Constantijn

Algemeen
Vrienden
(1)
Spelers & clubs
Youtubes
Clubexpert
-
Lid sinds:Zaterdag, 7 januari 2012
-
Gebruikersnaam:Constantijn
-
Niveau:0 punten
-
Status:Lid
- Ban:Definitieve ban
-
Aantal reacties:4.879
-
Leeftijd:27 jaar (11-1-1994)
-
Woonplaats:Den Haag
-
Opleiding:
-
Beroep:
-
Aantal vrienden:1
Persoonlijke berichten
Reageer
Je bent niet ingelogd en kunt daarom niet reageren.
Het laatste nieuws
- TOTO's tips: Productief PSV heeft donderdag andere zorgen dan Ajax 0
- Padt komt met opmerkelijke update over transfer: 'Die geef ik je gratis' 9
- Dick Advocaat verklapt: 'Nee, dat heb ik aan de Voedselbank gegeven' 20
- Frenkie de Jong schittert in ouderwetse show van Lionel Messi 37
- Feyenoord treft driemaal het aluminium en blijft steken op gelijkspel 127
- Groenen en Van de Donk schieten Leeuwinnen naar historische zege 4
- Live meepraten in de Champions League: Borussia M'gladbach - Manchester City 23
- Live meepraten in de Champions League: Atalanta - Real Madrid 251
- Dele Alli schittert in Europa met kopie van Giroud-goal én twee assists 9
- In de wandelgangen: Morten Thorsby kan Nederlandse ploeggenoten krijgen 0

In de wandelgangen
Woensdag 24 februariMorten Thorsby kan mogelijk een mooie stap omhoog zetten in de Serie A. Lees verder
Achtergronden
- In beeld: voor het eerst sinds september weer fans in stadion van NEC 0
- Alleenheerser Haaland laat de sterren van Bayern München ver achter zich 0
- 15 Eredivisie-spelers die er ondanks de lockdown fris geknipt bij lopen 0
- Antony meldt zich met nieuwe marktwaarde in Eredivisie-top van duurste spelers 0
haha nog een argument waarom je weinig serie A kijkt. Pato is namelijk al anderhalf jaar gebleseerd of onderweg. Waardoor hij nauwelijks wat kan laten zien. Maarja zijn eerste anderhalf jaar heb je natuurlijk niet gevolgd
Heerlijk plaatje.lig plat elke keer als ik het zie
Vossebelt is denk ik inderdaad ook aardige optie. Hoe denk je dat de transferzomer van ADO eruit zal gaan zien? Volgens mij heb jij aardig wat verstand over alles van Ado, dus ik dacht misschien heb jij daar al vermoedens over?
Inderdaad behoorlijk stukje ja haha. Ik snap dat er een nieuwe spits nodig is, aangezien de kans er dik in zit dat van Duinen naar Utrecht gaat en Poepon er niet zo veel van bakt, maar denk je dat Boymans het goed zou doen? Ik vind hem niet echt de power en werklust hebben die wel van een Ado-speler verwacht wordt. Zou er wel wat geld vrijkomen om een transfersom te betalen, als Chery en van Duinen verkocht worden? Ik weet dat het niet echt een killerspits is, en misschien ook wel beetje de echte drive mist, maar ik denk dat Platje best bij Ado uit de verf zou kunnen komen. Qua karakter past hij wel bij Ado vind ik. Maar Boymans zou op zich ook geen hele slechte optie zijn.
En als vervanger van Chery? Want dat is ook zeker geen onbelangrijke speler. Wat zou er trouwens voor hem gevangen kunnen worden? 1,5 a 2 miljoen?
Daarvoor is Misidjan misschien ook wel een goeie, of Lumu. Kunnen beiden als spits én flankspeler uit de voeten.
Als je vaker mijn reacties leest dan weet je dat ik ook zeer kritisch kan zijn over Barca. Maar als ik dingen lees over Barca (vaak Barca, soms ook over Real) zonder enig vorm van uitleg dan reageer ik erop. Als er goede argumenten zijn, dan ga ik ook niet moeilijk doen.
Als jij begint over dat Real zich aan het verstreken is, terwijl Barca aan het verzwakken is dan wil ik graag weten waarom. Of als iemand iets over Busquets zegt zonder enige uitleg dan vind ik ook dat er uitleg moet zijn. Die is nu eenmaal en voetbalsite waar er gediscussieerd kan worden en dat doe ik ook of ik probeer tenminste.
