Status:
Deze wedstrijd is gespeeld.
Competitie:
La Liga
Datum:
Zaterdag 24 augustus 2019
Tijd:
19:00 uur
Scheidsrechter:
Pablo González
Stadion:
Estadio Santiago Bernabéu (Madrid)
Toeschouwers:
62444
Opstellingen en wedstrijdverloop
-
Opstellingen
-
Wedstrijdverloop
- Real Madrid Real Valladolid
- Thibaut Courtois Jordi Masip
- R. Varane M. Salisu
- Daniel Carvajal Nacho Martínez
- Marcelo Javi Moyano
- Sergio Ramos Kiko Olivas
- Casemiro Pedro Porro
- Isco Fede
- Toni Kroos Míchel
- J. Rodríguez Óscar Plano
- Karim Benzema Sergi Guardiola
- G. Bale E. Ünal
-
Vinícius José Paixão de Oliveira Júnior
Antoñito
-
L. Jović
A. Tuhami
-
Lucas Vázquez Iglesias
Waldo Rubio
-
33' Fede
-
57' J. Rodríguez
-
59' Waldo Rubio
-
59' Javi Moyano
-
68' L. Jović
-
68' Isco
-
80' Antoñito
-
73' T. Kroos
-
80' Pedro Porro
-
84' A. Tuhami
-
82' K. Benzema 1 - 0
-
84' Fede
-
89' Lucas Vázquez
-
88' Sergi Guardiola 1 - 1
-
89' K. Benzema
-
90' Waldo Rubio
-
90' Casemiro
Live meepraten
De wedstrijd is afgelopen. Het is niet meer mogelijk om te reageren.
Wedstrijdverslag
Guardiola dompelt Santiago Bernabéu en Real Madrid in rouw

De eerste thuiswedstrijd van Real Madrid in het nieuwe LaLiga-seizoen is in mineur geëindigd. Een week na de 1-3 overwinning bij Celta de Vigo kwam het team van trainer Zinédine Zidane in eigen huis niet verder dan een gelijkspel tegen Real Valladolid.
Lees verder
SeizoenClubW





Ik ben zo blij dat James mag starten. Als er iemand zeker nog eens een kans verdient bij dit Real dan is hij dat. Als je trainingsvideo's van de selectie bekijkt dan zie je gewoon dat deze jongen echt wil slagen hier (zelfde geldt trouwens ook voor Mariano hoewel ik hem persoonlijk tekort vind komen voor dit niveau).
Net nu ik op vakantie ben en de wedstrijd nergens kan zien, start James.. goede zet van Zizou! Nog steeds een goede middenvelder en met vertrouwen kan hij ons team zeker een boost geven. Ik ga er vanuit dat we winnen en hopelijk met goed spel. Hala Madrid!
Het is eindelijk zover dames en heren, James David Rodriguez Rubio staat in de basis!
Laten we hopen dat hij weer een ouderwetse James masterclass geeft zodat Zidane niet meer om hem heen kan
Dat hoop ik met u mee
Hopelijk kunnen ze winnen met een clean sheet, want dat is ook al veel te lang geleden haha!
Hoe kan het zijn dat geen 2 van de aankopen worden opgesteld? Wat is het idee hierachter?
Hazard geblesseerd, Mendy ook en Jovic moet zichzelf in de basis spelen. Benzema gaat niet zomaar banken.
Eindelijk begint Zidane dan toch slimmer te worden precies 🙂
James en isco.. dat is een tijdje terug! Mooi met Bale erbij. Zin in! Lekker zizou
Real Madrid coming home, while James is coming home.
yess jamesss
Wie weet hoelang Hazard uit de roulatie is?
Max een maand als het goed is
Heb berichten gelezen dat hij misschien volgende week al kan spelen
Lol, ik weet echt niet wat ik zie. James en Bale in de basis? hahahah.
Achteraf toch wel heel matig gemanaged van Zidane hoor. Maar goed, blij dat hij ze wel opstelt.
