Status:
Deze wedstrijd is gespeeld.
Competitie:
League Cup
Datum:
Zondag 24 februari 2019
Tijd:
17:30 uur
Scheidsrechter:
J. Moss
Stadion:
Wembley Stadium (London)
Toeschouwers:
81775
Opstellingen en wedstrijdverloop
-
Opstellingen
-
Wedstrijdverloop
- Chelsea Manchester City
- Kepa Ederson Santana de Moraes
- César Azpilicueta Kyle Walker
- Emerson Oleksandr Zinchenko
- David Luiz Nicolás Otamendi
- Antonio Rüdiger A. Laporte
- Jorginho Fernandinho
- N'Golo Kanté Kevin De Bruyne
- R. Barkley David Silva
- Eden Hazard Bernardo Mota Veiga de Carvalho e Silva
- Willian Sergio Agüero
- Pedro Raheem Sterling
-
C. Hudson-Odoi
Leroy Sané
-
R. Loftus-Cheek
Vincent Kompany
-
G. Higuaín
Danilo Luiz da Silva
-
Ilkay Gündogan
-
30' David Luiz
-
46' A. Laporte
-
79' C. Hudson-Odoi
-
58' Fernandinho
-
72' A. Rüdiger
-
79' Pedro
-
79' İ. Gündoğan
-
79' David Silva
-
86' L. Sané
-
86' K. De Bruyne
-
89' R. Loftus-Cheek
-
88' Jorginho
-
89' R. Barkley
-
90' Danilo
-
90' N. Otamendi
-
90' Fernandinho
-
95' G. Higuaín
-
95' Willian
Live meepraten
De wedstrijd is afgelopen. Het is niet meer mogelijk om te reageren.
Wedstrijdverslag
VIDEO - Kepa laat zich niet wisselen en maakt Sarri woedend
https://www.voetbalzone.nl/social_item.
Lees verder
Hopen dat City deze cup pakt! Dit jaar is de unieke kans om de quatruple te winnen!
*quadruple
Hahahaha. Die opstelling, wat een grap. Weet niet of ik nou moet huilen of moet lachen..
Wat zijn de opstellingen? Ik zie ze niet hier op VZ...
Wel op de Chelsea app, Facebook en Engelse live coverages. Azpi, Rudiger, Luiz, Emerson, Joghino, Kante, Barkley, Willian, Pedro, Hazard
Oh en Kepa op goal
Helft is nieteens Chelsea waardig
Ik dacht dat mensen serieus een grap bedoelden met dat Sarri weer Pedro zou opstellen maar hij doet het gewoon weer..
Is dit de finale?
Ja
Yes it is.
Thanks
Die opstelling van Chelsea, ik weet niet of ik nou moet lachen of moet huilen..
'er zijn geen opstellingen bekend.'
Edit: inmiddels wel.
Jawel, wel op de Chelsea app en Facebook en echte live coverages uit Engeland.
Hazard als valse 9 😵
Geen Higuain, wel Emerson en Barkley. Mijn grote vraag is waarom Higuain niet speelt, misschien is hij geblesseerd? Ik hoop dat Chelsea deze pot eens kan laten zien wat het waard is. Ik denk dat het grote probleem bij de club op dit moment de mentaliteit van een aantal beslissende spelers is en deze finale zouden zij een teken af kunnen geven waarmee zij laten zien dat het tij nog te keren is!
Manchester City is belachelijk goed maar, zoals eerder dit seizoen gezien is, te verslaan! Ik hoop op een povere 1-0 voor Chelsea!
City te verslaan. 6-0 vergeten?
Die ene waar Gibbs rood kreeg of die van afgelopen maand?
Dit is op wembley niet in etihad. Chelsea won 2-0 thuis van city met dezelfde opstelling alleen alonso en kova erdan bij ipv barkley en emerson. Chelsea heeft wel een kans alleen is deze niet groot..
Haha goeie reactie, succes met de wedstrijd!
Heerlijke reply @ Yoericfc😂😂
Haha dank je wel xD 't wordt vast 1 groot feest..
