Status:
Deze wedstrijd is gespeeld.
Competitie:
Eredivisie
Datum:
Zondag 8 november 2020
Tijd:
20:00 uur
Scheidsrechter:
A. Lindhout
Stadion:
Philips Stadion (Eindhoven)
Toeschouwers:
0
Opstellingen en wedstrijdverloop
-
Opstellingen
-
Wedstrijdverloop
- PSV Willem II
- Y. Mvogo J. Brondeel
- D. Dumfries S. Holmén
- P. Max Jordens Peters
- O. Boscagli D. Köhn
- J. Teze L. Owusu
- Pablo Paulino Rosario J. van der Heijden
- M. Götze Pol Llonch
- I. Sangaré M. Trésor
- C. Gakpo V. Pavlidis
- D. Malen C. Nunnely
- E. Zahavi M. Köhlert
-
N. Madueke
G. Sağlam
-
Mauro Júnior
M. Nelom
-
A. Fein
O. Romeny
-
M. Kjølø
-
14' P. Max 1 - 0
-
22' M. Götze 2 - 0
-
40' P. Rosario
-
46' J. van der Heijden
-
46' O. Romeny
-
46' M. Trésor
-
64' N. Madueke
-
63' D. Köhn
-
64' C. Gakpo
-
74' Mauro Júnior
-
74' M. Götze
-
74' A. Fein
-
74' P. Rosario
-
83' M. Nelom
-
82' D. Malen 3 - 0
-
83' V. Pavlidis
-
88' M. Kjølø
-
88' I. Sangaré
Live meepraten
De wedstrijd is afgelopen. Het is niet meer mogelijk om te reageren.
Wedstrijdverslag
PSV herstelt zich met goals van Max, Götze en Malen van zeperd

PSV heeft zondagavond geen fout gemaakt in de thuiswedstrijd tegen Willem II. De Eindhovenaren herpakte zich na de midweekse zeperd tegen PAOK Saloniki (4-1 nederlaag), door met 3-0 te winnen van de provinciegenoot.
Lees verder
SeizoenClubW





2017/2018 Toulouse II 4 0 1 0
Word een saaie 0-0 Lamme tegen de blinde
4-0
Psv speelt zelden 0-0 in de eredivisie.
We kunnen wel zien dat jij er de ballen verstand van heb.
Denk het niet
Onze beste speler dit seizoen weer terug: Gakpo. Geweldig nieuws.
Werd s tijd man, hij zal die playstation wel zat zijn
Maar dan ook echt, leek echt op een eeuwigheid
Natuurlijk is PSV aan zijn stand verplicht dit te winnen, maar veel vertrouwen zullen ze niet hebben na donderdag. Het woord vermoeidheid wil ik niet horen. Als je daaraan denkt, wordt je ook moe. Gewoon nog één keer knallen en winnen. Ik voorspel een vervelende wedstrijd met een nipte overwinning voor PSV.
Ik heb er gek genoeg wel vertrouwen in, maar dat is vaak een slecht teken. Ga op dit moment uit van een relatief eenvoudige overwinning.
Zo'n pak slaag maakt ze des te gretige om een dikke uitslag neer te zetten. Kan me niet voorstellen dat ze een zakelijke overwinnen willen na zo'n catastrofe
De nederlaag tegen PAOK was toch niet te wijten aan vermoeidheid? Voor de rust was er geen vuiltje aan de lucht en daarna stort het zo snel na de rust in? Als dat echt door vermoeidheid komt, had men in de rust moeten wisselen. Ook nu verbaast het mij dat er een paar goede, fitte spelers op de bank beginnen.
Vermoeidheid zit voor een groot deel tussen de oren. In de écht fitte spelers, zal Schmidt waarschijnlijk minder vertrouwen hebben en ze pas in willen brengen bij een (naar hij hoopt) veilige voorsprong. Achteraf weet je alles vaak beter. We gaan het zien. Ik hoop in ieder geval op wat directer aanvalsspel. Sla maar eens een tussenstation over, schiet eens op doel. Je weet nooit wat er dan gebeurd. Gewoon wat oppertunistischer. Nu lijkt het wel alsof ze de bal teljens door het midden de goal in willen combineren. Dan help ik ze uit deze droom...... die kwaliteit hebben ze niet.
