Status:
Deze wedstrijd is gespeeld.
Competitie:
Premier League
Datum:
Dinsdag 19 januari 2021
Tijd:
21:15 uur
Scheidsrechter:
C. Pawson
Stadion:
King Power Stadium (Leicester, Leicestershire)
Toeschouwers:
0
Opstellingen en wedstrijdverloop
-
Opstellingen
-
Wedstrijdverloop
- Leicester City Chelsea
- Kasper Schmeichel E. Mendy
- T. Castagne Antonio Rüdiger
- J. Justin B. Chilwell
- J. Evans Thiago Silva
- W. Fofana R. James
- Y. Tielemans M. Kovačić
- J. Maddison M. Mount
- Onyinye Wilfred Ndidi K. Havertz
- Marc Albrighton C. Pulisic
- H. Barnes C. Hudson-Odoi
- Jamie Vardy T. Abraham
-
Ricardo Pereira
T. Werner
-
Ayoze Pérez
H. Ziyech
-
Kelechi Iheanacho
-
6' W. Ndidi 1 - 0
-
29' K. Havertz
-
41' J. Maddison 2 - 0
-
51' M. Kovačić
-
67' K. Havertz
-
68' T. Werner
-
68' C. Hudson-Odoi
-
76' Ricardo Pereira
-
76' M. Albrighton
-
76' Ayoze Pérez
-
76' J. Maddison
-
88' K. Iheanacho
-
85' W. Fofana
-
88' J. Vardy
-
89' H. Ziyech
Live meepraten
De wedstrijd is afgelopen. Het is niet meer mogelijk om te reageren.
Wedstrijdverslag
Lampard moet vrezen voor positie na dreun van nieuwe koploper Leicester

Leicester City heeft dinsdagavond de koppositie in de Premier League overgenomen van Manchester United. De ploeg van manager Brendan Rodgers was in eigen huis met 2-0 te sterk voor Chelsea, dat tegen een nieuwe dreun aanliep.
Lees verder
SeizoenClubW





Hopelijk heeft lampard tactisch wat gedaan want anders worden we eruit gecounterd.
Goed idee zo'n middenveld zonder verdedigende middenvelder, zeker tegen zo'n zwakke ploeg als Leicester -_-
Wie had jij dan laten spelen? Jorginho is de slechtste verdediger van alle beschikbare middenvelders, die man wordt aan alle kanten overlopen...
Gewoon Gilmour laten spelen
Ik denk dat Lampard het goed heeft gedaan, Kovacic als cvm kan best, speelt als een stofzuiger
Sinda wanneer is Kova een stofzuiger? Dat is juist een speler die een stofzuiger nodig heeft om zijn vuile werk op te kanppen
Bij Real Madrid zagen veel hem als een stofzuiger
Ik zie Chelsea niet winnen vanavond. Er gaan berichten dat Lampard in dat geval ontslagen wordt, dat zou ik (als Chelsea fan) wel erg jammer vinden. Geef een trainer een keer de tijd.....
Jup, al mag je wel wat verwachten wanneer je zoveel miljoenen uittrekt voor Werner, Ziyech, Havertz en Chilwell. Lampard heeft ook een toffe uitstraling, alleen daarom zou ik het al jammer vinden.
Misschien is dat juist het probleem, te veel nieuwe spelers in een keer. Daar kun je niet van verwachten dat ze gelijk als een geoliede machine spelen. Als de resultaten dan tegenzitten, gaan het vertrouwen heel snel weg en dan kan het lang duren voordat het een keer gaat lopen.
Dat sowieso en in het begin nauwelijks met alle aankopen tegelijk kunnen spelen. Havertz corona, ziyech blessures, silva die nog niet fit was. Chillwell in het begin ook afwezig dacht ik
Hoorde dat als Cheslea vandaag verliest het de laatste wedstrijd van Lampard ging worden. Ik zou dat toch wel erg zonde vinden, zo ga je niet met clubiconen om. Dat hij ondermaats presteert staat buiten kijf, maar denk dat als hij de tijd krijgt hij het wel weer op de rit krijgt. Hopen dat Abramovic er ook zo over denkt.
Oeef, dan weet HZ dat ook. Een slechte wedstrijd en gelijk banken. Harde wereld.
