Status:
Deze wedstrijd is gespeeld.
Competitie:
La Liga
Datum:
Woensdag 24 februari 2021
Tijd:
19:00 uur
Scheidsrechter:
Isidro Díaz de Mera
Stadion:
Camp Nou (Barcelona)
Toeschouwers:
0
33587486555
0 stemmen
0 stemmen
Opstellingen en wedstrijdverloop
-
Opstellingen
-
Wedstrijdverloop
- Barcelona Elche
- Marc-André ter Stegen Edgar Badia
- Gerard Piqué Barragán
- Óscar Mingueza Gonzalo Verdú
- Samuel Umtiti Josema Sánchez
- Jordi Alba Cifuentes
- F. de Jong J. Mojica
- M. Pjanić O. Mfulu
- Pedri Raúl Guti
- Lionel Messi E. Rigoni
- Trincão L. Boyé
- M. Braithwaite Pere Milla
-
Ousmane Dembèlé
Nino
-
Sergio Busquets
Tete Morente
-
S. Dest
Fidel
-
C. Lenglet
G. Carrillo
-
A. Griezmann
Luismi Sánchez
-
46' M. Pjanić
-
60' Fidel
-
48' L. Messi 1 - 0
-
60' Cifuentes
-
60' Tete Morente
-
60' E. Rigoni
-
67' Busquets
-
67' Trincão
-
72' G. Carrillo
-
68' L. Messi 2 - 0
-
72' L. Boyé
-
72' Nino
-
72' Pere Milla
-
76' S. Dest
-
73' Jordi Alba 3 - 0
-
76' Jordi Alba
-
76' C. Lenglet
-
76' Piqué
-
76' A. Griezmann
-
76' M. Braithwaite
-
81' Luismi Sánchez
-
81' O. Mfulu
Live meepraten
De wedstrijd is afgelopen. Het is niet meer mogelijk om te reageren.
Wedstrijdverslag
Frenkie de Jong schittert in ouderwetse show van Lionel Messi

Barcelona heeft woensdagavond een broodnodige overwinning in LaLiga geboekt. Na de misstappen tegen Paris Saint-Germain (1-4 verlies) en Cádiz (1-1) was het team van trainer Ronald Koeman met 3-0 te sterk voor Elche, de nummer achttien van de Spaanse competitie.
Lees verder
SeizoenClubW






Wat is Barça-gate? Acht vragen en antwoorden over het Barcelona-schandaal
Voormalig Barcelona-voorzitter Josep Maria Bartomeu is maandag door de politie gearresteerd naar aanleiding van een onderzoek dat Barça-gate genoemd wordt. Ook drie andere verdachten zijn aangehouden nadat de Catalaanse politie een...Lees verder
Waarom starten Puig en Konrad niet ipv Pjanic en Braithwaite? Laat die jonkies lekker hun minuten maken. Bovendien zijn ze sowieso niet minder dan die andere twee
Koemand had beter met Busq, Puig, en Pedri gestart. De Jong zit aan 4 gele kaarten, als hij vandaag een gele kaart krijgt, dan mist hij Sevilla uit. Dembele had ik ook laten starten inpl van Braithwaite. Voor de rest de verwachte opstelling vind ik. Vandaag moeten ze wel winnen, anders is de competitie gespeeld voor Barca
Had toch liever een Puig en Konrad gezien ipv Braithwaite en pjanic. Ook Ilaix op Frenkie zijn plek zou ik niet erg vinden, gezien zijn gele kaarten en Sevilla dat eraan komt. Zal wel teveel van het goeie zijn denk ik, maar zou het heerlijk gevonden hebben! Achja hopen dat we vandaag de 3 punten thuis houden.
Dat zou ik ook liever hebben gezien, maar ik denk dat dan te veel jeugdspelers zouden zijn geweest. Denk ook dat de reden is geweest. En zoals je zegt, als we maar de 3 punten thuis houden.
jammer geen sierd. Die zal wel real madrid hebben vanavond hahaha
Inderdaad haha. Heb voor mijn gevoel al lang geen Sierd meer gehoord bij de wedstrijden van Barca.
Waar is deze wedstrijd te bekijken?
Ziggo.
Natuurlijk weer die nutteloze Pjanic. Ik snap werkelijk niet wat Koeman nog in hem ziet.
Bijna 0-1 !
Inderdaad. Maar het was ook bijna 1-0.