Concurrentie heeft vandaag ook gewonnen dus aan de bak boys! Come on Psv
Ben benieuwd naar gakpo vandaag!
Als psv vandaag gedecideerd aanvalt om snel tot een afronding te komen, dan moet het goed komen. Gaan ze weer lopen breien, met zn allen door het midden etc, dan voorzie ik weer zware middag met een minimaal aantal kansen. Helaas weer geen Madueke, al weken de gevaarlijkste aanvaller.
Het is al avond
Verwacht een nipte overwinning. 2-1
Ik 2-1 met je mee
Ik dacht dat de spelers uitgeput/overbelast waren, maar blijkbaar kunnen de meeste spelers ook dit duel nog wel spelen.. Waarom starten spelers als Mauro Junior, Madueke, Fein dan niet? Je kan zo'n wedstrijd prima met een paar van zulke gasten beginnen. En als je er zo van overtuigd bent dat het aantal wedstrijden teveel wordt voor een deel van je ploeg, is dat misschien ook wel een keer verstandig..
Dat gezeur van vorige week was gewoon indekken
Ik denk dat Schmidt dat risico niet wil nemen. Hopelijk in de rust met een goede voorsprong de mogelijkheid te wisselen.
Als hij dat nu niet aandurft, wanneer dan wel? Het is een erg vol seizoen. Rouleren hoort erbij/gaat nodig zijn. Nu hebben zijn spelers het volgens hem juist nodig om rust te krijgen. Als je het nu al niet aandurft, wanneer dan wel?
Belangrijk om nu punten te pakken met je sterkste opstelling, na afgelopen donderdag vertrouwen kan wel een boost krijgen, bij goed resultaat 2e helft rouleren.
Ik heb er vertrouwen in, 3-0! Willem II is geen PAOK
PSV gaat dit trouwens wel gewoon winnen. Veel meer kwaliteit dan Willem 2 en Willem 2 is niet in beste vorm.
Willem 2 gaat stunten 0-2
Commentaar van Leo Driessen. Zin in.
En mensen maar zeggen dat sarcasme via het internet niet leesbaar was.
😅
OMG. Mijn vrouw vraagt net of ik niet weer zo wil mopperen. Dan kan maar beter het geluid uit zetten😉
Ik had er nog zin in, maar nu totaal niet meer. Laat die Leo lekker Ajax doen, enige manier om die man positief te krijgen..
Gakpo qua talent dezelfde klasse als de Braziliaanse Ronaldo toen hij in Eindhoven aankwam. Gaat sowieso voor plus 120mil verkocht worden
Jij bent helemaal gek. Ronaldo maakte er al 34 ofzo voor psv in een tijd dat NL competitie nog Europese top was. Toen was hij nog 18 dacht ik...Je hebt het over misschien wel de beste nr9 ooit..
Hahaha, heb jij Ronaldo wel meegemaakt dan? Ik denk het niet, anders zou je dit niet dúrven beweren.
Idd, sindsdien nooit meer een betere gehad. De beste speler die PSV ooit gehad heeft haha. Eeuwig zonde van zijn vroege blessure
Heeft iemand een idee waar Obispo is gebleven? Verhuurd of bij Jong PSV.
Geblesseerd
Ligt er al een tijdje geblesseerd uit
Geblesseerd. Overigens komt ook Obispo tekort voor PSV.
Geblesseerd toch
Heeft een zware blessure opgelopen in het begin van het seizoen. Is dus aan het revalideren.
Ok, dat was me even ontgaan. Ja, denk ook dat hij (nog) te kort komt.
WoW wat een begin zeg. Meer van dit graag. Maar houdende vast niet lang vol.
Leo Driessen als commentator bij een wedstrijd van Psv, moet niemand willen.