Nou ja volgens die logica hadden er dan wel meer spelers op de bank moeten zitten denk ik
Pffff, dit middenveld heeft niet zo heel veel balans. Ik hou mijn hart vast bij iedere counter van Leicester. Overigens leuk dat CHO weer de kans krijgt, speelde sterk de afgelopen serie wedstrijden. Trouwens leuk om Soyuncu weer bij de selectie te zien bij Leicester, zonde dat hij zolang was geblesseerd want vorig seizoen was het echt een heerlijke verdediger om naar te kijken
Ziyech niet fit?
Waarom zit Ziyech op de bank?
Ziyech heeft na z'n blessure nog niet echt weten te overtuigen, terwijl Hudson Odoi met de minuten die hij krijgt erg veel indruk heeft gemaakt. Lijkt me dat Ziyech gewoon gepasseerd is
Lampard zetten wel heel veel druk op Ziyech door te stellen dat Chelsea niet zonder Ziyech kan
Nogal aanvallende line up tegen een ploeg als Leicester. Vrees ervoor vanavond. Wel blij dat James terug is.
Haha jezus
Sterk ingestudeerd, maar heel zwak verdedigd
Pwaaaooh wat een lekkere trap zeg
Same shit different day...
Geweldige goal
Ndidi is wel echt een lekkere speler. Valt me nu al meerdere wedstrijden positief op. Misschien wat voor Manchester United?
Waarom eigenlijk Rudiger boven Zouma?
Ook mijn grote vraag.
Mooi nummertje hoor, altijd tof als zoiets lukt
Mooie goal Ndidi. Geluk dat Barnes zo over die bal heen maait.
15 cm afstand tussen Chilwell en Mendy en dan niet eens fatsoenlijk kunnen communiceren...
Fijne wedstrijd tot nu toe, tempo ligt hoog.
Wat zijn Chilwell en Kovacic vandaag komen doen? Hebben ze door dat ze vandaag de blauwe niet zijn? Wat zou het ontzettend triest zijn als Lampard door dit soort onkunde wordt ontslagen, doet me denken aan hoe de ploeg in 2015 de laatste weken onder Mourinho stond te ballen
Voeg Abraham daar ook maar bij toe, maar hij kan niet zo veel beter. Die valt dan net wat minder te verwijten dan de rest
Als Lampard wordt ontslagen liegt dat vooral aan Lampard zelf
Ja ik vergat even dat hij die gasten natuurlijk van tevoren mee heeft gegeven om passjes over 5 meter te verprutsen
Aan de strijdplan kan je al zien dat hij ze helemaal niks heeft meegegeven.
Klasse speler toch Maddison, ben blij dat hij er weer bovenop aan het komen is.
Leicester begint echt goed en chelsea matig. Moeten oppassen dat ze niet straks met 3-0 de rust in gaan
Van Drogba naar Abraham, van Lampard etc. naar dit soort middenvelders. Tsja. En dan heb ik het niet eens over de karakters van die spelers voorheen. Maar men verwacht wel wonderen. Agh, leuk zo'n Werner of Havertz erbij maar de 1 kan niet eens fatsoenlijk voetballen in de kleine ruimte en beide zijn niet eens 0,001 % van het karakter van een Terry of Lampard. Ze mogen blij zijn met plek 3 of 4.
Denk dat plek 3 of 4 al een wonder is gezien hun vorm op dit moment en de vorm bij de concurrenten.
Correctie: Ze mogen blij zijn met plaats 5 of 6
Degene die James ooit gescout heeft mogen we op de blote knietjes bedanken
Abraham, Havertz en Pulisic wisselen aub, alweer genoeg gezien van hen vandaag
Ndidi wint echt elk duel. De beste CVM van de Premier League op dit moment in mijn ogen
Hudsss.. goede aanval wel
Lekker Mendy!
Overduidelijk er buiten
Lijkt mij buiten de zestien dit
Lang leve de Var!
Probeerde Abraham nou serieus even die vrije trap op te eisen? Zijn zelfoverschatting kent echt geen grenzen zeg. Hoezo kreeg Evans geen heel trouwens? Pulisic was gewoon vrij door op te keeper zonder die overtreding
Hij denkt echt dat hij de vedette is he, ik sta er ook altijd van te kijken. Ik vind Giroud echt een stuk beter en effectiever.
