freaksoccer

Algemeen
Vrienden
(6)
Spelers & clubs
Youtubes
Clubexpert
-
Lid sinds:Vrijdag, 21 oktober 2011
-
Gebruikersnaam:freaksoccer
-
Niveau:0 punten
-
Status:Lid
- Ban:Definitieve ban
-
Aantal reacties:3.046
-
Leeftijd:jaar (--)
-
Woonplaats:Stockholm
-
Opleiding:
-
Beroep:
-
Aantal vrienden:6
Persoonlijke berichten
Reageer
Je bent niet ingelogd en kunt daarom niet reageren.
Het laatste nieuws
- Van Basten wijst op viertal van Ajax: 'Dat zijn niet de beste voetballers' 12
- Memphis Depay en Lyon laten dure punten liggen in Franse titelstrijd 0
- Atlético recht rug en wint nota bene in 'vervloekt' Estadio de la Cerámica 12
- Ajax doet aangifte voor poging tot mishandeling na incidenten bij spelersbus 73
- AC Milan overleeft spectaculair duel met drie afgekeurde doelpunten 14
- Van Hanegem haalt in column hard uit naar gedrag van Tadic 103
- Firmino schiet Liverpool als tweede Engelse club ooit naar bijzondere mijlpaal 7
- Ophef na tweets over 'embarrassing' toiletbezoek Donny van de Beek 0
- 'Je verwacht niet dat hij tegen Blind zegt: 'Hé, wat is dat met je passing?'' 32
- Discussie tijdens Rondo over Martínez: 'We hebben er al ruzie over gehad' 121

In de wandelgangen
Vrijdag 26 februariRoman Abramovich heeft Chelsea-manager Thomas Tuchel groen licht gegeven om Borussia Dortmund-spits Erling Haaland komende zomer te verleiden tot een overstap. Lees verder
Achtergronden
- In beeld: voor het eerst sinds september weer fans in stadion van NEC 0
- Alleenheerser Haaland laat de sterren van Bayern München ver achter zich 0
- 15 Eredivisie-spelers die er ondanks de lockdown fris geknipt bij lopen 0
- Antony meldt zich met nieuwe marktwaarde in Eredivisie-top van duurste spelers 0
zegt idd genoeg over VZ als die barca gozer moderator wordt haha!!
-
Aangepast op 26 december 2012 om 21:36 door ziekte.
thanx men hahaha
Ik heb erop gereageerd!
Ik zou het niet weten.. misschien 2 accounts ofzo?
Aangepast op 24 september 2012 om 22:32 door FcDa.
Kroos heeft inderdaad in Leverkusen gespeeld. Dit was echter 1 seizoen op huurbasis, dus dat is dan ook het enigste dat ik jou fout aan kan rekenen. Kroos stond al jarenlang bekend als het grootste talent van Bayern, maar het grote publiek kent hem pas van zijn jaartje in Leverkusen.
Maar verder ben ik het gewoon roerend eens (las ook over de 3 jaar heen red.). Bayern is wel een van de weinige topclubs die goed doorselecteerd, en dit al jarenlang doet. Kijk maar in het verleden naar het Bayern van Effenberg dat in 2001 de Champions League won, of het Bayern van de jaren 1988 t/m 93 dat ook met een gigantische jeugdinbreng titels won, of erna onder Trappatoni in 95-96 (geloof ik). Dit is iets dat alle grote topclubs toch maar verdacht weinig doen hoor, en dat stoort mij enorm. In die landen zijn de meeste jeugdopleidingen dan ook maar van een dramatisch niveau. Af en toe word er een enorm talent doorgeselecteerd naar het eerste, maar toch niet zo vaak als bij Bayern of Barcelona hoor.
Ik zeg ook al jaren tegen iedereen dat de Bundesliga dé competitie van de toekomst is. Overall zeer gezond, perfecte structuur, veel inwoners, supporters, jeugdopleidingen zijn van een hoog niveau en men trekt ook steeds meer en vaker getalenteerde topspelers aan. Ik zie dat je fan bent van Leverkusen & Dortmund, dus jij zult de Bundesliga ook wel met aandacht volgen?
Oh en dit nog. Misschien kwam mijn laatste zinnetje in mijn reactie iets te arrogant over, en als je dat zo interpreteerde hierbij mijn excuses
Welke stream gebruik je om naar Leverkusen te kijken?
kreeg nog paar prive berichten maar ging er niet op in hahaha
alsof ik niet weet wat real heeft uitgegeven
Haha woon jij echt in Stockholm?
Nice, waarom ben je verhuist? En je nederlands is nog altijd prima overigens..
Chil, nu wil ik daar ook naar toe in de toekomst haha
Waarom heb je zoveel met Duits voetbal eigenlijk dan?
Ten eerste is Barcelona bezig om zijn contract te verlengen voordat hij zijn definitieve doorbraak beleeft in het shirt van Barça. Leverkusen kan best geïnteresseerd zijn, maar dat zijn Chelsea, Liverpool, Arsenal, Manchester United, AC Milan, Internazionale, Juventus en Valencia ook. In principe blijft de beste man bij Barcelona!
Over Deulofeu; een zeer groot talent, een echte winger met een behoorlijke technische bagage en ook nog eens scorend vermogen. Beslist vaak wedstrijden en is met Grimaldo de beste man bij Barcelona B. Wat wil je nog meer weten?
Dat lijkt me een vreemde constructie, alleen als een talent absoluut geen kans meer heeft bij Barcelona of een speler graag weg wil wordt een dergelijke constructie toegepast. Gerard Deulofeu is gelukkig bij de club en krijgt na het verlengen van zijn contract zeker een kans van Tito. Ik vrees voor je dat dit gerucht niet waar is.
Ja Castro doet het ook goed ja.. Mooie ploeg dat Bayer Leverkusen.. Hopelijk blijft Schürrle en halen ze er nog 1 of 2 toppers erbij om met Bayern te gaan concurreren..
Dat was in 2002 tegen Real Madrid
Maar inderdaad Leverkusen is een goeie ploeg en dat is knap gezien hun kleine stadion en ook hun begroting is niet al te groot..