Neutraal123
Algemeen
Vrienden
Spelers & clubs
Youtubes
Clubexpert


  • Maandag, 23 januari 2012
  • Neutraal123
  • 108 punten
  • Lid
  • Geen ban
  • 865
  • 33 jaar (27-1-1990)
Persoonlijke berichten
28 februari 2012 om 17:29
#1

Hey,

``je kan mij niet zeggen dat Cska niet beter ging voetballen, of niet meer druk naar voren ging zetten, toen Honda erin kwam of wel?

Het kan inderdaad kloppen dat dit in de competitie vaak gebeurd, want ik kijk nooit russische wedstrijden, maar dan ligt de schuld ergens in de club. Want die jongen heeft met plezier in NL gespeeld en heeft laten zien dat die zijn land op sleeptouw kan nemen, van Dzagoev hebben we nog niet superveel gezien.``

Deze reactie gaf je op het Cska-real Madrid topic maar vaag genoeg heb ik daar nooit een mail op terug gehad, anders had ik je wel uitgelegd hoe het zit, dus ik het nu even hier.

Honda heeft vanaf het moment dat hij een voetstap op Moskou gezet had constant over de grote clubs a la Real Madrid gesproken. Hij wilde ons enkel als tussenstap gebruiken, Het zegt eigenlijk al genoeg dat onze voorzitter bereid was om hem naar een club als Lazio te laten gaan. Honda zit al 1,5 jaar in Rusland, maar opvallend is dat hij nog steeds geen koffie kan bestellen in het Russisch. Via zijn makker Mark Gonzalez leert hij Spaans voor het geval hij naar Spanje verkast, want Engels kan hij al. Dit verzin ik trouwens niet zelf, maar dat heeft Sergei Ignashevich op zijn eigen website bevestigd.

Gek genoeg speelt hij voor zijn land wel gepassioneerd. Vandaar dat het gewoon beter is dat Honda vertrekt en dat we voor hem in de plaats een speler halen die minstens zo goed als hij, maar wel bereid is om zich in te zetten voor ons. Met alleen Alan Dzagoev ga je het natuurlijk niet redden.

Mvg,

Koni020

Aangepast op 28 februari 2012 om 17:30 door Koni078.

9 september 2013 om 10:13
#2

Ja, ik ben serieus een meid dat meepraat over voetbal =D

9 september 2013 om 10:17
#3

Dat is wel leuk dan Nerelisin? En Hollanda'da nerde kaliyorsun? Ben yozgatliyim ve Rotterdamliyim

2 oktober 2013 om 22:36
#4

fromsport.com hier kijk ik nu http://www.sportlemon.tv/20131002/vv524c69aba81a27...

2 oktober 2013 om 22:44
#5

ok thank you

Reageer

Je bent niet ingelogd en kunt daarom niet reageren.

In de wandelgangen

Zondag 19 maart
Feyenoord houdt de verrichtingen van ex-jeugdspeler Emil Hansson nauwlettend in de gaten. Lees verder
X

Inloggen op Voetbalzone

Leuk dat je actief wilt zijn op de grootste voetbal community van Nederland. Voor alle mogelijkheden lees je onze FAQ.

Gebruikersnaam
Wachtwoord
 
Wachtwoord vergeten?
Registreren