Status:
Deze wedstrijd is gespeeld.
Competitie:
La Liga
Datum:
Zondag 21 maart 2021
Tijd:
21:00 uur
Scheidsrechter:
José Munuera
Stadion:
Reale Arena (Donostia-San Sebastián)
Toeschouwers:
0
Opstellingen en wedstrijdverloop
-
Opstellingen
-
Wedstrijdverloop
- Real Sociedad Barcelona
- Alejandro Remiro Gargallo Marc-André ter Stegen
- Andoni Gorosabel Espinosa Óscar Mingueza
- Robin Le Normand Sergino Dest
- Igor Zubeldía Elorza C. Lenglet
- Mikel Merino Jordi Alba
- Ander Guevara Lajo Frenkie de Jong
- Martín Zubimendi Ibañez Sergio Busquets
- Martín Merquelanz Pedro González López
- Portu L. Messi
- Mikel Oiarzabal Ugarte Ousmane Dembèlé
- Alexander Isak A. Griezmann
-
A. Januzaj
Martin Braithwaite
-
Ander Barrenetxea Muguruza
Ilaix Moriba
-
Carlos Fernández Luna
Ronald Federico Araújo da Silva
-
M. Sagnan
Trincão
-
Jon Bautista
Riqui Puig
-
9' Martín Zubimendi
-
27' Sergio Busquets
-
37' A. Griezmann 0 - 1
-
43' S. Dest 0 - 2
-
53' S. Dest 0 - 3
-
56' L. Messi 0 - 4
-
61' Portu
-
61' Barrenetxea
-
61' Gorosabel
-
67' R. Araujo
-
67' Sergio Busquets
-
68' Ilaix Moriba
-
68' Pedri
-
72' Carlos Fernández
-
71' O. Dembélé 0 - 5
-
72' Martín Zubimendi
-
79' M. Braithwaite
-
77' Barrenetxea 1 - 5
-
79' Zubeldia
-
79' O. Dembélé
-
83' M. Sagnan
-
83' Zubeldia
-
83' Jon Bautista
-
83' A. Isak
-
84' Trincão
-
84' S. Dest
-
85' Riqui Puig
-
85' A. Griezmann
-
88' M. Braithwaite
-
89' L. Messi 1 - 6
-
90' Carlos Fernández
Live meepraten
De wedstrijd is afgelopen. Het is niet meer mogelijk om te reageren.
Wedstrijdverslag
Hoofdrollen voor Dest en Messi bij indrukwekkende zege Barcelona

In de strijd om de Spaanse landstitel heeft Barcelona zondagavond gedaan wat het moest doen. Op bezoek bij Real Sociedad won het team van trainer Ronald Koeman met 1-6. Het betekent de vijfde competitiezege op rij voor de Catalanen, die in het spoor blijven van Atlético Madrid.
Lees verder
SeizoenClubW






Casemiro geeft Erik ten Hag en Manchester United verrassende hoop
Manchester United mag daadwerkelijk hopen op de komst van Casemiro. Volgens Marca staat de Braziliaanse middenvelder van Real Madrid niet onwelwillend tegenover een overstap naar Old Trafford, mede door de aantrekkelijke...Lees verder
Balen dat ik de eerste helft moet missen van dit is er op of eronder voor Barca als je dit soort potjes blijft winnen ga je echt aanspraak maken op de titel. Ik zie de tweede helft wel.
je kan ook gewoon beiden kijken. 1 op de tv en 1 op de laptop.
Geen slecht plan.
Dit soort potjes? 't Is anders wel tegen de nummer 5, niet tegen Piet en Pol.
Traditioneel gezien staat Sociedad niet zo aangeschreven als bijv. Sevilla. En je hebt gelijk het is de nummer 5 maar de kloof tussen de top en de subtop is in La Liga imho wel een stukje groter dan de BuLi en PL. Maar je hebt gelijk, een beetje een understatement.
Lenglet ipv Araujo oh god als dat maar goed gaat had toch Araujo opgesteld
Moet zeggen dat ik Lenglet achterin iets minder eng vind sinds we met 3 centraal staan, maar moet toch toegeven dat ik ook weer niet helemaal op mn gemakje kijk als een tegenstander bij hem in de buurt staat. misschien was Araujo niet 100% fit? anders stond hij wel basis neem ik aan.
poeh heb er weer erg veel zin in! hele belangrijke pot. laten we de verjaardag van Griezi, Alba en Koeman maar vieren met 3 puntjes vandaag!
