Status:
Deze wedstrijd is gespeeld.
Competitie:
La Liga
Datum:
Zondag 7 februari 2021
Tijd:
21:00 uur
Scheidsrechter:
Carlos del Cerro
Stadion:
Estadio Benito Villamarín (Sevilla)
Toeschouwers:
0
Opstellingen en wedstrijdverloop
-
Opstellingen
-
Wedstrijdverloop
- Real Betis Barcelona
- Joel Robles Marc-André ter Stegen
- A. Mandi Óscar Mingueza
- Alejandro Moreno Lopera C. Lenglet
- Emerson Ronald Federico Araújo da Silva
- Víctor Ruíz Torre Jordi Alba
- Paul Edgar Akouokou Sergio Busquets
- Andrés Guardado Riqui Puig
- Nabil Fekir M. Pjanić
- Aitor Ruibal García Ousmane Dembèlé
- Juan Miguel Jiménez López Martin Braithwaite
- Borja Iglesias Quintas A. Griezmann
-
Rodrigo Sánchez Rodriguez
Pedro González López
-
Guido Rodríguez
L. Messi
-
Tello
Samuel Umtiti
-
Sergio Canales Madrazo
Trincão
-
Loren Morón
Frenkie de Jong
-
11' R. Araujo
-
46' Pedri
-
38' Borja Iglesias 1 - 0
-
46' M. Braithwaite
-
57' L. Messi
-
47' F. de Jong
-
57' Riqui Puig
-
57' Trincão
-
57' M. Pjanić
-
65' Rodri
-
59' L. Messi 1 - 1
-
64' O. Dembélé
-
65' Aitor Ruibal
-
75' G. Rodríguez
-
68' Víctor Ruíz (eigen goal) 1 - 2
-
74' Sergio Busquets
-
75' Víctor Ruíz 2 - 2
-
75' P. Akouokou
-
75' Tello
-
75' Juanmi
-
77' S. Umtiti
-
77' Víctor Ruíz
-
77' Sergio Busquets
-
83' Sergio Canales
-
83' N. Fekir
-
83' Loren Morón
-
83' Borja Iglesias
-
87' Trincão 2 - 3
Live meepraten
De wedstrijd is afgelopen. Het is niet meer mogelijk om te reageren.
Wedstrijdverslag
Veerkrachtig Barcelona boekt in extremis zesde zege op rij

Barcelona heeft zondagavond in extremis de zesde zege op rij in LaLiga geboekt. Het team van Ronald Koeman won dankzij een laat doelpunt van Trincao, zijn eerste als Azulgrana, met 2-3 van Real Betis.
Lees verder
SeizoenClubW





Messi, Frenkie en Pedri rust. Puig en Dembele in de basis, ik ben benieuwd naar deze pot!
Koeman lijkt toch prioriteit te geven aan de bekerwedstrijd tegen Sevilla.
En waarschijnlijk ook alvast voor de wedstrijd tegen Psg, al is die wat verder weg
Ook dat inderdaad, logisch dat de focus op de Copa en de CL ligt. Bovendien Betis hier ook zonder basiskrachten Canales, Carvalho en Joaquin.
Geen Messi, Frenkie en Pedri in de basis in toch een altijd moeilijke uitwedstrijd hopelijk gaat dat goed aangezien Pjanic er wel in staat maar goed deze spelers moeten ook eens rust krijgen zeker na de zoveelste verlenging maar gelukkig wel Puig in de basisopstelling
Erg benieuwd hoe deze wedstrijd zal verlopen. Ben iig erg blij dat pedri rust krijgt. Hoop dat we snel scoren, maar vrees dat het een lastige pot zal gaan worden. Wel heb ik er veel zin in ( heb de hele dag gewacht op deze wedstrijd ). Ik gok een 1-2
Toch respect voor Koeman heeft Frenkie en Griezmann aan de praat gekregen, elftal lijkt veel fitter dan onder Valverde en Setien. Pedri, Aurajo en Ansu breken door. Kunnen weer met een beetje hoop de toekomst in.
Ik snap wel da je spelers rust moet geven met zo’n drukke programma, maar dat doe je toch beter in een thuis match tegen een mindere tegenstander.
