Status:
Deze wedstrijd is gespeeld.
Competitie:
Eredivisie
Datum:
Zaterdag 20 oktober 2018
Tijd:
18:30 uur
Scheidsrechter:
B. Nijhuis
Stadion:
Philips Stadion (Eindhoven)
Toeschouwers:
34200
Opstellingen en wedstrijdverloop
-
Opstellingen
-
Wedstrijdverloop
- PSV FC Emmen
- J. Zoet K. Scherpen
- Denzel Dumfries G. Klok
- Angeliño C. Cavlan
- D. Schwaab Glenn Bijl
- Nick Viergever K. Veendorp
- Pablo Paulino Rosario N. Bakker
- J. Hendrix A. Bannink
- G. Pereiro H. Ben Moussa
- L. de Jong A. Jansen
- H. Lozano M. Chacón
- S. Bergwijn J. Arias
-
Erick Gabriel Gutiérrez Galaviz
R. de Vos
-
A. Behich
L. Slagveer
-
Donyell Malen
E. Suliman
-
11' A. Jansen
-
12' G. Pereiro 1 - 0
-
16' C. Cavlan
-
20' J. Hendrix
-
27' G. Pereiro
-
29' L. de Jong 2 - 0
-
36' L. de Jong 3 - 0
-
42' G. Pereiro 4 - 0
-
46' J. Hendrix
-
57' A. Behich
-
52' P. Rosario
-
57' D. Dumfries
-
63' L. Slagveer
-
63' G. Klok
-
63' A. Jansen
-
71' R. de Vos
-
71' H. Ben Moussa
-
77' D. Malen
-
77' S. Bergwijn
-
88' E. Suliman
-
79' É. Gutiérrez 5 - 0
-
88' H. Lozano 6 - 0
-
88' J. Arias
Live meepraten
De wedstrijd is afgelopen. Het is niet meer mogelijk om te reageren.
Wedstrijdverslag
PSV maakt er zes en kent beste seizoensstart sinds 1987/88

Zonder enige moeite heeft PSV zaterdag de negende zege uit evenzoveel wedstrijden geboekt in de Eredivisie. De regerend kampioen stuurde promovendus FC Emmen met een 6-0 nederlaag naar huis. Luuk de Jong en Gastón Pereiro waren allebei goed voor een dubbelslag, terwijl ook Erick Gutiérrez en Hirving Lozano op het scoreformulier verschenen.
Lees verder
SeizoenClubW






Van Nistelrooij licht drietal PSV'ers uit: 'Dat is gewoon wereldniveau'
Ruud van Nistelrooij zag dinsdag in AS Monaco andermaal een gedegen tegenstander. De hoofdtrainer van PSV erkent op de persconferentie na afloop dat zijn ploeg enkele keren goed wegkwam tegen de...Lees verder
PSV met de normale opstelling: Zoet Dumfries Schwaab Viergever Angeliño Rosario Pereiro Hendrix Bergwijn De Jong Lozano
Had niet anders verwacht, hoop op een snelle 2-0.
Ja zou mooi zijn. Gek genoeg een slecht voorgevoel haha.
Ik ga uit van een eenvoudige overwinning voor Psv. 4-0 ofzo. Al hoop ik voor de spanning in de competitie dat ik het mis heb en PSV zich vandaag verslikt zodat ze extra getergd de komende wedstrijd in de CL in gaan om hun laatste kans te pakken op Europees voetbal. Europees presteren hebben we als Nederland zoveel meer aan dan de eredivisie domineren.
Denk niet dat ook maar 1 selectiespeler puntverlies tegen Emmen nodig heeft om getergd te zijn tegen onze Champions League tegenstanders.
Misschien niet, maar ik hoop dat ze de wedstrijd in gaan met het mes tussen de tanden om te vechten voor hun laatste kans. Niet a la Luuk de Jong de wedstrijd in gaan met het idee dat je niets te verliezen hebt.
En als steeds winnen in de competitie ze niet de juiste mentaliteit geeft, wie weet wat puntverlies kan doen. Maakt het meteen spannender in de competitie
4-0 zou ik voor PSV tegen Emmen nog matig vinden, denkt eerder aan 6 a 7-0.