Waarom zit ihattaren niet op de bank
Ziek
Haha zahavi fopte de cameraman met een schijnbeweging
Iemand een idee naar de status van v Ginkel? Die is gehaald voor na de winterstop denk ik.
Hij traint weer mee met het team, alleen nog niet fit genoeg.
Psv winnen geld binnen
Blijft gokken hoor. Een tegengoal kan dit elftal helemaal van leg doen brengen.
lekker man ik ook. Als Psv met 2 of meer verschil wint en Arsenal wint heb ik mijn andere ook binnen
Gelukkig hebben ze die vreemde cornervariant vaarwel gezegd bij PSV, waarbij iedereen in een treintje ging staan. Nu nog zorgen dat je de zestien in komt stormen bij de corner ipv dat je er al staat. Dat lastste is veel te makkelijk te verdedigen.
Oudste elftal van de ED, dat is wel eens anders geweest bij Psv!
Met Zahavi ben je dat al snel. Er zit genoeg jeugdigheid in dit elftal. De mix qua leeftijd is prima voor elkaar.
Klasse max
Goed doirzetten van Max. 1-0!!
Prima balletje van Rosario ook
Lekker Max...
Nou kijk, doelpuntje PSV zoals verwacht.
En vragen mensen waarom rosario er in staat... Wat een fantastische bal.
Lekker opportunistisch. Tegenover 1 goede bal staan bij Rosario 10 slechte
Ga echt niet roepen dat Rosario geweldig speelt, maar als je dan toch goed op hem let dan zul je ook zien dat hij naast die slechte passes elke wedstrijd 2 passes geeft waar een topaanvaller wel raad mee zou weten.
Goede bal van Rosario. Wat een back die Max. Daar gaan ze voor cashen.
Dan had ie afgelopen donderdag beter voor de dag moeten komen.
Ja toen was het een collectief falen, maar gaat idd om de topwedstrijden
Het seizoen is nog lang, je marktwaarde wordt niet op 1 wedstrijd gebaseerd
Mooie bal van Rosario. Mag ook wel eens gezegd worden
MVP Max!
Wat een heerlijke bal van Rosario!! Mag ook wel eens gezegd worden
Ik ben ook echt fan van Sangare, wat een heerlijk slot op de deur is die gozer. Zit er zo vaak tussen, en begint ook gewoon lekker de bal in de ploeg te houden.
Goeie goal Max en heerlijke bal Rosario. Ook sangaria speelt weer prima.
Er gaat nog te veel door het midden. Er moet meer gevarieerd worden.
Een volle snor zou dumfries we goed staan. Beter dan Thomas
Heerlijk doorgezet van Dumfries
Hahaha die Dumfries. Mooie vent
Lekker hoor
Hoppa! Ff doorgaan PSV en verder aan het vertrouwen werken.
Is het al Sinterklaas? 2-0
En daarom is dumfries belangrijk, klasse gedaan. 2-0
Dumfries is echt een next level tank
Typische Eredivisiegoal dit. Wel lekker gestreden door Dumfries
Hahaahahah Dumfries is wel echt een geweldenaar zeg.
Haha match-fixing. De Boer en Perez hebben W2 omgekocht lol
Wat heb ik deze man gemist. Sloopkogel
Wat een amateuristisch uitverdedigen zeg..
Dumfries eindbaas
Dumfries wat een tank!
Dumfries beast!
Had liever dat het afgelopen donderdag ook zo makkelijk ging...
Zelfde wedstrijdbeeld
2e helft moet nog.
😁
Je zou maar Willem II supporter zijn nu 😵
Willem 2 is ook geen schim meer van wat het vorig seizoen was.
Inderdaad. Zonde want ze deden het behoorlijk
In twee passes vanuit de verdringing in de 16 van de tegenstander. Indrukwekkend
Het is ook wel zo dat ongeveer elke pass aankomt. Dat lukt donderdag bijna geen een keer.
Zou in ieder geval leuk zijn als we nog een doelpuntje in kunnen lopen op Ajax. Zo komen we er vanzelf wel.
