tinus45

Algemeen
Vrienden
(2)
Spelers & clubs
Youtubes
Clubexpert
-
Lid sinds:Vrijdag, 28 november 2008
-
Gebruikersnaam:tinus45
-
Niveau:182 punten
-
Status:Lid
+ Bewezen lid - Ban:1 weekban, tot Zondag 1 oktober 2023 om 18:35
-
Aantal reacties:10.881
-
Leeftijd:46 jaar (16-5-1977)
-
Woonplaats:hoogwoud
-
Opleiding:
-
Beroep:grafisch technicus/flowmanager
-
Aantal vrienden:2
Persoonlijke berichten
Reageer
Je bent niet ingelogd en kunt daarom niet reageren.
Het laatste nieuws
- Slagvaardig PSV wil snel werk maken van volgende contractverlenging 4
- Willems: 'Ik zeg ook niet dat Johan Derksen geen radio meer mag maken' 33
- Gemis Frenkie de Jong laat zich meteen voelen bij chaotisch spelend Barça 48
- Manchester United weet met uitblinkende Amrabat eindelijk te imponeren 54
- Wie moet het worden? 15 namen die Sven Mislintat kunnen opvolgen bij Ajax 118
- Opmerkelijk: Bayern-fans protesteren met tennisballen bij overwinning in beker 11
- Milik kroont zich net voordat hij gewisseld zou worden tot held van Juventus 7
- Van der Gijp verbijsterd over naam die bij Ajax valt: 'Echt belachelijk' 23
- Harde kern van Ajax kondigt nieuwe actie aan tijdens restant Klassieker 91
- Leeuwinnen stunten tegen Wiegman dankzij buitenspelgoal en gouden wissel Jonker 14

Hoi Tinus! Oei dat is wel een goeie vraag, volgens mij heb ik daar destijds een berichtje voor gestuurd naar een moderator en dan werd je dat als je gedrag goed was en je niveau maximaal is.
Maar volgens mij heeft het verder niet heel veel voordelen haha!
Weet niet of je de post nog leest, vandaar deze pm.
Er is in 2009-2010 32,6 miljoen opgehaald, waarvan 2,6 miljoen agio voor 49% van de aandelen.
Destijds werd afgesproken dat de VvF recht had op een jaarlijks dividend in geld van (maximaal) 4%, met uitzondering van de jaren dat Feyenoord zich wist te plaatsen voor de groepsfase van de UEFA Champions League. Dan gold een maximum dividend van 6%. Het dividend zou alleen worden uitgekeerd als de resultaten en financiële positie van Feyenoord dat toelieten. De eerste drie seizoenen (2010-2011, 2011-2012, 2012-2013) is geen dividend uitgekeerd, daarna vijf seizoenen wel, maar over het seizoen 2018-2019, 2019-2020 en 2020-2021 weer niet. Gemiddeld heeft de VvF over de afgelopen 10 jaar minder dan 2% dividend per seizoen ontvangen. Daarnaast kreeg de VvF per ingelegd bedrag van 1 miljoen euro jaarlijks de beschikking over vier business seats, een parkeerkaart en belevingsrechten.
Aflossing is niet aan de orde. Alleen als het beter is voor Feyenoord valt er over te praten.
Eigenlijk is het niet veel anders dan een club die naar de beurs gaat.
Hoi 4fredondo.
Bedankt voor je antwoord, hier was ik nou erg nieuwsgierig naar namelijk en ik hoopte al op een volwassen en duidelijk antwoord hierop.
Hopelijk slagen alle aankopen die Feyenoord heeft gedaan en functioneren ze naar behoren, aan de trainer zal het niet liggen, want Arne heeft vorig seizoen al bewezen een topper te zijn, dat was hij natuurlijk bij ons al, maar hij laat het ook zin in een andere omgeving g waar de druk er vol op staat.
Hopende op een mooi seizoen dank ik jou nogmaals voor je antwoord.