Er wacht nog een druk programma, dus ik denk dat na 3-0 het gas er een beetje af gaat. Maar wie weet.
Dan moet je gewoon gaan wisselen en drie invallers laten spelen laatste half uur.
Hoe bedoel je dat we daar als Nederland veel meer aan hebben? En waarom je dat neerzet bij de wedstrijd PSV-Emmen is me al helemaal een raadsel. Of gaan we nu bij iedere wedstrijd die PSV voetbalt beginnen over de CL wedstrijden? En als PSV de competitie zou domineren, en niet zou presteren in Europa, dan hebben we daar als Nederland helemaal niks aan, want dat wil zeggen dat er geen club in Nederland beter is dan PSV, dus dan hebben die clubs al helemaal niks te zoeken in Europa, dus hebben we daar als Nederland helemaal niet veel meer aan.
Zoet; Dumfries, Schwaab, Viergever, Angelino; Rosario, Hendrix, Pereiro; Bergwijn, De Jong, Lozano.
Oftewel de gebruikelijke namen. Emmen mag geen enkel probleem zijn natuurlijk. Hopen op een ruime overwinning en minstens 30 minuten voor Guti.
Als iedere psv speler zo denkt als jij, dan komt het goed voor Emmen.
Ja, want het is belachelijk deze wedstrijd met vertrouwen tegemoet te zien. Ik ga er vanuit dat ze gewoon gemotiveerd zijn.
Kan een verrassing worden. Bas Nijhuis als scheidsrechter. Emmen tijd gehad om alles op orde te krijgen en psv alweer met hun hoofd bij de spurs! Emmen wordt onderschat denk ik.
Nou, Emmen.. ik juich voor jullie. Laat maar zien dan dat jullie geen camping-elftal zijn.
Zal een ruime overwinning worden Psv, zijn ontzettend goed in vorm en Emmen zal denk ik niet de kwaliteit hebben om ze af te stoppen. Hoop dat lekker ver terug zakken en met het mes in de tanden spelen. Aanvallend spelen tegen dit PSV is gewoon het weggooien van punten.
Makkie voor PSV, 8-0. Met wat meer inzet had Ajax ook in de JC ArenA Emmen een veel grotere uitslag kunnen boeken. Dit wordt echt geen moeilijke avond voor de koploper.
Lijkt me sterk. Zoals van Bommel al zei: Emmen is echt niet zo slecht. Ze staan ook niet stijf onderaan hé. Bovendien gaat PSV denk ik na een eventuele 3-0 niet meer vol gas geven. Lijkt me.
In Den Haag werd het ook 0-7. Dat was ook voor een CL wedstrijd. Ik zal je na de wedstrijd hier ontmoeten, kijken wie er gelijk heeft
Haha, ik hoop dat je gelijk krijgt hoor
Kratje bier!
Toine die Dirk Lukien alvast sterkte wenst.
Gewoon een simpele 5-0
6-0
Toch weer opvalend veel lege stoeltjes.
Valt reuze mee. Het is herfstvakantie.
Had graag Guti een keer gezien ipv Rosario en Sainsbury voor Viergever
Jeetje Viergever. Wat een kans!!!
Kom op emmen ik denk 1-1
Begint wel erg traag. Kom op psv!
Hoeveel schoppen mag Dumfries hebben dan??!!
Keurig netjes!!! Pereiro 1-0. Goede counter.
Gaston!
1e keer ruimte. 1e goal.
Heerlijk uitgespeeld en beheerst binnengelegd door Gaston.
Pereiro blijft scoren.
Simpel zeg..
Dat ging wel erg makkelijk. Koel afgemaakt door Pereiro.
Mooie counter.
Niets tegen psv hoor, maar wat is het toch zonde dat grote clubs als sparta, twente, roda en nec in de eerstedivisie spelen. En nu zitten we te gluren naar Emmen. Ik heb zelden zo een matig team gezien. Echt nul goede voetballers.