Als iedereen fit is en Corona vrij, heeft PSV echt wel een leuk elftal. Met Mvogo, Max, Dumfries, Sangare, Ihataren, Gotze, Fein, Malen, Gakpo en Madueke hebben wij niets te klagen
V Ginkel niet te vergeten nog
Titel favoriet.
Hopelijk de uitdager....
Hopelijk haalt PSV er van de winter nog een CV bij
Maar ze moeten verdorie in Europa ook weer eens gas gaan geven. Te beginnen met PAOK thuis.
Psv speelt heerlijk rond zeg.
Moet zeggen dat W2 wel echt heel slecht is.
Als onze spitsen hun vorm terug kunnen vinden, dan kan het nog wat worden. Malen heeft het nog steeds niet hoor...
Dit Willem II is rijp voor de slacht, hier moet je minstens met 4 goals verschil kunnen winnen als PSV zijnde
Snap het nut van Zahavi niet zo met deze tactiek. Ze zoeken hem totaal niet en hij loopt er maar een beetje bij.
Malen moet hem ook meer bedienen
Hoop dat PSV voldoende vertrouwen tankt straks voor PAOK thuis. Want mee blijven doen in Europa blijft toch altijd kleur geven aan een seizoen.
Wat is Willem 2 verschrikkelijk slecht.
Het ziet er inderdaad niet uit.
Genieten, lange tijd geleden dat ik zo heb genoten om naar PSV te kijken
Ik ook!
Tegen ado thuis?
Wat gek, Twente speelde ook al de beste wedstrijd van het seizoen tegen ADO
Zeg het al de zoveelste wedstrijd.. Gaat die Malen ook nog een keer en bal afleggen?
Helemaal eens, betrek zahavi erbij
De enige die er vandaag niets van bakt is Zahavi. Verliest iedere bal.
Valt wel mee toch? Gaf een paar keer hele goede steekballen. Je kan beter op Malen zeuren, die legt werkelijk nooit een bal af als ie maar denkt zelf te kunnen schieten.
Malen is wel rijp voor een wissel, ego-tripper
Is hij al weken
Het begint inderdaad steeds meer op de BV Malen te lijken.
PSV kan soms echt een heerlijk niveau halen, jammer dat ze zo wisselvallig zijn. Al speelt Corona natuurlijk ook wel een rol.
PSV speelt heel erg goed, die willen echt wat goedmaken. Willem 2 bakt er niks van, dat scheelt ook.
Leuk en aardig tegen de minderen in de eredivisie zoals ado, pec en willem 2. Maar eerlijk is eerlijk psv heeft nog tegen geen een ploeg van niveau gevlamd nog. Vitesse, paok en granada gingen allemaal verloren. (ja, tuurlijk speelt corona een rol, maaralsnog moeten ze het nog steeds laten zien tegen een moeilijkere tegenstander).
Komt goed. Als iedereen fit is en het nog beter op elkaar ingespeeld is gaat het ook een stuk beter lopen tegen sterke tegenstanders
Je moet dit seizoen ook gewoon een beetje als tussenjaar zien, het spel wat Schmidt voor ogen heeft kost tijd.
Niks tussenjaar. In de EL moet je in elk geval overwinteren. Kampioen worden is idd niet perse een must gezien de kracht van Ajax.
Tussenjaar? Met deze ploeg moet je er gewoon staan.
Malen in de rust eraf graag
En Malen speelt als een zeldzame egotripper.
Die speelt niet als teamspeler. Lijkt wel remy die alleen op de wereld zit
Wissel Malen maar. Madueke brengt veel meer.
Idd doe maar
Waar slaat dit op, leg die bal af. Volgens mij zegt Gotze het ook meteen tegen Malen.
Laat Malen maar een paar weken banken voor Madueke.. wat een egoïst, doet niks goed. Dit jaar gewoon de slechtste PSVer
Malen is echt een zware egoist
Zahavi en malen allebei toch wel erg slecht hoor
Zahavi is inderdaad geen Luuk De Jong
Ik heb toch wel zin in januari als je dit ook weer ziet... Zo'n groot niveauverschil is nooit leuk om te kijken.