Zeker matig gemanaged, maar dan toch de credits dat hij niet koppig aan z'n lievelingen vasthoudt en ze opstelt.
James en Isco in de basis, ik ga er lekker voor zitten. Heerlijke opstelling.
Zo dan! James in de basis. Ben benieuwd hoe hij het gaat doen. In München waren zo toch niet zo overtuigd. Anders hadden ze hem wel overgenomen. Ben nog steeds teleurgesteld dat Navas hoogstwaarschijnlijk weggaat. Nu maar hopen dat Courtois weer z’n vorm bij Atletico gaat oppakken. Wat hij vorig seizoen keepte was nou niet bepaald werelds.
James wou terug naar Madrid om te spelen of om naar een andere club te gaan, hij had zelf geen trek in Munchen. Bayern wou hem namelijk gewoon overnemen, maar hij was ook maar 42 miljoen voor Bayern. Als de speler dan zelf niet wilt houd het op.
Vreemd ik meen toch gelezen te hebben dat Bayern er vanaf zag.
Op de website van Bayern stond in het officiele statement dat James zelf aan Bayern heeft gevraagd om de optie tot koop niet te lichten.
Ik zei 2 weken geleden al dat ik dacht dat James en Bale zullen verrassen dit seizoen. Ik hoop dat Bale de lijn van vorige week doortrekt en James ook de pannen van het dak gaat spelen. Ik verwacht ook dat James iig scoort
Oh, Isco en James in de basis! Dat ik dat nog mag meemaken.
Real gaat domineren en veel kansen krijgen maar scoringsvermogen is gewoon slecht bij dit team, wordt toch een gelijkspel.
Grote woorden van grote veranderingen schoonmaak en renovatie, maarvan die stoere taal van Zizou ook al mag ik hem erg is niks van over.
Precies dat, 90% van dit team is verantwoordelijk voor een van de meeste dramatische seizoenen uit de club geschiedenis, namelijk vorig seizoen en toch zie je vandaag aan deze opstelling dat er weinig is veranderd.
Daar was Zidane juist voor gekomen voor vernieuwing.
En 90% van dit team won meerdere cl's.. vertrouw op de gents ^^
Aan de real fans: Hoe speelt Jovic tot nu toe ? Verwachtingen waren hoog door zn transfersom, maar maakt hij t een beetje waar ?
Tot nu toe als in de voorbereiding uiteraard, ik zie dat hij niet speelt
Benzema krijgt voorlopig de voorkeur, heeft dus nog niet veel kunnen laten zien
Jovic is gekocht maar er wordt geen gebruik gemaakt ongelofelijk
Is ook ongelofelijk. Maar zolang Zidane er zit zal Benzema altijd in de basis staan.
Nog niet echt veel kansen gehad, maar ik weeet vrij zeker dat hij alles beheerst om de nr9 te zijn waar real naar hunkert.
Hmm gek eigenlijk, vooral in dit soort 'kleinere' wedstrijden zou hij perfect aan de competitie kunnen wennen en zichzelf laten zien
Ik verwacht hem in de 2e helft. Tijdens de voorbereiding heeft hij 1x op de plek van benz gestaan, daarna stonden benz en jovic samen maar toen pakte nacho een vroege rode kaart (min 15 ofzo) en jovic wad t slachtoffer van de wissel. Daarna raakte hij gebleseerd en heeft de laatste pot wel nog even meegedaan. Het is wel goed dat ze hem even laten wennen.
Komop james laat je zien
heeft iemand een link
Lekker gewerkt James!
Kga echt stuk als James een assist geeft op Bale haha.
Bale lijkt wat te zijn afgevallen, hij oogt een stuk leniger en sneller. James heerlijke one-touch play.
Met een echte topspits kan Real weer voor alle prijzen mee doen.
We spelen wel lekker voetbal zeg.
james wat heb ik je gemist, hopelijk blijft hii
opstelling is wel prima, alleen de verdediging mag anders: varane en marcelo eruit
Vind James lekker scherp, hoop dat hij een doelpunt of assist mee kan pikken
Idd. Bale ook scherp vandaag weer.