Op de counter na heeft PSV anders het nog knap lastig tegen deze 'amateurs'
Haha. Klopt.
Die teams hebben vorig seizoen(en) nou ook niet echt bewezen geweldige teams te hebben toch? Ik bedoel qua naam en stadions zijn ze ze zeker een gemis maar het gaat uit eindelijk om prestaties toch? ( niet dat emmen met hun lage klassering van vorig jaar hier horen)
Ja, maar die hadden toch altijd wel een a twee leuke spelers. Dit is echt helemaal niets.
Klopt zeker die mis ik ook echt bij emmen. Ik denk ook dat ze gewoon 16de, 17de of 18de gaan worden ( nac en de graafschap zijn ook niks) Maar dit gebeurt wel vaker. Ik kan me het belachelijk slechte RBC en den bosch nog herrineren. Of wat korter geleden fc dort. Soms zitten die clubs er tussen
Lozano maakt per wedstrijd minstens een salto door een grove overtreding.
Klopt hij lijkt de schoppen ook te verwachten
Ben wel benieuwd hoeveel gele kaarten en zijn uitgedeeld voor overtredingen op Lozano in de Eredivisie. Lijkt elke wedstrijd wel raak. Soms zelf meerdere in 90 minuten.
Lozano en Rosario nog niet zo lekker bezig......
Hendrikx speelt altijd met gif...misschien wel net te veel. Maar ja hij heeft met van Bommel een trainer die hem niet tempert....Ik zeg wisselen
Ik zou Hendrix maar wisselen. Die speelt altijd op het randje.
Maar vaak op heel domme momenten.. nu ook weer twee keer.
Hendrix heeft er af en toe van die rare onbesuisde wedstrijden tussen zitten..
Bij de overtreding van Hendrix lijkt het erger dan het is.
Maar als trainer kun je hem beter wisselen...met 10 kan de wedstrijd zomaar lastig worden
Was gewoon geel, Nijhuis stuurt hem er echt niet af na 25 minuten. Maar wel Jansen zo'n kutkaart geven
Terecht. Geen tweede geel waard.
Wat een zwakkeling die Nijhuis...is gewoon zijn 2e gele
Jemig Hendrix lucky.Moest zijn tweede geel zijn
klassiek gevalletje van:
als het z'n eerste is, krijgt ie em wel
Haal Hendrix er maar af, die gaat rood krijgen bij zijn volgende overtreding die enigszins kans laat voor geel.
Guti erin en Hendrix eruit voor de zekerheid.
Ik zeg Hendrix wisselen voor Guti. Waarom dat been omhoog als je net geel hebt gekregen?
Omdat Hendrix niet de snuggerste speler is. Die jongen maakt zo vaak domme overtredingen op onnodige plekken.
PSV laat zich gek maken en speelt erg matig.
Welke wedstrijd ben jij aant het kijken?
Wat een opgefokte lui daar bij Emmen. Wat hebben die in het eten gehad?
Ze spelen idd een beetje overtrokken opgefokt. Wellicht om PSV uit het spel te halen, lukt blij vlagen ook wel.
Guti erin voor Hendrix in de rust. Hendrix staat op de verkeerde positie om geforceerd met de handrem te moeten spelen.
Ik vond die 'overtreding' van net geen geel trouwens, maar die eerste was wel behoorlijk lomp. Zal nu toch wel dicht bij rood zitten.
Het enige wat Luuk de Jong kan is koppen, zijn aanname en dribbels zijn echt om te janken.
Daarom maakt hij de 2-0. En een spits staat er om te scoren
En nu dus de 3-0. Zo zie je maar dat je met koppen een heel eind komt.
En de 3-0, prima spits toch
Voor een club als psv is hij een uitstekende spits
Ik vond de oude Nijhuis, van voor de var, leuker.
Laat maar. Niets gezegd. Hij kan het nog.
En hup. 2-0.
Zo, prima voorzet van Lozano. En als De Jong aan het eind van een voorzet staat weet je dat het een goal is.
VAR!!!
Toch gewoon een penalty!