Is dit een 532 met Frenkie als verdediger of gewoon een 433?
ik denk Frenkie tussen de 2 centrale verdedigers in.
Word een hele simpele overwinning voor Barcelona. Uitslag zal 0-4 worden. Ik verwacht 2 doelpunten van Messi. Een schot met zijn linkse poot in het hoekje en uiteraard een penalty.
Weet je ook hoeveel barca de volgende wedstrijd gaat spelen?
Iets in me zegt al 2 dagen dat het vanavond een grote Messi show wordt. Hoop op minimaal 2 goals van hem. Ben toch bang met de komende winst van Atletico dat het vandaag de kans is om nog aan te haken bij strijd om het kampioenschap. Denk dat het bij verlies wel over is.
Deze wedstrijd blijft ingecalculeerd puntverlies. Het gebeurt zelden dat Barcelona hier met drie punten wegkomt en dat gebeurde doorgaans tegen een selectie van Real Sociedad met minder talent dan waarmee ze vandaag aantreden. Weet dus niet helemaal waar ik vrolijker van wordt... Kijken naar de kwakkelende Boston Celtics of naar ingecalculeerd puntverlies van Barcelona.
Wat is dit nou weer voor instelling als barca fan? Kom op man.
Volgens mij is Boixos Nois FC de enige de beseft dat een uitwedstrijd in Anoeta (of wat de nieuwe naam van het stadion ook mag zijn) doorgaans ontzettend lastig is. Die ploeg lijkt altijd een extra versnelling te vinden als Barcelona op bezoek komt. Tsja, moet ik dan ook lekker gaan roepen dat het 0-4 wordt en Messi twee keer scoort? Kom nou.
Er zit nog wel wat tussen roepen dat we 0-4 winnen en dat je niet vrolijk wordt van kijken naar ingecalculeerd puntverlies he? Kan niet begrijpen dat je geen zin hebt in deze wedstrijd als je barca fan bent. Jij kijkt dus alleen uit naar huesca thuis, weet je zeker dat je wint. Kom nou.
Kleine nuance is dat de Boston Celtics voor het eerst sinds tijden weer op een menselijke tijd spelen voor ons Nederlanders. Dus dat speelt ook een rol.
Kan ik begrijpen. Komt nog wel goed met Boston. Fijne games!
Thanks!
Volgens mij heeft Barca sinds 2018 alleen maar daar gewonnen en maar 1x gelijk gespeeld
Sterker nog laatste keer dat ze daar verloren was 2016 xD ingecalculeerd puntverlies, ga toch weg joh 😂
Denk je nog hetzelfde erover nu? 😂
Nou zo gek was de voorspelling door guaporta niet. Je zou de uitslagen vanaf 2007 ofzo er bij moeten nemen.
Interessant artikel:
https://www.barcasource.nl/barcelona-wint-elf-jaar-weer-eens-anoeta/
Één van de moeilijkste uitwedstrijden van het jaar maar heb er vertrouwen in dat we hier met drie punten weggaan hopelijk kan Griezmann zich weer een beetje laten zien (hij blijft wisselvallig) en net zo'n goal maken tegen Huesca
Het zou toch niet fout kunnen gaan op de verjaardag van Koeman? Hoop eerder op Messi dan Anto, ben echt klaar met hem en Dembouz na de wanvertoning in Parijs.
We gaan het zien man maar het zou leuk zijn als we al die jarige mensen een cadeau van 3 punten kunnen geven
Goeie opstelling van koeman ik hoop dat ie puig in de 2e helft laten spelen heb er vertrouwen in veel kijkplezier blaugranas🔴🔵
Dit wordt helaas een klassieke chokejob van Sociedad. 0-3
Met Isak die 10 open goals mist
hoop dat je gelijk hebt, maar uit tegen Sociedad weet barcelona zelden raad mee.
Huh, wat is daar klassiek aan? Sociedad pakt juist super vaak punten thuis tegen Barca. Tussen 2010 en 2017 heeft Barcelona 8 keer op rij niet gewonnen in Anoeta zelfs.