Wat staat die Abraham nou bij de vrije trap hele tijd zijn schouder op te halen en vervelend te doen. Donder op je hebt niks achter die bal te zoeken
Mocht lampard verliezen. Dan morgen op straat zetten. Zoveel aankopen en uitgegeven en er alsnog er niks van bakken... Ziyevh op de bank gaat nergens over.
Comedy capers van Rudiger, maar stond Vardy daar niet buitenspel eerder? Hij gaat vol voor de bal in dat kopduel en doet dan mee aan het spel.
Rudiger kan echt niet verdedigen trouwens, in plaats van die bal weg te halen is ie te druk met de man omver duwen. Waarom hij überhaupt speelt is me een raadsel
Hoe is dit geen buitenspel van Vardy dan?
Vraag ik me ook af.
Rudiger loopt hele tijd in zijn rug mee, hoe is dat buitens[el?
Dit moet afgefloten worden, er komt er een die ruim buitenspel staat zich met dat kopduel bemoeien.....? Lang leve de var zeg
Je kunt geen buitenspel staan bij een doeltrap jammer genoeg
Was geen buitenspel, Rudiger heft het duidelijk op
Eerder, op de doeltrap van Schmeichel. Vardy stond zowat bij Mendy en rent terug om zich in de mengelmoes te gooien. Als wat Ajaxcied zegt klopt vind ik dat een bizarre regel, dan kan je als spits gewoon bij elke doeltrap campen in de 16 zonder buitenspel te staan?
Ahhh okay ik dacht dat je bedoeld dat het buitenspel was op het moment dat Albrighton de bal voor geeft. Daar doelde ik op. Maar verder is het idd zo dat je van een doeltrap niet buitenspel kan staan net als bij een ingooi bijv.
Nooit geweten, ik zit als linksbuiten irl serieus altijd te kijken of ik geen buitenspel loop bij doeltrappen... dat gaat dus al een goed aantal jaartjes mis😂
Wat treurig is dit zeg, slappe hap daar achterin
Oliedom van Rudiger, pfff.
Ipv die zure Havertz te halen, hadden ze beter Maddison moeten halen, wat een speler.
Achteraf makkelijk praten. Havertz deed hij leverkusen meer dan goed. Had dit ook niet verwacht maar heeft ook de tijd nodig
Ja leverkussen! Geen drui, bekende omgeving, geen eis om alles te moeten winnen, dan kan iedereen het prima doen. Dit is Chelsea! Maar helaas heeft ook een zwak persoonlijkheid. Toon lef, eis dingen op! Je bent toch goed. Agh ja.
Ik ben het eens met Ackaka Havertz was een van de beste van de hele bundesliga op deze leeftijd. Het ligt in deze denk ik echt aan de coach en de manier waarop hij probeert te spelen. Het lijkt echt op Frank de Boer voetbal, alleen dan zonder resultaat.
Vooraf ook al onbegrijpelijk. Ziyech was al gehaald en in de verdediging was dat geld van veel beter nut geweest. Nu niets meer aan te doen dus ik hoop dat hij zich herpakt, maar dan zal hij ook echt meer moeten geven. Het loopt niet, maar hij compenseert dat ook totaal niet met z’n inzet.
Wel eens met je stelling qua verdediging ipv havertz. Zelf ook vaker aangegeven op vz. Maar qua havertz of maddison vind ik het geen gekke keuze.
Tuurlijk minder druk al is dat bij leicester ook. Als iedereen het dan prima kon doen dan hadden we wel meer duitse internationals met prima statistieken bij mindere clubs. Is toch gewoon knap, en ja hij is dit jaar heel belabberd aan het spelen.
Over en uit voor Lampard
Hopelijk einde Lampard zou het enige positieve zijn van deze nederlaag.
Toch denk ik dat een Allegri geen verbetering is t.o.v. Lampard. Alleen Tuchel zou een duidelijke verbetering zijn van beschikbare opties.
Tuchel is net zo’n grote gok als dat Lampard was, want die heeft nog nooit iets benoemenswaardigs gewonnen. Maar 100 keer liever zijn voetbal dan Max ‘stagneer’ Allegri
Er zijn ook andere trainers dan Allegrin en Tuchel toch? Ik zie Lampard niet graag vertrekken(maar dan ga ik de komende tijd wel blijven zeiken), maar mocht je hem vervangen dan zou ik Rodgers proberen te strikken. Na zijn werk bij Leicester verdient hij imo nog wel een kans bij een grotere club.