Betis uit is zelfs met de basis opstelling heel moeilijk.
Het dus heel moeilijk.
Woensdag tegen Sevilla. Kans is groter dat Barca de CDR wint dan La Liga. Logische beslissing van Koeman.
Snap wat je bedoelt, maar laten we eerlijk zijn, de laliga winnen we niet meer en de 2e plek is het hoogst haalbare. En met het oog op de CL en copa del rey is het wel logisch opzich
Koeman zag Supercup voorbij gaan omdat de spelers te moe waren om nog 5 minuten een voorsprong te verdedigen. Die risico hadden we zelfs tegen Granada, maar nu vind ik zijn beslissingen wel logisch met oog op de Copa. Die moet echt gewonnen worden ondanks dat het minste van de 3 titels is (copa, la liga, cl).
Snap dat je jongens rust wil geven maar ik heb liever dat Frenkie en Messi beginnen en dat ze er na uitgehaald worden. Wel echt tof dat Puig meer minuten krijgt van Ronald.
Real Betis uit moet niet worden onderschat. Die prikken meestal minstens 1 goal erin tegen ons. Ik hoop dat Koeman weet wat die doet. Eindelijk Pedri rust is wel geruststellend, maar ik snap ergens ook wel dat Messi en de Jong rust krijgen. Ze hebben deze paar weken al 3 wedstrijden 120 minuten moeten draaien.
broertje van fekir op de bank
Goh als ik die sierd soms hoor lullen vraag ik mezelf soms af waarom ik er nog geld voor betaal ook. Constant spelers afkraken en belachelijk maken.
Deze opmerking over de Nigeriaanse burgelijke stand ook weer hahaha, hij denkt echt dat ie in de kroeg zit met een paar maten ofzo!
Ik kan er persoonlijk vaak wel om lachen, niet te serieus nemen die vent.
Gameplan Betis is duidelijk. Lange ballen naar voren...
Ah nee niet Araujo geblesseerd
Er is ook echt geen wedstrijd waar we zonder schade van afkomen tering zeg. Araujo was net zo goed bezig en nu raken we hem kwijt voor wie weet hoe lang
Immense pech weer. Het hele seizoen al.
Gvd de beste verdediger van het moment valt uit.
Pfff wat een pech, beste verdediger ligt er ook uit.
Erg gewoon, rot seizoen, met al die blessures
mingueza is echt niet goed op die positie
Dest is nog niet fit. Sergi Roberto alweer geblesseerd.
dembele breekt even de enkels daar
Pff wat kan dembele heerlijk dribbelen wanneer die geconcentreerd is
Koeman maakt wel even een statement tegen Umtiti hier zeg.. Araujo geblesseerd eraf en hij zet gewoon Frenkie de Jong centraal achterin. Laatstgenoemde heeft wel 4 longen volgens mij overigens, die kan gewoon heel een seizoen alles 90min spelen, super fit!
Frenkie is natuurlijk wel recht, Umtiti links. Misschien dat Koeman daarom dit heeft gedaan? Lenglet is namelijk ook links.
nee, echt niet. EN frenkie is natuurlijk een middenvelder voordat hij een verdediger is....... vanuit die zelfde logica gaat het niet op wat je hier zegt. Umtiti is gewoon gepasseerd,
Kan toch dat hij geen Linksbenig centrum wilt hebben? Heb Umtiti en Lenglet volgens mij niet heel vaka samen zien spelen.
Ja kan, de loterij kun je natuurlijk ook winnen.
Frenkie is inderdaad fysiek heel sterk. Maakt veel kilometers en is ook nog eens heel snel op volle snelheid.
Waarom zette Koeman Mingueza niet gewoon CV en Dest RB na het uitvallen van Araujo?
Kan net pas inschakelen, hoe ernstig is de blessure van Araujo?...
Zag er in iig niet best uit, maar denk dat is na een weekje weer zou kunnen spelen, maar ben natuurlijk geen arts.
Griezmann onze beste verderdiger tot nu toe hahaha
Hij doet zo veel verdedigend werk, ook onder Koeman's voorgangers vond ik hem echt altijd strijden voor het team. Mooi om te zien dat hij wel gretig is ondanks alle kritiek.
