LosBlancos_10

Algemeen
Vrienden
(100)
Spelers & clubs
Youtubes
Clubexpert
-
Lid sinds:Zaterdag, 14 januari 2012
-
Gebruikersnaam:LosBlancos_10
-
Niveau:188 punten
-
Status:Lid
- Ban:Geen ban
-
Aantal reacties:1.809
-
Leeftijd:24 jaar (22-10-1996)
-
Woonplaats:Ieper
-
Opleiding:
-
Beroep:Verkoopmedewerker
-
Aantal vrienden:100
Persoonlijke berichten
Reageer
Je bent niet ingelogd en kunt daarom niet reageren.
Vrienden (100)
Favoriete spelers
Favoriete clubs
om 17:20
om 10:12
om 17:33
om 20:20
om 20:40
om 20:41
om 20:45
om 09:55
om 09:56
om 10:00
om 10:01
om 18:24
om 18:25
Gepubliceerde documenten
Geen documenten gepubliceerd.Het laatste nieuws
- Besiktas is nog één doelpunt verwijderd van koppositie na sterke helft 1
- Live meepraten in de Eredivisie: PEC Zwolle - sc Heerenveen 1
- Rachid Bouaouzan voor de rechter voor drugshandel en witwassen 3
- 'Ze kunnen het een periode goed doen, maar Oranje is een ander level' 9
- Dirk Kuyt keert eind maart voor één week terug bij Feyenoord 12
- Ten Hag uit zorgen in aanloop naar PSV: 'Vraagteken achter zijn naam' 16
- 'PEC Zwolle laat voormalig Oranje-international het seizoen afmaken' 1
- Polter slaat terug naar voormalig werkgever: 'Ben neergezet als een geldwolf' 10
- Blick dicht Young Boys kansen toe: 'Ajax heeft een keepersprobleem' 47
- Curieus voorval noopt Koeman tot vroegtijdig stilleggen persconferentie 26

In de wandelgangen
Vrijdag 26 februariRoman Abramovich heeft Chelsea-manager Thomas Tuchel groen licht gegeven om Borussia Dortmund-spits Erling Haaland komende zomer te verleiden tot een overstap. Lees verder
Achtergronden
- In beeld: voor het eerst sinds september weer fans in stadion van NEC 0
- Alleenheerser Haaland laat de sterren van Bayern München ver achter zich 0
- 15 Eredivisie-spelers die er ondanks de lockdown fris geknipt bij lopen 0
- Antony meldt zich met nieuwe marktwaarde in Eredivisie-top van duurste spelers 0
Dankjewel man jij ook. Ik heb je geaccepteerd
Hey man hopen dat Real de CL wint he, na Inter mijn favoriete club
Bedankt, sportief van je! Ben momenteel wel even erg blij!
Ja, hopelijk keert Casillas dan ook weer terug onder de lat. Ik vind hem toch wel beter én meer uitstralen dan Lopez, die vandaag onder een bal door dook.
Geweldig toch dat hij terugkeert. Een echte Madrileen.
Tja, da's een lastige. Heynckes speelt misschien mooier voetbal, maar we moeten niet vergeten dat hij al 68 is. Misschien dat we hem voor 2 of 3 jaar kunnen behouden en dan Klopp als vervanger kunnen aanstellen, dat lijkt me geweldig.
Hmm, heb zo mijn twijfels. Ten eerste is hij gewoon te duur. Daarnaast vind ik dat Benzema het volle vertrouwen moet krijgen. Het is net bekend geworden dat Zidane assistent word, dus dan gaat Benzema ook weer goed spelen, daar ben ik van overtuigd.
Zou het liefst Benzema verkopen en een topspits halen. Maar aangezien zowat elke topspits elk naar zijn nieuwe club is of niet wil vertrekken zou ik gewoon Benzema en Morata houden. Misschien word Morata in de loop van het seizoen eerste spits als het niet wil bij Benzema.