Neem aan dat de var hier wel ingrijpt
Het antwoord is nee.
Ja bizar.. Die moeten toch gewoon altijd dit soort momenten terugkijken? Niet dat ze iets anders te doen hebben
Var?
Die gaan toch wel ingrijpen? Gaat snel naar de grond, maar hij
steekt het been extra naar achter om de tegenstander te raken.
Hahaha, kom nou! Hier geen penalty voor geven? Lachwekkend.
Is de VAR in slaap gevallen?
Wat mij betreft gebruik je de var alleen nog maar voor buitenspel. Dit was gewoon hoe dan ook een penalty.
Hee VAR. Duidelijk strafschop! Schijt in de ogen?!
Voor Emmen ja
Nijhuis waardeloze scheids
Natuurlijk, die man denkt dat hij een filmster is. Is een beetje naast zijn schoenen gaan lopen door Johan Derksen die helemaal weg van hem is.
Nijhuis moet oppassen. Hij laat het duel nog uit de hand lopen met die gekke beslissingen.
2-0 voor, niks aan de hand. Moet toch wel benadrukken dat ik me opnieuw ontzettend erger aan de heer Nijhuis. Sinds hij bij Johan en Co is verschenen, is hij steeds meer gaan geloven dat zijn manier van fluiten supergeweldig is. Het is echt waar belachelijk hoe hij nu al tijden lang staat te fluiten. Onder het mom van ‘mannelijk voetbal’ laat hij veel doorgaan, maar eigenlijk ook weer niet. Geeft geel voor de meest onbenullige dingen, maar laat enorme trappen gewoon lopen. Ondertussen loopt bijna elke pot van hem uit de klauwen omdat de limieten totaal onduidelijk zijn
Ja hij is heel erg afgezakt. Weet echt niet meer wat hij aan het doen is.
Huh? Waar is de var? Die is er toch om er voor te zorgen dat er alsnog een penal gegeven kan worden? Dit was er 100% een.
Geen VAR dus haha. Als je dan toch een gewaagde beslissing maakt, geef Bergwijn dan geel voor een schwalbe. Prachtig systeem, maar het gebruik vind ik in Nederland voorlopig erg matig.
Hup!! 3-0.
Dan maar zo. Doei Naaihuis.
16 teams in de Eredivisie. Dit kan echt niet.
16 teams zou je nog steeds ado hebben waar jullie 7-0 van wonnen en az waar ajax 5-0 van won . Ajax en psv zijn gewoon veel sterker. Betwijfel of 16 clubs het niveau van de rest omhoog gaat trekken.
En daarmee wordt de kloof tussen eredivisie en de rest nog groter en verschuif je het probleem. Haarlem verloor in zijn goede jaren ook ruim van PSV. Dus dat is van alle tijden.
Haarlem nu zeg je mij nog wat. Is er eigenlijk nog een doorstart in de amateurs geweest voor jullie of zo? Altijd zonde als clubs ten onder gaan. In de jaren 80 echt een mooie club geweest
Is nu Haarlem Kennemerland...met 0,0 Haarlem gevoel.
Ah dat is echt zonde.jammer dat het gevoel dan helemaal weg is
bij een doorstart had het juist mooi geweest het club gevoel te behouden.
Misschien een stomme vraag maar heb je nu ook een voorkeur voor een andere nederlandse club? Of kijk je nu vooral als voetballiefhebber
Ga nu regelmatig naar AZ. Maar gevoel is uiteraard totaal anders.
Ja dat is makkelijk praten vanuit jullie perspectief. De eredivisie is er niet alleen voor Ajax en psv hè. Zijn genoeg clubs die wel competitieve wedstrijden spelen tegen clubs als Emmen en Fortuna
Goal de Jong, wordt wel geraakt door een speler van Emmen maar zou er hoe dan ook in gaan.
Dat Emmen gepromoveerd is, is echt een raadsel. Wat zijn die slecht
Iets met je beste verdedigers kwijt raken en niets fatsoenlijks terughalen. Geen echte spits aankopen. Keeper met te weinig ervaring.
