Status:
Deze wedstrijd is gespeeld.
Competitie:
UEFA Champions League
Datum:
Woensdag 9 december 2020
Tijd:
18:55 uur
Scheidsrechter:
Carlos Del Cerro
Stadion:
Johan Cruijff Arena (Amsterdam)
Toeschouwers:
0
Opstellingen en wedstrijdverloop
-
Opstellingen
-
Wedstrijdverloop
- Ajax Atalanta
- André Onana Pierluigi Gollini
- N. Tagliafico Rafael Tolói
- L. Martínez B. Djimsiti
- N. Mazraoui C. Romero
- P. Schuurs Robin Gosens
- Z. Labyad Hans Hateboer
- R. Gravenberch Remo Freuler
- D. Klaassen Marten de Roon
- B. Brobbey Matteo Pessina
- Antony Alejandro Dario Gómez
- D. Tadić D. Zapata
-
Q. Promes
José Luis Palomino
-
J. Ekkelenkamp
L. Muriel
-
Klaas-Jan Huntelaar
-
J. Timber
-
E. Álvarez
-
22' R. Gravenberch
-
46' B. Brobbey
-
63' J. Ekkelenkamp
-
52' N. Tagliafico
-
60' H. Hateboer
-
63' Z. Labyad
-
64' K. Huntelaar
-
64' N. Tagliafico
-
79' J. Palomino
-
79' R. Gravenberch
-
79' R. Gosens
-
79' L. Muriel
-
79' D. Zapata
-
90' J. Timber
-
82' R. Freuler
-
85' L. Muriel 0 - 1
-
90' L. Martínez
-
90' E. Álvarez
-
90' J. Timber
Live meepraten
Spannend. Zie het niet gebeuren helaas, denk 1-1. Ajax mist enig koelbloedigheid op zulke momenten. Maar hoop dat ze me de mond snoeren en dat ze doorgaan. Zou nice zijn.
Neres mist tot nu toe ook alle echt cruciale wedstrijden door blessures. Verder twijfel ik ook aan zn fysieke gesteldheid aangezien hij altijd veel langer moet herstellen van blessures waar normaal een specifieke tijdsperiode op duurt het bij neres altijd 3x zo lang
Soms zit het voor spelers niet mee op fantastische momenten. En Neres lijkt het altijd te hebben.
Heel jammer ook want ik vind het een fantastische voetballer. Hoop alleen niet dat dit een dingetje wordt. Heeft ook altijd heel lang weer nodig om weer op niveau te komen. Dit heeft hem ook al heel vaak teruggeworpen in zn ontwikkeling anders was deze jongen al lang weg denk ik.
T zal ook mee moeten zitten vandaag, kans moet goal zijn. Hopelijk wat meer scherpte (geluk) voor de goal. Deze Cl campagne al een hoop kansen gemist man.
Exact, dat mis je toch wel meer in dit Ajax team dan voorheen. Nu lijkt alles van Tadic te moeten komen maar dat is ook te veel gevraagd. Voorheen had je vdbeek erbij, de klik Promes, Ziyech. Tsja.
Ik geloof er wel in vanavond. 1-0 is al voldoende. Als Ajax nou de eerste helft in Bergamo herhaalt en de tweede helft de voorsprong houd, dan moet het goedkomen.
Waarom Martinez als CV terwijl er een spits van 1,93 rond loopt bij de tegenstander. Zet gewoon Alvarez naast Schuurs!
Beide met de draaicirkel van een vrachtwagen.
Je moet als Ajax waarschijnlijk het spel maken. Dan is het denk niet fijn om a. twee rechtspoten te hebben en b. om dan toch een mindere opbouwer in de vorm van Alvarez op het veld te hebben. Blind is ook niet lang dus je zou hetzelfde probleem hebben gehad.
je gaat toch geen brobbey opstellen als je moet winnen van atalanta??? Vreemde keuze van Ten Hag
Tuurlijk wel, Huntelaar is het niet meer en als Tadic de spits in gaat moet Promes spelen
Hoezo dit dan weer? Want traore is veel beter denk jij? Brobbey is zowel sterker als sneller. Ik vind het juist een aangename verassing, Ajax mist sinds jaar en dag pure snelheid voorin, wordt het eindelijk eens opgesteld en dan wordt er alsnog geklaagd.
Als tagla niet in eigen goal geschoten had en als Onana niet onder die bal gevlogen was dan was Ajax tweede ronde CL. Nu wordt het lastig.
Best gek ja, die blunders en ook die 2-2 tegen Atalanta was niet best, stom verdedigen. Plus de vele kansen niet afmaken. Anders was je allang al door. Het Ajax met Ziyech, vdbeek, Frenkie en de Ligt was dik eerste geworden. Dat was wat geweest zeg voor Ajax.
Ja met Ziyech en Vd Beek werd je 3de met Chelsea en Valencia,datzelfde Valencia dat pak kreeg van Atalanta en Chelsea dat op een grote afstand eindigde van Liverpool
Maar als je altijd je beste spelers verkoop?
Tja, natuurlijk zijn die door de arbitrage wel 3 punten door de neus geboord tegen chelsea. Zo niet waren ze eerste in de poule geworden dus ja
Als Casillas ze teen 1cm kleiner was dan ....
Ach dan geldt ook als de scheids wel had opgelet bij de Jong.....
Als heb je in topsport niets aan. Daarnaast als de var opgelet had hadden ze verloren. De penalty sloeg nergens op.
En als Bizot geen rood had gekregen tegen Sparta had AZ nu CL gespeeld.....maw als is een dooddoener.
Op CL niveau moeten kansen erin anders ben je klaar, hoe leuk je ook speelt en daar ontbreekt het dit seizoen duidelijk aan. Ik vrees dan ook dat dit het laatste station is wat betreft CL. Al hoop ik vandaag eens op het tegendeel natuurlijk.
Pffooe...,al vanaf vanochtend best nerveus voor deze wedstrijd. D-day en hopelijk kunnen we doorstoten naar de laatste 16 van Europa ! Even 90 minuten een hartslag van 180, hopelijk is het genoeg !
Kom op mannen! Ik heb er vertrouwen in! 3-1, Brobbey, Antony, Tadic en Zapata.
Kom op Ajax! Vol gas gaan voor de volgende ronde! Aan alle ajax fans, veel plezier hopen op een prachtige voetbalavond!
Ik zeg 4-0
4-3, schrijf maar op! Doelpuntenmakers: Mazraoui, Martinez, Gravenberch en Tadic Gómez (2x) en Zapata
IK schrijf het op.
Ik ben eigenlijk helemaal niet nerveus, want ik zie geen enkele mogelijkheid hoe dit goed moet komen. Als je top bent heb je een redelijke kans, maar er zijn teveel goede spelers niet bij. Daarnaast wint Ajax thuis bijna niets in de cl, en Atalanta is uit juist weer heel sterk. Kortom; ik hoop dat ik 't fout heb, maar ik verwacht een achterstand waarna Ajax geen vuist kan maken.
Ik vrees er ook voor. Desalniettemin, 4-0
Op dit soort avonden kan er van alles gebeuren en hoop dat de cl spanning dit keer vleugels geeft bij ons aller Ajax ! Supporter in slechte en goede tijden maar ik denk dat Ajax in staat is om het elke club lastig te maken, ook met deze selectie.....
Het is denk ik de beste opstelling die je kunt maken op dit moment. Labyad vind ik nog steeds niet overtuigen maar het is ook eigenlijk een backup dus logisch dat hij in de basis begint bij (gebrek aan beter). Als na 60 min nog 0-0 staat labyad eruit Promes erin tadic lijn zakken. Maar ik hoop op een vroege ajax goal. Ajax moet dus zal een leuke open wedstrijd worden met veel risico's.
Ik zou toch liever Tadic in de spits zien. Man, na de wedstrijd in Bernabeu is het eigenlijk al raar dat hij überhaupt nog uit de spits verdwenen is. Wat was hij toen bizar goed.
Ik begrijp wat je bedoelt. Maar ik heb liever wel een echt spits staan. Tadic wekt soms bij irritatie op met het eeuwige kap en draai momenten. (Tevens wel de beste ajax speler)
Ai die opstelling is niet geweldig vooral de nummer 10 en 9, de belangrijkste aanvallende posities zijn niet best.
Succes Ajax-fans, hopelijk een leuke wedstrijd en overwintering in de CL. En dan morgen ook Feyenoord en AZ, dan hebben we een top-Europese campagne.
'gelukkig' is Ajax wel door in Europa al, maar dat was je aan je stand verplicht. Ik zou haast zeggen op basis van de eerder gespeelde wedstrijden dat je zeker niet minder was dat Atalanta, maar ik zie Ajax vanavond helaas niet winnen.
Spannend, hoop dat het Ajax gaat lukken, maar ik vind het echt niet te voorspellen. Vind Atalanta maar een rare ploeg.
Sorry ajax fans maar denk dat dit ' ervaren' Atalanta, ondanks het betere spel van Ajax, er vanavond met de wint vandoor gaat. Hebt het toch denk ik laten liggen uit bij atalanta en uit bij liverpool...
Zeker. Naar ook dat Atalanta wel wist te winnen van Liverpool, dat heeft het ook wel een beetje op z'n kop gezet.
Mijn voorspelling is weer een 2-2 wedstrijd. Laten we hopen dat Ajax op zijn best is vanavond en voor een verassing kan zorgen!
Moet Ajax winnen of is een punt voldoende?
Winnen.
Moet winnen
Wytse van der Groot geeft commentaar bij een wedstrijd van Ajax, nu snel overschakelen naar Ziggo dus...
Wat?? Beste commentator van Nederland zonder twijfel in mijn mening
In iedergeval beter dan de irritante sierd
Ik zag dat Ajax een 'ajax radio' heeft waarbij ze de wedstrijd verslaan. Zijn er eigenlijk mensen die via de radio luisteren?
Met regelmaat als ik niet kan kijken of nog onderweg naar huis/vrienden ben. Alleen luister ik dan altijd via langs de lijn
Langs de lijn inderdaad ook heel regelmatig op gehad, op dins- en woensdagen onderweg van werk naar huis. Goede radio-commentator kan je een zeer goed beeld van een wedstrijd geven en bij de langs de lijn vind ik ze daar echt goed in.
Ik kan hier zo kwaad om worden. Hoe haalt ten hag het in z’n hoofd om brobbey in de basis te zetten in zo’n belangrijke wedstrijd. Wat heeft Huntelaar gedaan dat hij amper minuten mag maken. Die had 100% moeten spelen. Belachelijke keuze dit.
Huntelaar is toch een echte pinch-hitter..
Echt totaal niet mee eens. En kijk de wedstrijd eerst eens gewoon voordat je de trainer al veroordeeld...
Blind gaan we voetballend wel missen.
Is er al gezegd dat Gosens een halve Nederlander is?