Hmm jawel, maar Rodgers heeft wat uitspraken gedaan die bij Chelsea niet zo lekker liggen na zijn verleden daar. Ik hoop ook dat Lamps blijft maar het lijkt er sterk op dat hij toch gaat vliegen, en dan zou ik zelf het liefst Ancelotti terug zien komen. Bewezen winnaar, lekker voetbal, kent de club en ervaren als maar kan
Leuk die eigen jeugd spelertjes maar daar ga je geen hoog niveau mee aantikken.
Weer een slimme zet om met Rudiger te starten ipv Zouma...
Absoluut, Abraham boven Giroud is ook geniaal, net als Havertz boven Ziyech, ook een fantastisch idee
Volgens vz zit giroud niet bij de selectie? Gepasseerd of geblesseerd?
Geblesseerd.
Giroud heeft enkel blessure
Geen idee eigenlijk, als hij geblesseerd is heb ik dat gemist
Waanzinnig verticaal voetbal is dat toch van Leicester. Iedereen denkt aan de pass vooruit eerst. Staan direct aan je doel.
Geen geel voor Avans? Geen buitenspel Vardy? Ik ga de arbitrage nooit begrijpen...
Zet Zlatan bij dit Chelsea en je zal het verschil enorm merken. Zwakke karakter team dit Chelsea.
Zet Zlatan hier neer en hij raakt weer een half jaar geblesseerd
Hoeveel stomme overtredingen gaat die knullige Abraham nog maken?? Wisselen die vent
Mijn Chelsea hart bloed echt al dit hele seizoen. Wat een drama en wat een spel... Ik heb altijd achter Lampard gestaan, maar hij lijkt echt blind voor de zwakheden van sommige spelers. Keer op keer verkeerde keuzes in spelers en keer op keer verspelen we punten door die exacte keuzes.
Inderdaad. Abraham is een championship spits, niets meer. Moeilijk voetballen met zulk brandhout voorin, hij kan niet koppen, hij kan niet aannemen, hij is niet sterk, hij heeft geen actie, hij is niet super snel, hij kan niet passen, hij loopt altijd te zeiken en is echt een stoorzender in de ploeg. Ja hij kan van dichtbij redelijk afronden en hij is lang (maar zonder kracht en kopvaardigheden is dat nutteloos), maar ik kan me in de recente geschiedenis van de club geen slechtere spits herinneren. Zelfs morata was nog beter dan dit...
Die bal die hij probeerde aan te nemen maar van zijn hoofd/borst afschoot in de 16... dat laat echt zien dat hij niet goed genoeg is. Giroud had die in een keer op goal gekopt. Op dit soort momenten kan je echt beter Werner opstellen en in ieder geval op de snelheid gokken ondanks zijn missers de laatste tijd.
Abraham, Odoi en Havertz mogen er wel uit...
Rudiger, Kovacic en Pulisic ook
klopt had er eerst ook 5 getypt maar vergat dat het bij de PL maar 3 wissels zijn...
Het zijn niet echt alleen individuele fouten bij Chelsea. Staan totaal verkeerd om dit Leicester op te vangen.
Jezus, het is wel weer maximaal frustrerend dit zeg. Eerst een afgeslagen bal die precies binnenkant paal binnen wordt geramd. Vervolgens zelf kansen die minimaal even groot zijn om zeep helpen, een penalty teruggedraaid zien worden en om het af te maken direct erna de 2-0 waarbij niet voor buitenspel wordt gefloten en de VAR behoorlijk selectief te werk lijkt te gaan. Wat een vreselijke wedstrijd zeg
Buitenspel staan vanuit een doeltrap is niet mogelijk dus was een geldig doelpunt
Ik zie Chrlseafans veel zeuren om Lampard maar hij kan toch echt niet de reden zijn dat de spelers zo enorm slordig zijn? De spelers van Chelsea geven de bal veel te simpel weg. Ze vechten niet voor de 2e bal. Het lijkt alsof ze zelf al geen geloof meer hebben in zichzelf.
Eens, maar ik twijfel wel aan zijn tactische keuzes en zijn X1
De ploeg kunnen motiveren is ook de taak van Lampard.
Ze spelen voor een grootmacht uit het voetbal, de hele wereld kijkt,ze verdienen tonnen per week, ze hebben genoeg kwaliteit om hoge ogen te gooien maar dan moeten ze nog door een trainer verteld worden dat ze hun best moeten doen?