Je vergeet dat emmen promoveerde door verkeerde beelden van de VAR.
Iets met je beste verdedigers kwijt raken en niets fatsoenlijks terughalen. Geen echte spits aankopen. Keeper met te weinig ervaring.
Haha waarom ga je dan bij de eerste paal staan!? Wat knullig zeg.
3-0 en psv speelt zeer matig.
Rosario is niet lekker uit de interlandperiode gekomen. Oogt ongelukkig in zijn acties.
Ik zie vooral gemakzucht en gebrek aan motivatie,.
Luuk de Jong met 6 goals in de laatste 5 Eredivisie duels.
Lekker hoor... emmen kan er helemaal niks van. Eredivisie is dit jaar wel heel matig hoor
Dit werkt niet voor Emmen. Of terugschakelen naar een defensievere formatie. Spits eraf verdediger erbij. Of aanvallend wisselen. Verdedigende middenvelder eraf, aanvaller erbij. Ik weet niet wat de beste optie zou zijn.
Gewoon met 11 man in de goal gaan staan lijkt mij het beste
Gewoon met 11 man in de goal gaan staan lijkt mij het beste
Wat doet die man van Emmen op de lijn echt. Hij kijkt weg zodra de bal eraan komt.
Volgens mij had Hendrix gewoon zijn tweede gele moeten hebben
😂👍
Dan hadden we waarschijnlijk heel lastig gekregen tegen dit Emmen
Tegen dit Emmen lijkt PSV wel Liverpool! Luuk ook erg gemotiveerd voor zijn 3e.
Ik neem toch aan dat dit Emmen gaat degraderen. Wat een traag elftal.
Na val mee Emmen is nog niet ervaren genoeg om tegen de grote jongens (Ajax en Psv) te spelen. De andere wedstrijden van dit seizoen, zagen gemiddeld goed uit. Ik denk dan Nac en graafschap er uit vliegt.
Kado naar kado
Mijn hemel... Emmen.. ga gewoon weg volgend jaar.....
Niet de enige club dus Emmen is niet kansloos inzake degradatie lol
Lekker hoor
En hup, 4-0. Kinderlijk eenvoudig speeltuin voetbal. Wat is dat Emmen slecht zeg.
Eens. Zie liever Roda Sparta Eagles etc in de eredivisie
Dender Dumfries
PSV blijft lekker aan het doelsaldo werken.
4-0. 42e minuut.
34 goals na nog geen 8.5 wedstrijd.
Op naar de 10?
Heel ziek, knappe prestatie.
En psv speelt niet eens goed.
4 goals in een helft. Emmen geen kans gehad. Had zelfs meer moeten zijn. Wanneer is het wel goed?
en straks Europees bakken ze er weer geen zak van droevig team dit
Lol
Droeftoeter.
Yup schande dat inter en barca niet effe worden opgerold. Messi en icardi hadden al op een 0-3 nederlaag gerekend
Ach Petertje, dan kijkt ge toch niet...
Frusterend om psv te zien winnen hé jochie
Hahahaha, Oooh man wat is dit toch heerlijk! Je ziet hem gewoon zitten, met zijn rode boze hoofd, dit bericht typen.
Heb je wel gelijk in. Dat Pereiro en de Jong er beiden 2 maken is ook wel weer typerend. Europees komen die zwaar tekort en speel je met 9 man.
Lozano gaat nu net zo lang schieten totdat hij ook op het scoreformulier staat haha.
Dat straalt hij heel de wedstrijd al uit...Nu ben ik benieuwd als er een penalty komt wie hem neemt
Pereiro.
Kan me niet voorstellen dat Gaston die afgeeft zolang hij zelf nog geen hattrick heeft.
Kan me niet voorstellen dat hij niet scoort vandaag. Wat een dramatische verdediging heeft Emmen zeg. En die keeper is ook een kluns.
Ik waan me op de kermis. Wat een schiettent. Arm Emmen.
Wat een K.T keeper heeft Emmen. Dit Emmen is echt geen eredivisieniveau. Ik heb er gewoon een beetje medelijden mee. Dit kan gewoon 10 - 0 worden ofzo
Doelpunten en doelpunten. Emmen kan je oprollen met 10-0 als PSV serieus voetbalt.