Wist je dat Asensio half Nederlands is, erg interessant en relevant 😄
Kom op mannen!
Wat een kast die Brobbey
Zit Jan Siemerink op de bank bij Ajax??
Ja zeker, teammanager
Joh, nooit opgevallen.
Ajax gaat dit winnen
Verbinding niet helemaal lekker of ligt dat aan mn tv?
Had ik ook met de vorige wedstrijden.
Ligt denk ik aan je TV, sbs 6 is bij mij in ieder geval gewoon goed
Hmm apart. Bij andere zenders niet. Maar nu stoort ie af en toe
Ajax gaat niet winnen. Wordt EL.
Hopelijk is er een mod aanwezig, echt geen zin om me 90min te ergeren aan jou
Dan erger je maar, ik geef alleen mijn mening: Ajax gaat dit niet redden!
Ajax is ongeveer 5x zo sterk als atalanta op het moment.
Misschien wat vroeg maar Ajax begint echt heel sterk
Man wat mis ik een kolkende Arena zeg..
Scheids laat al een paar buitelingen onbestraft, van twee kanten, dat bevalt me wel.
Als ie maar consequent is...
wel jammer dat die klaiber niet mee doet haha
Ook jammer dat Circus Atouba niet mee doet en HW4, halb mensch, halb tier 😄
Labyad is niet geschikt voor dit niveau.
Labyad kom op zeg
Bizar hè, zo kansrijk en dan pass je die bal gewoon random ergens heen
Pff Labyad
Ajax onwaardig
Hij is momenteel de beste speler op het veld.
Ja aan atalanta kant ja
Fijne techniek 👌
Goeie scheidsrechter tot nu toe!
Sjonge jonge labyad. Echt serieus dit?
Haha die assistent vlagt niet voor dat vasthouden. Daar heb je dan ook weinig aan..
Hij zag het goed.
Lamlul
Niet schelden!
Labyad, wat doet hij? Loopt Brobbey nu weer in de weg..
Ajax heer en meester, nu nog kansen creëren. Goed om te zien hoe fel iedereen is💪🏼
Fel maar geen resultaat.
Kun je aub kappen met reageren. Niemand neemt je serieus
Jij toch wel?
Lamlul
Stugge ploeg dit. Heb er vooralsnog een hard hoofd in.
Ik al een week lang. Wordt gewoon EL.
Ook mooi
Jaa tooch
Antony pass gewoon gast
Hij hoort je niet. Spreek portugees
Sodemieter toch op lamlul
Niet schelden!
Waarom speelt brobbey? Die heeft alleen keukenkampioen divisie ervaring. Dan gooi je toch huntelaar in de spits? Veel meer ervaring. Voor wat is huntelaar eigenlijk speler van ajax? Verdient een godsvermogen, maar speelt amper. Zelfs als traore er niet is.
Omdat Huntelaar niet goed genoeg is.
Wat doet die bij ajax dan? Speelt alleen als het 0-7 staat bij VVV. Of de laatste 5 min als stormram (liverpool).
Precies. Lekker geld verdienen zo.
Waarom is dat van antony dan niks scheids?
Hateboer haalt wel zijn NL-elftal niveau...
Leuke scheids, lekker doorspelen.
Ik stoor me nu alweer aan labyad. Is nu al duidelijk dat hij geen fluit gaat toevoegen. Gewoon je belangrijkste positie.
Zucht... Dat Ten Hag het niet ziet..
Ik ga vanavond extra op Hateboer letten want die blijkt “geweldig” te zijn bij Atalanta terwijl hij in Oranje niks laat zien.
Die brobbey is sterk man, jezus
Hij had bodybuilder moeten worden. Verkeerde vak gekozen.
Nee hoor, doet het goed.
Nu niet
Jammer, veel tijd.
Elke wedstrijd weer die armoedige hoekschoppen bij Ajax.
Jezus man, wat loopt die Labbekak slecht te voetballen. Niveau Dordrecht.
Labbezakpatat bedoel je
Ligt het nou aan mijn televisie, of kunnen er bij Brobbey wel een paar kilootjes af?
Ligt aan jou.
Is spiermassa
Hij is van Nature gewoon een blok spier. Daar kan hij niet veel aan doen.
Kudus is toch niet het hele seizoen geblesseerd of wel?
Nee dat niet. Is al wel weer in training
Ey Mazraoui in de Champions League is echt een hele andere niveau
Corners worden nu ook wel voorspelbaar zo
Wat een kansloos eerste kwartier zeg, van beide kanten is het helemaal niks
labyad dit is geen Emmen!! tempootje hoger...
Tuurlijk wordt Labyad afgetroefd, doe maar ff wisselen Ten Hag
Gaat er nog wat gebeuren?
Interessant ook om Gravenberch en Klaassen tegenover de Roon te zien. Zijn toch drie concurrenten van elkaar voor 1 positie op het middenveld in Oranje.
Bizar hoeveel Atalanta zomaar over de zijlijn trapt. Je mag toch hopen dat Ajax snel profiteert van die slorgdigheid.
Komt ajax goed weg
Twee seizoenen geleden had ik na de poulefase wel het idee dat Ajax wel redelijk tegenstand kon bieden wanneer ze een topclub zouden treffen (zeker na de wedstrijden tegen Bayern). Maar dit Ajax lijkt me toch een flink maatje te klein wanneer ze nu een Bayern, Juve of PSG zouden loten.
Ff serieus Klaassen, je loopt zowel aan de zijkant en centraal niet met je man mee!!??? Wtf deed hij daar ?
Het probleem is dat we teveel spelers hebben die eigenlijk boven zichzelf uit moeten stijgen. Zijn die niet top, lijkt het meteen alsof ze er niks van kunne
Zulke spelers hebben vaak het publiek nodig voor dat extra steuntje in de rug en laat nou net dat niet aanwezig zijn vanavond.
Uiteraard lekker mee verdedigd door Labyad, krijg zelfs heimwee naar Alvarez op het middenveld.
Wat een slecht schot van De Roon, had minstens op doel gemoeten
Op doel was het wel een goal geweest. Wees dus maar blij dat ie naast schiet.
Wauw hoe kan de Roon dat missen.
Labyad laat de Roon weer lopen
Kramp in m'n poot van ellende echt
Labyad laat de Roon weer lopen
Ik hoop dat op het eind Huntelaar de winnende erin ramt. Hij kan dat en hij verdiend het.
Op basis van wat?
Sorry maar Ajax heeft echt te veel ingeleverd. Men moet niet blijven hangen in dat ene top seizoen. Hopen dat het lukt maar de kwaliteit is echt veel minder nu.
Kudus ipv labyad, blind ipv martinez en neres erbij en het is al stukken anders
Vind dat middenveld vooral niks bijzonders hebben
Labyad laat weer eens lopen man man wat een kans de roon
Labyad zat bij Utrecht prima op zijn plek.
Labyad op 10 🙁
Dat is niet best he....
Nope
Met alle respect maar je kan op dit niveau toch echt niet aankomen met Labyad. Als je dan ziet wat Atalanta daar heeft met Gomez is dat een wereld van verschil.
Telkens lopen er mensen vrij van Atalanta op het middenveld Klaasen en Labyad staan te kijken.
Beste kans. Als die iets zuiverder had geschoten was het een goal geweest. Kom op Ajax snel die goal maken, dan moet atalanta wel komen en vallen er nog meer gaten voor de 2e goal.
Heeft Ajax een pak koelkasten opengetrokken? Weer zo’n tientonner aan spier in de spits, hoeveel daarvan hebben ze er wel niet lopen?
Brobbey telt voor twee in ieder geval 😂
Brobbey speelt redelijk sterk tot nu toe. Labyad zou ik wisselen.
Ik niet. Hij is de beste man aan Ajaxzijde.
Vervelend mannetje ben jij
Oud nieuws
Ja tuurlijk. As Labyad 1 bal verkeerd aan nemen moet ie al gewisseld worden ja. Schieten de anderen 3 keer in eigen doel dan horen we je niet.
Elke wedstrijd is hij het slechtste van de elftal en elke wedstrijd verdedig je hem. Wat natuurlijk logisch is als je fan van hem bent. Maar zelfs jou moet het toch opvallen dat hij werkelijk waar elke wedstrijd de slechtste van het veld is?
Want klaassen en tadic spelen de sterren van de hem nu?
Ja absoluut
Wat een domme kaart van Gravenberch.
Als ajax in dit tempo blijft spelen dan wordt het niks vandaag
domme overtreding gravenberg. totaal onnodig
Gaat allemaal te snel voor Gravenberg
Haha leer eerst zijn naam goed te spellen.
Serieus Gravenberch.....waarom? Waarom zo’n domme overtreding maken op een plek waar dat niet hoeft. Je ziet hem van een afstand aankomen hè.
Dit gaat Ajax niet winnen hoor, aanvallend nog weinig laten zien.
Dat zeg ik ook.
Duidelijk dat je inprincipe de kwaliteit mist om dit kapot te spelen. Je hebt dus een bevlieging of een grote fout nosig, anders ga je hier niet scoren.
Je hebt simpelweg geen echt creatieve aanvallende middenvelder, het is gewoon te matig.
Atalanta hoeft niet, Ajax kan (momenteel) niet.
Ik blijf t zeggen, als je met labyad speelt van speel je met 10 man, ongelooflijk wat eth in hem ziet pfff
Labyad is zo nutteloos in Europese wedstrijden. Durf te wedden dat Promes het beter doet
Ook in de eredivisie. Een van de slechtste aankopen van ajax.
Labyad is echt zo traag lijkt een paar kilo teveel mee te dragen.
En zelfs met die paar kilo teveel wint hij geen duel
Klein applausje voor Labyad ik tel 23 minuten en hij heeft een bal over 3 meter vrij naar een medespeler gekopt 👌
Legend
Ajax staat zowel in defensief als aanvallend opzicht niet goed. Aanvallend word er te weinig ruimte gecreëerd en defensief laten ze te veel ruimte open voor Atalanta. Ajax is niet kansloos want Atalanta is ook gewoon waardeloos maar het moet echt wel beter.
Heb zelfs liever promes op 10
Brobbey is echt heel lekker om in de spits te hebben, kan nog verbazend goed mee voetballen ook
2 bange ploegen
Een van beide mag overwinteren dus angst zal er zeker zijn
Wat een tempo... wat een waardeloos niveau weer...
Ik weet niet hoe Atalanta op de counter is, maar als Ajax straks wel moet komen en dus ruimte weg moet gaan geven, dan ben ik er bang voor... Wordt momenteel iig weinig gecreëerd
Tikki breed, tikki terug en vervolgens inleveren
Alsof we 7 jaar terug in de tijd zijn gegaan. Angstig schildpadden voetbal
Tegen Liverpool schoten ze al bijna niet op doel, maar nu lukt het ook al niet in het eerste half uur.