Ik denk eerlijk gezegd dat dit een matige wedstrijd wordt met een nipte overwinning voor Barcelona. 1-2, maar hopelijk zit ik er naast en wordt het walk over. Echter is Sociedad uit altijd lastig en ze incasseren al weken amper goals.
Dit wordt sws puntenverlies denk ik.. Zo'n lastige tegenstander altijd in dit stadion. Hopen dat Messi zijn vorm door trekt en ons langs deze wedstrijd brengt.
Nahh joh, Sociedad is zwak, uit vorm.
We moeten met zen allen Bartomeu bedanken omwille van Suarez die Atletico madrid kampioen maakt, gratis naar je concurrent laten vertrekken. Hoop dat de beste man zichzelf zen goeie bodyguards al hebben in het gevangenis want heelhuids zal hij niet vrijkomen.
Suarez is passé en scoort voornamelijk intikkers. Als je 90 minuten op hem let heeft hij nauwelijks een positieve bijdrage aan het spel
Hopelijk morst Barca hier punten! :D
Dat is toch gewoon rood ?
100% rood, Dembele haal je niet meer in
Koekoek Dembele
Saai begin tot nu toe.
Ik snap de keuze, echter als voetballiefhebber zie ik Frenkie echt veel liever op het middenveld. Daar profiteert niet alleen de kijker van, maar komt ook het spel ten goede.
klopt maar Pique en Araujo zijn niet fit genoeg. dus als je met 3 centraal achterin wilt spelen zonder frenkie daar te zetten, speel je met Umtiti. Daar wordt de kijker dan weer niet vrolijk van.
Sociedad is echt zwak en totaal uit vorm.
0-4 wordt het sociedad is sociedad niet meer
Zou kunnen ja, dat zal wel aan Messi liggen.
Lol heb je nog gelijk ook. Haha
De Jong dramatisch. En hoe kan izak daar hebben gemist
sociedad is tenminste een goede tegenstander
Die 343 is het beste voor dit Barcelona en spelen ze ook het meest effectief. 433 kan dit huidige Barcelona niet echt.
Jezus saaie pot zeg..
gare wedstrijd dit
Echt hoor, zo saaie pot.
Hoe is dit geen geel?
Waarom speelt frenkie achterin terwijl umtiti en araujo op de bank zitten? Gaat nergens over.
Die umtiti moet je gelijk na 1 juli op straat zetten als zelfs een middenvelder je passeert..
Araujo is net terug, die kan nog niet beginnen. Umtiti kan je niet vertrouwen achter in
Umtiti is echt slecht geworden inderdaad. Nog slechter dan Lenglet. Dat Frenkie de voorkeur heeft achterin zegt alles.
Ja wel echt zonde dat ie nooit meer op zijn oude niveau is gekomen. Maar goed we moeten roeien met de riemen die we hebben.
koekoek dest
Dit wordt ben ik bang puntverlies
Geel geven voor Busquets, maar niet voor die Sociedad speler die Alba vasthoudt..
Griezmann jaaaa
jaaaaaaa
JA! Heerlijk. Bevrijdende doelpunt.
Wat is sociedad zwak
boeeeem lekker antoine!! dembele had m al moeten maken. dit is lekker!
even ongeorganiseerd en bam eerste kans is goal. netjes hoor
Heerlijkkkk
Dembele maakt natuurlijk niks af haha. Griezmann staat er wel gelukkig dan voor Barcelona!
serieus als Barcelona een goeie rechtsback haalt die aanvallend ook wat toevoegt dan kunnen ze soms ook via die flank toeslaan ipv alle ballen op Messialbabinnen 16 voorgeven.
Dest staat toch lekker te ballen? Of zie ik hier een flinke laag sarcasme over het hoofd?
Natuurlijk speelt Dest prima vandaag, maar kan je mij overtuigen dat hij niveau Alba is? Of half als dreigend overkomt op de rechterflank? Zelf vind ik hem echt te weinig brengen voor basisplaats. Uiteraard scoort hij vandaag een prima goal, maar als Messi je zo een bal past en 1 op 1 met de keeper zet hoort ieder speler daar te scoren lol.
