kaka-cr7

Algemeen
Vrienden
(12)
Spelers & clubs
Youtubes
Clubexpert
-
Lid sinds:Maandag, 5 maart 2012
-
Gebruikersnaam:kaka-cr7
-
Niveau:122 punten
-
Status:Lid
- Ban:Geen ban
-
Aantal reacties:1.308
-
Leeftijd:28 jaar (12-10-1993)
-
Woonplaats:
-
Opleiding:
-
Beroep:
-
Aantal vrienden:12
Persoonlijke berichten
Reageer
Je bent niet ingelogd en kunt daarom niet reageren.
Het laatste nieuws
- Chelsea komt met serieus bod al dicht bij komst van Matthijs de Ligt 38
- Ihattaren meldt zich met indrukwekkend fysiek: 'En de klasse druipt ervanaf' 39
- Jansen: 'De toon van Van Gaal richting journalisten vind ik heel vervelend' 18
- Leeuwinnen gaan na flaters van Spitse en Van Veenendaal keihard af 44
- Arsenal bereikt akkoord voor 52 miljoen euro en haalt Gabriel Jesus binnen 167
- Aboukhlal en AZ maken definitief eind aan moeizame verstandhouding 57
- Schreuder ziet verschil in werkwijze met Ten Hag: 'Bij Erik duurde dat lang' 31
- Dirk Kuijt en Daryl Janmaat vinden eerste versterking bij Ajax 21
- Voetbalzone zoekt per direct 1 of 2 redacteuren voor 20 en 40 uur per week 0
- Feyenoord heeft vervanger voor Tyrell Malacia zo goed als binnen 41

Hala Madrid!
Kaka fan nummer 5!!! toegevoegd
Hala Madrid
ja precies!! hahah
Kaka begint heel veel vertrouwen te krijgen in zichzelf. Dat zie je meteen. Als hij 3/4 wedstrijden achter elkaar e volle 90 minuten speelt.. Dan krijgen wij de beste versie van Kaka te zien.. bij Madrid..
mooie achtergrond foto!!
Wat ziet Kaka er lief uit,ronaldo ja ik lijk op hem
Ik zeg Hala Madrid
geniet van de youtube filmpje op me profiel kaka vs messi
kaka!
heyy..
..
Ja echt mooooiii hee!!! Hij gaat zulke voor Madrid makenn kijk maar
Ik kijk ook heleboel van zijn videos voor het slapen..
Op youtube heb j zo`n jongen, die elke week wel videos van hem upload.
Mssn heb je van hem gehoord. Zijn youtube-naam is Yanz7x.
Gister zette hij een nieuwe; Kaka vs Usa - confiderations cup finale 2009
Aangepast op 13 maart 2012 om 14:34 door blink182.
Dank je wel! Ik zal proberen zo door te gaan;
.
Heyhey,
Nee, pas een week ofzo denk ik haha..
En thx!!
Dat is mijn werk!
Ik ben dat niet meer :D
Ik mis het plaatsen van reacties heel erg!!! En ik was pas 1 week moderator haha
hahahahahahhahahahahaha LOL
Fifa 14 ps4?
Pm om een lesje te krijgen.
Dankje deze reactie krijg ik wel vaker
Al die haters op voetbalzone t.o.v. Cristiano, beschamend...
Ja idd toont aan wat voor een geweldige voetballer hij is.
Haha! Ik zei het toch.. Tot 19 april!
Gefeliciteerd btw met de overwinning in Vicente Calderón! Kan me voorstellen dat dit voor jullie een mooiere overwinning is dan tegen Barca, al lijkt het vaak niet zo hier op Vz.
Ik vond Atleti wel laf en slap spelen btw. Alsof ze zich al hadden neergelegd bij een nederlaag? Tuurlijk misten ze een groot aantal basisspelers, maar hieruit blijkt dus wel dat Real en Barca gewoon de favorieten zijn voor de titel.
Ze konden zonder de afwezigen haast geen vuist maken tegen jullie. En die Varane... Wat een gouden verdediger zeg!!
Visca Barca y Hala Madrid!
Aangepast op 13 februari 2014 om 07:59 door Isco24.
Ha Kaka-cr7,
Ik hoop op de eerste plaats uiteraard Klopp. Ondanks het feit dat hij niet de Barca filosofie bewust heeft meegemaakt, als een Frank de Boer of Luis Enrique, denk ik toch dat hij de beste man voor de klus is.
Zoals ik gisteren al aangaf is hij tactisch zeer begaafd en volgens mij op persoonlijk vlak, van wat hij zelf aangeeft, laagdrempelig.
Ik hoop dat hij daarmee de nog jonge spelers ook eerder bereikt. Kijk naar de jonge spelers die onder zijn bewind grootse stappen hebben gemaakt.. Ik denk dat hij een Neymar bijvoorbeeld beter kan maken dan Martino dit doet op het moment..
Simeone heb ik ook een zwak voor, maar of hij nou dit Barcelona moet gaan leiden.. Ik betwijfel het.
Succes vanavond in Gelsenkirchen!
Ik was vroeger, (heel vroeger) nog fan van Barcelona. Maar ze wonnen toen echt alles en na de uitschakeling van Chelsea (met die scheids die Barca op de been hielt) was ik het echt zat hoe vaak ze de scheids toen meekregen. Maar ik merkte steeds meer van de speelstijl van Real aan het genieten was. (lekker snelle aanvallen met veel spektakel) ipv het toen slaapverwekkende tikitaki. En chelsea eigenlijk toen ook al. Ik ben een paar keer naar Chelsea geweest. In de kerst nog tegen Swansea (1-0). Real helaas nog nooit...