Max stapt wel erg vaak te happig in. Tegen Willemll kan dat, Europees ben je dan helemaal weg.
Plus moet werken aan zijn omschakeling door op tijd terug te zijn
Psv begint weer met stilstaand voetbal en nonchalante ballen. Maak maar eerst de 3-0. 1-2 en het is gewoon weer helemaal een wedstrijd.
Precies.. Hadden ze de eerste helft doorgezet kun je de tweede helft zakelijk spelen
Psv wordt slordig.
Tweede helft zal weer eens ruk zijn, voel je al aankomen
Tweede helft zal weer eens ruk zijn, voel je al aankomen
Makkelijke eerste helft. Malen en Zahavi krijgen beide een 1. De een is egoistisch en de ander is drama. Nu Rosario maar even wisselen voor Fein.
Spitsen idd slecht. Rosario speet toch prima?
Was een grapje ivm donderdag. Rosario eruit, 4 goald tegen. Vandaar het knipoogje.
Prettige assist op Max....
Vond Zahavi echt nog wel meevallen. Malen legt ook geen bal af waardoor er voorin amper wat gecreëerd wordt. Want heb zelfs Gotze met balverlies gezien een paar keer.
Breng Madueke er in de rust maar in voor Malen. Die speelt opnieuw ruk vanavond. Daarnaast brengt Madueke een hoop energie, wat PSV goed kan gebruiken gezien het laatste kwartier.
Op zich een prima eerste helft. Zeker als je bedenkt dat we schijnbaar zonder spitsen spelen. Die bakker er echt niks van. Vooral Malen moet uitermate irritant zijn om mee te spelen. Alles alleen willen doen. Wat een ego. Snap niet dat Madueke niet eens mag starten.Wel een uitermate zwak Willemll hoor. Het niveau in Nederland is echt om te huilen zo slecht.
Zahavi bevestigd wat ie zelf zei bij zijn presentatie: ben geen bijzondere voetballer, ik ben een afmaker. Veel slechte ballen gegeven. Aan de andere kant: Malen 2 x en Gakpo hadden hem voor de keeper moeten zetten. Zonde. Had 4-0 kunnen staan.
Klopt. Vooral Malen betrekt hem niet. Die schiet altijd zelf als hij ook meer ff kan schieten
Ben wel erg blij dat Dumfries terug is.
In plaats van al dat gewijs kan die Mvogo beter die bal eens gewoon binnen 5 seconden naar de goeie kleur spelen. Nu staat ie eerst een minuut te wijzen en geeft ie daarna een lange peer.
Haal malen eruit
Ouwe sloper die Sangare
PSV maakt het veld veel en veel te groot. Dan wordt het moeilijk voetballen.
Lekker de 3-0 maken.
2e helft weer slecht. Lijkt wel een ander team.
Wat een redding die 2e zeg! Ik telde hem al
Holy shit Mvogo
Wat een keeper vooral die rebound is zo knap eruit gehaald
Wat een redding!! Maar wat lopen ze weer te kloten zeg tjonge jonge wat brengen ze zich weer in de problemen. Ze leren het gewoon niet.
Lekker Mvogo, goed gedaan. Psv niet best nu
tfoe wat een redding man
Prima van Mvogo, maar PSV roept de ellende weer over zichzelf af.
Ga nou eens voetballen PSV! We brengen onszelf weer eens lekker in de problemen
Staat Boscagli weer een partij lucht te dekken... mag blij zijn dat Mvogo geweldige reflexen heeft.
Waar zijn ze allemaal mee bezig?
Zo mvogo wat een reflexen 😱
PSV mag wat scherper worden weer, niveauverschil van de 1e naar de 2e helft is de laatste tijd een dingetje.
Eerste helft had je gewoon 4/5-0 voor moeten staan, nu moet je hier nog energie in gaan steken ook
Word eens wakker psv verdomme
WillemII is een blaffende hond die niet bijt. Wordt straks 3-0 en dan loopt PSV gewoon weg
Gotze voetbalt zo makkelijk he
Ja die steekt er met kop en schouders bovenuit.