Nja verdedigend heb je zeker een punt, daar kan hij nog veel in groeien. Maar ik dacht dat je klaagde over Dest’s aanvallende bijdrage, van wat ik zie zit dat wel snor. Tegen PSG ook sterk vond ik in Parijs
die back die nu scoort?
Pff Isak jongen scoor dan is. Helaas is die Ter Stegen zo goed.
Barca, Real en Atletico hebben wel echt de 3 beste keepers in Europa.
Klopt is zo frustrerend voor alle 3 de clubs haha. Net als Oblak die een penalty keert.
Nu je t zegt haha. Had ik helemaal niet aan gedacht. Al kan je Neuer erbij tellen.
Ja Neuer is natuurlijk ook top maar ik heb voorkeur voor die andere 3 omdat zij rond de 28 jaar zijn. Neuer is al weer 34 jaar.
raaar terstegen
Ter Stegen wat een reflex, wat een keeper😍
Jezus jongens, we zijn soms zulke amateurs. Mats staat er weer
Mats staat er weer?!?! Hij gaf nou ook juist die kutpass
Dus dat...
tering wat een al la 8-2 Bayern flashback blunder van Ter Stegen.
Jaaaaa, dat Dembele die nog mist
Barca blijft gevaarlijk uit verdedigen. Een keert zal fout gaan...
De voorspelde chokejob weer in volle gang met natuurlijk weer Isak in de hoofdrol.
al deze ballen van Ter Stegen geven me gewoon Bayern flashbacks. Real Sociedad zet alles echt super goed klem. Ter Stegen komt er nu telkens nipt uit.
Jaaa Dest, assist Messi
Ja Dest! Heerlijk. Spelen niet goed maar je staat wel 0-2 voor.
Vind je barca niet goed spelen !??? Serieus?
Die zit aan de wiet denk ik anders begrijp ik het ook niet spele goed positiespel
eindelijk Dest voor rust!!
JAAAA DESSTTT
0-2 Dest mooie goal zeg
10,10,10,10!
lekker dest! speelt niet onaardig!
Mooi gespeeld! Dest speelt een goede eerste helft. Hier tankt ie wat vertrouwen mee.
Tsja eigen schuld. Sociedad mist teveel kansen
Jaaa, leuk voor Dest!
Nog leuker dat we zo met een iets comfortabele stand de kleedkamer in gaan.
Messi eindelijk naast topscorer ook top assister. De laatste jaren was hij steeds top assister maar dit seizoen kwamen de assists langzaam op gang
Het spelen met wingbacks komt zijn aantal assists ten goede.
Als Messi niet zoveel kampte met alle interne gedoe bij Barcelona dan zou die nu echt veel betere marge hebben aan doelpunten en assists. Sinds begin dit jaar zie je weer de glimlach op zijn gezicht en volgen de doelpunten en assists vanzelf.
Goalazoooo Serginhoooo. Vamos.
Lekker Serginio, lekkere wedstrijd van hem ook!
Geeft ie weer geen geel...
Scheids mist al twee gele kaarten voor Sociedad
Ben de wedstrijd met een half oog aan het volgen, maar na een stroef begin is dit toch wel erg knap tegen een altijd sterk Real Sociedad!
Dit Sociedad lijkt anders op een 4e klasse amateurteam
Is Real Madrid dan een 5de klasse team gezien ze thuis nog 1 - 1 speelde op 1 maart? Met het voetbal die Real Madrid het laatste tijd speelt kan het allesinds. Ik hou het maar op de 4de niveau, hetzelfde als Sociedad. Wat denk jij weer SosuhZV?
@SozuhZV, Sociedad heeft wat kansen gehad zeker Isak. Gewoon kwaliteit van Messi dat ze voor staan want die man is weer in vorm zeg.
Even serieus blijven. La Real speelde heel sterk en ze creerden ook kansen.
Ja kansen creeren doen ze allemaal maar die worden dan altijd stuk voor stuk gemist. Dus daar heb je weinig aan
Oost west, waar is dest! Geniaal, ben blij voor dest dat hij er eentje maakt.
Oost west dest is de best!
Het is hem gegund, speelt een goede eerste helft.
Barcelona uitermate efficiënt vandaag, maar zelf vond ik Real Sociedad dreigender. Ze waren aardig in de beurt om tweemaal te scoren, maar gelukkig nog alerte Ter Stegen.