Sinds wanneer volg jij ze al?
Nice man!
Ja echt goedkoop is londen niet om heen te gaan. Ik zat laatst onder in the Shed, op paar meter van de goal af. Echt geweldige sfeer daar. Ik hoop dat je naar een mooie wedstrijd gaat, hopelijk dat Chelsea kampioen gaat worden!
Hehehehe je hoeft ook niks te begrijpen als je Alex ziet en een commentator uit zijn dak hoort te gaan. Dan weet je namelijk al genoeg
Laat mij 1 ding duidelijk maken. Niemand, maar dan ook niemand kan Alex opvolgen. Als we een vervanger moeten zoeken dan zullen we jarenlang bezig zijn met 0 resultaat. GS zoekt nog steeds zijn Hagi en er zijn al talloze ''hagies'' langs geweest maar uiteindelijk is het niemand gelukt.
Ik zie idd ook een nr 10 erbij komen. Maar ik ben persoonlijk erg fan van het 4-1-3-2 systeem. Zoals het Frankrijk onder Zidane. De nr 10 die FB nodig heeft is eigenlijk Yaya Toure. Maar aangezien dat onmogelijk is.
Fenerbahce mag volgend jaar waarschijnlijk maar 5 buitenlanders hebben. Ik zou dan graag 5 aanvallers zien van buitenlandse komaf omdat er geen goede Turkse aanvallers bestaan die in aanmerking kunnen komen.
Aangezien Fenerbahce en Afrikaanse spelers 99 van de 100 x een goede match zijn, zou ik de gehele voorhoede willen voorzien van buitenlanders.
Ik verwacht dat Caner blijft en dat Topal de positie van Alves kan overnemen aangezien hij ook onder Fatih Terim regelmatig CV was.
Het liefst zou ik een sterke aanspeelpunt halen in de vorm van Bony of een Mama Birham Diouf van Hannover 96.dan kunnen beweegelijke spitsen als Emenike en Sow erom heen dartelen. 1 Als schaduwspits en een diepe spits.
Fenerbahce heeft naar mijn mening ook 2 flankspelers nodig. Wie weet kunnen we Gervinho overhalen en anders Sadio van Salzburg of een Ahmed Musa van Cska. Biabiany is ook een optie wellicht.
Wordt zeker een probleem. Ook omdat we geen cl spelen is het ook lastig om de wat betere spelers te lokken.
Wij konden altijd goede spelers halen van subtoppers en middenmoters omdat we ze konden lokken met cl voetbal.
Fb zal daarom ook volgend jaar de hand op de knip houden. Na volgend jaar kunnen we pas echt zaken doen.
Waar kan ik de docu over Ronaldo bekijken, waar je het over hebt?
Bedankt
. Maakt niet uit dat het lang duurt, van Ronaldo wordt ik het niet beu.
Thx voor link ga het zeker bekijken.
Heb geen tijd gehad amico. Ik ga het zeker bekijken
Ik laat het je zeker en vast weten. Dinsdag opnieuw een afstraffing voor Schalke
.
zelfde toegewenst. Hala Madrid
Op welke site volg je het transfernieuws van Real ?
Ben zenuwachtig voor de classico
Greetz
Bedankt
Pff wat een teleurstelling, hier ben ik enkele dagen slecht van...
Die penalty in de laatste 10 minuten was echt onterecht. We hadden minimum gelijk moeten spelen.
Ronaldo was wel minder gisteren, maar Messi was ook niet zo superieur als velen beweren.
Jammer, hopelijk winnen we la liga en winnen we de champions league
Ja idd ik zag ook net dat Atletico voor ons staat. Maar ik denk dat Atletico nog 1x punten laat voor de wedstrijd tegen Barca. We hebben het niet meer in eigen hand. Uit Sevilla wordt ook een moeilijke.
Barca is gwn bevoordeeld door de arbitrage. Als je het beeld van de wedstrijd bekijkt dan fluit je zeker de laatste penalty niet.
Hala Madrid
Ik ben niet echt een Cfc die hard fan hoor. Heb wel veel sympathie voor ze. Ze zijn mijn tweede clubje achter Real, maar als Real vs Cfc speelt dan wil ik dat Real wint zonder twijfel: p.
Ook ik denk, dat de kans dat Real doorgaat groter is dan de kans dat Cfc doorgaat (70-30). Eerlijk gezegd, ik vind dat PSG licht favoriet is (51-49), maar Cfc heeft een veel betere coach en zoals je al zei, ze spelen altijd goed tegen topteams. Zoals Bayern supercup en City in de competitie.
PSG - Cfc had ook de finale van de CL kunnen zijn. Heerlijke ontmoeting tussen 2 topteams die bijna nooit
tegen elkaar hebben gespeeld.
Goedemorgen!
Ik wilde je even persoonlijk feliciteren met de Copa! Het is volkomen terecht en verdiend op basis van de wedstrijd.
Niemand van Barca leek er zin in te hebben, he-le-maal niemand.
Maar ik stop hier, anders begin ik weer te koken van teleurstelling en woede haha!
Gefeliciteerd!
Gr, Isco24
vette achtergrond pic heb je gap
Jij ook man! Geniet ervan!
2 geweldige clubs in de finale in Lisabon. Chelsea en Real. Het kan niet mooier worden. Hopelijk pakken we La Decima dit jaar man. Chelsea heeft het al in 2011/2012 dus hopelijk gunnen ze het Real dit keer :P