Precies. Kan wel gaan zeuren dat dat nu niet moeilijk is maar je moet genieten van die kleine dingen
Ben benieuwd wat voor instructies Schmidt aan de jongens heeft gegeven voor de tweede helft..
Zahavi valt tegen.
Malen ook
Een wissel svp. Madueke erin voor Malen, Wat een kans weer voor Malen.
Malen typisch weer
Wat is het toch met PSV en die tweede helften ? Weet niet wat die trainer in de rust tegen die jongens zegt maar het werkt tot nu toe niet echt.
Malen Malen Malen... wat is er toch met je aan de hand jongen
Wat is er met malen aan de hand, die is werkelijk onherkenbaar
Wat is er toch met malen aan de hand
Pffff dat was een heerlijk doelpunt geweest zeg, maar Malen mist weer eens..
Als je zelfs deze mist
Malen, Malen, Malen..... over vormcrisis gesproken...
Tuurlijk mist Malen weer. Die is echt niet in vorm.
Oh Gakpo deed ook mee idd
Lekker domme rode kaart, nou afmaken die handel
Malen heeft echt een paar goals nodig voor zijn zelfvertrouwen. Afwerking is echt matig.
Hehe Madueke
Was overigens prima pass van Zahavi. Heeft tenminste oog voor zijn medespeler
Tijd voor Fein en Madueke. Malen is niet in vorm. En Rosarsio maakt nog geen indruk
Rosario geen indruk? Speelt heel goed hoor.
Terecht rood. Een benenbreker
Zo schreeuwen en dan 4 sec in discussie haha die Dumfries.
Denk dat hij met name schrok
Je kan moeilijk zeggen dat het een schwalbe is.
Smerig zeg. Terecht rood.
Prima meegegeven van Zahavi. Malen heeft het echt niet op dit moment
In goede doen had hij die kans afgemaakt idd.
Achterlijke overtreding
Wat een domheid, op het middenveld.
Donkerrood, oprotten.
Pohh..... voor 't zelfde geldt breekt Dumfries daar z'n been, dat wordt een aantal wedstrijdjes zitten voor de beste man van WII
Dit is inderdaad rood ja, wat ongelooflijk dom
Zahavi kan echt wel voetballen. Zet Malen wederom 1 op 1 met de keeper. Het is dat Malen Zahavi totaal verkeerd/niet gebruikt, waardoor Zahavi soms overkomt alsof ie er niks van kan en maar een beetje rondloopt.
Precies. Zahavi is nu vaak betrokken in de opbouw terwijl hij eigenlijk de afmaker moet zijn. Malen faalt in die rol wel erg hard in deze vorm
Het lijkt ook wel dat Malen er ook totaal niet mee zit.
En dan doen alsof je niks gedaan hebt, haha. De lul.
Terecht rood, zo idioot zie je ze toch zelden. Scheids staat er 2 meter vandaan. Dumfries moet blij zijn dat hij niks breekt. Wedstrijd is ook wel klaar meteen.
Wat een schandaal dat Malen er nog in staat trouwens. Schmidt had al lang in moeten grijpen. Ledezma staat te popelen
Die psv spelers hoeven van mij niet zo te schreeuwen. Verschrikkelijk onsportief en nogal sneu. Als ze gewoon iets feller waren om de 3 En 4-0 te maken dan was het helemaal niet nodig geweest. Was wel gewoon rood natuurlijk, maar toch...
Schreeuwen? Ze breken bijna zijn been.
Het wordt eens tijd dat malen gaat banken als iedereen weer fit is.
Hoop dat Madueke nu een paar wedstrijden mag blijven staan ipv Malen. Malen ook even een signaal afgeven.
Zou een perfecte pot zijn voor Ihattaren. Veel ruimte waarin de pass niet gegeven wordt, of compleet verpest wordt (malen). Geef Ledezma maar een kans zo.
