Status:
Deze wedstrijd is gespeeld.
Competitie:
Eredivisie
Datum:
Zondag 11 augustus 2019
Tijd:
16:45 uur
Scheidsrechter:
S. Mulder
Stadion:
Stadion Galgenwaard (Utrecht)
Toeschouwers:
18736
Opstellingen en wedstrijdverloop
-
Opstellingen
-
Wedstrijdverloop
- FC Utrecht PEC Zwolle
- M. Paes X. Mous
- L. Guwara E. Reijnen
- J. Hoogma K. Paal
- Sean Klaiber Y. Nakayama
- Willem Janssen G. Hamer
- A. Maher Rick Dekker
- S. Gustafson Z. Flemming
- Sander van de Streek D. Huiberts
- I. Abass I. Bel Hassani
- Nick Venema D. Johnsen
- Gyrano Kerk L. Thy
-
Patrick Joosten
J. Westerman
-
Rico Strieder
S. van Wermeskerken
-
10' D. Huiberts
-
15' S. Klaiber
-
16' G. Hamer 0 - 1
-
44' S. Gustafson
-
47' S. van de Streek 1 - 1
-
49' S. Gustafson (penalty) 2 - 1
-
63' N. Venema
-
77' S. van Wermeskerken
-
73' W. Janssen 3 - 1
-
77' G. Hamer
-
85' J. Westerman
-
85' D. Huiberts
-
90' R. Strieder
-
90' I. Abass
Live meepraten
De wedstrijd is afgelopen. Het is niet meer mogelijk om te reageren.
Wedstrijdverslag
De Telegraaf: Thomas Bruns gaat een binnenlandse transfer maken

Thomas Bruns gaat een binnenlandse transfer maken. De Telegraaf weet zondagavond namelijk te melden dat de creatieve middenvelder op het punt staat Vitesse tijdelijk te verlaten voor PEC Zwolle. Bruns gaat naar verluidt op huurbasis aan de slag bij de club uit Overijssel en zit zondag al op de tribune bij het uitduel van PEC met FC Utrecht.
Lees verder
SeizoenClubW





Ben al blij met 1 punt zelfs als die gestolen mocht zijn. Maar ben bang we de gebruikelijke afstraffing krijgen die we de laatste jaren wel vaker hebben gehad in Utrecht
Als we net zo spelen als vorige week word dit een vervelende middag.
Zijn we wel gewend in utrecht toch
Ja , helaas wel
Fc Utrecht wordt in hun eigen stadion koploper met az
Word 3-0 vandaag Venema, Kerk, V/D Streek
Ik ben benieuwd hoe lang het duurt voor de commentator door heeft dat pec zwolle speelt ipv Heracles
Nou dat begint lekker
Verdediging zo lek als een mandje.
Binnen 3 minuten al meerdere kansen voor Utrecht. Hopelijk houdt pec het iig even vol om de 0 te houden.
Heb wel echt het gevoel dat Kerk met de wedstrijd beter wordt joh
Komt ie met geel misschien nog goed weg
Utrecht heeft al een paar mooie aanvalleb opgezet. Je ziet de stempel van Van der Brom goed
En wat is die stempel dan?
Mooi aanvallend voetbal met combinatie spel. Wat je bij AZ ook vaak zag en waarom mensen graag naar AZ keken.
Lekker hamer! Past precies lijkt het. Dik en dik verdient
Lekker idd! Maar wat onterecht gezien het spelbeeld
Domme overtreding van Klaiber
elke aanval tegen is ook wel een goal bij utrecht
Van Zwolle naar Utrecht is prima te doen. Toch zijn er niet veel uitsupporters die er zin in hadden. Bijzonder.
Wat dacht je nog van vakantie periode? Er zijn nog veel mensen weg.
Snap ik. Maar toch geen 300?
Geloof dat er iets van 180 uitsupporters zijn. PEC heeft een stadion capaciteit van 14.000 man. Dus net wat meer dan 1% als uitsupporter, houdt niet echt over idd.
Ik zie dit Utrecht nog wel winnen ondanks deze goal is het toch wel Utrecht wat domineert
Als je zelf niet scoort.....
