aapie

Algemeen
Vrienden
(2)
Spelers & clubs
Youtubes
Clubexpert
-
Lid sinds:Dinsdag, 26 september 2006
-
Gebruikersnaam:aapie
-
Niveau:170 punten
-
Status:Lid
- Ban:Geen ban
-
Aantal reacties:1.160
-
Leeftijd:Onbekend
-
Woonplaats:Rotterdam
-
Opleiding:
-
Beroep:
-
Aantal vrienden:2
Persoonlijke berichten
Reageer
Je bent niet ingelogd en kunt daarom niet reageren.
Het laatste nieuws
- VIDEO - Eibar laat keeper Marko Dmitrovic penalty nemen tegen Atlético Madrid 0
- Wintertransfers Eredivisie 2020/21: Aanwinsten voor VVV en Heracles 29
- NEC krijgt Fortuna na tumultueuze verlenging op de knieën en bekert door 27
- Club Brugge houdt grote transfersom over aan vertrek Krépin Diatta 29
- RIVM komt met opmerkelijke adviezen over thuis kijken naar voetbalwedstrijd 72
- Valencia meldt zich weer in Amsterdam na eerste afwijzing van Ajax 25
- Live meepraten in de TOTO KNVB Beker: VVV-Venlo - Go Ahead Eagles 8
- Live meepraten in de Copa del Rey: Cornellà - Barcelona 65
- Live meepraten in de Premier League: Liverpool - Burnley 27
- Ronald Koeman bezorgt piepjonge Ilaix schitterend verjaardagscadeau 7

In de wandelgangen
Donderdag 21 januariHeracles Almelo is dicht bij de tijdelijke komst van Ahmed Kutucu. Lees verder
Achtergronden
- 15 Eredivisie-spelers die er ondanks de lockdown fris geknipt bij lopen 0
- Antony meldt zich met nieuwe marktwaarde in Eredivisie-top van duurste spelers 0
- Deze 19 voetballers zijn stuk voor stuk meer waard dan Frenkie de Jong 0
- Lionel Messi duikt onder de 100 miljoen en is koppositie na 10 jaar kwijt 0
Ik moet zeggen, je hebt een aardig geheugen als het gaat om de historie bij Feyenoord.
Waar ben je redacteur van als ik vragen mag?
Excelsior mag van mij Schmid van Heerenveen wel hebben, zou wel een redelijke versterking zijn. Voor volgens seizoen mogen ze arsenio Valpoort ook huren. Ik zou zeggen handhaven!
Ze zijn welkom hoor, we hebben goede ervaringen met huurlingen van Heerenveen :-)
Wat zijn je bronnen over Rangers, op BBC kan ik niets vinden.
Je moet bij BBC Scotland kijken
Lees nu pas je reactie op het artikel van 'heibel op training bij excelsior'.mooi om te zien dat een ''psv'er'' die 'helemaal niet weet waar die over praat' met betere argumenten komt dan een zogenaamde excelsior supporter. Ik zit overigens regelmatig in de lounge bij excelsior, bevriend met een paar spelers
. Om maar even aan te haken bij bruins; ik ken meerdere spelers (en trainers!) die helaas voor jou, mijn mening bevestigen. Ik snap dat als je alleen de wedstrijden ziet en af en toe een interview dat je een ander beeld hebt, maar helaas. En het klopt dat je tegen een RKC niet uitgeschakeld mocht worden, maar daar waren mijn argumenten voor in mijn eerdere reactie (waar je niet echt op in gaat, maar had niet anders verwacht). El Hamdoui heeft meer ervaring in zijn linkerteen en balgevoel dan 75% vd selectie (voorbeeld daarvan is de uitwedstrijd bij Ajax). Leuk dat je Fortes (op zich een multifunctionele speler), Ebecilio (geen idee hoe je daarbij komt want die speelt niet eens in de basis), Vloet (goede trap en inzicht, laag werktempo), Zwarts (geeeen idee hoe je dat een onderscheidende speler vindt), Verhaar & Meijer (niet eens basis?) noemt, maar dat zijn inderdaad geen toppers. En als je niet eens weet dat Vloet en Moniz 2 handen op 1 buik zijn, neem ik je al helemaal niet meer serieus als 'voetbalkenner'. Doe er mee wat je wilt, maar excelsior is een zinkend schip. En ben bang dat Moniz en geen enkele andere trainer meer dit weten te redden.