Inderdaad bij atletico deed hij het ook altijd, echt een strijder wat dat betreft.
rot toch eens op scheids..hij belemmert hele wedstrijd. lijkt wel een rondo om de scheids heen.
Wel kampioen in de weg lopen deze man inderdaad haha!
Telkens als Pjanic met bal vooruit wilt spelen loopt hij zich klem. Hij speelt net als Coutinho met zoveel onzekerheid. Niet normaal dit.
Barcelona gaat hier niet de 0 houden. Betis heeft al paar waarschuwingen gestuurd binnen halve uur.
kom op puuiqqq
Lenglet man hoe kop je naast met zo'n goede voorzet?
Jezus Lenglet..
Dit is wat ik bedoel weken lang roep ik het tijdens wedstrijden. WE krijgen tering veel van dit soort ballen en we wordt zelden goals ermee behaald. Hoe is het mogelijk dat Lenglet dit niet op zijn minst op doel kopt???
Hoe kun je die missen Lenglet
Wat een heerlijke pass van Griezmann, speelt sinds januari steeds betet
Mengeuza moet constant overtredingen maken..
Lenglet being Lenglet...
Lenglet had die bal gewoon erin gekopt als het aan de andere kant was.
Hahaha. Salaaf, je hebt wel gruwelijke opmerkingen. Altijd lachen
Sow wat een misser van Lenglet. Mooiste actie tot nu toe van Fekir
Heerlijk weggedraaid, maar die actie van dembele mocht er ook wezen
tering Dembele viel lelijk. Fekir hoort hem hier op te vangen maar kapt weg hahah
Sublieme klasse Puig
Braithwaite op linksbuiten voegt zoals vaker niks toe.
dembele haalt effe een counter van betis eruit, die maakt ook veel meters zeg.
veel overtreding die toegelaten worden, maar barca zal wel eerste gele kaart krijgen zodadelijk.
Haha dat is heel vaak zo inderdaad, zou mij ook niets verbazen
LOL van iedereen die puig weg kon sturen kiest hij pjanic hahahaha. Was lachen waard :P
Sierd: Pjanic is net so snel als Thomas de stoomlocomotief
Kap nu toch eens met die lange ballen, echt om onnozel van te worden
die akoekoe steekt echt uit op het middenveld
Pedri voor Pjanic zo? Wat een apathische speler.
haal aub pjianic uit hahah. ik vind het zielig man. Dan heb je pedri puig en busquet
Begin maar weer met opwarmen Messi...
Braithwaite en Pjanic, wat een armoede.
Er komt geen einde aan die blessuregolf. Pedri moet vandaag ook even wat rust krijgen.
is wel echt koeman zn schuld, om frenkie cv te zetten hoor..
Misschien is Umtiti niet fris genoeg. Even afwachten tot eind wedstrijd.
Communicatie tussen Lenglet en De Jong is (logischerwijs) niet optimaal, maar zo'n tegengoal had je met Umtiti net zo makkelijk tegen gehad hoor.
En we staan weer achter
Ik zei het toch. Betis had al na halve uur waarschuwingen zat gestuurd en die goal kon niet lang duren. Het is jammer, maar wel terecht, want Barca speelt gewoon super slecht.
Dit komt doordat Lenglet en Frenkie het niet op elkaar afstemmen. Je zag Frenkie naar de bal toegaan en Lenglet moet de spits pakken maar Lenglet blijft de linkerkant aanhouden.
Emerson maar terughalen. Echt weinig aan deze wedstrijd. Onze enige goede verdediger ook nog geblesseerd. Gaat lekker zo.
Zat er aan te komen met 1 middenvelder in de verdediging en de ander is lenglet.
Verdediging onbestaande in die counter van Betis. Ongelooflijk, dat dit kan bij Barca.
Zonder Araujo hebben we geen verdediging.
Inderdaad, echt een aderlating. Laat ons hopen dat het niet ernstig is.
Inderdaad. Zijn enkels waren goed ingetaped volgens mij. Hopelijk heeft dit de schade beperkt.