Heb men twijfels maar alonso speelt niet dus ben al tevreden 😂
Higuain zit wel gewoon op de bank... Is niks mee aan de hand
Dat hoeft niet waar te zijn, kijk maar naar United daar zat Lingard ook gewoon op de bank..
True, maar er is in niet een (Chelsea) media ding dat aangeeft dat er ook maar iets mis is met Higuain, de BBC bijvoorbeeld snapt er ook niks van.
Ik snap het ook niet.. Misschien dat Sarri de moed wel opgegeven heeft, helemaal nu er een transferverbod aan zit te komen
90% kans dat het transfer verbod, als die er ook echt komt, pas na de zomer plaatsvind door het hoger beroep dat nog moet komen.
Ja maar toch, ik verwacht niet dat Chelsea erg veel zaken gaat doen aankomende zomer.. De paniek, wanhoop en noodzaak druipen er vanaf en dat zal voor de eventuele vraagprijzen niet veel goeds doen..
Nou ben ik persoonlijk van mening dat we niet veel nodig hebben als je ziet wat van jeugt er rondloopt bij Chelsea. Met Ampadu, Christensen, CHO, RLC, Abraham, Zouma en Pulisic die eraan komt, moet je ver kunnen komen. Je moet er alleen een team van maken en ze op de juiste plek zetten.
Gok 1-3 City.
Een mooie laatste opstelling van meneer sarri. Die man leert het nooit... Alvast gefeliciteerd city fans.
Echt he, die man wil de baan niet eens meer
Zit die constant te pushen voor higuain zet die hem op de bank. Odoi laat meer zien dan pedro en willian en die zit op de bank. David luiz mag eruit voor christensen. Christensen kan ook goed passen en verdedigt gewoon beter. Jorginho op cdm ipv kante is gewoon belachelijk. Dusja denk dat die uit is op een ontslag of zijn bril is niet scherp genoeg aangezien die niet doorheeft dat het totaal niet loopt.
Ik ben het helemaal met je eens, ik denk alleen niet dat het z'n bril is, ik denk dat er iets zit in die peukjes van 'm
Als hij deze verliest, is dat toch waarschijnlijk zijn laatste wedstrijd als manager? Er gaan al namen rond, al weet ik niet echt welke trainer bij Chelsea zou passen?
Volgens de geruchten: Zidane, Lampard (al heeft die al publiekelijk nee gezegt), Blanc, Zola of Hiddink
Zidane wilde enkel komen bij een groot transfer budget.. zie het niet gebeuren met de aankomende transfer ban.
Waarschijnlijk wel. Momenteel worden zidane , lampard en blanc gelinkt met chelsea. Zidane zou een goede optie zijn vanwege zijn uitstraling als voetballer en coach wat motiverend is voor spelers.
Misschien dat het dan toch Blanc als tussenpaus wordt en dan uiteindelijk Zidane of Lampard.. Dan zou mijn voorkeur ergens anders liggen, maar ik geloof dat er hier op VZ niet veel mensen nog op Mourinho zitten te wachten.
Ban kan uitgesteld worden zoals barca dat deed. Budget zou 200 mil zijn ( pond of euros is niet duidelijk) maar dat zijn allemaal geruchten.
Blanc heeft juist gezegt dat hij geen tijdelijke trainer wilt worden. En 't schijnt dat er ook serieus over Zola word nagedacht. Vooral omdat die heel goed bij de fans en spelers ligt
Pfff... Dat zou ook echt een ramp zijn.. Ik snap niet waarom ze Sarri niet gewoon laten zitten tot er meer duidelijkheid is over aankomende zomer. Sarri heeft geen voorbereiding gehad en dus geen tijd om aan zijn speeltstijl te werken en om heel eerlijk te zijn vind ik niet dat hij nu al ontslagen zou moeten worden. Ik denk ook niet dat hij ontslagen wordt voor mei, maar we gaan het zien. Zolang hij die Europa League maar wint ben ik al matig tevreden over dit seizoen!
Sarri is een goeie trainer maar iedereen weet dat dit niet loopt.hij blijft vasthouden aan spelers die niet presteren , heeft geen plan b , misbruikt zijn beste spelers ( hazard 9 , kante als soort vzn cam)..