Van mij hoeven er geen spelers bij en zeker niet Bale. De selectie is zo perfect. Persoonlijk zou ik Denis nog verkopen met terug koop clausule aangezien ik niet z'n fan van hem en hij ook het niveau niet heeft. Je hebt al Ronaldo en Jesé op de linkerflank. Ancelotti wil hem dan als linksback gebruiken als Coentrão nog vertrekt maar ik vond hem erg slecht spelen op de linksback. Als Coentrão nog vertrekt zou ik nog een niet al te dure maar degelijk linksback kopen die back-up wil zijn voor Marcelo.
nice achtergrond
Ach ja, komt wel terug. Even een maandje of twee VZ spammen.
Vind alleen wel dat rode kleurtje bij reageren afzichtelijk, maar ja. Het zij zo.
Ik hoopte ook op Lewan. Samen met Benz past hij perfect in het systeem. Ben alleen niet zo`n fan van Benzema. Maar om Lewan nu te kopen terwijl Morata er al aankomt en Benz op zich er mee door kan. Tjah..
Bedankt voor je invite !
Bedankt voor je uitnodiging !
Weet ik
Bedankt voor de uitnodiging.
Wel een beetje jammer dat je voor Real bent
Aangepast op 21 augustus 2013 om 18:11 door kroef.
Bedankt voor de uitnodiging. Jou reacties zijn altijd erg goed en je hebt duidelijk verstand van voetbal, maar waar heb ik dit aan te danken?
.
Thanks voor uitnodiging!
Dank u voor de uitnodiging.
Zwaar, zwaar, zwaar, zwaar, zwaar klopte. Ik ben echt fan van Ozil. Zo goed kan hij voetballen. Veruit de beste aanvallende middenvelder ter wereld. En dat dan zo`n kneus als Bale komt. Hij kon nog geen twaalf keer hooghouden bij zijn presentatie. Wat een debiel die Perez.
Net zoals de andere boven mij... thanks for the invite!
Trouwens, waarom heb je een laatste waarschuwing?
Thanks voor de invite trouwens
Was het helemaal vergeten te zeggen haha
kunnen jullie mij vertellen , hoe je punten verdient op voetbalzone?
Haha, tuurlijk een overwinning voor Real. Hoop ik althans. Ik verwacht een gelijkspel.
Om eerlijk te zijn gewoon Ronaldo. Messi heeft een minder jaar gehad en Ronaldo is gewoon na de Messi de beste, dus Ronaldo dit keer. Gefeliciteerd alvast haha.
Ik zie dat je waarschuwing weg is, wat is de reden?
Ik schat Barca en City op dit moment gelijk in. Het is afwachten hoe dat in Februari zal zijn en wie er allemaal geblesseerd zijn en of Messi fit is. Dit zijn allemaal facoren die meespelen.
Als ik het nu bekijk dan vind ik dat City erg sterk speelt de laatste tijd. Vooral in eigen huis zijn we bijna onverslaanbaar...ik verwacht ook niet dat Barca in het Etihad wint. In een volgepakt Camp Nou is Barcelona altijd favoriet. Dus het zal echt een spannende strijd worden verwacht ik.
Verder valt er nog weinig over te zeggen omdat het pas over twee maanden is.
Groet Cityajax
Ik hoop het haha, We zullen zien
Mits Benzema weggaat, heeft Perez mijn goedkeuring. Twee spitsen (drie als je Jese meetelt) is voldoende. Morata schijnt ook weg te gaan, maar dat hoop ik niet.
Als ze een spits halen (wat waarschijnlijk in de zomer gaat gebeuren) zou ik voor Aguero gaan. Vraag me alleen wel of dat gaat lukken. Lewa zou ook leuk zijn, alleen is die zo goed als rond met Bayern.
Ik denk dat we daar wel winnen. Atletico heeft voor de wedstrijd tegen Milan een paar zeperds opgelopen en tegen Milan waren ze ook niet van een heel goed niveau. De uitslag was ook geflatteerd, want Milan verdiende de overwinning. Alleen zal de ploeg van Simeone wel op wraak uit zijn na de uitschakeling in de Copa Del Rey.