Echt een rare speler die Johnsen
Ik vind 'm toch wel leuke dingen doen/proberen.
Ik ook maar dat is ook zo vreemd. Doet leuke en rare dingen tegelijk. Maar hij heeft talent/techniek genoeg
Dit is in potentie de beste speler van Pec. Bel Hassani, daar heb je nu helemaal niets aan.
Man man, utrecht, wees ff effectief. Eit zwolle stelt niks voor!!
Als je dit zo ziet kan ik niet wachten tot een dalmau of bahebeck weer fit is want we hadden al 4 keer mogen scoren
Bahebeck en fit lol
Doe normaal
Totaal geen rust bij de Utrecht spelers. Ze doen alles goed, tot het laatste schot. Kan me niet voorstellen dat Zwolle de 0-1 kan vasthouden, maar de thuisploeg zal zeer zeker ook achterin scherp moeten blijven. Een eenzijdige wedstrijd, maar het is toch 0-1 voor de ploeg die het minste verdient. Gek spelletje dat voetbal...
Prima instelling van Pec, weliswaar wat geluk, maar anders dan op deze wijze spelen is nagenoeg niet mogelijk. Bel Hassani, zit die nog in de kleedkamer of zo.... Thy, niet gezien. Huiberts, redelijk. Johnsen een jongen die heel goed kan voetballen en waar ik graag naar kijk. Wat een techniek en wat een goede actie. Teamprestatie tot nu toe een 8. Mous, prima keeper.
Vind je toch erg positief over Johnsen. Kan geweldig voetballen natuurlijk maar draait er een beetje in door. Daarbij doet hij briljante dingen icm hele rare acties. Ik moet het nog maar zien met die jongen. Potentie heeft hij zeker
Bijzondere analyse...tis vreselijk wat Zwolle laat zien, alle geluk dat ze niet met 1 of meer goals achter staan. Desondanks, het gaat om de goals en Zwolle is wel effectief! Mous idd leuke keeper
Daar gaan we weer. Wat heeft er in die thee gezeten?
Zo dat is lekker beginnen
Goedkope pingel zeg
Lekker binnen 3 minuten helemaal de wedstrijd gekanteld en eerste plek
Zo ben ik even opgelucht dat we zo snel in de 2e helft op voorsprong komen. Ik zag echt even de bui hangen. Als we gewoon de kansen benutten dan word het alsnog 5-1. Zou wel echt fijn zijn als dalmau fit is.
Ach, wat jammer nu! Wederom, net als voorgaande jaren, tweede helft dramatisch begin. Wat doen ze bij PEC altijd in de rust?
Ze begonnen de wedstrijd ook slecht hoor, dat doelpunt voor PEC kwam ook uit de lucht vallen
1e doelpunt begint bij slappe Thy. Die heeft nog geen enkel duel gewonnen.
Prachtig als Stegeman helemaal door de mand valt bij Pec
Redding hoor van Paes
Er zit niet meer in voor Pec. Gestreden, maar veel te weinig kwaliteit. Thy en Bel Hassani zijn de slechtste spelers van het veld al mist hij nu het doel op een haar. Bruns komt nu naar Zwolle, allemaal uit het kokertje van die trainer.
Djeezz wat een redding
Scheids man, laat dan toch doorgaan jeetje
Zal Johnsen het ooit leren ?
Die johnsen wil het blijkbaar maar niet leren, wat een domoor
Wat moet je als medespeler van Johnson een engelengeduld hebben , ik zou helemaal gek worden
Drama die scheids, fluit alles veel te vroeg af, en wanneer je wel een fluitje verwacht te horen laat hij doorspelen. Gelukkig heeft het geen invloed op het wedstrijdverloop.
Johnsen heeft verreweg het meest potentie van al die middelmatige PEC-spelers. Maar ja, komt het er nog een keer van? Verder ben ik benieuwd of de totale spelersgroep nu ook die Bel Hassani even lik op stuk geven naar de wanprestatie van vandaag. Wat is dat een triestheid die gast! Huiberts, mooi debuut. Thy kan echt niet.
PEC kan zich samen met RKC opmaken voor de laatste plek!
Utrecht verdient gewonnen, niets op af te dingen. Scoren is wat er nog ontbreekt. Verder prima team.