Als de resultaten het enige probleem was van Sarri zou ik 't met je eens zijn. Maar z'n selectiebeleid, geen plan B, hoe hij met spelers in de media om gaat, zijn eigenwijsheid en zo nog meer. Als hij er echt een overgangsjaar van had gemaakt met jeugd erin en beetje experimenteren met spelers had hij van mij mogen blijven zitten. Maar niet zoals hij het nu doet, daarnaast vind ik niet dat 3 jaar Italië een succes trainer maakt zoals Klop en Gardiola.
*geen succes trainer maakt.
Wat een opstelling weer. Kan die Sarri niet nog voor de wedstrijd begint ontslagen worden? Wat moet er gebeuren zodat die Jorginho eruit gaat? Speelt tegen de zwakste clubs als een natte dweil en vandaag zal die wel voetballes krijgen van Silva. Achterin weer Luiz en Hazard in de spits want dat is natuurlijk zijn beste positie... Kansloos dit
Technisch gezien vast mogelijk, laten we hopen
Gadversarri, weer geen Hudson-Odoi en Christensen. Ongelofelijk deze man!
Weer geen Sane... verleng aub niet m'n jongen.
Hopelijk kan deze wedstrijd mij wel overtuigen. Man U - liverpool was een ongelofelijk zaadpot
Haha, dat was inderdaad 90 minuten tijdverspilling
Dat wordt een mooie wedstrijd
Voor City ja
Voor City fans en de neutrale toeschouwers waarschijnlijk wel.
Sarri lijkt het niet te leren, waarom telkens weer David Luiz?!
Erger nog, waarom telkens Jorginho ipv Kante
Hazard als spits heeft letterlijk 1 enkele keer gewerkt en Sarri blijft hier toch veel te koppig aan vasthouden. Stop ermee. Je zit je beste speler en enige hoop op een overwinning weer te handicappen.
Sarrivederci!
Hij denkt waarschijnlijk dat elke kleine Belg hetzelfde is. Als het met Mertens is gelukt, moet het met Hazard ook lukken. De enige goeie aanvaller wordt door zijn eigen trainer onschadelijk gemaakt.
Bizar dat Hazard daar weinig over te zeggen heeft
Veel te braaf he. Al is hij volgens een paar Chelseafans hier een lastige jongen.
Lastig? Hazard? Loool.
Kom op Chelsea!! Gun Hazard wel een prijs bij zijn laatste seizoen
Nou je weet maar nooit, die transferban die Chelsea die heeft toegekregen van FIFA kan het zo zijn dat hij na dit seizoen ook bij Chelsea blijft.
Weet niet, hoeft niet meer te komen denk ik. En is al oud en zal Vini in de weg zitten. Voor anderen gaan. Wellicht James terug en Eriksen, Militao en een spits.
Modric verlengt zijn contract hé komende dagen, en als James terug is heb je Eriksen al helemaal niet meer nodig. Militao, een spits en een back Felipe Junior van Betis bv zijn broodnodig.
28 is toch niet zo oud? Het enige minpunt vind ik is dat hij in grote wedstrijden het niet laat zien. Een beetje zoals Higuain.
Icardi zou de perfecte spits zijn. Lijkt nu ook definitief naar de uitgang te gaan bij Inter.
Ze mogen wel blijer kijken naar die oudjes die hun de hand schudden. Maar aan de andere kant moeten we er geen groot probleem van maken
Vage begin van de wedstrijd.
zo'n slechte paas verwacht ik niet van Bernardo Silva
Tja weer zonder echte spits spelen. Chelsea gaat niks verrichten. Hazard heeft ruimte nodig, niet op eiland gaan spelen als spits.
Dit is toch gewoon een overtreding en rood?
? Ben je blind beste jongen zinchenko doet niks mis hoor. En hands van kante eerst! Maar ja objectief ben je niet dat is duidelijk aan je naam te zien
Wat????
Hands van Laporte, Zinchenko zet een karatetrap in en ja hoor, niks aan de hand. -_-
Jeetje Kante loop niet zo te slapen
Dit Chelsea voetbalt nu hetzelfde als onder Mourinho of Conte.. Zou me verbazen als nu ineens Conte in duckout zit bij Chelsea.