Messi denkt vast; oh shit, here we go again..
Knap hoe jij weet hoe Messi denkt
valt me op dat jij altijd opduikt als barca achter staat en weer de benen neemt als ze gelijk komen en voor staan.
Hahah dat is al meer mensen opgevallen inderdaad, mooie vent die Aqua1, beroeps provocateur. In die verlenging tegen Granada was ie ineens spoorloos verdwenen ook! Gebeurt vrijwel wekelijks want Barca komt de laatste weken altijd achter maar ze winnen wel bijna alles haha
Ik heb niet geprovoceerd hoor
Pjanic wisselen!
Daar sta je dan zonder je beste centrale verdediger Araujo. Die man lost zoveel op met zijn snelheid en is koning op de 1 tegen 1. Lenglet totaal niet en Frenkie is geen verdediger. Word tijd voor Messi en Pedri
Even serieus Pjanic, doet me beetje denken aan Coutinho's toestand. Wat voegt hij momenteel toe??
Liever Rakitic dan Pjanic...
Messi gaat in de rust langzaamaan een warming-up'je doen gok ik. Zeer stroperig weer, Barca mist wel echt diepgang, zal prettig zijn als Fati terug is denk ik.
Die komt voorlopig niet terug. Hij had een terugval en moest weer onder het mes.
Oh serieus joh? Dat heb ik even volledig gemist, da's wel een aderlating voor jullie man. Sonde, vind het wel een mooie speler!
Het is hopen voor hem dat het geen blessure is die hem als speler kan slopen. ZOu heel zuur zijn na zo een sterke start in het eerste team.
Daar ben ik ook bang voor. Daarom is geduld nu op zijn plaats.
Gasten ik zeg je, de enige manier waarop we kans maken tegen PSG is als busquets frenkie en pedri het middenveld dusdanig domineren dat neymar en mbappe in de aanval bijna niet aan de bal komen. Als neymar de bal krijgt op randje 16 tegenover lenglet of een van die andere gast dan breekt hij hun enkels.
Betis staat voor, knap van de ploeg uit Sevilla.
Koeman maakt het toch onnodig moeilijk.
Kan begrijpen dat je spelers laat rusten, maar dan je beste middenvelder centraal van achter gaan zetten, terwijl je hem hard nodig hebt in het midden.
Mingueza gewoon centraal zetten, en Dest op de back positie
Mee eens. Ik vermoed alleen dat Dest niet fit genoeg is. Misschien zien we hem in de tweede helft.
Puig is toch een veel betere middenvelder dan frenkie
Nee. 😹
Zijn echt in niks te vergelijken, compleet andere types. Puig is een groot talent maar is zeer zeker nog niet zo ver als Frenkie de Jong. Geen schande ook, is nog een stuk jonger!
Nee joh gek haha
Ieder ploeg waar we tegen spelen speelt zo terughoudend en wacht lekker op fouten om te counteren. Dat is jammer genoeg zo efficiënt tegen Barcelona =(.
Braithwaite en Pjanic, 2 Bejaarden die in het park aan het wandelen zijn...
Pjanic maakt een enorme fout bij de tegengoal. Die man dacht even druk te zetten in een 3 tegen 1 situatie............. bedoel dat leer je toch af in jeugd.
Braithwaite en Pjanic, 2 Bejaarden die in het park aan het wandelen zijn...
Ik krijg gewoon een fking error in me hoofd als ik die pjanic en braithwaite zie spelen. Besef me ook nog even dat die braithwaite 18! Miljoen heeft gekost. En waarom heeft Barcelona Pjanic gewisseld met Arthur? Die is 10x beter dan Pjanic.
Ongelooflijk. Die pjanic ruilen om Arthur is al 1 idioot iets. Hem opstellen is dan nog het 2e. Ik wil echt weten wat die TD en de rest van de mensen die het aankoopbeleid bepalen roken. Volgens mij is dat echt heel zwaar spul.
arthur werd geruild met pjanic om een boekhoudkundig truukje uit te voeren.
