Status:
Deze wedstrijd is gespeeld.
Competitie:
Serie A
Datum:
Maandag 22 februari 2021
Tijd:
20:45 uur
Scheidsrechter:
V. Marini
Stadion:
Allianz Stadium (Torino)
Toeschouwers:
0
33621226555
0 stemmen
0 stemmen
Opstellingen en wedstrijdverloop
-
Opstellingen
-
Wedstrijdverloop
- Juventus Crotone
- Gianluigi Buffon A. Cordaz
- Danilo V. Golemić
- M. de Ligt S. Luperto
- M. Demiral L. Magallán
- Alex Sandro Lobo Silva Pedro Pereira
- Rodrigo Bentancur A. Reca
- W. McKennie S. Molina
- A. Ramsey M. Vulić
- D. Kulusevski A. Ounas
- F. Chiesa Junior Messias
- Cristiano Ronaldo S. Di Carmine
-
N. Fagioli
A. Rispoli
-
Federico Bernardeschi
L. Marrone
-
Morata
E. Rivière
-
G. Frabotta
N. Zanellato
-
A. Di Pardo
S. Nwankwo
-
20' A. Ramsey
-
38' Cristiano Ronaldo 1 - 0
-
45' Cristiano Ronaldo 2 - 0
-
46' S. Luperto
-
67' A. Rispoli
-
50' Danilo
-
52' L. Marrone
-
66' W. McKennie 3 - 0
-
67' A. Reca
-
70' N. Fagioli
-
70' R. Bentancur
-
71' N. Zanellato
-
71' S. Molina
-
72' S. Nwankwo
-
72' A. Ounas
-
76' F. Bernardeschi
-
76' A. Ramsey
-
76' Morata
-
76' D. Kulusevski
-
76' E. Rivière
-
76' S. Di Carmine
-
86' G. Frabotta
-
86' Alex Sandro
-
86' A. Di Pardo
-
86' F. Chiesa
-
90' G. Frabotta
Live meepraten
De wedstrijd is afgelopen. Het is niet meer mogelijk om te reageren.
Wedstrijdverslag
Cristiano Ronaldo bewijst specialisme andermaal en helpt Juventus omhoog

Juventus heeft maandagavond een eenvoudige zege geboekt in de Serie A. In eigen huis kende la Vecchia Signora weinig problemen met Crotone, dat met 3-0 verslagen werd. Cristiano Ronaldo was met twee kopdoelpunten de man van de wedstrijd.
Lees verder
SeizoenClubW






‘Juventus denkt na over Ronaldo en overweegt noodgreep met Matthijs de Ligt’
Cristiano Ronaldo wil zijn contract bij Juventus met een jaar verlengen, zo verzekert Tancredi Palmeri woensdagochtend. De 36-jarige aanvaller en zijn entourage hebben zelf bij de clubleiding aangegeven open te staan...Lees verder
Het is als verdedigende middenvelder gewoon een wrak. Elke keer als hij de bal voor de eigen 16 aangespeeld krijgt is het ballenknijpen. Hij moet gewoon aanvallend spelen. En zelfs dan zou ik hem in football manager bij torino nog niet in de basis zetten.
Komt niet in de buurt vsn pjanic en die vond ik als niks, moet je nagaan
Ronaldo kan aan doelpunten werken vandaag. Ik zeg 4 goals
Ik hoor Juventus fans roepen dat Ronaldo op de begroting en kosten drukt, waardoor er geen aankopen kunnen komen. Klopt dat?
Kan je meer als een retorische vraag stellen. Uiteraard drukt een Ronaldo enorm op de begroting van de club, maar dat er daardoor geen aankopen kunnen gebeuren weet ik zo niet. De pandemie heeft ook een enorme deuk geslagen bij vele clubs, ook de grote. Ondanks, heeft Juve Chiesa, De Ligt, Kulu, Mckennie ... (al dan niet voor de corona crisis, doch na Ronaldo) kunnen kopen. Zijn allen relatief goede aankopen geweest imo, maar ik vind het, al aantal jaren, jammer dat men niet investeert op het middenveld. Dat blijft echt ons pijnpunt. Dat er geen grote namen naar voor komen om echt een goed middenveld te bouwen, komt vermoedelijk door de grote onkost en begroting waar Ronaldo op leunt.