Nou gaat lekker makkelijk voor barca. Sociedad weet het niet. En tja Messi he, als het niet een goal is dan wel een (voor) assist.
Is hopeloos man. We moeten het zelf maar gaan doen over twee weken
Busquets is bij beide doelpunten van groot belang zeg. Beide keren een pass die de middenveld doet openbreken en Messi de ruimte geeft.
Toch zou ik Busquets tweede helft wisselen eerlijk gezegd. Met geel op zak is het te riskant, omdat de tegenstander continue langs hem proberen te forceren.
Dat is waar inderdaad, tweede wisselen met Araujo en De Jong opschuiven. Balbezit behouden zal wel moeilijker worden
Zou busi wel wisselen. Vertrouw die gele kaart niet
Barca speelt goed man hopelijk tweede helft nog een goal erbij
van Halst kan wel gek overdrijven. Zo dominant zijn we helemaal niet. Sociedad krijgt gewoon aardig nog wat kansen.
Hij overdreef idd wel, maar als je de progressie ziet van Barcelona zeker als je kijkt naar hoe Barca het seizoen begon is het toch best indrukwekkend te noemen
Grappig genoeg nog aardig wat gelijkenissen tussen Barcelona en de Celtics. Het spel is misschien niet altijd even geweldig, maar de ballen vliegen wel in het netje. Had niet verwacht dat het een makkelijke avond zou worden!
Celtics?
verwijderd
Het is nog niet gespeeld, maar ik hoop dat we snel de 0-3 maken, want dat zal de vertrouwen bij Sociedad misschien afnemen.
wij Barça fans hebben soms commentaar op Griezmann, deels terecht. Als je zo die beelden achter elkaar ziet waar hij echt alles maar dan ook echt álles geeft om een bal terug te veroveren kan ik daar wel van genieten. hij werkt zich de pleuris!
Valt me ook al vaak op. Aanvallend niet altijd goed maar (mee)verdedigend zo sterk!
Toch wel een echte strijder
de manier waarop Dembele kapt aan de bal is 9 van de 10 keer te sterk en daardoor verspilt hij de hele aanval lol
wat is Lenglet toch slecht jeez..moet echt snel vervangen worden lol
Jaa Dest nummer 2!
Omgggg Alba..... de beste op zijn positie!!
Dest voor 3 straks??
Haha, gewoon weer Dest! Loon voor het harde werken
Spelen lekker Barca. Knappe goal en heerlijke actie Alba
wat een goal welniet met je kan doel hé. Doet me aan Trincao denken haha. Hopelijk houden we deze voorsprong!
yeeesss! dest voor de hattrick? @moyashi hier heb je je aanvallende back vriend
Barca combineert lekker hoor
Tweede goal voor Dest vanavond, leuk voor die gozer!
Lol, Stegen, Alba en Messi dragen dit barca zeg, ongekend. En man, wat is Sociedad zielloos.
Pedri had trouwens niet Real afgewezen hoor Sierd. Real vond hem niet goed genoeg, kan gebeuren.
Wanneer komt Fati nu terug? Was dit niet volgende week al?
Nee duurt nog paar weken. Heeft een terug val gehad jammer genoeg
Jammer, bedankt.
Dessstt!! Heerlijke actie van alba
Mag weg.
Mag weg.
4-0000
ieder kans is een goal jeesssssss
En ook Messi weer!
Wat gaat het ineens hard zeg.
Busquets doe normaal man pff
Messi lekkere goal
Leo! Wat gaat het ons gemakkelijk af!
okay nu moet Koeman wisselen.. Illaix en puig binnenbrengen
Dest 2 goals en bal op paal. Hatrrick komt eraan...?
och jongens wat geniet ik van mijn cluppie! vind ons niet zozeer imponerend spelen de hele wedstrijd, maar bij vlagen is t echt genieten.
Nu moet je Busquets en Pedri wisselen en rust geven.
En Frenkie die op scherp staat.
Heerlijke slowmo!
Busi kan het nog hoor. 😍 Geweldig hoe hij zijn vorm weer heeft hervonden na twee matige seizoenen.
Vandaag bij 3 doelpunten ontzettend belangrijk.