Naja heeft Sarri misschien eindelijk dan toch een plan B
Ongelofelijk.. Daar had Man City gewoon rood moeten hebben! Jammer dat het gemist wordt..
Zo maken clubs in Engeland het City heel makkelijk, al voor dat de wedstrijd begint geven ze al op.. vecht is voor elke bal man.
Wist niet dat Sarribal nog saaier kon
Dit is geen sarriball. Gewoon verdedigen en counteren. Prima plan.
Dus nu opeens stapt hij van z'n Sarribal af?
Heb t gevoel dat Chelsea alleen kan winnen dmv dode spelmomenten benutten, nios anders.
Er gaat sws een Chelsea speler rood pakken, Luiz of Joghino denk ik
Ach we kunnenntoch op z'n minst zeggen dat er wel een stijgende lijn in zit.. Het staat nog 0-0, ondanks David Luiz!
Jorginho is een voetballer geen verdedigende type. Hij had naar City moete gaan, zou daar perfect passen. Dit Chelsea is niet om aan te zien, dat Hazard het lang heeft volgehouden zeg.
Waar had hij bij City gestaan dan? Tribune?
Fernandinho opvolgen slimmerd
Je zegt dat hij niet verdedigend is, maar wel fernandinho opvolgen?
Hahahaha grappenmaker, Jorghino die Fernandinho gaat opvolgen. Jij bent niet goed. Jorghino kan niet verdedigen Fernandinho is een van de beste verdedigers onder de middenvelders
Kan iemand mij vertellen wat de League cup precies ivm de FA cup?
League Cup is alleen voor de profclubs. Dat zijn de clubs in de vier hoogste divisies van Engeland. Terwijl FA Cup ook amateurs kunnen deelnemen van lagere competities. Denk maar bijv. dat ze hier in NL een toernooi organiseren voor alleen teams in de ED en de KKD
League cup spelen alleen de clubs in de hoogste vier afdelingen mee zogezegd de profclubs. FA Cup is voor alle clubs die deel zijn van de FA. Dus ook competities lager dan de league two
Ref maakt vreemde keuzes deze wedstrijd
Willian is ook zo nutteloos hé, niet om aan te zien
Pff wat zorgen dit soort potjes er toch voor dat ik gasten als Ivanovic en Ramires mis zeg.. Winnaars pur sang die in toppers het verschil maakte!
Hazaaaaaaard
3 Engelsen op het veld... Kan je als Engelse supporter toch totaal geen binding mee hebben.
Is praktisch bij elke Engelse club. Niet alleen City en Chelsea.
Klopt
Met uitzondering van Bournemouth en Burnley
Vandaar dat ik zei praktisch.
Het zou mij een worst wezen waar de spelers vandaan komen. Dit is club voetbal geen interlands.
Kun je net zo goed een club uit Afrika gaan supporten.
Moet je lekker doen als je daar een behoefte aan hebt
Waarom niet? Bij Inter stond in de Champions League finale van 2010 geen enkele Italiaan in de basis.. Denk niet dat de vreugde er onder de Italianen ook maar een beetje minder door was.
Omdat het dan niet Engels meer is. De meeste mensen zijn fan van een club door de binding. Dus dezelfde nationaliteit, dezelfde stad etc.
Het heet ook niet voor niks Internazionale.
Waarom zou je de scheidslijn precies trekken bij de nationaliteit, en niet bij de stad, regio, continent etc?
Hazard wat een klasse
Heerlijk hazard echt schitterend
Zo dan wat een actie van Hazard!
Eerlijk is eerlijk dit is Jorginho's beste wedstrijd van dit jaar.
Willian wat een scheve corner
Zoals al zijn corners
Jammer dat ie hem niet in eigen doel kopt
Klasse flits van Hazard, staat helaas op een eilandje.
Conteball
Hoogstwaarschijnlijk zal Kovacic in deal betrokken worden met de aankoop/verkoop van Hazard-Bale.
Chelsea heeft een transferverbod
Als je in beroep gaat heb je tijd om nog aankopen te doen.