Het lijkt wel alsof we terug in de Frank de boer tijd zijn zeg. Beetje dom de bal heen en weer tikken achterin. Ja daar ga je mee winnen. Kap met dat angstige gedoe. Denk aan real uit, Juventus uit. Ga voetballen zeg.
Atalanta staat toch lekker te spelen.
Ze gaan ook winnen.
Beiden gewoon zwak bezig.
Ze komen niet aan een behoorlijke aanval toe . Gaat een moeilijke avond worden .
Opbouwend duurt het veel te lang. Atalanta vindt dit zo wel best.
Hoe vaak gaan we de bal nog heen en weer schuiven achterin. Atalanta weet wel in de omschakeling er snel uit te komen. Aan Ajax zijde weer wandelvoetbal
Hoe kan het toch dat dit Ajax, dat notabene met 0-13 in Venlo won en een doelsaldo van +36 heeft in de eredivisie de afgelopen wedstrijden, totaal niet in staat is om ook maar iets van kansen te creëeren.
Omdat ze in de Eredivisie nog geen ploegen van niveau zijn tegengekomen. Zodra het niveau een beetje stijgt komen er serieuze problemen. Zie Twente, Vitesse, Atalanta en Liverpool.
Brobbey speelt heerlijk tot nu toe. Kaatst, is sterk en lok overtredingen uit
Ik vind hem verschrikkelijk lui, erg matig.
Vreemd dat het geen gele kaart is.
Tadic is echt in alles geen buitenspeler. Geen snelheid. Geen bizar technische passeerbewegingen.
Mooi nummer 10 🙄
Ja, maar wie dan op de vleugel?
Promes
Die blinkt de laatste tijd ook niet bepaald uit. Enorm balen van Neres.
Het zal toch niet...
Nee
Weet niet hoe brobbey met afmaken enzo is maar vind hem erg goed spelen. Als Danilo volgend jaar weer terug gaat zie ik hem graag een jaartje komen als dit zn niveau is.
Godsamme heb t niet meer .. Wat een spanning
Echt?
Hoeze mag Labyad nog steeds vrije trappen nemen, sinds de voorbereiding niets meer laten zien.
Hey eindelijk een keer geen korte corner van ajax
Kunnen we alsjeblieft stoppen met Labyad vrije trappen laten nemen
Waar is labyad zijn goeie trap gebleven
Ajax zal hier echt niet scoren vrees ik en ik zie atalanta wel scoren ondanks dat hun ook weinig doen
Trieste reactie. En puur om te provoceren. Mag verwijderd worden @voetbalzone.
Tadic op 10 en promes op links. Er is gewn creativiteit, Labyad eruit en Tadic op zijn plek. Brobby speelt prima!
Wat een zoutloze pot. EL niveau.
En daar hoort Ajax ook thuis
Wie moet er nou eigenlijk een goal gaan creëren bij Ajax?? Verwacht je misschien van Antony maar die staat tegen de zijlijn aan dus dat gaat m sowieso niet worden
Labyad
Sorry maar Klaasen speelt een dramatische pot tot nu toe
Voorlopig slecht Ajax met totaal geen dreiging. Veel balbezit maar er niets mee doen. Atalanta is veel dreigender met direct spel. Moet echt wat veranderen
Wanneer komt Kudus eigenlijk terug? Dat was een fijne speler.
Is weer in training maar word pas na de winterstop
Deze pot even cheeky winnen dus en dan na de winter met een sterk middenveld verder.
Precies.en hopen op toch een aankoop
Middenveld voegt niks aanvallends toe
Ajax overschat Atalanta, zet die gasten onder druk en ze zijn het helemaal kwijt
Volgens mij is het tot nu toe andersom
geen steekballen, geen loopacties en niemand die een man uit speelt. Zo kan je nog 3 uur voetballen zonder een kans te creeeren
Iedere week horen we ten Hag maar roepen dat de rest verdediging niet goed staat. Hoe is het dan mogelijk dat nu alweer een half uur lang Klaasen en Labyad een man vrij laten lopen en makelijk de bal aan kunnen nemen op het middenveld. Kenellijk nog niet doorgedrongen
Nul kansen gehad. Atalanta overigens ook maar 1. Maar die hoeven niet. Ajax moet eens wat fanatieker druk gaan zetten. Die Djimsiti kan helemaal niet voetballen. Die is alleen groot en sterk en slim.
Waar is de Amsterdamse bluf?? Ik verlies liever met 4-3 dan dat we 0-0 gelijk spelen.. wat een saaie pot zeg..
Ajax kan niet, Atalanta wil niet. Labyad er uit en voetballen zoals de keuze voor Brobbey, met lef
Dus gaat Atalanta door naar de Cl
Zitten ze al in. Ga je nog stoppen met irritant reageren?
Geen slaappil nodig vanavond
Ajax heeft na 35 minuten echt letterlijk 0x geschoten.. op 1 geblokte vrije trap van Labyad na
Je kan toch beter gewoon met Brobbey en Traore erbij ipv Labyad. -_-
Traore is er niet bij.
Ajax moet gewoon voetballen met lef en risico. Ze spelen nu het spel dat geen fouten mag maken.
Die Brobbey valt ook bij alles
Mocht Atalanta scoren is het gedaan denk ik, zie Ajax zeker geen twee doelpunten maken vandaag.
Ik al een week niet
Je kan al zien hoe dit gaat aflopen. Ajax breien met te veel middelmatige spelers die straks uit een counter tegen de 0-1 aanlopen
Yep dat gaat gebeuren. Totaal geen enkel idee in t spel van Ajax
Mazraoui echt exceptioneel elke keer in de champions League
Mazraoui speelt inderdaad sterk in Europa.
Labyad wordt afgezeken terwijl een Gravenberch tot nu toe alleen uitblinkt in domme overtredingen maken op plekken waar dat niet hoeft.
Gravenberch speelt toch een prima pot, op die domme overtreding in het begin na dan.
Als je dit niveau vergelijkt met de wedstrijden tegen Real en Juve 2 jaar geleden is dit toch echt om van te janken. Ajax heeft momenteel niets te zoeken in de champions league vrees ik.
@FelipeDamsko, Kan je niet ergens in het parkje gaan spelen? Dat je niks met Ajax hebt is prima, ga aub ergens anders kinderachtig doen. Je mening is duidelijk; Ajax gaat niet door. Doei hè 👋🏼
Je zou maar voor je plezier dat de hele avond doen pfoe. Wilde dat ik zo’n makkelijk leven had.
Maar mensen blijven hier erop in gaan, dat is toch juist wat zo’n kindje wil?
Erger je toch niet aan dat jochie. Dat is precies wat ie wil. Gewoon overheen lezen. Hij is het echt niet waard.
Vind Brobbey, Anthony en Gravenbergh maar tegenvallen. Van Labyad weten we dat het Utrecht niveau is.
Klaasen speelt ook slecht en pakt geen ballen af
Klopt. Misschien Klaassen naar 10 en Alvarez op 6? Labyad eruit?
Gravenberch speelt nog wel prima, Anthony en Brobbey vallen tegen inderdaad.
Mijn god wat een zaadpot zeg zo slecht
Ik gun het Labyad zo.. hij zet zich keihard in en zeurt absoluut niet. Maar in dit soort potjes is echt te zien dat hij het gewoon net niet aankan. Is net te laat, passes net niet scherp genoeg. Het is het gewoon allemaal net niet. Zeker geen slechte voetballer, maar kan dit niveau net niet aan.
dat 'net' kan je wel weglaten hoor.
De rest toch ook? Het is allemaal dramatisch
Tweede helft Labyad en Brobbey wisselen, die komen echt te kort voor dit niveau.
Heb je Gravenberch zien spelen vanavond. Pak het gemakkelijke slachtoffer maar weer
Ajax kan veel beter maar ze durven niet. Dit is niet om aan te gluren. Ik ga er nog liever met 0-2 af en dat ik een gevecht heb gezien dan dat ik 90 minuten naar dit laffe schaakspel zit te kijken en dan gelijk speel.
Als ze 0-2 verliezen ben je er als eerste bij om daarover weer te zueren man
Alle ballen op Brobbey..
Staat toch wel een elftal van Ajax die niet imponeert, heb niet het idee dat Ajax hier makkelijk gaat scoren.
Voor de neutrale toeschouwer is dit toch wel smullen.
Nou cker
Tadic komt ook geen lantaarnpaal voorbij
Ook geen pispaal
Ik zou Klaasen ruilen voor Alvarez en Labyad eraf halen voor Promes en die omwisselen met Tadic op 10
Echt niks aan deze wedstrijd, val nog net niet in slaap...
Weet Ajax dat het moeten winnen vanavond? Het oogt niet zo in ieder geval.
Wat een matige wedstrijd. Atalanta wil niet en Ajax kan niet.
Ik mis de passing van blind !
Ben je er nog zucht
Jaaaa
Die passing in de voeten van de tegenstander? Ik niet
Die ballen over 40 meter. Van het middenveld komt het niet
De spelers weten dat een gelijkspel niet genoeg is?
Gele kaart voor Hateboer!
Ajax zal in de 2de helft ook niks creëren, maak me al klaar voor EL-voetbal want ik verwacht niks meer van deze wedstrijd
Ik moet zeggen dat ik Labyad 1 van de beteren vind.
Dat zeg ik al de hele tijd.
Ben jij niet goed? Creeerd niets en paast alleen maar simpele balletjes achter mensen ipv in de loop. Kunnen ze nog beter stekelenburg op die positie neerzetten..
Mooi toch. Steek en Zaki samen is garantie voor heel veel goals
Aan Anthony heb je ook niks sjone alles gaat terug geen een steekpass
Brian Groggy?
Hahaha
Hateboer hou je handen thuis man
Fijn zeg dat geven van voordeel waardoor er 3 op elkaar botsen en eentje groggy is.
Brobbey is even out. Dat was een flinke klap.
Tagliafico moet een keer een lesje inkomen krijgen, idioot.
Wat een debiel die hateboer zeg
En waarom moest brobbey daar zo inkleunen?
We missen Kudus. Of een andere 10. Lijkt net of naar het Ajax van F. de Boer aan het kijken ben. En dan zei hij na afloop altijd dat ze volledige controle hadden. Mooi was dat.
Heerlijke tijden waren dat. Ik sliep altijd zo lekker op de bank
Mijn God Felipe, wat moet je toch een vreselijk leven hebben met weinig contact, als je zo erg van dit gedrag geniet
Haha die Ten Hag wat heeft ie nou toch bedacht.. die denkt dat 0 0 ook genoeg is ? Wat een drama ajax zeg
Ekkelenkamp heeft nog nooit wat gedaan in Ajax 1, waarom mag die gast überhaupt warm lopen??
Anders komt ie in de uitkering!
Omdat die beter is dan Labyad.
Spelen om niet te verliezen..zzz
Tagliafico smerige lijer dat t is, leer is inkomen
Wordt heel geniepig geduwd door Hansie.. kan ie niks aan doen.