Grote speler die veel waard is op het veld, maar je merkt dat alles er omheen niet kwalitiatief is... Hoop dus dat hij binnenkort vertrekt. Dan kunnen we iets meer investeren
Bentancourio in de basis..... ik verwacht een magere 2-1 overwinning voor Juve.
Oja.. en natuurlijk een special announcment voor de best of the best Daniloo!! Hij gaat weer eens vlammen vandaag zoals altijd.
Het is alweer tijd voor een wedstrijd van de mooiste club ter wereld! 3 punten en niets anders is toegelaten. Forza Juve.
Kan iemand mij vertellen waarom Pirlo vast blijft houden aan 442? Het voetbal is verre van overtuigend en ik zie weinig progressie. Waarom niet een keer Ronaldo in de spits met Chiesa linls en kulu rechts? Daarachter met in de punt naar achter McKennie en daarvoor Betancourt en Ramsey. Het middenveld is armoedig maar als ze maar hard genoeg werken zijn de voorste drie gewoon goed genoeg om resultaten te behalen toch?
Pirlo speelt een 4 4 2 enkel bij balverlies. In de aanval schuift Sandro naar voor en Danilo meer centraler.
En Ronaldo wil niet spelen als centrumspits in een 4 3 3 wat jij voorstelt.
Hoeft ook niet. Die kan je gewoon van links laten komen. In een vrije rol. Mckennie er achter om balverlies op te vangen. Moet veel beter draaien dan nu.
Verwacht een 2-0. 1x Ronaldo 1x kulechevski
Het begint weer lekker....
Tegen porto liepen ze elkaar in de weg alsof het 6 klasse amateurs waren van het zesde team dat op 9 uur smorgens voetbalt. Comedy capers was het
Met in het achterhoofd het beschaamde feit dat Porto nu struggles heeft met de nummer 16 in de competitie😭
Hopelijk krijgen we Ramsey verkocht.
zo, dat meen je niet wat een misser van ronaldo
Weer een juve speler die Cristiano blockt🤣🤣. Wat een clowneftal is dit, ik kan echt niet meer. Moeite met Crotone.
Zo Langzamerhand vraag je af of het verstandig is om te verlengen. Hij heeft al 2 jaar weggegooid
Ik hoop het niet, maarja welke club gaat Cristiano nog oppikken op zijn leeftijd..
Als hij akkoord gaat met salarisverlaging zijn er wss genoeg clubs die interesse hebben.
Evolutie van onze vrije trappenspecialisten: van Baggio, Del Piero/Zidane, Del Piero/Nedved, Del Piero/Pirlo, Pjanic/Dybala naar ... Ronaldo. Wat een verschil.
hij knalde ze ooit als warme broodjes naar binnen. Dat is inmiddels al een heel aantal jaar geleden echter
Ik denk dat Juve met Pirlo op het middenveld nog beter speelt dan dit kansloos gedoe.
Bijna Matthijs. Helaas kwam die op zijn linkervoet.
Siuuuu knappe kopbal
Ik denk offside
Fuorigioco of geen fuorigioco? 1-0 Ronaldo na een mooie voorzet van Alex Sandro.
Siuuuuuu
Airlines Rrronaldo
Tja, 36 En nog steeds de beste
Wat een goal... die run alleen al. Geweldig
Boem 2-0. Opnieuw een kopbal.
Bijna hattrick Ronaldo haha.
hahaha kon zijn snelste hattrick ooit zijn?
Dat had een hattrick moeten zijn. Zware misser.
ramsey ronaldo duo werkt bijna altijd
Hopelijk krijgt Fagioli eens minuten.
Wat een vervelende speler is Chiesa man. Speelt alsof hij Ronaldo himself is.
bijna hattrick jammer
Nu wat wissels doorvoergen zodat de boys wat rust krijgen. Ze spelen al bijna een maand om de 3 dagen voetbal. Hierdoor krijg je blessures.
Als Ronaldo de Champions league wint met dít Juve, vindt ik dat nog knapper dan Maradona’s succes met Napoli. Come at me....
Gaat niet gebeuren
Was wel overtreding op Ronaldo
Ronaldo krijgt geen penalty meer mee lol
Fagioli eindelijk, laat eens ff zien waarom jij moet spele
Danilo verdiend een gouden bal
Haha wissel Morata maar gelijk.
Berna en Morata vallen vreselijk slecht in.
Morata had beter op de tribune kunnen plaats nemen