Als je met Rakitic en Vidal naast je speelt dan lijkt iedereen wel een amateur.
Ronald bedankt! Eindelijk weer genieten van het spel wat men laat zien.
Potverdikkie, aardig balletje van Busquets dit zeg! Zo kun je Messi wel om een boodschap sturen natuurlijk..
Nu nog goatlje Dembele
Jezus die Dest speelt vandaag echt alsof ie al 5 jaar mee loopt bij Barca.
Zo hey wat heb ik me op deze wedstrijd verkeken, Sociedad wordt afgemaakt heerlijk!
Dembele speelt trouwens echt een matige pot, dan moet je ook nog eens realiseren dat Ansu daar eigenlijk hoort te spelen
Speelt matig ja maar is wel heel erg nuttig want hij houdt de defensie bezig met zijn loopacties e.d. waardoor anderen en een Messi meer ruimte krijgen.
Barca uit bij sociedad. Altijd lastig...
Zo jammer dat Barca niet 1 maand geleden al zo speelde. Tegen PSG waren ze gemakkelijk doorgegaan met hetzelfde spel over 2 wedstrijden.
Dat is wat makkelijk gedacht, die bal van Isak en die foute inspeelbal van Ter Stegen in de 1e helft had tegen PSG al 2-0 achter betekend
gun dembele wel een goaltje voor het zelfvertrouwen. speelt niet goed vind ik.
Staat niet op zn positie
Frenkie lekker geel pakken joh, thuiswedstrijd tegen Valladollid moet je zonder Frenkie kunnen winnen
Kon Sociedad zich niet gewoon afmelden, wat spelen die zielloos zeg.
Kan je soms gewoon niet objectief reageren of komt dit door je Madrid bril?
Dat is echt wekelijkse kost voor SocioFan1, de tegenstander van Barca is al-tijd dramatisch hahah.
En dat al 9 wedstrijden op rij. Er zou haast toch iets mis zijn.
Hopeloos werkelijk waar. Maar agh. Ik prijs hierboven messi en de zijne nog. Of het complimenteren van Koeman en zijn prestaties doe ik ook vaak. Maar nee dat zie je dan niet he. En 0 5 achter staan, als Sociedad zijnde, is dat niet hopeloos!? Agh hou op. Waarom reageer ik nog.
Lenglet jongen.. Wat ziet het er toch altijd houterig uit bij hem
Echt leuk om te zien. Knap werk van Koeman.
Komaan Koeman, de wedstrijd is binnen. Laat Puig ook effe lekker wat meer minuten maken
haha het is Dembele niet gegund.
gozer dit is never buitenspel lol wtf
Dit is toch geen buitenspel?
Dit is geen buitenspel lijkt mij
Dacht echt zitten nu in de 85e min, zie ik gewoon nog 65min staan poehh. Zegt genoeg.
ik ook Lol. dacht wedstrijd is bijna klaar haha
hahahah ik had hetzelfde
Dit is echt nooit buitenspel
Je zou maar 0-0 staan en dit afgekeurd tegen krijgen lol. Dit leek toch duidelijk onside pfft
Dit is toch geen buitenspel
Millimeterwerk dit
Dat was 100% geen buitenspel
Wat is dit voor onzin? Waarom laten ze die buitenspellijn niet zien?
Heerlijke goal Dembele
Keur deze ook maar af wegens buitenspel
Jaaa dan toch Dembele!
wat een solooo
lekker Ousmane goed gedaan!
Gerechtigheid heerlijk Dembele
Pak aan var hahahaha
ik zweer het wou net zo roepen Dembele krijgt nog gerechtigheid. wat is dit mooie goal zeg
Ben benieuwd of ze dit ook buitenspel geven, blij dat hij zn revenge haalt
Lekkere goal zeg Dembele
Nu wel!! Kom op Koeman, gun Trincao en Puig nog wat minuten
geweldige goal zeg van Ousmane
Lekker Dembele. Moriba al 2 ballen lekker verovert. Eindelijk dat we zo een jongen uit de eigen jeugd hebben! Denk dat Koeman erg blij met hem is
Dan nu maar!
Dembele is echt terug aan het komen zeg, ook het rendement is beter.