Doe eens normaal.
Klaas Jan laat het maar weer zien, jongen.
Toch ontzettend dom van Brobbey om voor die bal te willen gaan
Wat een schijtbakken voetbal. Ik mis Bosz.
Die speelde altijd vol op de aanval, wel wat kamikaze natuurlijk maar was leuk om te zien.
Liever dat dan dit saaie schaakspel wat je helemaal niks oplevert
Liever met 2-4 verliezen dan er met 0-0 uit.
Nog saaier dan het voetbal van Mourinho dat wil wat zeggen
Laf Frank de boer voetbal. En we weten wat daar uit gaat komen aan het eind van de wedstrijd. Met lege handen.
Oei. De hunter erin wie al weken niet scherp is? Tja, Tenhag heeft niet veel keuze natuurlijk..
Alsof traoré wel al weken scherp was...Huntelaar heeft al weken amper minuten gemaakt. Dus daar kan je niks over zeggen
Wat lul je nou? Hunter is 2x ingevallen in 1 week en heeft 2x een wereldkans gemist.
Brobbey speelt gewoon door.
Brobbey is de mindere versie van Lukaku, heb je voetballend echt helemaal niks aan en ligt de hele tijd op de grond.
Prima aanspeelpunt volgens mij.
We missen momenteel echt creativiteit in de opbouw. Oogt allemaal wat angstig, wat helemaal niet nodig is. Je hebt niks te verliezen. Verwacht dan ook een vrijer ajax naarmate de wedstrijd vordert.
Labyad en Klaassen eruit, die brengen helemaal niets in de as.
Het systeem van Atalanta is waterdicht. Geen bijzondere voetballers, maar ieder weet hoe ze moeten positioneren en voelen de ruimtes als geen ander aan. Als je geen briljante dirigent in je team hebt als Ziyech is dit gewoon tegen de stroom in varen.
Saai. Geen enkele CL wedstrijd dit seizoen van Ajax het gevoel gehad dat ze gingen scoren. Iets dat de vorige 2 jaar standaard aanwezig was
Toen hadden we nog een wizard
Eens. Maar de hele spelopvatting leek anders. De echte wil om te scoren
Ja. Mis de echte overtuiging om er vol voor te gaan ook. Misschien onzekerheid. Zou ik overigens ergens nog wel kunnen begrijpen met dissonanten als Labyad en Schuurs voor, naast of achter je.
Labyad heeft een mooie trap, maar geen snelheid en passeerbewegingen, noch kan hij de diep worden aangespeeld. Dit was en is een wedstrijd voor Kudus (en Ekkelenkamp).
Ten Hag hoopt op en vrije trap van Labyad als Schone
Niet echt een boeiende eerste helft. Ajax kan niet, Atalanta wilt niet
Klaasen speelt weer als van ouds verstoppetje op het middenveld gaat niet diep komt niet in de bal maar wandelt alleen maar in de dekking
Oneens. Zie m heel vaak diepgaan, maar wordt niet aangespeeld
Klaasen? Alleen labyad gaat heletijd die klaasen loopt in de middencirkel van links naar rechts
Klaasen? Alleen labyad gaat heletijd die klaasen loopt in de middencirkel van links naar rechts
Brobbey = rambo
Labyad aub eruit voor Promes. Tadic op 10. En niet naar Erik luisteren met zn laffe graftakken voetbal.
Slechte 1e helft. Er zit teveel afstand tussen de linies.
Wat bazelt die commentator nou Brobbey zit toch wachten totdat erin kan komen
Ziyech verliest te veel ballen dit dat, pfff wat mis je die man nu enorm zeg!
Bij beiden geen CL gevoel.
Ajax wordt continue vastgezet. En heeft geen oplossingen.
Een spits als Brobbey heeft zin met een middenveld als Tadic, van de Beek en Ziyech. Maarja, die zijn er niet of staan niet op het middenveld.
Daar zeg je wat, Tadic op 10... Misschien dat je met Promes vanaf links ook nog wat kan.
labyad is zich maar gaan verstoppen als 10. kan hij ook niks fout doen zal hij wel denken.
Man man wat missen we vd beek. Altijd die steekpassjes of zelf in het centrum diep gaan. Nu helemaal niks voorin
Echt he. Net ook. Met 3 op 1 lijn in het centrum en niemand die een gat trekt of een sprint achter de verdedigers. Blijven maar braaf op 1 lijn wandelen. Snelheid er uit, aanval er uit. 😞
😂😂
Wat een saaie wedstrijd tot nu toe.
Eindelijk een kans
Nog iemand commentaar op Schuurs vandaag?
Nee gaat Perrfect
Aralanta is amper in zijn buurt gekomen dus nog niet.
Speelt een prima wedstrijd paar hele goeie onderscheppingen achterin. Hoop dat hij actiever wordt bij corners, zoveel koppers heeft ajax niet.
Eerste uitgespeelde aanval na 47 minuten.
Het valt me op hoe bijna alle ballen van schuurs naar achter naar onana of martinez gaan
Eindelijk lekker Antony
Schuurs heeft nog geen bal vooruit gespeeld.
Kijk, klasse Brain Groggey
Eindelijk een kans voor ajax maar helaas Brobbey
Dat frisse dat Ajax aan het begin van het seizoen had lijkt compleet weg. Denk dat die nederlaag tegen Twente van afgelopen weekend ook geen toeval is als ik deze wedstrijd zo bekijk.
eindelijk een aanval! mooie actie, mooie pass en strakke kopbal. Jammer dat ze de kleedkamer in gaan
Lekkere actie van Antony, mag die vaker doen
Goede actie, maar slecht gekopt, moet de hoek in.
Is lastig hoor, vind het al knap dat hij een indraaiende bal zo strak nog kan koppen
Idd . Vind knap dat hij nog aan koppen toe komt
Weet niet wat de meeste verwachten dat ajax er vanaf min 1 er vol voor gaat zoals altijd dan in min 60. Iedereen moe en toch nog gelijk of verliezen dit is prima zo
De eerst goede kans! Prima actie antony. Brobbey reeg hem net niet richting een hoek.
Brobbey man van de 1e helft. Voor de rest verdienen beide teams de volgende ronde CL niet. Tenzij het in de 2e helft helemaal omslaat.
Zou graag Tadic gewoon in de spits zien maar Brobbey is eigenlijk de beste aan de kans van Ajax... Lastig.
Tadic op 10, Promes op LA, maar ik wacht zoals gewoonlijk wel tot minuut 80... 🙃
Gewoon labyad eruit
Tadic miss om Brobbey heen laten zwerven vanaf 10? Brobbey die ballen vast kan houden en combinatie aan kan gaan met Tadic
Tadic misschien wisselen. Wat is die man slecht. Kan Promes nog slechter zijn? anders Promes er snel in.
Amen
Of diepgang met een diepte pass van Tadic, die kan wel balletjes geven. Ik denk dat we Klaassen ook nog naar voren moeten schuiven, punt naar achteren.
Waarom kunnen wij Nederlanders nooit koppen... Tot nu toe niet heel geweldig wat we zien, maar ik vind Maz wel uitgroeien tot een echte topper op rwchtsback.
Antony, dat moet je veel meer doen man
Ik ben denk ik de enige die tevreden is over de eerste helft, Atalanta laat ons komen en dan zijn we het sterkst, die kansen komen echt nog wel en verdedigend staat het gewoon goed. Straks Tadic op 10 Promes erin voor Labyad en dan komt het helemaal goed!
Hahah dit meen je niet? Dit is wel een dramatisch niveau hoor. Zelden zo'n bagger pot gezien in de CL.
Het mag allemaal wel wat fanatieker hoor. Zet nou eens gezamenlijk druk. Pressing. Wat heb je nou te verliezen? Zo blijft het gewoon 0-0. Verlies liever met 0-1, met kansen, dan zo bloedeloos 0-0 te spelen straks.
Ajax moet er gewoon op klappen, Atalanta bakt er al geen weken geen pepernoot van. Prop ff wat peper in de anus en gaan.
Leuk die anus als toevoeging!
Hallo!! Staat nog 0-0 in een CL wedstrijd. Het is niet dat Ajax heel goed speelt, maar vind Atalanta ook niet goed. Beetje vertrouwen houden.
Gaat om heel de instelling. Lafbekken voetbal, Ajax onwaardig.
Atalanta legt veel energie in de wedstrijd. Hopelijk houden ze dat niet vol! Wat een spanning.
Huh? Atalanta doet echt helemaal niks haha
Precies, houden dit tempo nog 4 uur vol als het moet.
Ze hoeven ook niks te doen. Ajax moet winnen en ze weten dat ze kansen zullen krijgen op de counter of uit standaardsituaties.
Ajax heeft behoorlijk last van het vastzetten.
Dan moet je toch iets beter opletten hoe hun druk zetten. Zijn continu in beweging en proberen snel om te schakelen. Dat gaan ze niet volhouden.
Aralanta doet wat het moet doen, ze zitten zelfs vaker bij de 16 van ajax dan andersom
Ik zou tadic op 10 zetten. En dan toch maar promes op links. Er is veel te weinig aanvoer vanuit het middenveld. Labyad voegt helemaal niks toe helaas. Doet ook alles op hetzelfde tempo. Zit geen verrassing in.
Jep en Klaassen ook nog op AM, punt naar achteren met een inschuivende Martinez.
Ajax is zo tragisch zwak. Willen ze het weer op de laatste 20 minuten aankomen. Oja, want daar blijken ze toch zo succesvol in.
Ik vind Atalanta uitstekend staan, blok van 7/8 achterin bij "counters". Bijna niet te doorbreken.
Atalanta komt duidelijk voor een punt en Ajax is nog niet creatief genoeg en durft nog te wijzig. Toch kan het nog altijd. Er hoeft er maar eentje goed te vallen.
Nou dat moet de volgende dan zijn. want ajax krijgt er met veel moeite een kansje uit
Brobbey houdt echt iedere bal vast. Labyad moet dan bewegen en vrij komen maar er zit totaal geen beweging en pit in hem.
En dan krijgt de bal, dan geeft hij me toch een pisbal.. pffff. Vaak staat Labyad de lijn naar Brobbey ook nog dicht te gooien, hoeft Atalanta niks voor te doen.Laby
Haha en TenHag altijd maar proberen interessant te doen, wat faalt hij hier enorm zeg met zn 0 aanvallende intenties ...
Dat ze offensief gaan spelen ? Er moet gewonnen worden. Zo word het 0 0
Tadic op 10, Promes op LA. Liever nog Noa Lang, maarja die wou Ten Hag niet houden.
Een ouderwets schaakspel. Ajax durft nog niet vol op de aanval te zetten maar dat zal tenslotte wel gaan gebeuren. Wat betreft ons spel, we hebben gewoon erg weinig kwaliteit voor dit niveau. Op dit moment zie ik het somber in.