Dan concludeer ik dat het zomaar 1-1 had kunnen zijn.
Come on Elche!!!!
Iemand een stream?? Aub??
Een hele slordige beginfase zeg. Ik mag hopen dat snel beter gaat, anders wordt het vast wel eens weer afgestraft.
jeetje trincao, die had je wel mogen bekronen.
Trincao! Bijna.
Wat een kans van Trincao die moest erin!
Trincao liet me even denken aan Dembele, doet alles geweldig behalve het afmaken
Het zou me niet verbazen als de Jong nu al 2 keer zo veel heeft gelopen als Pjanic.
Je mag best wel wat sneller handelen hoor, Pjaniç.
pjanic neemt de bal aan met een postuur waarvan je denkt dat hij de pass van de eeuw gaat geven en hem dan zijwaarts over 3 meter geeft.
Snap je. Zo irritant om naar hem te kijken.
Wat een kansen missen we dit seizoen..
is het weer zo'n wedstrijd waarbij wij 100x kansen krijgen en toch gelijk spelen pfff
Ren nog slomer terug om die bal te pakken Pjanic. Man man man, wat is hij een armoede zeg.
Gooit Messi er met de pet naar zoals vandaag dan hou je helemaal niks over en moet alsnog de meeste dreiging komen via hem (niet van hem). Trincao ontrekt zich nog een beetje aan de malaise en Frenkie scoort een mager zesje, net als Pedri.
Je kan veel zeggen van De Jong, maar hij is samen met Pedri de enige die echt willen winnen. De andere lijken er helemaal geen zin in te hebben.
Barcelona stelt werkelijk waar helemaal niks meer voor. Vernederd worden tegen PSG, gelijk spelen tegen het nietige Cadiz. En nu zo zwak en aanvallend onmachtig spelen tegen Elche. Barce moet Messi echt wegdoen, want heeft alleen maar balverlies en verdedigt dan niet mee, maar kijkt gewoon toe. Paar jaar geleden kon hij dat nog maken omdat hij dan 3 x per wedstrijd scoren, maar heeft de magie niet meer.
Dat is wel logisch. Paar jaar geleden hadden we ook de beste spits ter wereld ter beschikking die het centrale duo bezig hield. Nu moet Messi alle verdedigers bezig houd, aanvallen opzetten en afmaken..
Messi verdedigt al sinds pep niet veel mee. Het is juist dit seizoen dat ik hem eigenlijk meer zie verdedigen/druk zetten dan de seizoenen daarvoor. Daarnaast is hij betrokken bij 14 goals in 12 wedstrijden in 2021 en had net alweer een assist kunnen hebben op Trincao, die natuurlijk moest scoren.
Ja wat moet een Messi nog meer doen hè bij sommige. Verdedigt al jaren niet mee, en vorig jaar ineens een filmpje dat die wandelt
Wanneer Pique speelt dan lijkt hij alsof hij het team demotiveert. Het verbaasd mij ook niet waarom we nu opeens geen wedstrijden meer winnen. Besef dat hij tot zijn 37ste bij Barcelona speelt. Wanneer Bartomeu na zijn vertrek nog steeds Barcelon kapot maakt.
Demotiveert? Hij was de enige tegen Cadiz die iedereen probeerde te motiveren, zelfs na de 1-1. De opstelling slaat gewoon nergens. Met Pjanjic en Braithwatte speel je met 9 man.
Hahah piques contract verlenging was nog een laatste middelvinger.
Er gaat he-le-maal niks over links. Koemand moet toch wel begrijpen dat we op die positie een speler nodig hebben die een mannetje kan passeren en het veld breed houdt. Wat wordt Fati gemist zeg
Waarom stelt hij Trincao en Dembele toch niet samen op. Alba, Pjanic en Umtiti moeten ook echt weg.
Beide zijn beste vanaf rechtsvoor denk ik.
Precies! Of als die toch Dembele rust wil geven, geef Konrad dan een kans en Pjanic er meteen uit voor Puig!
Heh!! Wist niet eensdat barca moest spelen ahha.
Haha. Saaie eerste helft opzich, waardoor het beter is dat je je tijd niet hebt verspilt. Wel een grote kans van Trincao en van Elche en dat was het.
Rot slechte eerste helft. Tegen Cadiz hebben ze punten laten liggen, maar het spel was veel beter. Vandaag is het echt erg, totaal geen lijn in het spel, alles loopt gewoon verkeerd
Pjanic eraf. Hehe.