Ik zou de teambespreking van Lukkien in de rust graag eens horen. Heeft hij een plan?
Douchen!!
Wat een aanfluiting dit Emmen.
Wel fijn dat die Spartaan aan tafel zit. Ziet hij emmen zo spelen, zal nog wel meer balen. Aan de andere kant, sparta zou niet veel beter zijn.
Ik moet zeggen: het begint toch wel te vervelen. Iedere week geen weerstand, vooraf geen enkele spanning. Je moet weer 90 minuten kijken hoe je de ene klunzige goal na de andere cadeau krijgt. Volgens mij voelt het dus zo om Bayern München supporter te zijn. Verschrikkelijk. Doe me volgende week maar een pak op de broek tegen Groningen uit.
We krijgen AZ Vitesse en Feyenoord gewoon nog hoor, die pak je echt niet zo simpel als Emmen. Zeker niet als je speelt zoals vandaag.
Inderdaad, zelfs als PSV fan is dit gênant om naar te kijken. PSV speelt niet eens sterk en het staat gewoon 4-0 bij rust.
Herkenbaar, ajax speelde ook helemaal niet sterk en stuurde ze 5-0 naar huis. Dacht misschien is het een off day voor Emmen maar nu dus ook weer? Genant inderdaad. Dat word gewoon 7/8-0
Gaat wel heel makkelijk dit, wat al 5-0 had moeten staan met die niet gegeven pingel. PSV speel niet eens heel goed, zijn gewoon aan het sparen voor Woensdag. Emmen is dramatisch slecht, TopOss zou het nog beter kunnen doen.
Die 2de gele kaart voor Hendriks niet vergeten he
Tuurlijk. Maar zelfs met 10 man zie ik PSV met 6-0 winnen. 100% 2e gele kaart voor Hendrix idd
En de niet gegeven penalty ook dan, met geel
Kom op FC Emmen! Maak alle Ajacieden trots en zorg ervoor dat deze wedstrijd in een 4-4 eindigt.
Niemand kan beweren dat je geen humor hebt😄
Dat hoop ik zo bij Heerenveen, maar daar weet ik ook dat dat valse hoop is haha.
Dirkie heb je weer je dagelijkse dmt trip
Kan me niks anders bedenken dan dat Emmen de potjes tegen PSV en Ajax als een leuk teamuitje ziet. Dramatisch is nog zacht uitgedrukt hoe ze in de arena en hier hebben gestaan. Verreweg de slechtste die Ajax en psv tegen hebben gehad.
In de andere potjes waren ze natuurlijk niet kwalitatief sterk of zo, maar wel stukken beter dan dit.
Ja, ik denk gewoon de ervaring van deze team, ze missen de degradatie kracht om zulke wedstrijden de bus parkeren.want ze hebben nooit druk hoeven te maken over degradatie. In de JP kon je lekker vrij voetballen.
Deze wedstrijde n moet je gewoon leren. Tegen de concurrenten moeten de punten worden gepakt.

Kom op Emmen
Hoe naïef kan je spelen als Emmen.
Ga met zijn allen voor de pot liggen. Zo Nederlands om zo aanvallend te spelen.
Dit kan je nekken als doelsaldo het verschil gaat maken eind van het seizoen
Goedemorgen zeg... 4-0 alweer. Psv is echt effectief joh. Niet normaal
Psv zou eigenlijk 5 eigen doelpunten moeten maken om het weer spannend te maken voor haar publiek. Dit is niet veel aan
Hoop dat PSV vol gas geeft en met 10-0 wint, dan wordt het in ieder geval voor de recordboeken een memorabele avond.
Het is zowat beter om naar een competitie te gaan met 10 clubs. Dit is toch ook niet leuk meer, Emmen zal altijd verliezen maar toch niet zo. De weerstand is gewoon 0, we hebben hier helemaal niks aan.
Verstandige wissel. Guti voor Hendrix.