Zullem vast in hoger beroep gaan en deze zomer vol gaan inkopen.
Als ze in HB gaan, mogen ze aanstaande zomer gewoon aankopen en wordt de transferverbod vooruit geschroven.
Idioot dat Chelsea met drie aanvallers speelt die diepgang geven, terwijl er niemand op t veld staat die daar ballen voor kan geven. Heb je gewoon higuain op de bank zitten. Pedro of Willian eruit, gewoon ballen op higuain, kaatsen via barkley en kante en doorspelen op hazard. Liefst ook nog Loftus cheek erin. Sarri is nu gewoon aan t gokken op hazard.
Wat is die Youri Mulder toch een verschrikking om naar te luisteren zeg... Ik hoop op een snelle wissels, Pedro en Willian voor CHO en Higuain! Dan wordt Chelsea al een stuk gevaarlijker.
Haha al dat Nederlandse commentaar is om te huilen
Ik verwacht een snelle doelpunt van City in de tweede helft
Wanneer gaat willian stoppen met het nemen van vrije trappen en corners..
Luiz deed het niet veel beter
Luiz schiet die bal dan weg man, brengt zo Emerson in de problemen terwijl die Emerson amper kan voetballen
Chelsea maakt er weer een fantastische wedstrijd van maar niet heus.....
Het is een finale. Logisch dat je meer op zeker speelt dan rekening houden met 'leuk spel'.
Na een uur op 0-0 staan tegen dit City, ik denk dat iedereen daarvoor zou tekenen vooraf.
Als ze aanvallender spelen wordt het weer 6-0. Dat vind jij spannend of leuk?
Hahaha prachtig toch hoe die Hazard Kompany met alle gemak van de wereld voorbij speelt. Kante had wel mogen scoren daar!
Oeef Kante, dat was mij een kans.. maar man man man waar was Pedro
Kante kom op man, die moet erin! Hazard weer met een goeie actie
Na de wedstrijd van vanmiddag dacht ik dat deze beter zou zijn. Maar zoveel is het zeker niet.
Aguero doet niets in plaats van bezig zijn met de counter is Hazard opzoek naar een vrije trap
Chelsea zal in deze fase moeten scoren willen ze winnen
Rudiger kon niks anders doen.
Rudiger had hier gewoon rood moeten krijgen, twee fouten die geel verdienden.
Hahah hou op hoor. Geel is meer dan voldoende.
De eerste fout was al geel, maar de scheids geeft voordeel. Daarna maakt hij opnieuw een fout die geel verdient. Waarom geen tweemaal geel dan?
Ik krijg meer hoop op een overwinning! Langzaamaan gaat het steeds beter. Ik hoop nog steeds op een wissels voor CHO en Higuain! Ze zijn nodig!
Chelsea speelt de 2e helft ijzersterk. Hazard is niet te stoppen als hij het op z'n heupen krijgt.
typisch Hazard zelf schieten daarom scoort hij zo weinig geen killer een mee voetballer blijft het
Heeft anders toch al mooie stats voor een meespeler.
Het was te begrijpen dat hij voor de rechterkant koos, daar zat meer potentie.
Grapjas.. Was gwn een zuivere assist als pedro afwerkt..
Toch 2 hele mooie kansen deze helft voor ons!
Chelsea toch wel de bovenliggende partij
Wtf doet die pedro daar nog op het veld. En voor deze prutser moet odoi banken?????
Deze wedstrijd moet me denken aan Bayern Munchen - Chelsea in finale Champions League van 2012, maar Man City i.p.v. Bayern.
Totaal niet. Bayern had toen met 8-0 moeten winnen terwijl chelsea geen 1 kans had. Chelsea laat hier grote kansen liggen. Man city heeft niet echt grote kansen gehad
CHO!!!
Hazard is zo goed.
CHO voor Pedro! Eindelijk! Ik ben benieuwd wat hij kan laten zien.
Tachtig minuten voetbal en pas 1 schot tussen de palen, de kijker wordt niet verwend vanavond.