Als de geblesseerden terug komen is Real het sterkst in deze opstelling denk ik: 4-3-3
Courtois
Odriozola, Varane, Ramos, Mendy
Casemiro, Kroos
James
Bale, Jovic, Hazard
De link Hazard/james zal echt smullen worden.
vind jij jovic echt beter dan benzema?
Om eerlijk te zijn weet ik het gewoon niet, maar hoop dat Real bereid is om de gok te wagen. Benzema voetbalt al 10 jaar bij Real en ik heb nooit het gevoel gehad dat we een spits van absolute wereldklasse voorin hadden lopen. Natuurlijk een geweldige speler, maar geen kaliber Lewandowski, Drogba, Suarez, Van Gol. Echte killers, waarvan je gewoon weet dat ze hem gaan maken.
Denk je dat Hakimi een kans gaat krijgen als ie terug komt uit Dortmund? Odriozola is natuurlijk ook een groot talent.
Het hangt van Carvajal af, hij heeft ooit gezegd in de PL te willen spelen als ik me niet vergis. Dus mocht Carvajal verkocht worden krijgt Hakimi zijn kans, zo niet zou het goed kunnen dat hij wordt verkocht aan Dortmund met een terugkoopclausule (net zoals Carva bij Leverkusen).
real speelt lekker, maar waar ik alleen op tegen ben zijn van die hoge voorzetten altijd. speel gewoon laag of gewoon verder naar binnengaan
Nu moet je een Jovic laten spelen. Genoeg spelmakers en Benzie doet het ook. Niet nodig, blijf gewoon scherp voorin, met loopacties e.d.
Prima voorzet, helaas niet op doel van Benzema
weyow isco
Hoe spelen we tot nu toe?
Een beetje zoals vorig seizoen. Real domineert qua balbezit maar zodra ze in de 16 van Valladolid komen creëren ze amper grote kansen. Voornamelijk schoten van afstand.
Ah balen, hopelijk scoren we snel. Kan nergens een café vinden hier waar ik kan kijken dus dat is een beetje jammer. Lees wel positieve berichtgeving over James. Snel scoren, hier punten laten liggen is echt zo zonde en totaal onnodig.
Het spel is niet slecht maar ook niet geweldig, kan een stuk beter. Is wel duidelijk dat het spel anders is met James in het veld
Casemiro moet niet denken dat hij daadwerkelijk kan voetballen, dan gaat het altijd mis
Rare manier hoe Ramos in kwam lopen, het is dat het buitenspel is.
Wat een aanval! Heerlijke set-up van James om hem vervolgens net naast te koppen
Isco is echt zo een voetballer gemaakt voor een potje 5 tegen 5 op straat. Vind hem echt al meer dan 2 seizoen vrij matig bij Real.
James alweer! Hij is zeker aanwezig, alleen niet heel scherp in de afronding
Kwestie van tijd voordat Real scoort lijkt me.
Oke het spel ziet er nu heel goed uit, alleen nog de kansen afmaken!
Bale is trouwens gewoon onze gevaarlijkste (en meest actieve) speler. Alweer. Ongelofelijk. Lijkt een stuk fitter en minder blokkig dan afgelopen seizoen.
Hij is wat lichtvoetiger dan voorheen inderdaad, misschien iets minder in het krachthonk gezeten? Lijkt hem in ieder geval goed te doen, speelt erg goed
Real speelt echt lekker met James overal tussen, ook Bale erg goed. Kwestie van tijd voordat een goal valt.
Wat een probleem weer. Zo irritant om Benz steeds uit positie te zien. Hij is spits. De anderen zetten het op, zoeken zoeken, en er is niemand want Benz wil ook de spelmaker uithangen. Laat aub Jovic spelen, juist nu met al die spelmakers om hem heen.
Precies dit, Benz speelt nog alsof hij met Ronaldo speelt en het is heel irritant om naar te kijken. Er is bijna nooit iemand om in de 16 de bal af te maken, waardoor je steeds afhankelijk bent van voorzetten of afstandsschoten.
