Status:
Deze wedstrijd is gespeeld.
Competitie:
Eerste Divisie
Datum:
Maandag 15 februari 2021
Tijd:
18:45 uur
Scheidsrechter:
S. Dröge
Stadion:
Sportpark De Toekomst (Amsterdam-Duivendrecht)
Toeschouwers:
0
Opstellingen en wedstrijdverloop
-
Opstellingen
-
Wedstrijdverloop
- Jong Ajax FC Dordrecht
- C. Raatsie L. Bossin
- N. Kasanwirjo D. Muringen
- Y. Baas T. Poll
- E. Llansana Ö. Aktas
- Q. Timber D. Koswal
- K. Taylor A. Ugur
- Y. Regeer K. Jansen
- B. Brobbey J. Schuurman
- L. Traoré K. Vermeulen
- S. Hansen N. Agrafiotis
- N. Ünüvar N. Bannis
-
A. Martha
G. dos Santos
-
D. Warmerdam
R. Musaba
-
A. Méndez
-
R. Hillen
-
K. Fitz-Jim
-
54' L. Traoré 1 - 0
-
55' J. Schuurman
-
62' B. Brobbey
-
72' G. dos Santos
-
72' N. Agrafiotis
-
73' D. Warmerdam
-
73' Y. Regeer
-
73' A. Méndez
-
73' N. Ünüvar
-
78' R. Musaba
-
76' K. Taylor
-
77' N. Bannis (penalty) 1 - 1
-
78' A. Ugur
-
83' R. Hillen
-
83' Q. Timber
-
83' K. Fitz-Jim
-
83' Y. Baas
-
84' D. Muringen 1 - 2
-
86' E. Llansana
Live meepraten
De wedstrijd is afgelopen. Het is niet meer mogelijk om te reageren.
Wedstrijdverslag
Zwak Jong Ajax geeft inzicht in plannen van Ten Hag met spitspositie in Lille

Jong Ajax is maandagavond verrassend ten onder gegaan tegen hekkensluiter FC Dordrecht, dat al zeven wedstrijden niet had gewonnen. De Amsterdamse beloften kwamen op voorsprong dankzij Lassina Traoré, maar gaven die ook weer uit handen: 1-2.
Lees verder
Waarom zorgt Ajax er niet voor dat Kudus geen speelritme opdoet met Jong Ajax? Is jong genoeg en heeft nog niet teveel wedstrijden in de ED gespeeld lijkt me.
Omdat iedereen dan weer gaat huilen dat er een speler speelt die meer heeft gekost dan de hele KKD bij elkaar.
Hahahah ook nog echt.
En volkomen terecht natuurlijk als andere clubs daar problemen mee zouden hebben. Wat mij betreft maken ze de regels voor de beloften elftallen in de KKD nog wat strenger mbt spelers van het eerste gebruiken. De beloftenelftallen zijn bedoeld om spelers uit de opleiding te laten wennen aan professioneel voetbal, niet om aankopen van het eerste te laten in komen.
Zou het er ook mee eens zijn hoor als die reglementen dusdanig zouden worden aangepast. Maar zolang dat nog niet is gebeurd snap ik niet dat Ajax er geen gebruik van maakt, aangezien Kudus broodnodig minuten moet maken.
Echter is het bij elke club ter wereld zo dat spelers die terug komen van een blessure vaak eerst ritme opdoen bij de reserve elftallen. Wat dat betreft logisch als Ajax dat ook wilt met Kudus.
Het gaat natuurlijk niet specifiek om Ajax/Kudus, maar in het algemeen. Daarnaast hebben ze in het buitenland ook strenge regels voor het gebruik van spelers bij het tweede elftal. In Spanje is het zelfs bij mijn weten überhaupt verboden om spelers van het eerste in het tweede te gebruiken. Daarnaast hebben we het hier niet over een beloftencompetitie maar om een professionele betaald voetbal competitie met zelfstandige clubs die zich net zo goed willen ontwikkelen naar Eredivisie niveau.
Waarom staat die Bobbey er in? Het is toch een opleidingselftal? Geen tijd meer stoppen in die jongen. Ga maar tassen sjouwen. Kan hij vast oefenen als tie straks op de bank zit voor veel geld.
Helemaal mee eens. Snap ik ook niet. En dan ook nog eens op de 10 positie
Hoe zit het met benny en johnson van feyenoord? Zijn die nog steeds niet fit genoeg?!
Kan iemand mij uitleggen waar het talent van Unavar is gebleven? Oogt lui en traag komt echt helemaal niets meer uit zijn korte beentjes.
Zorgwekkend laag rendement ook. Is dit dan echt een speler die het tegen jongens goed doet, maar tegen mannen simpelweg tekort komt? Merkwaardig dat Brobbey speelt, terwijl er genoeg alternstief op de bank zit. Jammer dat Kudus geen speelminuten bij Jong maakt, zou wel logisch zijn. Of zet daar desnoods Ekkelenkamp of Idrissi neer. Brobbey puur en alleen meenemen naar uitwedstrijden om op de bank te zitten.
Dit leek me buitenspel van Traoré trouwens, maar is moeilijk te zien vanuit die hoek. Brobbey sowieso niet lijkt me. Dat heft de linker (centrale?) verdediger op.
Dit jong ajax is ook echt helemaal niks waard
Llansana raakt hem amper en ook nog 60 meter van de goal. Vind dit geen direct rood.
Tja, hij raakt hem. Bannis was wel weg geweest. Dus snap hem wel. Weliswaar raakt hij hem licht, maar als Tadic vergelijkbaar zou gaan liggen tegen Lille klaag je ook niet