Heerlijk ook om te zien hoe goed Kante en Jorginho op deze posities kunnen spelen. Zoals het nu gaat is het echt top en dat is ook hopelijk hoe het in de toekomst vaker zal zijn!
Gaat die Zinchenko nog eens een kaart krijgen? Hij blijft overtredingen maken..
Je zou maar de snelheid van Sterling en Sané hebben
Het beste wat Jorginho kan doen
Gaat het meteen naar strafschoppen?
Nee
Cheers
Wat een topwissels van Sarri!!
Mogen ze een extra vierde wissel aanbrengen in de extra tijd?
Blijkbaar
lol trapt gewoon zomaar bal uit
Mag je in de verlenging een 4e wissel doorvoeren?
duh
Je hebt de var en toch vlag je zo snel
was buitenspel
Loftus-Cheek wat een heeerlijke actie
Sow hej, wat een assist was dat geweest.
Dat soort aannames moeten voor jou als Gooner een beetje als een blast from the past voelen haha?
Haha idd, deed me wel even ergens aan denken.
Buitenspel. Goed gezien van de linesman
Volgens mij juist geen buitenspel door zinchenko. Jammer dat ze niet gingen nakijken met de VAR zoals bij Aguero.
Maar is dit de ommekeer van Sarri, of is 't volgende week gewoon weer drama?
HHH voorin. Eindelijk
Haha
HaHaHa*
Chelsea gaat dit gwn winnen
Dit is de best mogelijke opstelling!
Christensen voor Luiz op z'n minst nog. En eigenlijk Jorghino voor Barkley/Kova.
Ook al schiet Hazard er nu 5 in eigen doel is hij nog steeds MOTM
Ik vind het best geinig dat sommige mensen beweren dat Hazard zich nooit in topwedstrijden laat zien
Haha echt zo, mensen die deze wedstrijd niet kijken zullen straks weer zeggen ‘ Hazard is geen big game player ‘
Leuk er aardig mee voetballen maar weer niet beslissend .
Hazard (mede) genoeg keren beslissend geweest in toppers.
Man City gaat voor de penalties neem ik aan
Sarri lijkt vandaag dan toch eindelijk te luisteren. ls hij minder egoã¯stisch en open voor veranderingen dan is de top 4 niet al te moeilijk te halen voor Chelsea.
Hopen dat 't volgende week tegen Tottenham niet het 'oude' liedje word
Wat heeft die dan veranderd vandaag, hij stelde precies dezelfde spelers op als altijd.
Zelfde opstelling, andere tactiek.
Ik ben blij dat er nog mensen zijn die verstand hebben van het spelletje
Barkley voor Kovacic is al een verbetering
Waar blijft Kova? Veel beter dan Jorginho
..
Higuain, hoe kan je nou vallen op zo een moment
borrrringggg
Willy time 🕺
Dacht net dat alle drama voorbij was
Hahaha Kepa held
hahahaha geweldig die keeper!!!!
Wat doet Kepa????
Haha die kepa
Wat is hier aan de hand hahahaha. Kepa wint het gewoon van Sarri.
Hahahaha Kepa
Ik heb heel heel veel voetbal gezien en veel meegemaakt in het voetbal...maar die keeper...dat die dwingt om te blijven niet wordt gewisseld.....niet normaal...echt niet normaal.....
Oo oo gaan we een keeper van 80 miljoen banken voor derest van het seizoen??
Zou terecht zijn na dit achterlijke gedrag!
Sarri is zwaar pissig. Ergens wel te begrijpen.
Die Sarri gaat hem slopen nu
Haha wat is hij nu allemaal aan het doen
Wat gebeurt hier
?:
Je verliest je authoriteit op deze manier
Whahhaaha wat is dit toch.die kepa is wel een lul zeg.sarri is compleet niet meer de baas in de kleedkamer.de spelers nemen hem gewoon niet serieus vrees ik.
Wat een debiel die keeper, heeft toch gewoon te luisteren. Overigens mag hij zich schamen mocht het kramp zijn!
Probeer je nu maar te focussen als speler als je coach zo doet.
Sarri moet toch gewoon nu opstappen, hilarisch dit.