Die kans heb je alleen als je neymar en mbappe van de bal af kan houden. Dus gewoon zodanig domineren dat ze in de aanval niet aan de bal komen. En de laatste keer dat barca een wedstrijd zo domineerde liep er nog een xavi rond. We zijn gewoon dik de underdogs in die wedstrijd
Ik ben altijd pessimistisch. Zonder Araujo hebben we geen enkele kans. Met hem een kleine.
Ik vraag me eigenlijk af of Puig ooit een toegevoegde waarde wordt voor Barca. Ik vind hem in alles 3 klassen minder dan Frenkie, maar ook Pedri vind ik al een heel stuk verder, ook al is hij jonger.
Hij speelt gewoon prima, niet elke speler die door breekt hoeft meteen de nieuwe Iniesta te zijn toch? Puig is een goede middenvelder die je lekker minuten kan geven en die vaak het gewoon goed doet. Het middenveld met Frenkie, Busquets en Pedri is gewoon heel goed
Voor de bank is het lekker om erbij te houden maar je kan niet zeggen dat hij prima speelt vandaag.
Ja maar hij speelt toch best wel diep op het middenveld en daar kan zijn fysiek nog wel eens een probleem worden. Het is niet zoals Mingueza, die gewoon kleurloos meespeelt maar wel vrij betrouwbaar is. Als je verdedigend niks toevoegd, mag je best wat meer verwachten dan 'gewoon prima spelen'.
Riep het tijdens rust al eerste zal gaat naar barca haha. wel terecht overigens :D
zet frenkie nou op het middenveld dit loopt niet
Messi en Umtiti erin zo hopelijk, Frenkie naar middenveld.
ik kan niet wachten tot pjanic eruit gaat, maar koeman kennende gaat puig eruit ipv pjanic
Allebei eruit dus hahah!
Goeie redding
@amadrid1991
Frenkie, Puig, Pedri in de toekomst op het middenveld zou kunnen, dus Puig heeft wel degelijk toekomstperspectief, Busquets is inmiddels al 34
Dan wordt je helemaal overlopen. Dat gaat niet werken, het is veel te aanvallend. Frenkie zou dan altijd alleen komen te staan.
Je wordt niet helemaal overlopen. Dat weet je niet. Je moet kijken hoe hun dynamiek is. Ze hebben trouwens afgelopen wedstrijd gewoon samen gespeeld frenkie pedri en puig en dat ging kei goed.
Nou ja, Xavi en Iniesta stonden nooit bekend om het verrichten van verdedigende arbeid, en toch was Busquets samen met het centrumverdediging en de terugkomende backs genoeg om de gaten te dichten die achtergelaten werden in verdedigend opzicht als gevolg van Iniesta en Xavi's afwezigheid van verdedigend arbeid. Dus ik zou niet weten waarom Frenkie met hulp van het centrumverdediging en de backs, en bovendien bovenop het feit dat Pedri en Puig in tegenstelling tot Iniesta en Xavi veel meer verdediging arbeid verichten, geen succesvol middenveld zou kunnen vormen met Puig en Pedri?
Het centrum en de backs zijn nu wel een stuk minder dan wat het was hé. Alba is er nog maar die vind ik al minder worden. Sergi roberto/ Dest of Dani alves is ook wereld van verschil. Daarbij zijn Pedri en Puig, niet zo goed in balbezit als Iniesta en Xavi waren. Je zal meer balverlies lijden, niet zo domineren als dat je deed en je verdediging is veel slechter.
Pjanic kan echt niet meer. Tragisch.
pjanic kop omlaag kont omhoog, het is weer een weekend hoor. De wissels hebben nog geen effect. Hoe langer de goal uit blijft des te groter de kans op verlies.
Wat is Sierd toch irritant. Alsof ze in Spanje meer door laten gaan en het voetbal sneller is dan in Italië.
Nogal. Jij kijkt vast geen Serie A dan.
Goed voorbeeld daar waarom Frenkie geen CV is.
Wat een keeper die Ter Stegen pfff
Jahoor haalt die Puig eruit voor Messi en die vreselijke Pjanic mag blijven staan...
Puig voegde niet heel veel toe. Voetbalt als een pupil. Het ziet er allemaal heel leuk en energiek uit, maar dat is het dan ook wel. Pedri is 3 jaar jonger maar speelt zoveel volwassener.