Als als je daar niet tegen kan, dan ga ik volgende keer (proberen) niet meer op jou te reageren. Ik wil niemand irriteren.
Aangepast op 24 mei 2013 om 17:57 door jamesmark.
Haha jij bent echt een calimero he met je den haag
Maarja blijf maar lekker die stink clubjes van je steunen haha, ouwe calimero van me. Jullie mogen het volgend jaar weer proberen.
Jij moet echt een keep ophouden met alle andere teams de grond in te boren, en zo arrogant te doen over het in jou ogen 'perfecte ado'.
Ik irriteer me dood altijd als ik jou reacties lees, en er zijn genoeg mensen die deze mening van mij ondersteunen.
Als je je ergert aan die clubs, ga dan niet naar de pagina's die over die clubs gaan en haat reacties posten.
Hahaha, zeggen dat er bij ons geen goede (leuke) voetballers spelen terwijl jij voor Ado, de Graafschap en West Ham bent? Hahahahahaha. Inderdaad, dat loser clubje uit den haag en doetinchem voetballen geweldenaren, en vooral niet de fantastisch sprankelende selectie van WHU vergeten. Of natuurlijk al die geweldige Deense voetballers, hahahhaa. Je bent niet serieus te nemen joh, ga eerst zorgen dat die flut clubjes van jou gaan presteren.
Ik support ze niet omdat we vaker winnen, ik support omdat ik al sinds dag en douw fan ben van de club. Ook toen het minder ging, moesten strijden om degradatie en dergelijk. En ik weet toch 100 procent zeker dat we winnen tegen de clubs die jij nu opnoemt, inclusief het Deense elftal. Noem mij een goede speler van West Ham, of van Denemarken? Eriksen, de gozer die het bewezen heeft in de mickey mouse competitie? En ik heb ook verstand van andere competities, Spaanse en Duitse, maar ik weet toch heel zeker dat we winnen tegen West Ham. We winnen dit seizoen ook tegen Lazio, Milan en Inter en spelen gelijk tegen clubs als Napoli en Juve, dus dat lijkt me wel duidelijk. Die clubs hebben geen Jovetic, Cuadrado, Ljajic of Borja Valero in hun team.
Kom op man, moet ik hier nu nog serieus op gaan reageren? WHU die op elke positie beter is dan ons? Zimling die Pizarro uit de basis speelt? Pff.. Als ik WHU vergelijk met ons, dan kan ik maar een ding concluderen en dat is dat wij op in principe elke positie beter zijn. Tomkins en Reid? Hahaha, o, die ja.. Jonge praat aub niet zo dom, wil je deze discussie nog op niveau houden. Gonzalo en Savic zijn drie klasses beter, en Pizarro heeft niet voor niet altijd op hoog niveau gespeeld bij zijn clubs. Waar speelt Zimling, ergens in die frietboeren competitie?
En Fiorentina heeft veel nieuwe spelers gehaald, maar is wel een hecht team hoor. Geen onderlinge ruzies of iets dergelijks, allemaal verschillende nationaliteiten zie samengesmolten zijn tot een team. Die het ook allemaal goed met elkaar kunnen vinden, ik zie vaak zat foto's langskomen dat spelers leuke dingen samen gaan doen. En Fiorentina zou zonder enige twijfel winnen tegen Denemarken en Whu, daar zou ik al mijn geld op durven te zeggen. Kwalitatief zit er gewoon een enorm verschil tussen. Als je moet kiezen tussen Jovetic of Carroll lijkt me de keuze snel gemaakt. Het is niet voor niets dat wij in Europees verband al zo vaak gewonnen hebben tegen Lpool.
En verder heb ik niets tegen dat je je club support, maar ik vind het een beetje belachelijk dat je ten eerste dingen zegt terwijl je er geen verstand van hebt, en dat je het hebt over weinig kwaliteit en dergelijk, terwijl holla en v duinen in het buitenland nog niet met sambenedettese mee kunnen.
Geef jij jezelf nu constant een duimpje?
Van Haaren toch naar Ado hé! Ik had het al voorspeld, weken terug. Geloof me maar, hij zal het goed doen!
Haha, ik moet elke keer lachen als ik jouw plaatje zie!
Ltf.
Heey Constantijn,
.
Ben jij toevallig een fan van FC Groningen? Ik zie je erg vaak reageren op berichten die over FC Groningen gaan. Leuk dat er ook Groningen fans zijn in Den Haag
Groet,
burnet
Zeker nog een beetje gefrustreerd door de slachting van afgelopen weekend?
