' C. de Pena
-
72' G. Rodrigues
-
72' D. Harmash
-
72' V. Shepelev
-
72' V. Supryaha
-
72' B. Verbič
-
76' D. Kulusevski
-
76' F. Chiesa
-
76' Arthur
-
76' R. Bentancur
-
84' O. Karavaev
-
80' M. Shaparenko
-
84' V. Mykolenko
-
90' B. Lednev
-
90' V. Tsygankov
Live meepraten
De wedstrijd is afgelopen. Het is niet meer mogelijk om te reageren.
Wedstrijdverslag
Ronaldo scoort weer en bereikt ongekend aantal van 750 doelpunten

Juventus blijft in het spoor van Barcelona in Groep G van de Champions League. De formatie van trainer Andrea Pirlo was woendagavond te sterk voor het povere Dynamo Kiev: 3-0. De Italiaanse kampioen staat na vijf groepswedstrijden op twaalf punten, drie punten achter de ploeg van Ronald Koeman.
Lees verder
SeizoenClubW






De Ligt keert na vier duels afwezigheid terug bij winnend Juventus
Juventus heeft zondagmiddag zonder al teveel moeite afgerekend met Bologna: 2-0. Jerdy Schouten vervulde in de eerste helft van de ontmoeting in Turijn onbedoeld een hoofdrol, daar een afstandsschot via zijn...Lees verder
Jammer dat het weer een 4-4-2 opstelling wordt. Niet bepaald fan van, dus hoop toch wel op een interessante pot...Dat we deze keer overtuigen en mooi voetbal op de mat kunnen brengen. Overigens hoop ik op een inval van Dybala (in vorm weleenswaar). Al een tijdje dat hij niet kan imponeren. Ben benieuwd.
Dit lijkt me toch een 3-4-1-2: De Ligt, Bonucci en Demiral achterin, Chiesa en Sandro wingbacks, Mckennie, Benta en Ramsey(iets naar voren) op het middenveld en dan Cristiano en Morata voorop.
Ja, kan idd kloppen. Via kanaal van Juve stond er 442, vandaar dat ik niet zeker ben.
Tegen Cagliari speelde we heel goed voetbal, Het is alleen jammer dat we constant moeten veranderen van opstelling
Als Pirlo dit systeem handhaaft lijkt Dybala t haasje?
Dybala speelt als een natte krant. Die zou ik momenteel op de bank laten. Eerst maar in vorm komen.
Jammer dat Kulusevski niet achter Morata en Ronaldo speelt. Daar speelt die het best
Wat een verdediging pfff. Demiral doet me denken aan Vidic. Een harde, snelle mandekker.
Mooie goal!
Loopt lekker. Verdiend chiesa, de gevaarlijkste speler tot nu toe
Wat een aanval was dat, goed om te zien dat Demiral ook aanvallend beter is geworden
Ooh Ronaldo die moet er in
Daar gaat Ligt de mist in niet zo een beetje ook
Bonucci in de 2e helft wil je toch niet meer zien.
Wat heeft ie dan weer gedaan
Stond in de 40ste min te slapen waardoor de gelijkmaker bijna kwam
40 minuut? Sorry hoor maar volgens mij is het de ligt die daar helemaal de fout gaat. Ik zou nog een keer kijken als ik jou was.
Echt he, ook dat rare vastpakken van die aanvaller. Had zo maar een penalty kunnen zijn, goed mee weggekomen.
Ik fan groot fan van Demiral maar hij is zo wild en onvoorspelbaar is zijn passing.. Moet ie goed aan werken wil hij wereldtop worden.
Welke trainer je er ook neer zet, het lukt Juventus maar niet om te imponeren met goed voetbal
Om te imponeren moet je meer creativiteit hebben op het middenveld.
Buiten spel
Buiten spel
Buiten spel
wat een goal, dit meen je toch niet hahaha, en dat na een leuke periode van dynamo kiev. wat zuur.
Ben ik dan zo blind? Morata stond toch buitenspel?
Haha wat een eikel man. Gun Morata dan die goal.
Die bal was er niet ingegaan als Ronaldo er niet stond hoor.
Bal was er rustig in gegaan man
Hoe dan?? Morata staat bijna meter buitenspel???
Die Bernandeschi kan ook echt niets!
Behalve op papier het elftal qua aantal compleet maken
Dit was echt buitenspel. Dit gaat weer een discussie worden over de vrouwelijke scheids. Alhowel zij hier niets aan kan doen. Vrouwelijke of mannelijke VAR btw?
Dit soort opmerkingen slaan werkelijk helemaal nergens op. Seksistische opmerkingen zijn zo kinderachtig.
Soccerfan jeetje man, maak er geen drama van, lees de eerste zin en zie de knipoog en ik zeg dat het wellicht voer voor discussie gaat worden, ondanks dat ze er niks aan kan doen. Deze opmerking puur omdat veel mensen dan weer kruid hebben om mee te schieten, waar ik mijn reactie nota bene mee begin. Ik ben nl voorstander van een vrouwelijke scheids, zolang ze maar capabel is.
Volgens mij is er nog nooit een scheids verantwoordelijk gehouden voor niet zien van buitenspel
Nou, de scheids krijgt als eindverantwoordelijke en als hoofd van het arbitrale trio wel vaak het gezeur over zich heen. Maar ik bedoel dat er waarschijnlijk weer veel gedoe komt over vrouwelijke arbiters. Helaas
Dat denk ik niet. Een scheidsrechter kan gewoon onmogelijk buitenspel zien. En het zijn toch echt altijd de grensrechters die de blame krijgen bij missen van Een buitenspelsituatie. Of in dit geval de VAR.
Tegenwoordig wel inderdaad, dat moet ik toegeven. Maar als je zag wat Makkelie gisteren over zich heen kreeg, over iets wat de VAR eigenlijk besloot (want die zei buitenspel, anders hoef je niet naar het scherm te komen). Daar is de scheids dus de kop van jut. En diegenen die geen vrouw als scheids willen, wat er veel waren, zullen weer munitie hebben om mee te schieten. Daarom hoop ik eigenlijk dat de VAR een man is
Morata scoort weer! Al 6 goals in de CL na 5 speelronden. Dan nog te bedenken dat hij een hattrick aan buitenspelgoals maakte tegen Barca.
Morata en Juve is toch een gouden combinatie. Moet eerlijk bekennen dat ik mijn twijfels had toen hij terug kwam, maar is een van de beste spelers bij Juve. Doet ook veel verdedigend werk.
Jullie verguisde die transfer 😉
Fluit die vrouw een beetje goed?
Haha een doordenkertje deze🤣