Klopt dat die vandaag niet veel toevoegde maar ik zie liever een energieke Puig dan een zoutzak als Pjanic, waar het al helemaal niet bij loopt.
Pjanic ging er tegelijk uit??
Ooh daar heb je hem weer. Trincao moet toch wel belastend materiaal hebben van Koeman, anders is dit niet te verklaren.
trincao voor pjanic......................... facepalm
Trincao kan echt wel voetballen.
Hou op man, misschien voordat hij naar barca kwam. Maar ik ken hem alleen van barca.
Ik heb serieus een theorie dat Koemans kleinzoon hem ooit een YouTube compilatie van trincao heeft laten zien en dat Koeman dacht van “dat is een wereldspeler die moet altijd spelen”
Wie zou je liever zien dan? Vrij weinig opties voorin
We kunnen beginnen. Pjanic is eruit. Voor Puig viel er met Pjanic en Braithwaite weinig eer te behalen.
Messi man, niet eens 5 minuten
Tuurlijk doet Leo het weer.
Jaaaa Leo Messi
Goat
King Messi. Goed gespeeld van Dembele.
prachtig messi
oh my goshh ,messiiiii.. wordt aub niet oud en ga nooit weg van barca. wat en goal
lekkere goal messi en lekkere assist dembouz
Zo wat een goal precies in de korte hoek
Wie anders dan onze koning? Als je die bal zo hard knalt moet je al in die hoek staan om hem te stoppen. Prachtig hoe Dembele die verdediger daar ook even voor gek houdt.
Niet normaal hoor die Messi, 2 seconde erin en hij doet het alweer
Wat een knappe goal zeg. Vol geraakt
Heb het idee dat we altijd pas gaan voetballen als we achter staan.
Of als Messi er zin in heeft bedoel je.
Natuurlijk. En Pedri.
Begon toch pas echt om te draaien na messi's komst.
Doet me denken aan het seizoen toen met Vilanova
The goat laat maar weer eens zien hoe het moet
Stel je voor je had een paar degelijke spelers ipv Braithway en Pjanic "zucht"
We hebben een hele smalle selectie. En immense pech met al die blessures. Anders zouden beiden niet spelen.
trincao heeft een pak slaag gekregen vorige week toen hij moest passen en hij deed dat niet. Hij geeft de bal nu terug op messi terwijl het niet kan...
Bizar hoe de wedstrijd gelijk kantelt met het inbrengen van Messi.
Als Alba of Griezmann op die positie van Trincao had gestaan zou de bal door Messi gepast worden, maar Trincao weet geen raad, dus krijgt ie ook geen steun van Messi.
Zie Barca dit nog wel winnen. Messi heeft er zin in zo te zien. Niet normaal hoeveel impact 1 speler kan hebben op een team
Echt te ziek hoe Messi in 10 minuten tijd alles omdraait. Zie Barca dit nu omdraaien. Best triest dat t pas kan als hij erinkomt. Die Trincao moet ook echt gelijk weg.
Dembele die had je moeten maken
Trincao moet rap wat beter presteren wilt hij vertrouwen van zijn medespelers krijgen. Hij is momenteel echt niet van toegevoegde waarde, net zoals Pjanic.
Toch kan hij echt wel goed voetballen. Pjanic is een ex-speler. Deze jongen heeft tijd nodig.
Die mag wel binnen Dembele. Goede aanval weer van Barca, opeens regent het kansen
Het blijft gek hoe de aanwezigheid van 1 speler het team zoveel meer vertrouwen geeft. Dit was zelfs zo toen xavi en iniesta er waren. Toen hij barca met een blessure tegen PSG erlangs loodste. Kwam erin en alle spelers van barca gingen opeens super saiyin.
jaaaaaa
Wat is Messi belangrijk
Hehe, goed gespeeld.
Wat een aanval!
Die bal van Messi...
Wat een passje weer van Messi hahah ziet er zo simpel uit maar zoveel spelers beheersen het 1 tweetje totaal niet.
Messi doet het weer hoor. 10 minuten in het veld, 1-1 gemaakt en zieke steekbal om de 1-2 op te zetten. Wat een fenomeen zeg!!