Je merkt wel dat Azijn in de bonus is, de tandjes zeg
Vertel, wat vind jij positief.?
Niet zozeer positief. Neutraal, Ajax gaat niet all-in want dan krijg je een Zapata die iedereen eruitloopt. Er zijn ook zenuwen. Maar de manier waarop hier gezeken wordt vind ik echt zielig. Ten Hag moet er al uit zie ik ook. Wees gvd blij dat je nog om overwintering speelt man.
Matige eerste helft. Er moeten bij ajax wat meer spelers diep gaan lopen. Dit slome opbouwen is veelste makkelijk te verdedigen. Zoveel momenten waarop labyad vuile meters had moeten maken om ruimtes open te trekken. Ziet het gewoon niet....
Wederom zie je Tadic nauwelijks zijn stempel drukken in een wedstrijd waar het om gaat!
Ja want dat doet hij echt nooit idd
Wat is dit Ajax? Waar is die aanvallende creativiteit gebleven? Spelen allemaal verstoppertje. Aanvallen zijn voorspelbaar, weinig positiewisselingen. Ik wil Ajax voetbal zien. Dit lijkt meer op de huidige aanval van Feyenoord haha
Die is meegenomen naar Chelsea.
Nou ja. Ze spelen in de eredivisie alles aan gort. Maar dan hebben ze wel zelfvertrouwen
Veel mensen hebben kritiek op spelers die de kwaliteit niet hebben. Dit soort geluiden hoor je toch ook niet wanneer bijvoorbeeld Ramselaar onzichtbaar is tegen Ajax of Psv. Laten we wel reëel blijven
Ajax is gewoon bang voor een tegengoal . Het zit tussen de oren. Ikzelf hoop op promes ipv labyad en Tadic in de buurt van brobbey
Bang voor een tegengoal. Dat is echt alles waar Ajax niet voor staat.
En alles waar Erik wel voor staat.
Ik ben het ook wel eens met Lee. In de 2de helft zal dat anders liggen. Ze moeten wel nu...
Je ziet het toch ? Ze weten dan is het voorbij.
Ajax speelt echt goed. Ik hoop dat Labyad erin blijft en Promes erin komt.
Zou Klaasen eraf halen, speelt een dramatische wedstrijden en pakt geen ballen af waardoor er een gat ontstaat voor Atalatanta om te kunnen oversteken.
Atalanta speelt heel goed. Die moeten niet dus die spelen zonder druk. Ajax speelt niet slecht maar ze moeten durven. Ik heb het gevoel alsof ze paniekerig zijn op momenten.
Ik kom nu wel op een punt dat ik begin te denken, is het niet tijd voor een nieuwe coach?
Ja slaat nergens op die Ten Hag. Staat gvd 0-0, had minimaal 7-1 moeten staan had hij zn baan willen houden.
Je creeert heel weinig in de 1e helft, mede door een heel laag tempo aan de bal. Erg angstig voor de counter van Atalanta. De Italianen vinden het wel prima zo. Blind wordt op voetballend vlak wel erg gemist, verdedigend wordt hij prima vervangen door Martinez. Voetballend is er te weinig verrassing in het spel. Klaassen erg onzichtbaar, mag wel wat meer zijn best doen om uit de dekking te komen. Tadic nog totaal niet in de wedstrijd. Maarja het staat nog 0-0 en de bal hoeft maar 1x goed te vallen.
Zoals Keanu Reeves vnv na 12 uur zou zeggen: ‘not very breathtaking so far.’ Atalanta vindt dit wel best zo, die wandelen de wedstrijd gewoon uit. Heb wel het gevoel dat als Ajax doorbekert dat we dan weer Chelsea-Ajax te zien gaan krijgen
Promes op links, Tadic op 10. Tadic op links werkt niet. Het blijft Champions League niveau, wordt er meer van je gevraagd.
Ben normaal fan van Labyad, maar beter even zitten tweede helft.
Wordt altijd wel flink wijzer van dat minuutje analyse in de rust
Gooi Tadic nou in de spits man. Je hebt loopwonder Klaassen toch rondlopen? Brobbey eraf, neres erin. Tadic in de spits en beginnen met combineren en de tegenstander gek maken met creatief voetbal. Dit is statische meuk
Neres zit niet eens op de bank.. en Waarom Brobbey er af? Is zowat de beste, Labyad bakt er ouderwets geen pepernoot van
Waarom niet Klaassen op 10 n Alvarez op 6? Kan Labyad er iig uit
Omdat brobbey een puntspits is. Tadic dwingt je zowat om diepte te zoeken als middenvelder. Dan kom je met meer man voor de goal en wordt je onvoorspelbaar. Desnoods labyad op de vleugel en ekkelenkamp erin, gravenberch linie naar voren.
Labyad is niks maar wel creatief. Als je die eruit haalt heb je geen spelers meer die iets kunnen creëren
Je ziet dat het echt van Antony moet komen, hij maakt is een keer een actie en het is meteen gevaarlijk. Voor de rest is er niemand die een man voorbij komt of een beslissende pass kan geven. Hopen op weer een bevlieging van Antony!
Hij moet gedurfder spelen. Speelt nog teveel op save.
Blind wordt achterin wel gemist. Hij kan altijd wel goed opbouwen nu is het zo traag vanuit de verdediging.
Er is gewoon totaal geen beleving in het spel en je zit duidelijk dat er bij Ajax aan creatieve spelers ontbreekt op het middenveld.
Wat een afschuwelijk voetbal ligt Ajax tot nogtoe op de mat. Er gaat helemaal niks van uit. Hoe diep kan een elftal zakken. Er is niks maar dan ook niks meer van over. Er moet een onterecht wonder gebeuren willen ze doorgaan in de CL.
Daar heb je geen wonder voor nodig, gewoon een doelpunt..
Ja echt schandalig. Die nieuwe Conference League past niet eens op hun niveau. Ze hadden hier echt all in moeten gaan en nu al 8-2 moeten staan. Wat een drama dit.
Nou eerste helft behoudend gevoetbald, misschien onderdeel van de tactiek? Zorgen dat je niet vroeg op achterstand komt en gehoopt op een doelpuntje. Maar nu is het toch tijd om alles te gaan geven!?
Nou hopelijk nu een Ajax met pit!
Tadic spits nu?
Shit wat een aderlating, beste man van het veld eraf
Logische wissel, kan je Huntelaar nog als stormram brengen later
Maar dan niet zoals ten hag altijd doet, de laatste 5 minuten nog eens.
Helaas, beste man er ook nog af. Hunter er dan meteen bij en Labyad eraf!
Ligt het aan mij of lijkt promes gespierder te zijn geworden? Of hij heeft zijn shirt een maatje kleiner vandaag.
Dat heeft ie altijd al
Dan zal het aan mij liggen. Nieuwe sterkte voor mijn lenzen vandaag dus zie het allemaal weer wat scherper.
Helaas jongens, promes erin, het is klaar
Promes voor Brobbey. We hebben de handdoek gegooid. Nu kan Klaiber er ook nog wel bij. Heeft Ten Hag zijn supertrio op het veld staan...
Heeft labyad ooit geleerd dat je een bal ook in de loop mag geven?
Jammer voor Brobbey hopelijk niets ernstigs..
Zal wel (lichte) hersenschudding zijn
Atalanta weet helemaal niet dat Promes uit vorm is joh, die denken dat er een topper in komt door z’n fifa kaartje en z’n naam
En dan nog, hij heeft potentieel wel het juiste niveau.
Waar is Danillo als je die nodig hebt
Dat is al helemaal niks. Dat hebben we vorige week wel gezien.
Wat zie je in deze wedstrijd goed hoe belangrijk Daley Blind is. Geen goede passing van achteruit en alles loopt stroef
Het zit nu verdedigend gezien wel al 50 minuten potdicht achterin
Veel succes noorderburen! Jammer dat ik de 1ste helft moest missen, er staan leuke matchen op het programma vanavond. Gisteren ook. Heel aangenaam, want meestal ligt er op speeldag 6 al grotendeels vast wie door gaat en spelen ze om niks meer. Nu zien we enkele spetterende 'finales'.
Niks gemist... We wachten met z'n allen tot je Noa Lang komt brengen en Labyad ophaalt 😄
Die ruildeal ga ik beleefd afslaan
Haha en terrecht 😉
Hateboer en Labyad zitten wel aardig op hetzelfde niveau qua aannames en passing lol
Eerste keer dat tadic in beeld is. Speelt verstoppertje volgens mij
Brobbey was ook niet alles, maar Promes krijg ik echt een slappe zak van. Hopen dat ze 'em nog gaan pakken.
Heeft SBS trouwens altijd zo'n bizar groot logo?
Moest je dat nou zeggen? Nu ga ik erop letten
Hahah sorry, het halve beeld wordt er door in beslag genomen.
Ja dat zie ik nu ook haha
Dat is voor het SBS kerstgevoel.
De meeste programma's zijn niet om aan te gluren vandaar de grote logo kun je daarna kijken.
SBS heeft kijkcijfers nodig, wellicht raken mensen bezeten en moeten ze hierdoor meer SBS kijken of zo.. ik zeg maar wat
Nu al meer actie dan in de eerst helft
Er zit wel iets meer pit in.
Dit gaat niks worden voor ajax, aanvallend onmachtig
Wow Promes toch
Misschien dat simpelweg Noa Lang toch niet zo gek was?
Hoe bizar slecht is promes man ongelofelijk
Man man man promes.
Lekker voor die Hateboer
Doe normaal man
Ok sorry, maar dat duwtje zit mij nog dwars
Wat heb je nou aan zon promes
Jezus Promes dit was wel weer echt een nieuwe dieptepunt. Zoiets heb ik echt nog nooit gezien
Pff die Promes maakt het de tegenstander wel erg gemakkelijk..
Begint bij Promes dit, walgelijk hoe nonchalant die gozer speelt terwijl hij er al maanden niks van bakt
Gravenberch heeft echt mazzel daar, die gaat sowieso nog rood pakken.
Scheids heeft een beetje Nijhuis trekjes. Laat alles doorgaan wat een overtreding op Ajax is. Je hoeft echt niet voor elk theater van Tadic te fluiten maar kom op man er zitten echt wel flink wat overtredingen tussen.
Huilen
Weer Promes die ergens aan begint wat altijd fout gaat
Promes probeert nu gewoon zijn tegenstander voorbij te wandelen, misschien dat dat lukt
Promes veel te laconiek hier, leidt een tegenaanval in en daarmee indirect geel voor Tagliafico.
Ik blijf dit rood vinden
Promes mag er weer uit. Ik zou als trainer daar wel twee wissels voor opofferen.
Dit is rood
Haha, dan was het op de voet staan van Antony ook rood? Dan is alles rood.
Terecht geel natuurlijk. Iets wat Hateboer ook wel had mogen krijgen voor die smerige duw.