Hehe Koeman snapt het eindelijk. Stapt nu wel over op 4231 met Messi op 10 denk ik
Jaaa Messi
Rot toch op Messi. Wat heerlijk!!!
Zo zeg! Dat is nog eens een goal.
Messi heeft maar een klein momentje nodig!! VAMOS
RealMadrid man doet het. Mooie goal
Eibarman elcheman!
Ga naar bed
Moet je niet al in bed liggen nu? Vrij kinderachtig om zo'n legende zo te noemen. En ja ik vind ronaldo ook een legende
Goeie bal ook van Braithwaite. Mag ook wel gezegd worden!
wat een goal
Remontada tegen psg loading...
hou op man.. haha. PSG gaat ons weer slachten.
Is maar grapje hahah
Dan speelt ie voor zijn doen zo'n slechte wedstrijd en dan scoort hij zo'n doelpunt loll
zie je... er werd gelijk druk gezet (binnen 5 seconden bal veroveren ) Dat wil ik zien.
Elke fout van barca resulteert in een kns voor de tegenstander.. echt belachelijk!!
Betere verdedigers hebben ze gewoon niet helaas.
Ik bedoel meer dat het heel raar is. De omschakeling is super traag vanuit het middenveld
Jep. Ze spelen met veel ruimte in de rug en de middenvelders zetten of te laat druk op de bal of ze zetten druk in ruimtes die veel te groot zijn. Koppel dat met de lage kwaliteit en ze worden iedere keer hard uitgespeeld
Mooie goal, nog een mooiere assist.
En nu niet in de laatste minuut een goal of penalty kado geven.
Pedri is echt geweldig, niet alleen technisch goed, maar verderdigend staat ie er ook altijd
Pff Barca maak nou snel even die 2-0
Hoe speelt umtiti?
Hij houdt nog de 0 :-)
Wat een prachtige goal
Realmadridman is aan in de 2e helft.
Zo zeg Frenkie en Messi heerlijke goal
Tering zeg.
Prachtig afgemaakt ook, maar die slalom van de jong. Ook een prachtige assist hoor!
En deze goal is nog beter. Knap gedaan door de Jong.
Geweldige run van Frenkie, goed afgemaakt Messi. Maar ook credits voor Pedri die bal weer veroverde
Tja tegen Elche tegen paris moet Messi er staan zeg ik met alle respect
Dan dan moet hij hier niet scoren?
Wat moest hij dan doen in deze weds? 0 goals en 0 assists of wat? Het is ook nooit goed hé.
Met alles respect haha.
Maar jij was wel siuuiu aan het zeggen toen cristiano vorige wedstrijd tegen crotona scoorde? En noemde je hem de goat. Triestman.
Dan moet je mij berichten eens terug lezen
Betrapt op heterdaad. Je doet het vaker. Het is gewoon triest man. Fangirl
Hahah eerlijk is eerlijk Aqua1, dat doe je wel altijd tegen elke veredelde Serie B club waar tegen Cristiano scoort. Geniet gewoon van deze mannen joh, ook tegen de Crotone's, Elche's, Spezia's en Valladolid's moeten ze gemaakt worden!
Volgens mij heeft hij ook gescoord tgen Psg. Hij kan niet helpen dat Dembele geen 2-0 maakt op zijn "assist" en dat verdediging waardeloos is.
Hij dribbelt hem gewoon erin hahah
Heerlijke actie van De Jong trouwens
En dat is 3. Braithewaite toch wel nuttig vandaag zoals de commentator aan aangeeft.
3-0, wederom een mooie aanval. Tegen Elche kunnen ze het wel
Alba 3-0, tweede assist van Braithwaite
Braithwaite laat zich hier echt zien. Zou hem wel een goal gunnen nu.
Absurde wissels zeg van Koeman en co. Ideale moment om lekker wat jongens uit Barca B even tijd te gunnen. Laat Pedri en Frenkie even wat rusten
Zeker als je bedenkt dat frenkie geen geel mag krijgen.
Eens hoor maar neem aan dat die dat zelf ook wel snapt bij 3-0
OMG Griezman. 2*
Grizi grizi grizi..
Griezmann die mag je niet missen, wat een kans weer. Prachtige pass van Pedri
wat voor spits id griezmann.. 2 x gemist..man man man. Je betn een Spits. Deze moet je verplicht afmaken man. pff
omg umtiti is weer uit??