Daar is tegenwoordig niks geks aan. Ze leven vanaf jongs af aan in een andere wereld. Gewoon mensen op de tribune gooien of tekeer gaan in de kleedkamer. Kijk bijv. Hoe hij vorig jaar het beste uit pulisic haalde door hem te banken. Zulke dingen kunnen ook helpen.
@john Je moet er als coach een geheel van maken dat in zichzelf geloof en dat tactisch ook goed staat. Dat zie ik niet terug bij dit Chelsea.
Joh die willen het liefst Allegri zien komen om vervolgens een half jaar Italiaans afbraakvoetbal met 2 aanvallers aan te mogen zien waarna ze vervolgens net zo hard zeuren als nu. En zo is the circle of Chelsea life compleet, en precies daarom zal Chelsea nooit een Ferguson krijgen. Zelfs een Klopp achtig verhaal met een manager die 5 jaar zit maar 2 jaar op gang moest komen is haast ondenkbaar hier.
@arsenal En juist daar is de coach mede verantwoordelijk voor. Je moet een bepaalde vibe in de groep krijgen waardoor iedereen elke wedstrijd scherp en gretig aan de wedstrijd begint en vecht voor de punten. Het tactisch plan moet ook kloppen. Dat mis ik bij Chelsea.
Je kan toch niet ontkennen dat Lampard zeker vandaag hard heeft gefaald. Rudiger laat je toch niet spelen een club als Leicester? Vervolgens speelt hij ook zonder verdedigende middenvelder. Elke keer als Kovacic een rush inzet vallen er enorme gaten en dan raakt hij ook nog eens telkens de bal kwijt. Veel te aanvallend zo, terwijl we niet eens aanvallend voetbal spelen. En serieus Abraham, echt freaking Abraham?????????
Ik ben ook niet blij met Abraham, maar wat moet je anders wanneer Giroud er niet bij is? Werner mist momenteel voor open doel nog, heb je zelf ook gezien. Wat zou jij dan doen?
Als Giroud er niet is, zou ik toch wel voor Werner gaan. Hij is net zo slechte speler als Abraham, maar wel eentje die veel harder werkt en heb je ook niet iemand die vervelend doet bij standaardsituaties. Ze kunnen tegenwoordig al geen vrijetrap meer nemen of Abraham staat erbij om te zeiken. Helemaal klaar met die gast.
Hij stelt zelf Abraham en Haverts Rudiger op Arsenalfanehv, op de conto van Lampard die als coach toch aan het falen is. hij weet de spelers niet juist aan te passen naar een systeem.
Werk aan de winkel voor Lampard. Cho vanaf links, Havertz eruit voor Ziyech en Pulisic op 10.
Wat een matige coach is die Lampard, ik zie geen duidelijke tacktiek in het spel, Leicester speelt wel echt goed man, worden al jaren geweldig gerunt en je ziet echt een idee, chapeau
Lampard, coach met super hoge IQ! En hij gebruikt ook wat eigen jeugd, hij moet blijven!
@ajaxcunian Ik zou het mooi vinden als hij zou blijven. Voorlopig weer een concurrent minder
Dit gaat em niet worden voor Chelsea en Leicester erg indrukwekkend weer en doen volop mee bovenin. Goede balans in dat team ook qua ervaring en jong talent.
Ik zie hier al die zogenaamde chelsea fans roepen om het hoofd van lampard, maar wat verwachten we nou allemaal van een jonge, onervaren coach met een jong team zonder ervaring (op Silva na). Er zit geen speler bij die weet wat het is om voor prijzen te vechten op dit niveau. Denken jullie nu echt dat die jonge honden al het karakter hebben van een Maldini, ibra of John Terry?Dit is precies wat je kan verwachten van dit team met deze coach. Verkeerde tactiek met weinig zelfvertrouwen in het team na een paar tegenslagen.Bloeden jongens. Dat is het. En af en toe een YouTube video van vroeger. Toen hasselbaink of droga in de spits stonden. Een middelveld met deco, lampard en ballack. Of beesten achterin als Terry, carvalho of Desially. Mendy vind ik een wereldkeeper
Ik hoop ook dat hij blijft. In vorm heeft hij het team meer dan uitstekend laten spelen. Nu gaat het even minder, maar een ontslag gaat ook niet opeens wereldwonderen verrichten denk ik.