Hahaha mooi dit. Sarri is helemaal laaiend. Kepa gaat sowieso gewisseld worden
dit kan toch niet....echt niet...wat is met Chelsea aan de hand..
Heeft geen gezag, Sarri. Dit maakt het pijnlijk duidelijk. Nog nooit gezien dit.
Wat een flippo Kepa... Die gaat banken komende tijd,..
Ik zit in de trein, dus mis wat er nu aan de hand is. Korte uitleg iemand haha?
Sarri wilt Kepa wisselen voor Willy. Kepa heeft kramp. Vervolgens weigert hij om het veld te verlaten. Sarri volledig over de rooie.
Kepa kreeg kramp, en Sarri wilde hem dus eruithalen voor de penalties. Alleen Kepa wilde er niet uit, en bleef gwn staan
Kepa wilt er niet uit maar moet van darri
Kepa wou niet gewisseld worden die Caballero stond al klaar zelfs de 4de man met het bord en Kepa wou niet gewisseld worden zwaaide wat met handje van ; nee nee gaat goed ( had blijkbaar wat krampjes ) maar wou niet gewisseld worden en Sarri werdt helemaal gek....apart echt apart dit...
Kepa zou gewisseld worden (vanwege een blessure), maar maakte op een wilde en boze manier kenbaar dat ie dat niet wilde. Hij weigerde het veld te verlaten. Sarri reageerde daarop furieus.
Hahaha wauw, bijzonder....maar thanks!
Kepa had pijn aan zijn hamstring dus Caballero stond klaar om in te vallen, zelf bord in de lucht enzo. Kepa besluit dat hij blijft en komt er niet af, ook al wilt Sarri het.
Kepa had kramp voor de 2e keer, dus Sarri wou um wisselen. Kepa wilde echter niet en bleef staan. Toen even onduidelijkheid en het spel lag paar minuten stil. Sarri enorm pissig haha.
Kepa is natuurlijk wel klaar nu die moet altijd zijn plaats weten! hahah maar ik blijf het een geweldig moment vinden.
Mag je nu nog wisselen?
Haha wel vermakelijk
Je gaat je warme keeper dan toch ook niet wisselen voor een koude als het niet hoeft..?
Of je het eens bent met Sarri of niet, als speler kan je dit niet maken. Als coach zou ik hem per direct nooit meer opstellen.
Veel succes met willy lmao
Precies dit, helemaal met je eens!
Hopelijk gaan ze het gewoon uitpraten.
Wat een zwakke capitain is Azpi toch, wauw..
Ik zei het ook hier, niemand van de spelersgroep die ingrijpt. Een Azpi, geen Hazard. Triest is het
Hahaha wat is dit nou?
Kepa soldaat
Wel erg pijnlijk voor Caballero, maar Kepa mag het nu wel vergeten.
Kepa moeten er nu wel een paar saven.
Sarri wil erop vliegen. Sarri wil matten. Ongelooflijk.
@noway: Kepa had last en ging gewisseld worden door Sarri maar hij weigerde het veld uit te gaan. Sarri helemaal leip natuurlijk.
Lijkt wel alsof Sarri totaal geen gezag heeft. Maar als speler heb je gewoon te luisteren naar de manager. Rare situatie, hij moet er nu toch wel een paar houden voordat hij de komende wedstrijden mag banken 🤪
Kepa zou ze allemaal maar stoppen
Wat een held die Kepa, nu nog paar stoppen en ik kom niet meer bij haha
Wat een gek die Kepa, en waarom grijpt niemand van die veldspelers (de captain, wie is dat uberhaupt?) in? Slaat toch compleet nergens op, ook lekker collegiaal richting Caballero toe
Trest, onprofessioneel en heel oncollegiaal van Kepa. Triestig man. Hoop dat die geen een bal pakt! Bah bah
Sta 100% achter Sarri
ik was zwaar voor city maar hoopt nu dat die Kepa alles pakt hahahaha
Maar goed, dit gedrag is wat ik de afgelopen jaren heb geconstateerd bij Chelsea spelers. Niet de trainers, maar de spelers zijn de baas. Zet daar een Mourinho, Conte of Sarri neer. Ik geef toe dat Sarri soms als een rare snuiter overkomt, maar zoals gezegd maakt het niet echt uit wie je voor deze spelersgroep zet, er zullen altijd conflicten ontstaan.