Hoop op wat wissels aan PSV zijde na de rust. Dit geef je toch niet meer weg. Zou in ieder geval Hendrix in de kleedkamer achterlaten, anders loopt hij tegen een tweede gele aan.
Wat is die Dumfries ook sterk hè.
Let op dat wordt rood.....
Dus niet.
Dag rosario
Valt me nog mee. Maar mag dit volgens de VAR reglementen?
Var is alleen leuk voor penaliteit de rest slaat nergens op.
Terechte rode kaart. Ontzettend dom.
Huh? Geel? Dat mag toch niet na een Var?
Hij mag niet Nijhuis laten komen omdat hij denkt dat het geel is, maar de VAR vond het zelf blijkbaar rood.
Wat ik dan ook wel terecht vind dat hij Nijhuis zelf even laat kijken, er zijn nanmelijk scheidsrechters die hier gewoon rood voor geven.
De Var vond het rood, maar Nijhuis beslist anders.
Ah oké, ik dacht dat het dan of rood of niks mag zijn vervolgens.
C Ronaldo kreeg ook geel op het WK nadat de var vond dat het rood was.
Prima gehandeld van alle partijen denk ik.
Geef Naaihuis een rood wit shirt aan!!!
Had psv er gewoon met 9 kunnen staan
Sjaak Swart heeft dan toch gelijk over Nijhuis. Jammer
Hij was te laat. Geel terecht rood zwaar overdreven.
Rode kaart, voet hoef je daar niet te plaatsen!! Slaat nergens op. Bij Nijhuis kom je overal mee weg als je psver bent
Leo Olderburg is wel erg verdrietig over het feit dat Nijhuis geen rode kaart geeft.
Onnodig veel kaarten in zo'n wedstrijd. Echt bizar hoe dom en nutteloos allemaal.
Dumfries goede back had ik niet verwacht.
Die maakt een stormachtige ontwikkeling door. Wordt echt een topper.
Geel lijkt mij daar de juiste beslissing.
Ja, hield nog in naar mijn mening.
Nee joh dat was wel rood. Scheids is raar bezig vandaag. Hij raakt hem vies op de enkel.
Veel onnodige gele kaarten bij Psv.
Laten we stoppen met de var. Als scheidsrechters toch hun eigen plan trekken. Wat een lachertje. Gewoon een rode kaart genegeerd door Nijhuis. Wat een amateur is het toch. Idoot dit!
Hoezo genegeerd? Hij heeft toch bekeken?
Toon dan ballen Nijhuis... grote club weer in het voordeel.
Hij toont hier redelijk ballen zou ik zeggen.
Om psv te sparen ja.. duidelijk op de achillespees. Die speler van Emmen sprong geen gat in de lucht vandaar dat het misschien leek dat het meeviel
Kom op zeg, Nijhuis wat ben je slecht geworden
Was donkerrood, gewoon natrappen.
Zoek eerst eens uit wat natrappen betekent...zucht
rood is honderd procent rood
bij een 'oranje kaart' zou je altijd moeten kiezen voor geel
Wat je ook van alle arbiter momenten deze pot vind, een ding is zeker en dat is dat het een enorme puinzooi is, opnieuw.
Dat is wel een probleem natuurlijk. Eigenlijk wil je minder discussies, maar tot op heden is het alleen maar meer. Zo'n gele kaart voor Rosario ook, als hij niks geeft is het niet goed, als het rood is vraagt iedereen zich af waarom (was rood , mijn mening) nu geel omdat het dan maar zo afgedaan moet worden.
Zoetje zijn uittrappen zijn toch altijd maar matig. Beetje van die hoge lepelballen.
Vandaar dat hij de bal en Behich gooide en naar voren wees om de bal daar te schieten.
Blijft een minpunt van Zoet om de ballen uit te trappen.
Het veld is voor Zoet nog niet breed genoeg zo te zien.
PSV gelooft het verder wel. Rustig aan en freewheelend naar het eindsignaal.
Ik snap echt de VAR niet meer.