Zo kan ajax wel wat bereiken in tegenstelling tot de eerste helft
Smerige overtreding zeg
Labyad eruit en winnen maar!!
Ten Hag had net zo goed niemand op de plek waar Promes nu staat kunnen zetten, dat was nog nuttiger geweest.
Sjonge Sjonge wat een bal verlies weer van promes...zegt alles over zijn nivo
wat een geklaag. dit is ajax heeft eigenlijk gewoon niet zoveel te zoeken in knockout fase cl. spelen naar hun kunnen. zonder neres en kudus is het helaas niet zoveel soeps.
Och och och, iedereen passeert Hateboer behalve Promes natuurlijk... Wat een verschrikking zeg...
Dit wordt weer zo'n typische Italiaanse pot. Je denkt dat er nog wel iets te halen valt maar het blijft gewoon gelijk.
Mijn ogen vallen gewoon dicht, lol
Labyad sukkelt maar wat rond over dat veld, doet helemaal niets.
Oef ik plaats net iets over de scheids en vervolgens komen zowel Tagliafico als Gravenberch erg goed weg.
Die scheidsrechter fluit toch hartstikke goed? Dit duel had nog 2 keer zo erg kunnen zijn als die voor alles zou fluiten.
Weet je waar ik de grootste hekel aan heb in het voetbal. Overtredingen of buitenspel staan bij vrije trappen.
Ik heb meestal de grootste hekel aan tegengoals
Ik aan Labyad of Klaiber
Ajax speelt niet als een ploeg die voor de laatste kans gaat voor een volgende ronde. Zullen ze dan toch liever EL hebben? Daar is de kans wel groter sat je ver komt
Lekker janken oo de scheids, ajax speelt gewoon dramatisch en die scheids is prima
Heeft Ajax al een kans gehad?
Tadic, al was dat maar de vraag of het buitenspel was of niet.
Doelpuntje moet altijd kunnen. Ook al speel je de slechtste wedstrijd van het jaar en met labyad. Gewoon een beetje geluk moet je hebben.
Atalanta lijkt helemaal geen moeite te doen, die houden zich wel heel makkelijk staande.
Teveel ruimte tussen de linies van Ajax
Zapata doet nu alsof ze been er af ligt, schiet er dadelijk gewoon 1 in hoor met dat zelfde been
En ja hoor het tijdrekken is begonnen. Zo te zien zit de scheidsrechter zelf ook tijd te rekken. Schiet eens op zeg. Fluit eens wat sneller bij een vrije trap
Nog nooit zo een slechte Ajax 10 gezien
Wie zn idee was het om Promes te scouten? Geen techniek, geen inzicht, bijna geen snelheid. Blinkt echt nergens in uit
Promes komt nog geen stoel voorbij, verspeelt weer knullig de bal, snelle omschakeling van Atalanta wat weer een gele kaart kost.
Het zuigen en tijd rekken gaat zodadelijk ook beginnen natuurlijk. Dan kunnen we ons er vast op instellen..
Ach we hebben Getafe vorig jaar gehad, dat begon bij minuut 1 al dus dan zal dit meevallen. Overigens niks te nadelen van Atalanta, hebben gewoon een goed plan.
Je mist gewoon een goede buitenspeler. Ik zie ze helaas in nog geen miljoen scoren zo.
je mist wel meer.
Met Neres en Kudus heb je wat je nu mist. Op een goede RCV na wellicht.
Promes nu 3 keer balverlies achter elkaar zonder dat het nodig is. Ten Hag kan hem beter instrucie geven alles terug naar achter te kaatsen, misschien dat dat lukt.
Met Promes wordt het ook niks. Alleen maar balverlies.
Promes laar zien waarom Brobbey de voorkeur kreeg.
Het is allemaal zo liev en voorzichtig. Ook te weinig man voorin vaak.
Je ziet die ten hag gewoon denken ‘hoe kan het toch dat het hele elftal zo slecht draait....’. Hij onderschat gewoon het belang van een goede speler op de 10 positie...
Kijk ook eens naar de vleugels
Als je deze wedstrijd verliest ok, maar totaal geen vechtlust laten zien.... Totaal geen wil om deze wedstrijd te winnen. Dan verdien je het ook niet. Laatste 10 minuten nog eens aanzetten heeft geen zin meer. Slappe hap ten hag. Laat ze spelen om te winnen. Als je dan verliest, jammer dan. Dit is echt niet om aan te gluren zo.
Ze kunnen tot volgende week blijven spelen ik zie het niet gebeuren dat ze gaan scoren
Nog 10 minuten zijn beiden teams moe, komen de kansen
wat is er toch aan de hand met Promes kan niet eens meer naar dezelfde kleur spelen
Middenveld beweegt niet.
Ik hoop dat promes rood krijgt , dan is Ajax beter
Die domme overtredingen kan ik me ook zo aan ergeren. Wat the fuck wil je hiermee bereiken schuurs ?
De ene domme overtreding na de andere, de ene duikeling na de andere. Het is weer zo’n wedstrijd.
Doet me denken aan die wedstrijd tegen Getafe nu met die overtredingen. Ajax koppies erbij nu.
Zo'n stomme overtreding ook weer van Schuurs
Ik denk dat Ajax de laatste 10 minuten gaat knallen. Ze sparen de energie nog even.
Dan gaan ze lange ballen spelen en wordt het nog slechter verwacht ik
Laten we eerlijk zijn, Promes heeft het nooit echt gehad bij Ajax. Valt vooral op door z’n balverlies. Hij had mazzel dat Ziyech ze op een presenteer blaadje neerlegde voor hem en dat er hier en daar eentje uit de tweede lijn in vloog vorig seizoen want zijn passzuiverheid is denk ik gemiddeld 20%.
Heeft iemand een stoel en een stuk touw voor mij? Man man wat een verschrikkelijke wedstrijd
Mijn poot gaat nooit meer uit de kramp van ellende.. Kun je dat touw dus niet halen, wat een marteling
Schuurs is 3 koppen groter dan Gomez en elke keer eindigt de bal bij Atalanta, op wat voor manier dan ook
Huntelaar zou wel echt de benodigde felheid brengen
Zoveel domme overtredingen ook..
Nu ook geel?
Er wordt nu een mooie serie domme tijdrovende overtredingen ingezet 🙁
Snap niet dat Promes zo hoog scoort in Fifa (wat ik overigens prima vind hoor
)
Creativiteit op het middenveld ontbreekt
Eerste wedstrijd sinds het Frank de Boer tijdperk dat ik echt met moeite m'n ogen kan open houden..
Ajax begon de eerste 5 min goed en daarna wordt het weer niks
Er zit gewoon niet meer in dan E.l. dit jaar. gewoon te weinig kwaliteit om dit stugge Atalanta weg te spelen.
Wat is dit Ajax dramatisch slecht, ze voetballen niet om te winnen maar om niet te verliezen.
Ajax moet nu wel echt gaan oppassen. Atalanta dringt aan.
Als je vanavond moeite hebt met in slaap komen, kan je gerust het eerste uur van deze wedstrijd opzetten
Zolang je met de twee droeftoeters Labyad en Promes blijft voetbalnieuws wordt het niets bij Ajax
Nou ik snap toch wel weer waarom blind altijd basis staat. Martinez en schuurs zijn van die types die alles achterin rondtikken
Wat anders, niemand vrij
Wat een rare overtredingen deze wedstrijd. Spelers van beide teams halen vol door terwijl ze te laat zijn.
Aan al die overtredingen kun je aflezen dat Ajax tekort komt. Overal net te laat.... Teken van te weinig kwaliteit.
Promes erin betekent met 10 man proberen te scoren.
Dat die brobby eruit haalt snap ik wel maar waarom die promes erin gooit dan.. jammer dit
Ik snap oprecht niet, waarom klaas jan er niet in staat. Die heeft toch veel meer alleen al in z'n kleine teen, dan menig ander speler op het veld.
Martinez speelt best goed trouwens. om toch nog iets positiefs te melden.
is verdedigend wel vele malen beter dan blind want die is de laatste tijd ook echt dramatisch
Tadic moet gewoon tempo maken daar.
Poepoe zoveel ruimte en er dan gewoon niks mee doen
Wat slaapverwekkend is dit, aan niets merk je dat Ajax moet en wil winnen
Gomez erg matig vanavond, die heeft het niet. Lijkt het niet te hebben moet ik zeggen, voor ik een Valentijn Driessen’tje produceer
Tadic rechts moest je spelen wat wacht hij lang alle tempo eruit in de aanval
Lijkt alsof ajax een gelijkspel wel best vind
En dan ontdekken ze achteraf dat ze toch 3 punten nodig hadden om door te gaan..
Daar ging bijna de 1-0
Alsjeblieft labyad eruit! Please
Atalanta heeft ook geen zin om het af te maken precies
Wat een beperkte voetballer die Hateboer.
Yes ekkelenkamp en Huntelaar is precies wat deze wedstrijd nodig heeft (not). Wat gaan die 2 nou toevoegen man? Huntelaar laatste 10 min kan ik nog begrijpen maar.. kom op zeg.
Ik zit toch rustiger te kijken met Martinez achterin in plaats van Blind. Speelt een goede pot toch?
Behalve dat blind wel de weg naar voren zoekt
Jazeker! Ik vind dat martinez ook meer kansen moet krijgen
Verdedigend natuurlijk, maar helaas is het in de opbouw niet beter. Ajax mist Blind.
Ja verdedigend erg goed, maar aan de bal mis je blind wel.
Martinez toch een klein lichtpuntje
Ben bang dat het een slechte week gaat worden voor de Uefa Coëfficiënten ranglijst.
Met ekkelenkamp krijgen we zo wel iemand die in beweging is en de 16 in komt. Neem aan dat labyad er dan uit gaat.
Hoe speelt Ajax? Ben zelf Liverpool aan het kijken. Zit er genoeg pit in om door te gaan?
Nee.
Nee.
Nee het is vreselijk, als Atalanta zometeen de 0-1 maakt is het voorbij.
Jammer, hopen dat er toch nog 1 valt! Anders spelen we toch lekker met 2, 3 of 4 nederlandse teams europa league. Heb er iig vertrouwen in dat Feyenoord en AZ morgen kunnen winnen en dus door gaan!
Please labyad out
Dank u heer
Praise the lord..
Het is simpel, als Tadic zijn dag niet heeft is Ajax geen schim van wat het kan zijn
Doet hij me?
Pseudoverdedigen van Tadic.
Tadic is zo fucking traag in de omschakeling!!! Promess issssss SHIT!!!!
Nou KJH er maar in en voorgeven die ballen. Dit wordt niks zo, mis je teveel kwaliteit voor om er doorheen te willen combineren.
Ajax begint nog slechter te spelen. Ze maken meer overtredingen en verliezen sneller de bal. Er hangt waarschijnlijk een goal van Atalanta in de lucht of mogelijk een 2e gele kaart voor Tagliafico.
