Status:
Deze wedstrijd is gespeeld.
Competitie:
Eredivisie
Datum:
Zondag 28 februari 2021
Tijd:
12:15 uur
Scheidsrechter:
K. Blom
Stadion:
Sparta-Stadion Het Kasteel (Rotterdam)
Toeschouwers:
0
Opstellingen en wedstrijdverloop
-
Opstellingen
-
Wedstrijdverloop
- Sparta Rotterdam Willem II
- Maduka Okoye A. Murić
- Michaël Heylen Derrick Köhn
- Michael Gonçalves Pinto S. van Beek
- Dirk Abels S. Holmén
- Bart Vriends Leeroy Owusu
- Deroy Duarte Pol Llomch Puyalto
- Abdou Harroui Wesley Spieringhs
- Sven Mijnans M. Trésor
- Adil Auassar V. Pavlidis
- Lennart Thy Kwasi Okyere Wriedt
- D. Gravenberch Che Nunnely
-
A. Meijers
Mats Köhlert
-
Bryan Smeets
-
Jeffry Fortes
-
Mario Engels
-
Reda Kharchouch
-
30' M. Pinto
-
46' B. Smeets
-
43' Deroy Duarte
-
46' S. Mijnans
-
62' Jeffry Fortes
-
62' D. Abels
-
62' M. Engels
-
62' D. Gravenberch
-
73' R. Kharchouch
-
67' C. Nunnely 0 - 1
-
73' Deroy Duarte
-
90' M. Köhlert
-
78' M. Trésor (penalty) 0 - 2
-
78' Jeffry Fortes
-
90' C. Nunnely
Live meepraten
De wedstrijd is afgelopen. Het is niet meer mogelijk om te reageren.
Wedstrijdverslag
Willem II profiteert optimaal van dramatische invalbeurt Jeffry Fortes

Willem II heeft de tweede overwinning geboekt sinds de komst van Zeljko Petrovic enkele weken geleden. De nummer zestien in de Eredivisie was zondagmiddag met 0-2 te sterk voor Sparta Rotterdam, dat bezig lijkt te zijn aan een vrije val.
Lees verder
verwacht met de spelers die Willem 2 heeft, een moeizame overwinning voor Willem 2 ( 1-2 )
Gezien het spel van Willem II de laatste tijd en zeker ook onder Petrovic, denk ik eerlijk gezegd dat Sparta dit redelijk eenvoudig gaat winnen.
Ik ben blij dat ik ongelijk had
. Willem II speelde zeker niet groots en het "kick & rush" staat me ook niet echt aan, maar nu in ieder geval resultaat.
Wanneer gaat sparta naar normaal gras, dit ziet er toch nie uit
Wat een verschrikkelijk veld. De spelers van Sparta die om de ene week op dit veld spelen zijn in het voordeel
En oranje bal zou beter zijn geweest.
Wat een verschrikkelijke pot van Sparta. Je ziet de hand van Frazer
Weet iemand wat er met Jan-Arie vd Heijden en Lindon Selahi aan de hand is? Geblesseerd misschien? Mooie goal trouwens!
Waarom geeft blom hier geen penalty voor?
Blom en Willem II. Gewoon een pingel dit...
100% pingel dit
Zo vaak dat wij hier een penalty voor tegen hebben gehad. Doen ze het bij ons dan geeft de scheids en VAR niet thuis. Keer op keer op keer
Haha en dit vind ik dan weer minder een penalty. Achja dan is dat weer rechtgetrokken. Edit: Rood wel heel erg overdreven..
Eeh scheids bij vasthouden is het rood
De VAR had het door
Dank je vak. Heerkens heeft vorig seizoen hier ook rood voor gekregen
Oh, de VAR helpt Willem II ook wel even...
Rood?? Wat een bullshit
Mee eens maar is wel de regel al een paar jaar. Triple punishment alleen bij poging tot bal spelen en dat is met vasthouden nooit
Sparta moet naar onderen kijken, waar ze in Rotterdam West een tijd zowaar nog dachten dat ze mee zouden doen met de playoffs voor Europees voetbal.
Voetbal van Sparta is de laatste maanden niet denderend. De door de Sparta leiding bewierookte Harraoui laat zien dat hij nog niet toe is aan een club in de top 3, zoals Henk van Stee iedereen wilde laten geloven.
Leuk voor W2.
Wordt nog spannend voor rkc en vvv
Opzich is 6 punten en een beter doelsaldo wel een zeer ruime marge voor ploegen die zo weinig punten pakken. In principe moet je 3x meer winnen dan een RKC in 10 potjes, en gezien het spel van afgelopen weken (RKC is 5x op rij ongeslagen, 2 tegengoals) zie ik het RKC in ieder geval niet meer weggeven. Zou me als Sparta fan eerder druk gaan maken, 2 puntjes in 7 wedstrijden lijkt me iets om zorgen over te maken.
De hand van Frazer, wat een slecht Sparta. ongelooflijk