Jammer dat het tegen PSG juist niet het geval was, maar toch fijn!
Moriba staat er al 10 min in 👀
Was niet helemaal aan het opletten haha, had niet eens meteen door dat die jongen er stond.
lol echt zijn 4de voor een aanvaller? haha
Nog altijd beter dan vinicius, hazard en asensio dit seizoen.
Ouch.. goeie.
8 goals 4 assist. Voor een aanvaller die van een hele zware blessure komt is dat best oke
8 goals 4 assist. Voor een aanvaller die van een hele zware blessure komt is dat best oke
De bingo is weer bijna vol. Ter stegen tegen, korte tonijn geheugen, en dembele fifa en te laat komen. Nu trincao nog en het is weer voltooid
Oost west Serginho dest is de nieuwe
Misschien nog een restaurant aanbeveling erbij
Ah ja die ook nog idd! Maar gelukkig weten we dat de zus van mingueza ook barca speelt
Aanstaande totw bij fifa Ter Stegen, Busquets en Dest
Volgens mij wilt frenkie een gele kaart
Vieze tegengoal hoor.
zo die goal mag er wel zijn jeetje
koeman wisselen dan
Eerste veldgoal tegen sinds Koeman systeem wisselde.
Haha kijk die coach dan lool. Na de 1-5. -_-
Wat een doelpunten zie ik zeg
hoe barcelona bij 5-1 voorsprong nog op de bal jaagt is echt genieten.
Moriba valt heerlijk in.
Dit is toch de beste wedstrijd van Barcelona of zeg ik wat geks
Aanvallend zeker!
Ah heerlijk wat is het toch fijn om Barcelona weer te zien voetballen. Het lijkt erop dat Koeman het op de rit heeft. Frankie speelt in de rol zoals Koeman zelf speelde en het loopt als een trein. Barcelona is weer Barcelona zoals het moet zijn
Messsiii
Wow wat een heerlijk uitgespeeld doelpunt.
Prachtig dit!! Wat een wedstrijd!
wat een teamgoal...
Gewoooonn niet te volgen!!
Dit lijkt op straatvoetbal ongekend
Och och och och och deze goal doet me denken aan 2009
1-6!
Wat een heerlijke wedstrijd zeg, ongelooflijk.
Ook mooi dat iedereen (inclusief ikzelf) bang was pp puntenverlies vandaag.
wat een combinatie pff genieten
Messi raakt die bal met zo veel gevoel.
Die kaats van Puig ook geweldig zeg, wat een gevoel.
Deze kan je echt niet afkeuren
Pfoe lijkt beetje op het tikitaka tijdperk dit.
Wat Messi met Alves had, gaat ook aardig met Alba zeg poeh. Wat een teamgoal.
Als je geaccepteerd wordt door Messi dan ga je standaard beter spelen. Hij is een genie en als je iets van zijn genialiteit begrijpt dan zit je goed in een team met Messi.
Maar dat gebeurd als je dus ook gewoon kan voetballen, hoog voetbal intelligentie hebt. En idd hem snapt. Zoals Pedro dat ook had. Spelers als Dembele heeft ie toch niet echt die klik mee bv. maar dat is ook een kwestie van intelligentie en het spelletje begrijpen middels tijd en ruimte. Dembele is meer van het rennen en de ruimtes benutten en dan is hij gevaarlijk zoals bij z'n goal. Dus dat hehe.
ga toch weg man dit is toch terechte goal lol
Stel je voor als dit niet zou doorgaan. Wat een grap.
Poeh als Koeman dit kan doortrekken zo met Barca gaan we eindelijk weer de oude Barca tijden herbeleven.
Wat een doelpunt weer, genieten
Bizar wat Sociedad hier laat zien, zo zielloos.
Zit je altijd de PL te bashen, heb je nou een wereldpot met geniaal niveau in LaLiga en dan zit je weer te zeuren. Is ook nooit goed he😂
Wereldpartij van barca, weergaloze Messi. Maar hey Sociedad is gewoon zuur.
Heerlijk om zo het weekend te eindigen. Keek echt beetje op tegen deze wedstrijd
Bikkel die Ilaix!
Wat een voetbalfeest voor iedereen niet niet voor Sociedad is
Frenkie probeert enorm opzichtig geel te pakken hahah