Hoe kan het nou in vredesnaam zo zijn dat hij bij een twijfelachtige rode kaart (alla van Persie) wel ingrijpt en voor rust bij twee strafschopmomenten: Bergwijn 100% en Emmen 1 minuut later niet ingrijpt.
Of de 2de gele kaart die hij had moeten geven aan Hendriks
Dat is dus nog redelijk uit te leggen. De VAR kan namelijk dan niet ingrijpen. Alleen bij directe rode kaarten kan dat.
Je bent de enige niet. Volgens begrijpt niemand dit meer. Eén grote puinzooi.
Er is helemaal niemand die het wel snapt. Het is gewoon compleet random, de ene doet het wel en de andere niet.. zelfs bij identieke momenten is het gokken
Helaas heeft psv te vaak afgelopen jaren de scheids mee. Jammer voor de competitie. Zou zoveel spannender kunnen zijn
Angelino heeft betere passeerbewegingen dan de gemiddelde Eredivisie linksbuiten. Het blijft toch wel opmerkelijk.
Luuk blijft een matige spits ondanks zijn doelpunten.
Voor de eredivisie een uitstekende spits. Met zijn voetjes is hij idd matig.
Krijgt klok geel en hendriks weer niks de eerste helft
Bergwijn wel matig vandaag net als Lozano.
Dit worden een hele lange 25 resterende minuten.
Ja je kan net zogoed pas weer vanaf de 80e minuut gaan kijken, dan is Emmen stukgespeeld en schieten ze er nog twee in.
Verdikkie, je hebt gelijk. 5-0 in de 80e minuut. Je hebt er kijk op.😜
Als de 6-0 straks ook nog valt...
Daar is die al. Foebele for president!!!
Ik ken toevallig een paar Belgische zaakwaarnemers en die vertelden mij van tevoren dit scoreverloop...
Je staat bij rust met 4-0 voor, hebt spelers die midweeks ook hebben gespeeld in interlands, speelt woensdag een belangrijke CL wedstrijd en vervolgens zaterdag ook nog. Je zou zeggen een ideaal moment voor een dubbele wissel bij rust. Ik zie Van Bommel als een toekomstige toptrainer die het nu al heel goed doet. Maar in wisselen vind ik hem toch te behoudend. Gutti, Malen en/of Behich hadden er echt wel eerder in gekund.
Kijk je wel? Guti staat er al de hele 2de helft in.
Hij heeft storing...
Gemist! Haha. Ik kwam 2 minuten na rust terug van een wc bezoekje en heb toen iets gemist.
Hoeveel % balbezit zou Emmen hebben en hebben die gasten überhaupt al een bal in de zestien van PSV aangeraakt? Wat een verschil zeg.
Goed verhaal, Leo
Lozano is wel het nationale schop-object geworden zeg. Wat die allemaal moet incasseren.
De 2e helft is een verkapt zomers trainingpartijtje. En hup 5-0.
Guti knalt 'm nog net niet dwars door het net heen. 5-0.
Guti scoort 1 keer per 32 minuten in de Eredivisie.
Word lozano zovaak geschopt,omdat die niet te houden is of omdat de eredivisie te slecht is of word ie gewoon gehaat
Hij is gewoon te snel en behendig voor 90% van de eredivisie verdedigers.
Ik hou me hart vast voor Nederland met zoet tegen Tottenham.. is niet in de beste vorm
Zoet de grabbelaar wat doe je nou?
Jammer, dat verdiende een doelpunt. Kijkt van de Looi ook even mee?
Eerste slippertje in tijden van Zoet in de Eredivisie. Gelukkig pakt het goed uit.
En hup. 6-0!!
Wtf is Malen aan het doen? Gek loopt te dollen alsof het niks is. Heerlijke uithaal van Lozano ook.
Die Malen is lekker gretig bij elke invalbeurt.
Mooie actie van Malen, zeg. Die zou ook bij elke club behalve Ajax en ons basis staan.
Bij een vertrek van Bergwijn hoeven we ons geen zorgen te maken.
Angelino motm
Nijhuis motm
Zoet heeft niks te doen gehad en alsnog slecht gespeeld. Hoe krijg je het voor elkaar.