vanbastenh

Algemeen
Vrienden
(54)
Spelers & clubs
Youtubes
Clubexpert
-
Lid sinds:Vrijdag, 4 mei 2012
-
Gebruikersnaam:vanbastenh
-
Niveau:70 punten
-
Status:Lid
- Ban:Geen ban
-
Aantal reacties:283
-
Leeftijd:41 jaar (23-9-1980)
-
Woonplaats:Heerenveen
-
Opleiding:
-
Beroep:
-
Aantal vrienden:54
Persoonlijke berichten
Reageer
Je bent niet ingelogd en kunt daarom niet reageren.
Het laatste nieuws
- Zlatan Ibrahimovic gaat door het lint en slaat voorruit spelersbus kapot 2
- Feyenoord verklaart uitdelen van eerste profcontract aan Shaqueel van Persie 16
- Eerste Engelse profvoetballer sinds 1990 maakt homoseksualiteit bekend 74
- Overname Chelsea ineens op losse schroeven: Abramovich clasht met overheid 53
- Live meepraten in de Turkse Süper Lig: Galatasaray - Adana Demirspor 8
- Wormuth 'stomverbaasd' door plotseling ontslag: 'Nooit enig signaal ontvangen' 39
- FC Utrecht geeft witte rook en bevestigt komst van Nick Viergever 68
- Waarom Orkun Kökçü de duurste Feyenoorder ooit zal worden 63
- Sky Sports: Juventus opent eerste gesprekken met zeer gewilde Paul Pogba 48
- Jeugdexponent profiteert definitief van overstap Van Wonderen naar Heerenveen 10

Kum speelde de laatste tijd bij ado in het centrum....
oh sorry wist ik niet ik kijk heel veel naar Heerenveen en tegen Heerenveen stond hij rechtsachter
Van waar de uitnodiging
Dankjewel voor je nice comment!
Bedankt voor de uitnodiging!
haha hoezo dan?
Yo thanks voor je compliment man!
Vind het sowieso altijd al een eer om een Heerenveen fan als vriend te hebben. Ik hoor graag nieuwtjes over onze club, dus daarmee mag je altijd wat op mijn profiel mogen zetten.
Djuricic en Gouweleeuw. Ik vind Djuricic sowieso een groot talent, iedereen had het dan wel over de ''de beste voorhoede van Nederland"' maar ja iemande moet ze ook aanspelen. Djuricic heeft een goede techniek en een fantastische steekbal, dat maakt hem zo compleet voor een aanvallende middenvelder. gouweleeuw is natuurlijk een verdediger dat veel mee op komt, ben ik zelf fan van. Hopen dat hij niet naar het middenveld verhuist, wat een gerucht zou zijn.
Wat zijn jij favo spelers..?
Aha, maar Schmid kan nog veel leren, hij maakt nog veel fouten. Op het begin speelde hij wel leuk maar daarna erg slordig. vond ik van Anholt nog een betere speler op die positie. Maar weet jij toevallig nog een goede RB die Janmaat kan opvolgen?
Van Nordveldt waren grote verwachtingen, Liverpool had namelijk ook nog interesse. brian ben ik sowieso niet fan van en Steppe heeft mij ook niet kunnen overtuigen. Ik kies dan toch voor Nordveldt. heeft toch veel ballen er uit gehaald. Linksvoor word rajiv Vanlaparra (denk ik.) Marco Pappa gaat jammer genoeg naar Wigan, moest een veelbelovende speler zijn, hij kon ook op die positie. ik vind voor de linksvoor positie dat ze er nog eentje erbij moeten halen, dat moet dan zo'n snelle speler worden die bij veel goals betrokken moet zijn. Niet te veel kosten natuurlijjk. Heb er in ieder geval veel zin in, Ik keek er trouwens wel raar van op toen ze Amoah aantrokken, ook niet de jongste.
Uth kan op meerdere posities
Rv
Sp
Lv
10
Valpoort is groot talentje..
Ziyech en Tanana komen er ook aan, slagveer en Otigba zijn ook talenten. De toekomst komt eraan!
Haha sacratisch bedoeld zeker...
Wat dan?
Dat Heerenveen kampioen word met zoveel jaar. En Dat met europa finales. Zou wel een droom zijn.
Aangepast op 7 juli 2012 om 23:09 door sc-h.
Haha
zo kunnen we nog wel een tijdje door. Misschien worden we dan wel overgenomen door een sjeik,,
Briljante reactie op dat van Cabral
Ik baal ook wel een beetje, wie had jij graag gezien?
Ronald Koeman maar hij mocht niet van Feyenoord
Ik hoopte eerst op Hiddink of Rijkaard, grote namen met ervaring. Ook zij wouden niet...
Nou de RB is al zo goed als bekend, Gianni Zuiverloon.
Nee el-akchaoui dat is gewoon niet wat het niveau van Heerenveen nastreeft, gwn een redelijke back voor een middenmoter als Nec,nac,vvv enz. Ik hoop dat Raitala wat is, ik heb hem nog niet echt kunnen zien tegen Gaasterland-sleat. Alleen nog éen of twee buitenspelers voor de flanken.
Ja evenals Valpoort,kainz,van Anholt en Ziyech
Van Anholt is een controlerende middenvelder, waarom als van la parra een type assaidi is niet op rechtsbuiten? Dat maakt toch niet uit, misschien is het wel een rechtspoot?
Ja klopt daar speelde hij ook, goed zelf! Beter dan Doke Schmid. Maar volgens mij had hij zelf ook al aangegeven het best als controlerende middenvelder te zijn.
Het is mij ook een eer om jou als vriend te hebben.
Hahaha, het zal wel meevallen, dat ik zo goed ben.
Dat filmpje was echt masterlijk met zijn prachtige hattrick. Verder lijkt het me geweldig om weer zo'n speler erbij te hebben. Misschien behoord hij wel tot catogorie: Pranjic, Sulejmani en Alves...(pappa!)
Ik hoop dat we ons nog versterken met een Top....(flankspeler.)
Nou Rapid Boekarest
dank voor je uitnodiging, maar hoezo wil je me als vriend, niet dat ik het niet wil
Hahaha, gaat wel lekker nu he tegen rapid
Prima!
De jeugd opstellen en dan ook domineren.... Djuricic was geweldig, ik vermoed dat hij volgend jaar of nog dit jaar word verkocht voor de hoofdprijs!
Prima!
De jeugd opstellen en dan ook domineren.... Djuricic was geweldig, ik vermoed dat hij volgend jaar of nog dit jaar word verkocht voor de hoofdprijs!
Wat gaan we van volgend jaar verwachten??