Eigen goal 1-2!
Ik snap iets niet. Messi en Alba spelen al sinds het vertrek van Dani Alves zo, en Nogsteeds kunnen ze het niet verdedigen. Jeeitje man.
Het is omdat Alba sneaky snel van die sprintjes maakt en dat kan je niet verdedigen als je achteruit loopt om oog op Messi te houden. Moet je echt snelle vleugelspelers hebben.
Niet helemaal toch? pas nadat neymar weg ging kon alba er zo vaak overheen. Eerst was het altijd neymar die zulke ballen ontving
Weet iemand voor Betis er een gelijkspel uitsleept?
die stomme scheids belemmerd de wedstrijd alweer en dit keer is het fataal voor Betis. Mijn god wat zijn die Spaanse scheids slecht zeg.
jeetje griezmann had deze gewoon zelf af moeten maken.. geluk hier, maar wel 2-1 gelukkig
Hij kreeg hem net achter zich.
Zou mooi zijn als het gelijk blijft.
vertraging in je stream i guess.
1-2. Blijf je nu wel?
Ja want het is nou 2-2
Haha fair
Prima aanval zo dito afgerond
Als je ooit een betere speler als Messi hebt gezien, wil ik graag weten wat voor pillen je slikt om dat te kunnen zien. Wat een speler, wat een vista.
Ronaldo. Ik was ook lang messi fan, maar Ronaldo is toch echt beter vind ik
Ronaldo (r9) wellicht voor zijn blessure. Het is in ieder geval close tussen die 2 wat betreft prime. Vind messi wel completer dan R9.
Lullig voor die verdediger wel, en slecht van Griezmn. Maarja, hij telt
Dit was toch gewoon offside van trincao? Neemt deel aan het spel want laat de verdedigers er rekening mee houden dat hij de bal meeneemt
nee want hij hindert de verdedigers ook niet, hij stond daar alleen en deed niets met de bal
Inderdaad. Die regels zijn ook aangescherpt.
Ik hoop dat Trincao hem zo op de pantoffel neemt puur om Sierd de mond te snoeren. Dembele heeft hem nu ook al weken de mond gesnoerd.
pfff 2-2. zonde
We kunnen ook echt niet verdedigen. Hoop dat Pique gauw fit is.
Goede vrije trap hoor.
Busquets ook slecht trouwens.
Busquets kan echt niet meer. Eerst die kansloze overtreding en dan dit bij de vrije trap.
hier was ik al bang voor... barcelona en spelhervattingen.....
Even serieus is er een Barcelona fan die niet ontploft bij een spelhervatting tegen ons?!?! Ieder Ploeg Scoort Tegen ONS OP Deze Manier Tering Zeg!!
We worden weer geklopt met een standaard situatie
Busquets
Busi heeft de vrije trap weg en springt niet eens omhoog... topper
Goeie goal 2-2
Zoo wat dom zeg wie laat Busquets nou Fekir dekken. Iedereen weet toch dat die veel te snel is voor Busquets. Die maakt dan een overtreding en daar valt de gelijkmaker uit.
Busquets is zo een lompe nonchalante speler, met zn kutovertredingen. Verpest gewoon de hele comeback. Speelt Al heel de wedstrijd kut
Lekker hoor! 2-2!!
Die lenglet en busquets dekken gewoon lucht.
Wat is barca slecht met spelhervattingen. Altijd raak schieten en koppen.
Dat wordt lachen tegen paris saint germain met een icardi.
Goal van Betis Het is weer gelijk 2-2
Bedankt. Ik had het niet gezien.
Niet te laat ouwe
Busquets laat zich toch echt te makkelijk aftroefen zeg. Spring toch eens gvd man.
Kom op Messi please vrije trap benutten!
Busquets gaat ons opbreken tegen Psg. Die is gewoon te langzaam in de omschakelingen en laat Psg daar nou net meester in zijn
Zonde rbusquets was het wel gelukt?
Zeker een kans.
Een kans altijd. Maar oprecht hoor. busquets of geen busquets PSG is en blijft dik de favoriet.