Van mij mag Jovic er in de tweede helft erin. Niets tegen Benzema, maar we moeten nu wel gaan scoren. Punten verspelen tegen Valladolid kan heel duur komen te staan.
marcelo lui op de verdediging
James is te onzichtbaar en Isco te slordig. In grote wedstrijden kan je niet met beide spelen dan wordt je in de omschakeling gekilled. Benz en Bale ogen gretig het enige wat mist is een doelpunt.
James onzichtbaar? 2-3 schoten rakelings naast en een kopbaal net naast. Daarbij samen met Bale de meest actieve speler van Real.
James onzichtbaar? Ik weet niet naar welke wedstrijd jij kijkt maar James heeft twee 100% kansen gehad
Het meeste gevaar kwam van James
Kan er geen 10 gemaakt worden van benzema? Kan heerlijk ballen maar loopt zelden in de spits. Hopelijk overtuigd jovic straks.
Real speelt echt poep man, kunnen niet eens scoren tegen Valladolid. Verbaast me niet als het weer een drama seizoen wordt net als vorig jaar.
Letterlijk de enigste die zegt dat real slecht speelt.
Concenteer jij je lekker op man u dat vandaag in eigen huis verliest.
Precies. En voor je het weet win je meer dan 10 jaar op rij geen Champions League! Dat moet je toch niet willen..
Goeie 2 kansen van james kom op laat je zien 2de helft 1x benz 1x bale
Isco eruit voor Jovic. Benz gaat toch vaak naar links uitlopen, gaten ontstaan, James steekt, Jovic strikes.
Bale had de bal rechts. Zie je weer niemand in de 16. Benz komt tig jaar later aanlopen.
Isco eruit man pff en verkopen, ff serieus. Lijkt op Coutinho. Zizou moet 4231 spelen. Jovic erin. Benz zal uit positie lopen, links. James 10. Bale rechts.
Isco met Coutinho vergelijken gaat wat ver vind ik.
Isco eruit man pff en verkopen, ff serieus. Lijkt op Coutinho. Zizou moet 4231 spelen. Jovic erin. Benz zal uit positie lopen, links. James 10. Bale rechts.
ronaldo had heel weinig kopkansen nodig om te scoren
Ronaldo is er nu niet.
Isco is drama. Verkopen en Bruno Fernandes ervoor terughalen. James is een verademing voor deze ploeg, dat je hem kan opstellen i.p.v. een Vazquez. Bale speelt ook lekker. Wil wel Jovic zien. 4-3-3:
Courtois; Mendy, Ramos, Varane, Carvajal; James, Casemiro, Bruno Fernandes; Hazard, Jovic, Bale.
Lijkt me een goed idee om bruno te halen idd, jammer dat isco uiteindelijk toch geen absolute topspeler is geworden hij was een paar jaar geleden een van mijn favorite spelers
Hij heeft scorend vermogen, iets wat Isco niet heeft. Isco breidt teveel en op de 10 vind ik hem ook te weinig brengen. Heeft een heerlijke dribbel maar lijkt gewoon niet tot zijn recht te komen bij Real. Zou hem wel onder Guardiola willen zien spelen.
Alstublieft zeg, Isco mag dan blijven staan....
Hopelijk kan Vinicius wat brengen, vind isco erg zwak spelen die mag er wat mij betreft ook uit
Heel vreemd dat James eruit gaat terwijl hij best goed speelde. En dan nog voor minuut 60.
Is pas zn eerste pot.
Klopt. Maar is hij net terug van een blessure of niet helemaal fit? Dan kan ik het begrijpen.
Nee maar heeft in de voorbereiding niets gespeeld. Dit is dus een soort preseason voor hem.
James eruit. Begrijpelijk ookal heeft ie het heel goed gedaan. Alleen niet vergeten dat hij nog niets heeft gespeeld.
Oh nee, dit begint op zo'n echte 0-0 wedstrijd te lijken
Had isco moeten wisselen voor Jovic!!
Lees geen goede berichten over Isco en nog steeds geen goals..
Jammer dat Zidane niet Isco eraf haalt.
