djstoffel

Algemeen
Vrienden
(3)
Spelers & clubs
Youtubes
Clubexpert
-
Lid sinds:Woensdag, 25 april 2007
-
Gebruikersnaam:djstoffel
-
Niveau:0 punten
-
Status:Lid
- Ban:Definitieve ban
-
Aantal reacties:3.356
-
Leeftijd:Onbekend
-
Woonplaats:
-
Opleiding:
-
Beroep:
-
Aantal vrienden:3
Persoonlijke berichten
Reageer
Je bent niet ingelogd en kunt daarom niet reageren.
Het laatste nieuws
- Almere City mag blijven dromen van de Eredivisie na knotsgekke penaltyserie 27
- FC Groningen wil stunten en doet uitblinker van Sparta Rotterdam 'flink aanbod' 8
- Live meepraten in de Keuken Kampioen Play-Offs: FC Emmen - NAC Breda 4
- Grealish direct na afloop van finale vol onbegrip over veelbesproken moment 17
- Stem hier: is er een betere keuze op linksback dan de man met tien assists? 82
- Barcelona draait het helemaal om in Eindhoven en verovert Champions League 28
- Man City wint FA Cup dankzij Gündogan en is één zege verwijderd van treble 117
- Live meepraten in de Serie A: Torino - Internazionale
- Newcastle United wil Champions League in met sterspeler uit de Bundesliga 17
- Van Basten vol onbegrip na penalty op Wembley: 'Heb ik al 80.000 keer gezegd!' 6

ben van 1983
Gozer, het ging in die discussie helemaal niet om de Arena! Het zegt veel over jou en over degene op wie ik reageerde dat de arena er bij gehaald wordt als het over de uitstraling van het Gelredome gaat.
Ik wist idd niet dat dat eerst tribuneplaatsen waren. Als dat zo is dan komt dat bij succes voor Vitesse dus ook wel goed.
Jammer dat je die hoeken/gymzaal dan weer letterlijk neemt. Iedereen behalve jij zal er iets figuurlijks in zien, en dat was ook precies de bedoeling. Dat er niemand meer optreedt in de Arena zal me echt een grote rotzorg zijn. Wat mij betreft wordt het ook alleen een voetbalstadion. Veel plezier dan in je multifunctionele entertainment tempel.
Oh en chique hoor, ''selectieve verontwaardiging''. Ik ben heel kritisch op de Arena maar ook op alle andere stadions. Misplaatste opmerking dus.
sowww wat die is die gozer vermoeiend zeg haha!
Sorry zag nou pas de reactie waarop gereageerd was,ja over het paard getilde vitesse,bij elkaar gekocht zooitje wat echt als een kaartenhuis in elkaar stort. Lovende woorden van Bony zijn natuurlijk goed als je Ajax uit hebt,maar deze ploeg uit arnhem is een tikkende tijdbom vooral met van den Brom!
Aangepast op 26 augustus 2011 om 23:07 door dabjes.
als je zegt dat lyberia oukraine en ogo bij elke eindtoernooi aanwezig zijn dan ben je niet op de hoogte van het heden daagse voetbal. misschien heb je het over een ander sport maar dit is voetbalzone dat alleen maar over voetbal gaat.
Gelijkspelen is niet verliezen :)
Hoewel een gelijkspel wel zo voelt is het altijd iets anders dan een nederlaag.
Daarnaast was VVV was incidenteel , VVV kreeg 3 kansen waarvan ze er 2 scoorde. Veder hield het op met de puntendelingen buitenshuis, de enige andere was tegen PSV (2-2).
Aangepast op 30 oktober 2011 om 19:53 door Adzevedo.
als die 1e goal van Ajax was gevallen was het spelverloop idd anders geweest.
dan was die 2-0 ook niet zo snel gevallen, en waren de koppen van Ajax ook niet gaan hangen.
wordt je toch moedeloos van als 2 goals onterecht worden afgekeurd.
Wat bedoel je met 14 jaar?
Kom niet uit doetinchem hoor, kom uit een plaatsje in de buurt van Doetinchem. Daar is iedereen voor Feyenoord
Verder vond ik het wel mooi die gefrustreerde reacties vanmiddag, jij niet? Of ben je voor Vitesse?
selec,tieve verontwaardiging? Wie zegt dat ik voor Utrecht ben en/of de Galgenwaard mooi vind? Ik ben niet voor Utrecht noch vind ik de Galgenwaard een mooi stadion. Hoewel er wel meer sfeer is dan de Gelredome.
Voor dat je dat soort aannamens gaat doen kun je het misschien beter eerst checken..
Maar ik zie al weer dat je dit eerder al bij iemand uit Amsterdam hebt gedaan dus het zal wel..
Gelredome blijft een sfeerloze evenementen hal waar vrijdag het Tros piraten festijn gehouden wordt, zaterdag Indoor Truck Racing/pulling en zondag een potje voetbal..
Dat is gewoon waardeloos..
Haha, hou op man. Ik volg het voetbal in Gelderland al jaren dus ik ken die periode ook wel. Sterker nog ik kom uit Nijmegen, dus ik denk dat ik wel weet wat er qua hoogte en dieptepunten zijn geweest in Arnhem. Jij roept allemaal dingen over mij terwijl je helemaal niks weet van me en dat komt je verhaal niet ten goede. Laat staan je argumentatie.. Dus hou in ieder geval maar op over de Galgenwaard omdat ik toevallig in Utrecht woon en begin maar vast verhalen te verzinnen over de Goffert of over het feit dat ik uit Nijmegen kom.
En prima dat het toen sfeervol was met het succes van toen maar we hadden het over nu. Daarbij kan het dan wel sfeervol zijn geweest toendertijd maar het was toen, en blijft ook nu gewoon een lelijk stadion. Bovendien helpt het niet dat het er bijna nooit vol zit..
Het is niet dat dat het enige stadion is dat niet om aan te zien is. Sterker nog, het meerendeel in Nederland ziet er niet uit. Inderdaad ook de Galgenwaard en de Arena. En wat betreft de concerten in de Kuip;) heb je wel eens naar de Kuip gekeken? Hoe kan je dat vergelijken met de Gelredome? Kijk alleen al naar de artiesten in de Kuip: Michael Jackson, Stones, Pink Floyd, Bob Dylan, Guns 'n Roses. Maar ongetwijfeld was het in de Gelredome bij: Lady Gaga, Tiesto, Sinneke en The Spice Girls ook epic.