We kunnen vaststellen dat het dit seizoen om Ajax of PSV draait. De laatste wedstrijden aanschouwend, zal PSV echter alle zeilen bij moeten zetten om in de buurt van Ajax te blijven. Groet, een PSV fan.
Ik vind dat lastig te zeggen. Je hebt het heel wat wedstrijden heel lastig gehad. En de grootste potjes verloren van Granada, Paok en Vitesse.
Denk ik ook. Groet, ook een PSV fan
PSV is goed maar nooit 90 minuten. Eerste halfuur is vaak wel prima en daarna is het "uitspelen". Dat uitspelen is zo zwak dat goede tegenstanders er dan zomaar een paar kunnen maken.
Kan me niet aan het idee onttrekken als daar nog Thomas of Mauro had gestaan zoals afgelopen week bij afwezigheid van Dumfries dat hun been wel was gebroken daar. Wat een smerige trap zeg.
Jammer dat Romero geblesseerd is. Guti hebben we ook nog. Iemand een idee hoe lang het nog voor Guti gaat duren?
Minimaal winterstop volgens mij
Gotze en Max zijn wel lekker op elkaar ingespeeld.
Blijf me verbazen over de ballen waar Sangare met een sliding of uitgestrekte teen bij kan. Volgende transfer naar de PL denk ik zo.
Had al naar Southampton gekund, had hij nu bovenin gestaan in de PL
Ja ik denk dat Southampton even met wat servies heeft gegooid nu ze Sangare zien spelen. Deze man is gemaakt voor de premier League en na een twijfelachtig begin is hij nu al zo ijzersterk en heerst op die cvm positie.
Hij speelt wel tegen de lamme en de blinde he?
PSV ga eens voetballen man. Kom op man, je speelt tegen 10.
Malen verdomme hey
Weer een aanval verprutst door Malen.
Maken komt terug van een ernstige blessure. Daarom speelt hij zo. Is toch logisch ? Is geen fifa21 of zo
Hij werkt zich de pleuris, en maar klagen hier...
Precies
Kom op zeg. We zijn maanden verder. Hij was in juni alweer fit volgens mij.
Is anders dan wedstrijd fit
Malen ongelukkig, maar die gaat wel weer scoren; ben ik van overtuigd.
Hij is in ieder geval continu bij gevaarlijke momenten betrokken, zowel via een loopactie als in de combinatie of zelfs individueel. Dat de bal er in moet is zeker, maar vindt het allemaal zwaar overdreven hier.
Had idd echt niet verwacht dat Götze al zo veel zou gaan spelen. Denk dat psv fans wel tevreden kunnen zijn met zijn komst?
Meer dan tevreden. Speelt goed en maakt het een stuk leuker om te kijken.
Ja natuurlijk, al valt het vandaag wel mee.
Die hele interlandbende, dat gaat gewoon een groot fiasco worden.
Idd. Ongelooflijk dat het doorgaat.
PSV heeft ook wel heel veel (jeugd)internationals op het moment. Mvogo, Max, Teze, Fein, Mauro, Zahavi, Gakpo, Malen, Sangare, Ledezma.. eentje krijgt corona en we hebben weer een nieuwe uitbraak
Ik blijf me verbazen over het postuur van Mauro jr. Wat een vlieggewicht. Je zou denken dat met de leeftijd het kindse er wel vanaf zou gaan, maar als je zou beweren dat hij 15 is, zou ik het ook geloven.
Ik kwam hem laatst tegen in het centrum, postuur van een brugklasser
Sangare speelt zo goed, wat een genot om naar te kijken
Sangare kan hem klaarleggen voor Zahavi maar geeft een hakje aan Malen. Dat staat wel redelijk symbool voor deze helft.
Psv heeft wel echt zo veel meer spelers die kunnen scoren. Vorig jaar met uitvallen van Malen was het 10 keer niks. Nu heb je de backs die doelpuntje kunnen maken, Zahavi, Götze, Madeuko en normaal ook Malen natuurlijk.
Max, Gotze en Sangare zijn prima aankopen. Sangare aan de bal ook steeds beter. Zahavi nog lastig te zeggen, maar heel goed aangekocht/gehuurd dit jaar. Prima werk
Een extra (ervaren!) CV heeft prio nummer 1 komende winter.
