Neutraal123

Algemeen
Vrienden
Spelers & clubs
Youtubes
Clubexpert
-
Lid sinds:Maandag, 23 januari 2012
-
Gebruikersnaam:Neutraal123
-
Niveau:108 punten
-
Status:Lid
- Ban:Geen ban
-
Aantal reacties:865
-
Leeftijd:33 jaar (27-1-1990)
-
Woonplaats:
-
Opleiding:
-
Beroep:
Persoonlijke berichten
Reageer
Je bent niet ingelogd en kunt daarom niet reageren.
Het laatste nieuws
- Rai Vloet: 'Ik was bezig met cruisecontrol'; Rechter: 'Maar u reed 203 km/h' 0
- Topspelers uit de Serie A of LaLiga zien schitteren? Koop dan hier jouw tickets! 0
- FC Groningen bevestigt: Dick Lukkien vanaf komend seizoen hoofdtrainer 28
- Incident tussen Kökçü en Tadic maakt flink tongen los bij Dit was het Weekend 244
- Nederlands voetbal moet op de schop: 'Zelf de bal hebben slaat nergens op' 19
- Berghuis vertelt Kraay junior 'wat zijn hart zegt' na late klap in Klassieker 62
- Xavi Simons stipt voor de camera precies aan wat er moet veranderen bij PSV 37
- De Volkskrant focust zich slechts op één speler na afloop van De Klassieker 73
- V/d Vaart oordeelt na Klassieker: 'Echt goede speler, maar komt tekort voor top' 100
- Jetro Willems krijgt vuistslag van eigen fan; politie verricht aanhouding 97

Hey,
``je kan mij niet zeggen dat Cska niet beter ging voetballen, of niet meer druk naar voren ging zetten, toen Honda erin kwam of wel?
Het kan inderdaad kloppen dat dit in de competitie vaak gebeurd, want ik kijk nooit russische wedstrijden, maar dan ligt de schuld ergens in de club. Want die jongen heeft met plezier in NL gespeeld en heeft laten zien dat die zijn land op sleeptouw kan nemen, van Dzagoev hebben we nog niet superveel gezien.``
Deze reactie gaf je op het Cska-real Madrid topic maar vaag genoeg heb ik daar nooit een mail op terug gehad, anders had ik je wel uitgelegd hoe het zit, dus ik het nu even hier.
Honda heeft vanaf het moment dat hij een voetstap op Moskou gezet had constant over de grote clubs a la Real Madrid gesproken. Hij wilde ons enkel als tussenstap gebruiken, Het zegt eigenlijk al genoeg dat onze voorzitter bereid was om hem naar een club als Lazio te laten gaan. Honda zit al 1,5 jaar in Rusland, maar opvallend is dat hij nog steeds geen koffie kan bestellen in het Russisch. Via zijn makker Mark Gonzalez leert hij Spaans voor het geval hij naar Spanje verkast, want Engels kan hij al. Dit verzin ik trouwens niet zelf, maar dat heeft Sergei Ignashevich op zijn eigen website bevestigd.
Gek genoeg speelt hij voor zijn land wel gepassioneerd. Vandaar dat het gewoon beter is dat Honda vertrekt en dat we voor hem in de plaats een speler halen die minstens zo goed als hij, maar wel bereid is om zich in te zetten voor ons. Met alleen Alan Dzagoev ga je het natuurlijk niet redden.
Mvg,
Koni020
Aangepast op 28 februari 2012 om 17:30 door Koni078.
Ja, ik ben serieus een meid dat meepraat over voetbal =D
Dat is wel leuk dan
Nerelisin? En Hollanda'da nerde kaliyorsun? Ben yozgatliyim ve Rotterdamliyim
fromsport.com hier kijk ik nu http://www.sportlemon.tv/20131002/vv524c69aba81a27...
ok thank you