Vind martinez ook weer prima spelen. Zoals we hem ook kennen.
Atalanta is in de 10 minuten dat het even aanzet gevaarlijker dan Ajax de hele eerste helft is geweest.
Pff Schuurs laat steeds zn mannetje lopen.
Huntelaar en Ekkelenkamp komen hopelijk voor Labyad en Promes
Promes nog slechter dan labyad
Hebben ze er nog wel zin in? Hunter erin en tadic op 10
Waarom is toch elke 2e bal voor atalanta?
Atalanta heeft even wat meer de bal dan ajax en volgens de presentator kraakt het. Dat lijkt me wat overdreven
Verschil is dat wanneer Atalanta aanvalt het dreigend is terwijl wanneer Ajax de bal heeft er alleen rond getikt word.
nou dan moet de Hunter het maar doen.
Die Gomez is niet te bespelen.
Als ajax zo door gaat liggen ze eruit atalanta blijft maar komen
Jaaaaaaa.. De wedstrijd gaat beginnen 👍 Zin in!
Man, wat is die Gomez goed. Komop Ajax hou die nul en dan blijft alles mogelijk, desnoods in minuut 95.
Hehe Labyad eraf, heeft niks gebracht. Ekkelenkamp is aanvallend beter en ook met het hoofd
Goddank Labyad eraf wat een aanfluiting is dat
Poe poe billenknijpen. Hopen op een bevlieging van Anthony....lucky 1-0. Meer zit er niet in vandaag ben ik bang
Kijk. Dit is lef hebben. Prima wissels ten hag!
Lef? Hoezo lef. Er veranderd niks. Promes gaat linksback spelen
Alles is te voorspelbaar en te laag tempo. Atalanta hoeft een keer aan te zetten en het is over. Ajax moet een man meer voorin hebben.
Wel gedurfd, goede wissels. Atalanta zit er alleen dicht tegen aan dan Ajax.
Mensen promes staat linksback nu. Zien mensen dat niet???
Klaassen is het ook helemaal kwijt
Het mag een wonder heten als Ajax met dit spel verder zou gaan. Laten we toch hopen daarop. Laat Klaas Jan dan maar de verlosser zijn.
Hateboer nu vrij spel met Tagliafico weg, zal je zien dat uitgerekend hij nu Ajax nekt
Promes staat nu back. Net zoals in Spanje
Dat verandert niet veel aan mijn comment
Kan hij iig geen gevaarlijk balverlies leiden.
Hateboer kun je wel laten lopen die kan helemaal niks met een bal
Dit soort dingen zeg ik niet meer hardop als Ajax CL speelt
Klaassen ook bijzonder matig
Ja dat is het grootste probleem. Tuurlijk wordt blind gemist, maar tegen midtjylland zag je al duidelijk dat (een goede) klaasen onmisbaar is voor ajax. Hij is degene die de lijnen uitzet samen met blind.
Klaassen is ook echt dramatisch zeg. Heeft met alles moeite en heeft 5 aanrakingen nodig om de bal goed te hebben
Moet gewoon teveel achter blijven. Normaal loopt hij zonder bal
Huntelaar en Ekkelenkamp zijn ook niet echt spelers om een wedstrijd om te draaien. Er is helaas gewoon geen speler om Ajax uit het slob te trekken. Ik zie het somber in.
Huntelaar en Ekkelenkamp zijn ook niet echt spelers om een wedstrijd om te draaien. Er is helaas gewoon geen speler om Ajax uit het slob te trekken. Ik zie het somber in.
Het is wel erg gesteld als mensen blij zijn als Ekkelenkamp erin komt
Aan niets valt af te zien dat dit de laatste kans is voor Ajax om te overwinteren, het is echt schandalig.
Dit gaat hem echt niet worden. Er zit totaal geen energie in.
Dat de komst van Huntelaar en Ekkelenkamp toegejuicht wordt spreekt boekdelen.
Die Schuurs durft ook echt geen reet he
Een penalty zou de avond wel afmaken ja.
Ik volg Ajax alleen als ze Europees spelen, maar ik hoor iedereen hier zeuren over promes en labyad dat die slecht spelen enzo. Maar wat mij opvalt is dat tadic Europees ook niet thuis geeft dit seizoen, komt geen man voorbij en heeft heel veel balverlies.Hoe kijken de ajaxcieden hier tegen?
Vind Tadic niet heel slecht spelen ook niet vandaag, hij is altijd balvast en prima start vd aanval dat balverlies mis ik geloof ik dan
. Labayad vond ik niet zo slecht als ik hier lees vandaag overigens.
Van wie krijgt die een bal aangespeeld?
Dit seizoen? Was meermaals 1 van de betere.. vandaag houdt het niet over inderdaad
ajax heeft veel spelers die goed zijn voor Eredivisie maar waar het ontbreekt aan snelheid voor niveau hoger, tadic is er een van maar ook blind en klaassen hebben dit.
Het is vooral wachten tot het moment dat Ajax iets gaat proberen.. gewoon iets proberen..
Wtf is die Brobbey 18? Ik krijg Lazio flashbacks
Haha ik weet precies wie je bedoelt.
Je moet je hart vasthouden als Onana uitmomt. 3e keer dat hij half met een vuist uitkomt
Klaassen is totaal op. Zat begin van het seizoen overal tussen en compenseerde enorm veel slordigheden van zijn teamgenoten. Nu kan hij niet meer en komt hij overal te laat.
Noouuu
Dat was de kans en die hebben we helemaal verprutst.
Huntelaar was aan het slapen.
Duw in de rug hoor
Was wel echt licht
Overtreding is overtreding
Veel te makkelijk, hier gaat echt geen pingel voor komen.
Wordt vol in de rug gelopen
Hoe is dat geen penalty???
Laat maar in de herhaling ziet het er minder erg uit
Wordt vol in de rug gekegeld. Weer genaaid in de CL
Dacht ik eerst ook maar na de herhaling gezien te hebben snap ik de scheids wel.
Niet vol, lichtjes. Wel riskant van die verdediger.
Ach ik heb ze gister voor minder op de stip zien gaan..
Is toch een duidelijke penalty hier?
Mijn hemel kjh
En atalanta straks wel een goedkoper penalty geven zeker hè scheids?
10000000% penalty
Hij gaat er veeel te veel naar op zoek.
Overigens had huntelaar deze gewoon moeten maken, maar eer hij op snelheid is, is de wedstrijd al voorbij
Nee😂, dat je ze in de eredivisie zo krijgt betekent niet dat je ze overal zo krijgt
Huntelaar man. Wees of attenter of fysieker
Ajax speelt niet best maar atalanta ook niet. Op basis van deze wedstrijd verdienen ze het eigenlijk allebei niet om door te gaan. Cl onwaardig zeg
Huntelaar slapzak, ga gewoon voor de bal.
Huntelaar zocht veel te opzichtig de overtreding had beter voor de bal kunnen gaan..
Blijf staan en schiet m binnen.
Hoe kan dit geen pingel zijn. Ongelooflijk dit
Lol, even langs de opticien ?
Ga jij dan met hem mee, blinde.
Als dit bij jouw psv gebeurde, was je er volgende week nog niet over uitgepraat
Duw vol in zijn rug anders was een vrije schietkans. Kun jij eens uitleggen hoe dit geen penalty is?
Omdat er zeer weinig aan de hand was
Prima hoor, maar fluit er dan ook niet voor op het middenveld. Dat is wat zo krom is dan.
Want dat is dezelfde impact als een penalty? Is toch al jaren zo dat een overtreding in het strafschop gebied zwaarder moet zijn voor een penal
Dit is geen penalty.. veel te makkelijk
Viel wel heel makkelijk en opzichtig
Tot dat het jouw ploeg is he, dan is het wel een pingel.
Is gewoon een duw in de rug. Andersom geeft hij hem straks wel, let maar op
Dus dat van konate gister was wel een penal, maar deze niet...?
Dit wss geen schouderduw. Duidelijk in zijn rug.
Was een penal
Niet dat het er een was, maar ik heb ze voor minder op de stip zien gaan.
Owkee, dus leeg doel, je wil schieten en iemand beukt je in de rug, mag gewoon jajaaa. -_-
Hij staat te slapen, ziet een speler komen, vangt m op met z’n arm en gaat gretig naar de grond.. alleen als je heel graag wil zie je hier een penalty in
Zit totaal geen creativiteit in het elftal
Kom op Atalanta!!!
Kom op Nederland!
Hoe is dit geen penal dan. Wordt vol in de rug geduwd, terwijl hij een vrije schietkans heeft. Typisch weer dit. Ajax en Europa.
En op de hak gelopen..
Aub hou op hoor, dit is echt geen pingel hoe graag je t ook wilt.
Jemig Huntelaar, ga gewoon voor een schot en zet eens wat strijdkracht in ipv altijd voor een penalty te willen gaan.
Hij ziet die gast niet eens. Wordt in de rug gelopen.
Het was echt te licht voor een penalty
Ik snap dat je graag een penal wil, want uit het spel gaat het niet gebeuren vanavond. Maar met een beetje objectiviteit is dit geen penal
Je kletst uit je nek
Ja het was geen 100000 procent kans. Maar 99999% kans
Ja hiervoor ga je natuurlijk geen penal krijgen.
Gisteren wel !
Jongens dit is de eredivisie niet, Ajax krijgt niet zomaar een pingel als t ff niet loopt.
Ach Calimero is er ook weer. Moet jij niet op bed liggen nu?
Deze vind ik leuk. Ik kon er wel om lachen. Het was overigens wel een penalty
Fijn dat er nog mensen zijn met een gevoel voor humor 😉. Van mening verschillen mag natuurlijk altijd.
Gisteren was dit een pingel..
Ronaldo kwam op volle snelheid de 16 meter in en de verdediger storte zichzelf op hem. Dit was een schouderduw waarbij Hunter veel te makkelijk gaat liggen. Scheids geeft de hele wedstrijd al niks voor dit soort contacten dus al helemaal geen pingel.
Er staat simpelweg te weinig kwaliteit op het veld bij Ajax. Dan lijkt het misschien alsof ze hun best niet doen, maar ze kúnnen gewoon niet beter.
Ontbreken van blind en klaasen uit vorm. Dan Anthony die een dip heeft en Neres er niet bij. Bij Ajax lijken een aantal spelers uit vorm te zijn geraakt/aan het raken. De op oa vi benoemde december dip?
Juventus kreeg gisteren een penalty voor minder hoor, ongekend dit.
Ja maar daar werd Ronaldo geduwd en die is heilig
Dat was ook geen pingel, hoe hij hem daar kreeg vraag ik me nog steeds af
Het is licht, maar volgens mij is dit allesbehalve een schouderduw scheids
Geen penalty hoor
Dit zijn toevallig geen feyenoord spelers is een ajax shirt?