Ja hoop op een type Moreno oid.
Max is volgend seizoen alweer weg als hij deze vorm kan behouden. Helemaal als hij ook voor Duitsland gaat spelen. Wat klasbak
40-50 mil vragen? Die jongen zal vast niet na 1 seizoen al weer weg willen.
Brondeel staat prima te keepen.
Ja Malen heeft zijn doelpunt!
Hehe Malen lekker ingeschoten
Hèhè, dit is wel een goeie goal van Malen.
Heel netjes afgerond, hopelijk helpt dat in zijn vorm. Prima van Dumfries weer. Klasse goal
Ook lekkere pass van Fein op Dumfries zeg. Wellicht wat geluk maar toch
Hoppa. Dit had malen nodig. Prachtige goal. Goed voor zijn vertrouwen
Loon naar werken voor Malen.
Je zei het al eerder. En bam goal
Goed voor Malen dit, mooie aanval ook weer met een hoofdrol voor onze aanvoerder. Wat hebben we hem gemist
Je ziet dus ook echt dat Zahavi niet blij is met de goal van Malen. Malen had hem 2 keer op hem af moeten leggen. Als deze twee gasten elkaar niet wat gaan gunnen kan het ons nog heel veel goals gaan kosten. Tegen Willem II boeit dat niet, maar Europees en in topwedstrijden zeker wel.
Je verzint man
Grappig dat idee had ik ook toen malen scoorde..
Pff waar was dumfries tegen POAK 😥
Wat hebben we ongekend goede backs trouwens.
Ik vind het ook echt wel knap hoe Teze zich direct in de basis speelt. Is echt knap begonnen dit jaar.
Is ook niet eens gebrek aan beter, hij doet het echt heel goed
Psv heeft wel echt veel kapitaal in de selectie. Max, Sangare, Malen, Madeuko, Dumfries, Teze, Gotze en Ihattaren. Kunnen bij elkaar als het zi blijft tussen 200- 250 mil opleveren. Of ben ik dan te enthousiast?
8x 25 miljoen zou kunnen idd. Gotze gaan ze niets voor vangen denk. Die zal wel 2 jaar blijven.
Ja Götze hangt af van hoe hij gaat spelen komende 2 seizoenen en of hij bij tekend. Malen, Ihattaren en Madeuko zie ik wel voor minimaal 35 mil weg gaan. Maar goed voor nu nog lekker genieten want met vlagen is het best leuk voetbal
Ik denk Gotze het plezier terug wil vinden en lekker veel wilt spelen om dan weer naar een topcompetitie te gaan. Ik zie hem niet bijtekenen. Is ook gewoon te goed.
Van wat die Fein tot nu toe laat zien kunnen we hem beter aan het eind van het seizoen retour afzender sturen naar Bayern.
Serieus? Vind dat best een aardige speler
Waarom?
Even lachen Kjolo hahah
Haha mooie vent die Ooijer
Die Köhn heeft het wel echt verpest voor Willem2 met z'n rode kaart. Net toen Willem2 zich terug in de wedstrijd probeerde te knokken doet ie zoiets doms, daarna was het ook meteen helemaal gedaan. Ik zou echt woest zijn op die gast
Ja bizar he. Zo dom.
Ah Malen jongen. Doe eens wat rustiger voor de goal.
Klojo!!!
Zahavi is aan de bal nogal statisch. Hij moet lekker voorin blijven hangen en niet steeds uitzakken
En 1 seconde hierna speelt Zahavi een Willem II speler uit met een Zidane. Hahaha, typisch
Vind ik ook. Maar heb het idee alsof hij vaak overgeslagen wordt. Krijgt amper een bal als hij zich niet laat uitzakken
Klopt, je ziet hem ook balen de hele wedstrijd. Jammer wel
Prima overwinning! Over 2 weken iedereen weer op kracht. Corona hebben ze allemaal al gehad dus heel veel kunnen er niet meer ziek worden.