Ehh ik dacht dat Frenkie uit noodzaak cv moest. Zie ik Umtiti invallen -.-
Umtiti niet fit om 80 minuten te spelen, Frenkie naar het middenveld voor de slotfase. Ik noem maar een mogelijke verklaring he maar lijkt me logisch!
Die busquets man man man met alle respect voor deze club legend, maar is het gewoon niet beter om er in te gaan komen voortaan als invaller wanneer de wedstrijd al safe is gespeeld..
Alba is helemaal kapot, Fekir had hem moet uitdagen.
Fekir is echt een sierlijke voetballer. Heerlijk om naar te kijken.
Canales nu pas erin. Die Pellegrini toch.
Sierd wat ben jij een pro barca commentator zeg.. wauw en maar blijven haten op Betis engnek
Ik snap niet waarom mensen er nog aan ergeren, dit is al meer dan 10 jaar bekend
Hoho dat valt echt enorm mee. Sws is hij nooit echt pro barca geweest, meer por atletico. Hij zeurt ook genoeg over spelers van Barca, zoals bijvoorbeeld Trincao.
Ik moet er zelfs om lachen om zijn pro barca. Zelfs tegen Atletico is hij pro Barcelona
Sierd heeft altijd een hoop slappe verhalen maar hij 'haat' absoluut niet op Betis, slaat nergens op.
Slotoffensief Betis. Je zou eerder denken andersom
woowww tria
Hoppaaa!! Iedereen stil nu!
Dit is wel geinig. betis heeft 17 overtredingen en 1 gelen kaart. Barca heeft 7 overtredingen en 3 gelen kaarten. Gezeur op de scheidsrechters van spanje hoeft van mij niet te stoppen. Gasten bakken er oprecht weinig van
Jaaa Trincao!
De volgende wedstrijd heeft trincao ongetwijfeld een basisplaats
Wtf Trincao zieke goal
Eindelijk doet Trincao ieta goeds
ik geloof mijn ogen niet.. trincao scoort
Heldddddddddd Trincaooooooooo Fuck YOU Sierd DE Vos!!! Eindelijk Scoort Hij!!!!!!!
Hoe dan? Trincao krijgt de bal tussen de palen en hij zit ook nog.
Bam! Uitgerekend Trincao!
Trincao snoert mij de mond hahahahah Lekkerrrrrr
Trincaooooo
Jaaaaaaaa Trincao eindelijk zijn goal wat is het hem gegund!!!!
Schitterend hoor
De wonderen zijn de wereld nog niet uit, Trincao met de goal! Sierd weer met een heel verhaal hahaha, wat een vent
Wat een goaaaaaaaal jaaaaaaaaaaaa Justice voor de kritiek van Sierd!!
Kritiek? Is toch een gewoon een constatering? Hij scoorde tot nu toe ook nooit, terwijl hij genoeg mogelijkheden heeft gehad.
Qua statistiek heeft hij natuurlijk gelijk, maar Sierd praat wel vaak over deze speler alsof hij er heleaam geen hout van kan. Ik ben ook niet zn grootste fan, maar vind dat altijd zo overdreven. Zeker van een commentator
Mist de makkelijkste kansen en knalt de bal zo erin ongekend
Knap van Trincao. Ff de mondjes gesnoerd.
Alleen om zijn woorden daarnet over trincao en die goal van hem nu moet tie ontslag nemen die sierd
Hij schoot ze er in Portugal en voor jong Portugal wel vaker zo in.
Hahahhaaahaha trincao scoort
Trincaooo neejoh het is gewoon trincao
De kansenmisser normaal...
Damnnnn lekker man.
hahaha, de man die nooit scoort doet het
Het is hem gegund!
Wow goeie goal. 2-3
Zonder dat handje was die op de lat gegaan
En zonder een voet was er geen schot geweest. Zo kan je alles gaan analyseren, zinloos...
Ik heb de goal nu een keer of 80 terug gezien maar vgm wordt hij niet aangeraakt hoor
Nieuw uitrecord van Koeman!
Hoppa 3 punten
Koeman heeft echt pech met zijn selectie. Teveel spelers waar hij niet op kan bouwen en dan heb je echt een krappe selectie.