Tijd voor Jovic, er worden meer en meer ballen in de 16 gepompt.
Eindelijk jovic
Jovic gaat eindelijk komen
isco speelt echt slecht man, wauw
eindelijk jovic erin
Dit soort wedstrijden zijn gemaakt voor Hazard. Die kan tenminste een man uitspelen.
Zijn zoon Benzema haalt hij er niet uit
dat vind ik echt jammer, benzema zal hij altijd laten spelen. hoe slecht die ook is
Ook mede omdat ze zelfde bloed hebben
Typisch
Jovicccc
Jovic laat in 30 seconden meer zien dan Benzema in 67 minuten
Goedzo, Isco eraf voor Jovic
dit is wat we allang nodig hadden
Jovic die bijna scoort met z’n eerste balcontact!
Hooppaa bijna meteen Jovic. Je hebt zo'n iemand gewoon nodig.
Meteen gevaarlijk..
Jovic voortaan erin die waardeloze Benzema lekker banken
Waardeloze Benzema beslist hier wel even de pot vriend
Nou Jovic, maak er ff 1 en wordt de eeuwige held.
Neeeeeeeee wat een kopbal, net op de paal
zomaar schiet kroos
Jovic gevaarlijk lees ik?
gevaarlijke kopbal ja
Wat een stelletje jankerds die van Valladolid.
Gaan real winnen?? Heb ze in belangrijke bet staan...
Ik heb geen glazen bol.
Kan niet verder kijken. Welke formatie spelen we nu met Jovic en Benz? 4-1-2-1-2?
4-4-2 met Vini op rechts en Bale op links
Wij scoren niet meer, dit wordt een 0-0 helaas
Niet goed in de eerste thuismatch punten laten tegen een van de kleintjes
Klopt maar hebben niet te blamen dan zichzelf. Zoveel kansen missen verdien je het ook niet
👀
Hahahahahahaha
Vinicius heeft alleen maar de bal verloren.
Benzema nee niet geblesseerd raken aub.
Bijna 0-1.
Vini had je niet nodig nu. Brengt nog meer onzorgvuldigheid.
Oefff Vinicius door de pijpen gespeeld.
Mijn god. Drie keer op rij lijdt Vinicius bal verlies. Meteen eruit halen!
ik word echt moe van die voorzetten altijd pfff
Real moet niet gaan inzakken nu. Proberen de grip vast te houden.
Denk dat er weinig spelers zo slecht kunnen verdedigen als vini. Bijna zielig om te zien.
En afmaken.
Vinicius op rechts kun je beter niet doen.
Van de basis Carvajal, Casemiro en Isco zwak en Vinicius als invaller tot nu toe een ramp
Vamoooosss
Tja dit krijg je als je de eigen kansen niet afmaakt.
JAAAAA Benzema !!!!!!!!
goaaaaaaaaaaal, wat een goal benzema
Eindelijk! Big benzzz
Haha en nu is hij weer de held.
Ja Benzema!!! Eindelijk!
Pfff, man man, eindelijk! Big Benz, mooie goal!
Knappe goal benzema
Gooooooooooooooooooooooooooooaaaaallllllllll Karim Benzema shuts all the haters again!!!!!
Benzemaaaaaa
Eindelijk Benz man
Perfect afgemaakt.
Lol toch Benz die scoort netjes. Met Jovic erbij is het al wat beter. Zouden samen moeten spelen. Straks Hazard vanaf links. En Case, Kroos, Modric of James.
Big Benz doet het dan eindelijk, veel te lang geduurd maar dik verdiend
Eindelijk!! 1-0
Heerlijk dit! Totaal niet verwacht dat die erin ging. Nu doorzetten en gaan voor die 2-0!
Trouwens, wie heeft ook die Real fan gezien met Lewandowski achterop
Lewa was 2 seizoenen geleden redelijk dichtbij een komst naar Real volgens mij. Maar nu we Jovic hebben zie ik het niet meer gebeuren. Zo wel ziek zijn dit seizoen hoor. Hazard - Lewadowski - Bale of een 4-1-2-1-2 met Hazard en Lewandowski en James erachter op de 10
Wie zou Sierd bij Sergi Guardiola thuis willen zien?