Toppertje,
Zie ik het nou goed? weer 0 punten.
Jupiler daar horen ze thuis, triest zooitje.
Heerlijk dit, iemand die altijd provoceert en zelf het met z'n clubje akelig triest voor mekaar heeft haha!
Even een serieuze vraag, hoe verzin jij je reacties af en toe. Ik ga meerdere malen helemaal stuk, alhoewel je naar mijn mening je reactie of Nwofor niet meer kan overtreffen. Ik weet niet of je hebt gezien maar bij een stuk over Barcelona vanmiddag is een filmpje gepost, staat bijna bovenaan. Moet je effe zien
http://www.voetbalzone.nl/doc.asp?uid=197063
Het filmpje staat bij de tweede reactie, een ding dit verwacht je zelfs niet op Vz.
Ach ja sommige moderators zijn nou eenmaal zuurpruimen, hebben niks beters te doen. En die profielfoto van jouw, past af en toe echt bij je opmerkingen.
VZ heeft het verwijderd, daarom kon je het filmpje niet vinden.
Jou voetbal kennis is letterlijk onder 0.
Hmm sorry voor het misverstand maar ik had het niet tegen jou, ik had het tegen Lukechadwick hij had namelijk 2 accounts gemaakt om zichzelf thumb ups te geven en om mij te irriteren, zijn reacties zijn verwijderd door de mods en daarom lijkt het alsof ik het tegen jou zeg, terwijl ik helemaal niks tegen je heb.
Je hoeft trouwens niet zo boos te doen hoor, nogmaals excuses voor het misverstand.
Ik ben half Duits en half Nederlands Connie, je hoeft niet gelijk zo'n toon tegen me aan te slaan. En ik bepaal zelf wel op welke websites ik actief ben.
jij bent echt een eikel =)
ewa
Je komt beetje racistische over met je opmerking, schaam je je eigen niet ?
Je bent echt klote irritant met die kutkat als profielfoto en je weet weinig over voetbal
Hoe ben je eigenlijk zo grote West Ham fan geworden. Ben er zelf ook een groot fan van.
moh
Aangepast op 25 januari 2014 om 18:07 door nino_070.
In de middeleeuwen waren joden anders overal welkom in de Arabische wereld. Sterker nog ze waren vrij om hun eigen religie uit te oefenen. Het feit dat een Israelier niet welkom is in de Emiraten is het zelfde als dat Arabieren in israel ook minder rechten hebben en op sommige plekken niet welkom zijn.
Ik raad je echt aan om een keer een wedstrijd van hun te bezoeken. Ben in de buurt van Upton Park opgegroeid en ging regelmatig met mijn vader naar wedstrijden van een heb er altijd van genoten.
Is er een reden waarom jij je altijd zo eikelachtig opstelt? en waarom geef je uzelf altijd een duimpje? das echt zielig. dat geprovoceer van jou moe echt stoppen alle goede talenten de grond inboren terwijl west-ham gaat degraderen.
ik kan niet wachten tot ze degraderen eerlijk gezegd.
over elk artikel die van gnabry van januzaj en nu van zhelalem. en waarom geef je jezelf altijd een duimpje?
Heb het eens nagevraagd aan een moderator (die kunnen zien wie een duimpje geeft) en nu blijkt dat jij wel degelijk jezelf duimpjes geeft zeker?
ik heb dat helemaal niet gevraagd aan de moderators want die kunnen dat niet zien alleen de webmaster kan die gegevens opvragen. ik blufte gewoon lol.

het viel gewoon op dat in elk bericht dat jij post over de afgelopen maanden al direct na de post er meteen één duimpje bij stond dus ofwel deed jij dat ofwel heb je een fanboy die alles wat je post liked.
optie 1 is het dus
Haha volgens die turken op deze site ben ik een racist omdatk liever voor west ham zou spelen dan voor galatasaray.. kan jij die logica volgen?
ik zou ook een ban moeten krijgen omdatk een belg ben en ik gewoon mijn mond moet houden.
hahaha die turken slaan helemaal door XD
wel gescoord die Alberg
Dat was nog eens een leuke wedstrijd om te zien
Groetjes uit Zwolle en degradeer lekker met je ASO Den Haag!
jammer dat je een ban hebt gekregen man, ik kon wel genieten van je reacties hahaha!
.
Houdoe
Waarom ben je gebant?
Aangepast op 21 juni 2014 om 02:17 door VAKKIE-L.