Nu hebben we Ronaldo er weer bij en bijna alle spelers zitten in een goeie vorm, dus ik denk dat we daar wel gaan winnen. Achterin staat het als een huis en zowel op het middenveld als in de aanval hebben wij meer kwaliteit. Eerst nog tegen Schalke 04 en dan de kraker.
En wat denk jij?
Ik hoop dat Ancelotti gewoon zijn eigen spel speelt dan verwacht ik dat Real gewoon beide wedstrijden wint. Barca is niet meer wat het was en Real onder Ancelotti is veel sterker geworden.
Geen idee wie er gaat winnen. Barcelona lijkt misschien niet erg in vorm de laatste tijd maar in de vorige clásico vond ik beter dan Real. Daarbij is Ronaldo er ook niet bij dus ik ben benieuwd. Hopelijk wint Real natuurlijk.
Cops del Rey is binnen en hopelijk kunnen we ook de CL pakken. Landstitel gaat naar Atletico denk ik die hebben de beste papieren ervoor.
Dank voor de invite !
Ik denk dat we geen spis nodig hebben.. Jese gaat tog niet aan spelen toekomen op de linkerflank dus kan hij zich beter richten op de spitsen positie.
Dubbel. Enerzijds is het goed dat we doorselecteren na de Champions League winst. Anderzijds weet ik niet of hij wel zo goed is als wat we op het WK gezien hebben. Ik heb hem slechts één keer zien spelen buiten het WK om en dat was in zijn Porto tijd. Hij viel me wel positief op, maar ik vond hem niet zo goed als hoe goed hij nu is/lijkt.
Tweede spits is lastig, haha. Een type Dzeko zou ideaal zijn, maar het lijkt me dat hij niet wil. Chicharito zou ook handig zijn. Een spits die scoort als hij invalt, in ieder geval. Falcao hoeft van mij niet.
Ik denk overigens dat er niemand wordt gehaald. Met Bale, Ronnie, Jesé en Benzema heb je vier spelers die in de spits kunnen spelen. En met James heb je ook weer iemand die op de vleugel kan spelen. Niet te vergeten dat Isco dat ook nog kan. Dus ik denk dat Carlo het zo wel welletjes vindt. Wellicht komt Keylor Navas nog als er een keeper vertrekt, maar laten we hopen van niet.
Ik had grote verwachtingen van Raúl de Tomás maar hij heeft de laatste seizoenen veel vast zijn blessures. Voornamelijk zijn knie. Dat heeft zijn ontwikkeling niet goed gedaan. Hij scoorde vrij veel in de Juvenil B en Juvenil A (30 goals+). Ik denk dat niet klaar is om tweede spits te zijn. Het lijkt mij beter als die nog een jaar bij Castilla voetbalt.
Rubén Sobrino ben ik niet echt van onder de indruk. En ik denk niet hij het ooit niveau zal halen van Real.
Bedankt voor je bericht op mn profiel :
Ik vind wel dat er een tweede spits moet kopen, maar niet zo'n dure spits als Falcao. Als tweede spits zou ik graag een wat oudere pinchhitter willen zien, iemand die genoegen neemt met een plek op de bank in 8 vd 10 wedstrijden, maar wanneer hij erin komt aan 1 kans genoeg heeft. Een speler a la Klose zou ik perfect vinden, maar om voor zo een speler een transfersom te betalen is zonde. Drogba had ik ook heel graag als tweede spits gezien, maar die is terug naar Chelsea om de nieuwe protege van Mourinho te worden. Als er geen oudere spits gehaald kan worden zou ik gewoon het volle vertrouwen behouden in Benzema, ik denk dat hij dit seizoen echt zal pieken. Bovendien kunnen Jese en of Isco ook als valse spits gebruikt worden, dus opties genoeg voorin