Hahaha, zit alleen maar te klagen over hem en Unal. En terecht. Ze kunnen er helemaal niks van deze wedstrijd.
Lekker man!! Benz blijft toch wel een zorgenkindje hoor maar goed fijn dat hij scoort. Nu vasthouden, kan snel gaan namelijk (zie united - palace). Vinicius heeft het gewoon niet trouwens. Ik wil Rodrygo zien.
Geen overtreding daar? Wat rook je scheids?
Vini zoekt hem op, valt al voor het contact ik vind het ook niets
ramos echt een dikke voldoende
Gadverdamme Vini loop gewoon door
Matige invalbeurt van Vinicius. Aan de andere kant vakt Jovic goed in. Hopelijk beloont hij zichzelf met een doelpunt.
Pfff dit meen je niet 1-1...
Courtois *
Na 88 min doet die Guardiola is eindelijk wat goeds haha
Sowieso schandalig dat due zoutzak boven Navas wordt verkozen
Ja echt zo ik snap echt niet waarom Real hem heeft gehaald
wauwww, wat een domme zielige spel, opeens rondtikken
1-1 Guardiola
Tja......
Man man man....
Met Courtois weet je dit
Tsja..
Wat doet Carvajal in hemelsnaam.
En dan Vázquez erin brengen...
Klote Kroos alweer slap, letterlijk net zoals tegen Ajax met Ziyech waarna het drama begon
Kom op real
deze keeper krijgt ook altijd goals tegen
Is niet zijn schuld. Waar was Carvajal? En Kroos ook nog eens met dom balverlies. Pff, gaat een lang seizoen worden zo.
Lord Vazquez komt ons gelukkig redden.
Verdomme
Kroos, wat doe je nou?! Dom balverlies. Echt, ongelofelijk dit.
Toni wat doe je man, gooit de hele wedstrijd weg
En dan heb je klote pipo Courtois die weer eens z'n benen niet dicht kan houden. Verkoop die man aan PSG in plaats van Navas, kom op zeg
Tsja drama. Bang om niet te winnen. Gestressd opeens rondspelen. Te bang. En dan gaat ie erin pfff.
Kroos weer zwak? Wat is dat toch..
Terechte 1-1
zoals sierd zegt:
goooooooooooooooooooooooooooooooool golgolgolgolgolgolgolgolgol!
Zeer terecht, eigenlijk had het al 1-4 moeten staan met al die kansen van Valladolid.
Ik ben blij als Real weer backs heeft die kunnen verdedigen. Hoe kan dit toch mogelijk zijn?
Wat dacht je van Kroos die als een ouwe lul het duel in gaat (net zoals tegen Ajax) en Courtois die zelfs ik nog door z'n benen kan spelen
Hahaha Ramos ouwe gek, die wil een Bale & Ronaldo tje doen
dit wordt misschien 1-2
Lekker gedaan boys, wedstrijd waar je gewoon met 6-0 hoort te winnen speel je gelijk.
Zonde dit. Bah.
Varane is eigenlijk ook wel een hele matige verdediger sinds Pepe weg is. Real krijgt alleen maar tegendoelpunten in La Liga tegen sinds het landskampioenschap van 2017.
Konden beter De Ligt kopen
Maar ja hij is Frans he
Kom op laatste kans!
drama. niet eens slecht gespeeld maar kroos kan niet meer. ndombele was geweldig geweest, maarja, en courtois... straalt ook geen zekerheid uit
Kan er trouwens een regel komen op gewoon rood te geven voor tijdrekken? Als je meer dan 1 minuut rekt gewoon oprotten, dat heeft helemaal niets met voetbal te maken
Wordt weer zo.n seizoen vrees ik: 0 prijzen en veel wedstrijden verliezen.
Nou nou, het seizoen is net van start gegaan.
Ik zie Barcelona echt geen makkie hebben aan La Liga dit jaar hoor.