Het is weer de zoveelste passing horror show.
Ik voel een goal aan komen en de naam is KJH.
Ten eerste is het geen schouderduw en ook heel verdacht dat ze zo snel hadden geconcludeerd dat het geen pingel was.
Scheids staat er bovenop
Hoe graag ik ook ajax door wil hebben. Hier moet je natuurlijk geen penalty voor willen zien.
Als Ajax de scheidsrechter van gisteren had dan was dit een penalty en rood. Ik zeg niet dat ik dit een penalty vind overigens
Grootste fout van Ten Hag is dat hij Brobbey eruit heeft gehaald
Zal komen door de botsing.
Overduidelijk dat Brobbey nog last had van die botsing.. lekker makkelijk dit
Kom op zeg.. heb je niet gezien dat Brobbey 3 minuten op de grond lag en waarschijnlijk gewoon geblesseerd eraf moest
Je bedoelt dat hij Labyad had opgesteld
Labyad? Letterlijk de laatste die je moet opnoemen, wie had hij daar anders moeten zetten?
In die laatste herhaling zie je echt goed dat Huntelaar alleen voor de duikeling gaat.
Inworp kansrijke positie, 3 passes en je bent bij je eigen keeper. Lekker dit
Nooit dat dit een penalty was net zoals gister bij Juve en United maar toen gaven ze hem wel
Best goed gejaagd trouwens van Ekkelenkamp.
Geen harde overtreding. Maar sws een penalty
Promes komt niemand voorbij
En nu krijgt tadic wel een vrije trap als ie in z’n rug gelopen wordt.
nou kom op. het kans best. dat atalanta stelt ook geen ene flikker voor.
Wil niet zeggen dat het een 100% penalty is, maar als ik t vergelijk met de eerste penalty van Juventus gister vind ik het bizar dat de 1 wel een penalty is en de andere niet...
Simpel... 2 verschillende scheids, de één doet t wel goed (vandaag), die van gisteren was lachwekkend gegeven.
En dan nu wel fluiten. Maar wat is dan het verschil?
duidelijk geen penalty, gaat ook wel heel erg makkelijk liggen
Dikke stront voetbal zo traag pfff
Ajacieden hier zijn zo gewend dat ajax voor ieder ligt tikje een penalty krijgt in de Eredivisie dat zij niet meer weten wat een terechte penalty is. Is echt veel te ligt voor een penalty sorry.
Dames en heren, ik ga afhaken. Kijken of er iets spannends op tv is. Veel succes en hoop voor jullie dat Ajax doorgaat.
Ik begin juist nu pas te kijken want nu wordt het misschien spannend. Omdat Ajax moet winnen en daarom er ruimtes zullen komen
Gevalletje balotelli tegen Spanje 2012 te slap voor het doel staan te wachten l
Op dit moment is Ajax een te kloppen ploeg.
Ik wil niet zeuren maar dit is zo een ongekend saaie wedstrijd. wat een flop
Promes had beter een blauw shirtje aan kunnen doen.
Mogen wij vanavond winnen zoals Tottenham dat deed?
Tikkie terug tikkie terug time terug .. o jee , 90e minuut; het is afgelopen
Mensen moet even hun Ajax bril afzetten,dit kan nooit een penalty zijn
Gvd wat een kans
Eindelijk!
Wat een kans
Slecht afgewerkt zeg
Wauw wat een kans man!!
Die scheids is wel consistent, hij heeft gewoon geen fluit bij zich.
AAAARGGGHH!! Had wat beter gemikt Davy!
Waar zijn alle haters van Daley, nu zie je hoe belangrijk hij is met zijn inspeelpass
Met Daley stond t al 0-2 voor Atalanta. Iemand missen om inspeelpass hou op hoor.
Aan blind heb je een stuk meer. Promes kan niks!!
Aan blind heb je een stuk meer. Promes kan niks!!
Aan blind heb je een stuk meer. Promes kan niks!!
Aan blind heb je een stuk meer. Promes kan niks!!
Pff klaassen die moest erin... dit is zo'n wedstrijd waarin ajax niet gaat scoren
Verdomme. Dit moet erin.
Tja, het is geen Donny...
Donny wordt gemist. Die had hem gemaakt.
100% kans fak
Die bal moet er toch gewoon in man
Had je donny voor nodig
Pffff kom op boyz!!! Wat een kans ongekend
Klaassen dat was de kans!
Ach ja joh. Sta je voor de keeper en dan schiet je hem recht op de keeper af. Vooral niet in een hoek schieten. Vd beek had hem gemaakt
Maar die voetbalt niet voor Ajax dus wat heeft dat voor zin? Bergkamp had 'm ook wel gemaakt.
zo verdien je het ook niet hoor. wat een prutser.
Donny had m gemaakt...
Kluivert (patrick) ook, maar ja dier doet niet meer mee
Nee kluivert is te oud. Die had m ook niet gemaakt op deze leeftijd.
Dat had m moeten zijn
Tsja..... Als je die al niet maakt, dan wordt het niks natuurlijk.
Jemig man! VdBeek had em gescoord. Klaassen man wtf, heeft meer tijd dan ie denkt!
Vd beek miste deze kansen regelmatig.
Niet in de Champions league
Jammer dat we geen Jorgensen of Bozenik hebben die hadden dit ijskoud afgemaakt
Ga de samenvattingen terugkijken.
Hoe kun je m missen.
Die moet hangen.
Ekkelenkamp erg goef
Wat een gigantische kans..
ja als je deze nie maakt
Hallo davy, 1 op 1.
Wat verschrikkelijk slecht Klaassen!!
Hij kijkt niet eens. Gewoon weer recht op de keeper af.
Jeeeitjee Klaassen wauwwww
Klaassen laat tientallen miljoenen liggen
Die had erin gemoeten klaassen!
Dat moest een goal zijn!
Hoe kan je deze missen 100000 procent kans
Die had erin gemoeten klaassen!
Schandalig hoe je dit mist
Ekkelenkamp niets Labyad?
Ow mij God klaassen die was de kans om je ploeg naar de knock out fase te schieten donny had dit beheesert afgemaakt
Donny is er niet
gelukkig niet nee, speelt altijd verstoppertje
Vd beek mistte deze kansen heel vaak hoor. Was 50/50
Atalanta is ook niet veel hoor
daar hebben we wat aan.
Scoor dan gvd! Krijg je een kans, is het het weer typisch Nederlands om hem niet te maken. Wat een lul die Klaasen.
Heeft daar niks mee te maken
Heeft Frank de Boer toch gelijk. Klaasen als verdedige middelvelder tr zetten
Loopt er wel hé als verdedigende middenvelder
Loopt er wel hé als verdedigende middenvelder
Wat een belachelijk grote kans. Wel een beetje het verhaal van deze poulefase voor Ajax.
Klaassen... je had de tijd om de hoek te kiezen maar dan hoofd omlaag en gewoon tegen de keeper schieten. Zo'n kans moet je dan afmaken.
Heel slecht gedaan. Hij had veel meer tijd dan ie dacht.
Was niks!
Eerlijk vdbeek zou die prikken...
Hoe mis je die Klaassen
Beter krijg je ze niet. Valt dadelijk de goal aan de andere kant.
Dat gehuil om een penalty hier. Dat die gisteren te makkelijk werd gegeven maakt niet dat je er nu ineens recht op hebt. Ajax moet gewoon de rug rechten en wat karakter gaan tonen. Zou te onverdiend zijn als hier een penal voor werd gegeven.
tjongejongejonge Klaassen
Ik kan dit echt niet begrijpen. Dan verdien je miljoenen en snap je niet dat zo’n bal in de hoek moet? Echt waar niet te geloven
Bedankt Klaasen. Niet eens een hoek uitgekozen
Ram die bal ook in de hoek man
Geen rust. Erg blind geschoten. Jammer
schiet gewoon binnenkant pffff
Pfff je zou zeggen dat Klaassen een redelijke koele afmaker is..
Hahahaah 'Donny had hem gemaakt'. Zijn jullie vergeten dat Donny ALTIJD 1 grote kans mist per wedstrijd? Altijd!
Echt precies dit.
Ja, maar meestal van nog dichterbij. Dit was een situatie zoals bij Tottenham uit of Juve uit. Dat was Donny wel toevertrouwd.
betere kans ga je niet krijgen
De pijp is leeg bij Atalanta. Knallen!!!!
Wat voegt ekkelekamp nou eigenlijk toe? Ik zie echt totaal niet waarom hij altijd mag invallen
Niks maar wel beter dan labyad
Creeerde anders wel de beste kans vd wedstrijd.
Hij had net de assist met een heerlijk hakje moeten hebben als Klaassen die bal gewoon maakt.
Klaassen schiet blind op doel met de kop naar beneden. Gewoon slecht...
Serieus klaasen ben je nou zo’n halve tamme dat je zo’n bal niet gewoon kan plaatsen ?? Waarom zo wild man niet te filmen gewoon dit ..
Promes is een gevalltje Depay op het gebied acties maken en bal inleveren
Promes beter als back
Ik word helemaal gek van Promes..
Waarschijnlijk de enige kans die je gaat krijgen. Matig Davy.
Hoe heeft die promes het in godsnam gedaan in Rusland, zit totaal geen energie of snelheid in. Zak tabak..
Had gewoon elke andere willekeurige speler er in gedaan ipv Promes.
En waarom gaan ze nu pas zo voetballen. Atalanta is niks. Je had nog zoveel tijd kunnen hebben om aan te vallen en nu het laatste kwartier begin je nog eens
Atalanta zette te veel druk, maar nu houden ze dat niet vol en kan ajax meer ruimte krijgen
Atalanta zette te veel druk, maar nu houden ze dat niet vol en kan ajax meer ruimte krijgen
Atalanta zette te veel druk, maar nu houden ze dat niet vol en kan ajax meer ruimte krijgen
Het kan nog.... tot het fluitje gaat.
Haal aub die Promes er maar weer uit, de slechtste Ajax speler allertijden.
Nog 12 minuten plus extra tijd, dit wordt niks meer
Tuurlijk
Geef je hier geel voor?...
Hahaha dit is donker geel man
Kunnen ze promes niet ergens gratis kwijt ? Niet dat ze er ergens op zitten te wachten denk ik maar proberen kan geen kwaad toch
Ja ik zei het nog, die Gravenberch is verdedigend zo matig altijd te laat.
Domme overtreding Gravenbergh, echt heel dom
voorbij!!
Gravenberch 2de geel, het is klaar..
Lekker weer hoor. Was te verwachten. We hadden 1-0 voor kunnen staan en dan zou je het als Ajax zijnde misschien nog kunnen redden met 10 man in de laatste 10 minuten, met moeite.
ach wat een komediant
Ja, zo duur is die domme overtreding nu. Wat ongelooflijk dom!
Dit is toch nooit geel
Dit is standaard geel, gewoon niet handig