Waarom staat Deco in een rijtje met Lamps en Baldacci? Zo bijzonder vond ik hem bij Chelsea helemaal niet. Er is maar een iemand die dat middenveld kompleet maakt en dat is Essien! Wat een beest was dat.
*Ballack
Helaas hebben die 4 nooit samen gespeeld aangezien Essien in die periode helaas nooit meer het niveau heeft gehaald als toen voor zijn blessure. Het ging me meer om de kwaliteit van het elftal op dat moment, niet om de samenstelling van een elftal anders staat Claude makkele met stipt op 1 voor die positie.
Gekte, maar Leicester heeft gewoon meer kwaliteit op dit moment, zowel qua individu als qua team. Onbegrijpelijk dat zo’n Rüdiger ook maar minuten blijft krijgen terwijl een Tomori nu weer geloosd word naar Milaan. Vertrouwen wat Abraham vorig seizoen had is ook pleite. Zonde. Maar wel begrijpelijk. Het leuke jeugdige Chelsea was dus gewoon een unicum vanwege de opgelegde transferban vorig jaar.
Waar heb je het over? Er staan 4 jeugdspelers in de basis namelijk James, Mount, Odoi en Abraham.
Ja, nu. Maar ze zijn in wezen toch bijna allemaal weer vervangen door grote aankopen? Wat denk je dat het doet met die jongens na alle lof van vorig seizoen?
Hoezo vervangen? Mount en James zijn vaste basisspelers en Odoi en Abraham worden net zoals vorig seizoen gerouleerd. Dus ondanks alle aankopen is er niks veranderd voor de jeugdspelers.
James en Mount zijn vaste basis, Abraham heeft meer dan genoeg zelfvertrouwen en steeds meer elke keer hij met zijn handen zwaait. En Odoi krijgt ook gewoon genoeg kansen.
Vind het best meevallen ze krijgen nog aardig wat speelminuten. Alleen Abraham zou eigenlijk vervangen moeten zijn het is dat Werner totaal niet presteert. Al vind ik Abraham een ontzettend beperkte spits. Hoop dat Werner het beter gaat doen onder een nieuwe trainer.
Ik denk dat jullie onderschatten wat voor invloed de transferzomer heeft gehad op de bestaande selectie van Chelsea. En dat nu ook juist bijvoorbeeld een Mount en Abraham zoveel kritiek krijgen (zoals hier boven) is wat mij betreft ook onterecht, aangezien nu weer even verwacht word dat ze zomaar de kar weer gaan trekken omdat hun vervangers/concurrenten toevallig niet presteren, terwijl ze aan het begin van dit seizoen wel degelijk pas op de plaats moesten maken door de komst van o.a. een Werner, Havertz en Ziyech. Had Chelsea afgelopen zomer nog 1 a 2 spelers gehaald zoals Chilwell, Silva en Mendy die de basis mét deze jongens beter hadden gemaakt, had Chelsea er naar mijn idee heel anders voor gestaan.
Heeft iemand Abraham met zijn 2m+ eigenlijk ooit is een kopduel zien winnen? Ik niet namelijk..
Duikt altijd weg bij dergelijke duels, doet dan alsof er geduwd is en gaat boos gebaren, of hij probeert iets met z’n borst. Had net zo goed 1.60 kunnen zijn, want koppen kan ie niet inderdaad
Hij wint ze wel maar de ballen vliegen alle kanten op behalve het doel in.
Thiago Silva nauwelijks Engels? Dat is toch best bizar. Gezien hij al zo lang in Europa speelt. En helemaal in zijn leidersrol
Hij had nooit engels moeten leren... spreekt vloeiend frans en italiaans. Binnenkort ook vloeiend engels verwacht ik.
Worden compleet weggecounterd door Leicester. Had Chelsea maar een snelle counterspits die we dan ook snel konden bedienen zoals Leicester met Vardy doet (of United), maar helaas. We hebben jammer genoeg alleen slome werkers die je niet diep kunt sturen. Had Leipzig niet nog zo’n diepe counterspits vorig seizoen? En had Dortmund niet zo’n snelle Amerikaanse jongen met diepgang eerder? Vreemd, hoor je eigenlijk niks meer van. Waar zijn die eigenlijk beland?
Wat een domme runs maakt die tammy toch altijd.
