Status:
Deze wedstrijd is gespeeld.
Competitie:
KNVB Beker
Datum:
Woensdag 19 december 2018
Tijd:
18:30 uur
Scheidsrechter:
L. Cantineau
Stadion:
Rabobank IJmond Stadion (Velsen-Zuid)
Toeschouwers:
3243
Opstellingen en wedstrijdverloop
-
Opstellingen
-
Wedstrijdverloop
- ODIN 59 sc Heerenveen
- B. van Dijk Warner Hahn
- M. Willemse Lucas Woudenberg
- M. Cremers Kik Pierie
- N. Eekhout S. Floranus
- J. Klijbroek Yuki Kobayashi
- M. Bormann Pelle van Amersfoort
- J. Tiktak Michel Vlap
- R. Scheffer B. Rienstra
- T. de Vries S. Lammers
- A. Al Mahdi Nemanja Mihajlovic
- N. Hardenberg Arber Zeneli
-
E. de Graaf
Daniel Høegh
-
B. Kansen
Marco Rojas
-
J. Dikker
Jordy Bruijn
-
2' M. Bormann 1 - 0
-
9' M. Vlap 1 - 1
-
46' N. Mihajlović
-
55' E. de Graaf
-
54' S. Lammers 1 - 2
-
55' T. de Vries
-
65' B. Kansen
-
65' R. Scheffer
-
77' D. Høegh
-
77' S. Lammers
-
81' J. Dikker
-
81' A. Al Mahdi
-
86' J. Bruijn
-
86' P. van Amersfoort 1 - 3
-
86' M. Vlap
Live meepraten
De wedstrijd is afgelopen. Het is niet meer mogelijk om te reageren.
Wedstrijdverslag
Zwoegend sc Heerenveen voorkomt afgang na razendsnelle tegentreffer

Met meer moeite dan vooraf wellicht verwacht heeft sc Heerenveen zich gekwalificeerd voor de kwartfinales van de KNVB Beker. De Friezen kwamen woensdagavond snel op achterstand tegen ODIN'59 uit de Derde Divisie, maar de amateurs uit Heemskerk moesten toch het hoofd buigen: 1-3.
Lees verder
Ik ben benieuwd. Zou wel grappig zijn! Een amateur club die wint van een eredivisie club
@andyboy Heeft Odin vorige ronde ook al geflikt
Ik weet als geen ander hoe niet leuk dat is als supporter van die eredivisieclub, uhum swift.
Heerenveen speelt met 3-4-3 best aanvallend. Gelukkig is de verdediging met 4 man al zeer zwak, dus Odin kan ook nog wel eens op voorsprong komen en voor een stunt zorgen. Van Amersfoort mag weg, maar staat wel in de basis na zijn maten naaien zondag. Olde Riekerink weet gewoon niet wat hij wil met dit team.
Mooie opstelling. Mihajlovic, Van Amersfoort, Woudenberg weer. Ik heb er vertrouwen in, in een dikke score. Eindelijk heeft JOR een idee van wat er gebeuren moet.
Edit: Van Amersfoort, beste man van het veld afgelopen zondag ook nog eens. Praatpopje van Johan Derksen...
Wat is er met Derksen?
@ecke, Derksen had zich aan het gedrag van van Amersfoort gestoord. Die had de tegenstander wat kaarten aangesmeerd. In Derksen's tijd waren mannen mannen en naaide je geen collega's erbij.
Of we nu met 3 of 4 verdedigers spelen, de verdediging blijft slecht. En bovendien kan Rienstra ook centraal achterin spelen. Als wij maar meer scoren dan de tegenstander komt het wel goed
Begin nu maar met meer te scoren dan
Tientje zetten op Odin?
Nee
Speel je er?
Balen nu
Ik zei het toch....
Ach het is pas de 2e minuut maar het is toch super leuk voor die gasten.
Het staat alweer 1-1/ Vlap is de doelpuntenmaker
Floranus, in interviews straalt hij al weinig intelligentie uit. Voetballen is ook niet geheel zijn ding. En als je dat beiden al niet hebt, dan vraag ik mij oprecht af wat hij in ons Friese shirtje doet. Er moet echt een rechtsback bij, want hij kan gewoon echt niet. Hij mist compleet alles. Zou denk ik zelfs bij menig KKD-team een wissel zijn.
De commentator heeft er zin in
Al 2 ballen het stadion uit, gaat lekker. Vizier staat niet op scherp.
Ik zie Heerenveen eigenlijk amper live spelen, maar ik las de laatste tijd veel positiefs over Vlap. Wat ziet men precies in hem, ik vind het eigenlijk niet zo veel. Doet me een beetje denken aan Siem de Jong.
Die herhalingen die ze laten zien, Mihajlovic schiet de ene na de andere bal het veld uit.
Viel te verwachten natuurlijk al gun je het de amateurclubs (behalve Lienden en Swift) altijd. 1 - 2
Walgelijk moet het zijn om Heerenveen supporter te zijn. Je ziet je clubje 3-0 afgaan in de eerste helft tegen Utrecht, om vervolgens met een kloten gevoel huiswaarts te keren omdat je ook nog had kunnen winnen. Kom je tegen een derdedivisionist Eindelijk op voorsprong, stoppen ze er doodleuk mee en krijgt Odin de ene na de andere kans. Schande dat spelers betaald krijgen om maar een beetje te doen wat ze willen wanneer ze willen.
Huiswaarts? Meende toch echt dat het een thuis wedstrijd was.
Ah ik wist niet dat de Friezen massaal in het stadion zijn blijven slapen.
Eerst benoemen hoe walgelijk het is om supporter te moeten zijn van heerenveen. Het benoemen van alleen de eerste helft tegen utrecht. Knap hoor. Gelukkig gaat het stukken beter in nijmegen!
Toch maar 4-3-3 spelen ....