Kepa loopt er echt bij als 'mij gebeurd toch niks', ben benieuwd wat er gaat gebeuren.
Krijgt nu toch wel medelijden met Sarri, iets dat hij ook niet echt wilt denk ik.
dit heb ik nog nooit gezien
Dit gaat mis voor Chelsea, kan toch niet anders? Nu moet hij wel een bal pakken, Kepa. Anders sta je gigantisch, maar dan ook gigantisch, voor lul.
Het probleem is dat Willy niet echt een goede backup keeper is. Ben het helemaal met je eens hoor, hij heeft het al moeilijk met zijn team, dus tja ..
Makkie voor Ederson
Nou, Chelsea mist de eerste penalty meteen. Zwak ingeschoten zeg.
Hahahahaha Jorginho. Wat een pannekoek echt waar.
haha sukkel
Hij waande zich Ramos
Hij waande zich Ramos
wat een kutpenalty
Sjongejonge wat een slechte penalty
Wat een rare 'huppel', dit gaat hem niet worden voor Chelsea op die manier.
Hup mis. Op jezelf afgeroepen.
Azpi 😱
Hahahahhahahhaha Jorginho, kom niet meer bij
Hopen dat Kepa wat gaat pakken anders is hij echt de sjaak! Sarri is klaar om te matten
Woeste penalty van Azpi
compensatie
Slechtste penalty in jaren gezien van jorginho
kepa loser
2 door Kepa.. auw
hahahaha hij duik er over heen
Ai Kepa
Hahaha oh oh Kepa... die had je kunnen hebben.
Niet des Aguero
Lekker Kepa.. Willy had hem gehad.
Kepa hahaha dat wordt nog wat na deze wedstrijd
Wuhahahaha Kepa, wat een komedie dit. Je hebt het echt zwaar verneukt.
Hoe is Kepa 80 miljoen?
Hij is echt wel een goede keeper, moeten nu niet zijn prestaties vergeten op het veld.
Sane gaat missen
niet
*wel
sarri en kepa gaan vechten! komt dat zien! nog 2 penalties!
Hahhahahaha Kepa, karma is a b*tch
Told ya
KEPA
Wel de beste serie, sinds lang. Met die extra lading.
Nu heeft Kepa hem wel
goed gedaan
Lekker hoor meneer Kepa, die bal van Aguero had hij mogen pakken met zijn arrogante houding
luiz schiet m londen uit
haha luiz
David Luiz...
hahaha luiz natuurlijk mist ie m
Luiz tegen de paal!
David Luiz...clown
Wat een kansloze aanloop van Luiz. City gaat winnen
Als Chelsea wint dankzij Kepa dan vliegt die trainer er binnekort uit. Niemand neemt hem blijkbaar serieus in de kleedkamer
Luiz, mis. Weer Kepa druk.
door midden nog wel
bernando have a nice
Hazard gaat missen
😁
Bernardo maakt mooiste pen tot nu toe
Luiz jongen hahaha
haha kom op kepa pak die 5de van city hahaha
Only Hazard
city pakt m
Hazard, wat een genot.
had Hazard die klasse maar in de wedstrijd getoond.
Dat is toch wel lekker Hazard!
raheem the dream
Morgen: Kepa’s contract is ontbonden
alle heisa om niks
Hahhaa Hazard Legenddddd
Ik reken dit Luiz aan met zijn belachelijke aanloop
Wat dacht je van Jorginho zijn aanloop haha
Haha
city wint el plastico
Over en sluiten. Wat een verschrikkelijk seizoen voor Chelsea. En dan krijg je die onzin met Kepa er nog bij hahahaha. Einde Sarri me dunkt.
Ooh kepa zeg. Die gaat de bank voor de komende maanden warm houden
Nu wil ik blijven volgen. Dit gaat mis met Sarri en Kepa.
City wint de League Cup. Maar wat gebeurde er nou net? lees dat Kepa niet eruit wou. Haha dat heb ik nog nooi meegemaakt.