Maakt zoveel foute keuzen vandaag
Haha wat een timing. Dat ie dat zegt en Evans die bal keihard uit ramt
Het zal gek klinken maar Havertz doet het vandaag niet zo slecht. Het grote probleem is Abraham. Als 10 wil je kunnen combineren met je spits maar Abraham weet niet waar hij moet lopen, loopt steeds de verkeerde kant op, is hem na 2 aannames weer kwijt of loopt zich klem. Zo sta je als combinerende 10 eigenlijk vrijwel machteloos
Het is toch ook krankzinnig hoe vaak hij buitenspel staat. Soms start hij zijn loopactie zelfs al in buitenspelpositie.
Lampard is helemaal gek geworden. Abraham laten staan?! Wat heeft hij nou goed gedaan vandaag? Nu kun je nog steeds niet normaal voetballen voorin, met zo’n stoorzender voorin. Stond bij die voorzet net weer met zn armen omhoog naar Hudson-Odoi van ‘wat een idioot ben jij’. Dat niemand van Chelsea hem eens een doodschop verkoopt zeg, wat een gigantische stoorzender en negatieve invloed in zo’n ploeg...
Het gaat hem er denk ik om dat Werner zich vertrouwder voelt als hij om een spits heen kan spelen. Anders weet ik het ook niet. Ben ook wel goed klaar met Abraham
Tsja, dan moet je 4-4-2 spelen en niet werner als linksbuiten gebruiken naar mijn mening. Die Abraham is zo’n gigantische stoorzender, heb wel eens teamgenoten gehad die altijd zo deden, is echt verschrikkelijk voor de teamspirit, hoe erg je voor elkaar door het vuur gaat en daarnaast is het ook gewoon hartstikke slecht voor het zelfvertrouwen als er iets mis gaat. Als je een slechte voorzet geeft weet je dat zelf ook wel, dan werkt het een stuk beter als iemand zegt ‘kan gebeuren, volgende is beter’ dan iemand die er een show van maakt alsof je een idioot bent.. Abraham zsm weg, hij is absoluut een stoorzender die ongelooflijk slecht is voor het team.
Ja als die kerel er dan elk seizoen 45 in zou knallen heeft hij misschien nog een klein beetje een reden om stoer te praten, maar met de voetballende prestaties van Abraham is dit niet goed te praten
Die Fofana is echt een weergaloos goede verdediger.
Komt alleen wat lengte tekort voor de kopduels maar zeker een van de beste aankopen afgelopen zomer denk ik.
Fofana is 1.90. Dat noem ik geen "lengte tekort". Won net weer een kopduel in minuut 87:96
Iedereen die deze weken tegen Chelsea speelt transformeert in weergaloos goede speler
cfc heeft een fantastisch team op papier, maar zo bagger als groep.. Ongelooflijk.
Hoezo glijden ze bij Chelsea zo vaak uit en bij Leicester geen een keer. Je zou bijna denken dat ze het expres doen om het als excuus te gebruiken voor hun onkunde.
Mount is de enige strijder in het team, de rest een stel watjes
Pulisic maakt er een vervelende gewoonte van om zijn dribbels tot na minuut 80 uit te stellen
Hoe kan je zo lang zo vroeg buitenspel staan
Heb Lampard hoog zitten maar dit krijgt hij niet meer goed vrees ik.
Ja natuurlijk. Overtreding op Pulisic was 1 cm buiten de 16, het eerste zondagschot van Leicester vliegt er gelijk in waardoor je vanaf minuut 8 in de achtervolging mag, en dan krijg je ook weer op 1 cm een goal afgekeurd op buitenspel. De gifbeker moet goed leeg
Laten we wel eerlijk zijn: dit was wel gewoon een terechte nederlaag. Zo weinig gecreëerd en toch wel wat grote kansen tegen gehad. De gifbeker moet wel echt leeg inderdaad. Roerige tijden..
Hoe moeilijk is het voor de VAR om eens camera’s op 1 lijn in te voeren? Met voeten prima die staan op de grond, maar uit zo’n schuin beeld ga je met armen en dergelijke nooit de werkelijke situatie weergeven. Ik zeg niet dat dit geen offside was hoor, maar als je dit op 1 lijn zou zien zou het in ieder geval dichter bij elkaar liggen en in sommige situaties maakt dit wel degelijk het verschil
Waarom speelt soyuncu nog niet?