Freshzone

Algemeen
Vrienden
Spelers & clubs
Youtubes
Clubexpert
-
Lid sinds:Maandag, 27 juni 2011
-
Gebruikersnaam:Freshzone
-
Niveau:200 punten
-
Status:Lid
- Ban:Geen ban
-
Aantal reacties:4.577
-
Leeftijd:36 jaar (28-11-1985)
-
Woonplaats:Delft
-
Opleiding:
-
Beroep:
Persoonlijke berichten
Reageer
Je bent niet ingelogd en kunt daarom niet reageren.
Het laatste nieuws
- 'Of verval van Ajax te maken had met zijn blessure? Het heeft een rol gespeeld' 0
- Eigenaar stormt veld op in minuut 96 om speler van penalty af te houden 13
- 'Hier zit een luchtje aan': nederlaag van 37-1 (!) zet KNVB aan het werk 21
- Karim Benzema maakt Spanje gek met gedeelde foto van 2Pac 41
- Atalanta wrijft Gasperini mislukte jacht op Europees ticket niet aan 15
- BILD kent hoogte van bedrag eerste bod Barcelona op Lewandowski 49
- Heracles Almelo legt onbedoeld bom onder kunstgras in Eredivisie 96
- Rangnick kan het niet laten om zwak punt van Ronaldo aan te wijzen 31
- L'Équipe lacht Spanje faliekant uit op voorpagina; Marca sabelt Mbappé neer 148
- Tijdperk-Mbappé betekent exit Leonardo; Pochettino volgende op de lijst 45

Je hebt gelijk. Iemands geloof beledigen is geen racisme. Ik zat verkeerd. Ik haalde geloof en ras even door elkaar. Excuses hiervoor.
Haha, respect voor je woordkeuze, droeftoeter!
Check maar eens Google en Marktplaats. De kerel waar ik heb van heb zit vol, maar er wordt meer aangeboden! Dreambox 800 HD SE inc abbo
Succes
Freshzone, zou je de volgende keer met ietsje meer respect richting andere VZ leden kunnen praten? Als je het niet eens bent met mijn mening, prima, maar op deze manier ben je wel erg vervelend. Ik volg Zweden al jaren, en weet dus donders goed waar ik over praat. Ik ben meerdere keren per jaar in Zweden te vinden, en de mensen die ik daar spreek denken precies hetzelfde over het nationale team als ik. Bovendien zit ik al jaren dag in dag uit op voetbalsites, dus om nou te stellen dat ik er geen verstand van heb is een beetje slecht onderbouwd.
Haha Freshzone, ik las hierboven dat je TimMatavz7 in een topic ook al geen enkel voetbalverstand toedichtte. Zoals je over mij ook al zonder te dralen en gène in onderstaand citaat op mij reageerde:
“Als je van Dijk verantwoordelijk wil houden voor die tegengoal heb je letterlijk maar dan ook letterlijk geen verstand van voetbal, sorry.”
Blijkbaar heb je jezelf nogal hoog zitten als degene die ècht de ultieme kijk heeft op het spelletje. Iets waarvan ik, als ik jou was, wat minder overtuigd zou zijn.
Zoals Koeman eveneens in dezelfde strekking over de defensieve verantwoordelijkheid in gebreke van Van Dijk bij het beslissende tegendoelpunt van Frankrijk oordeelde:
“We verliezen door eigen fouten. Het meest pijnlijk is het tweede doelpunt. Dan moet je (Van Dijk) de spits (Giroud) verdedigen en het schot (van Giroud) eruit halen", aldus Koeman.”
Koeman heeft klaarblijkelijk net als ik eveneens ‘letterlijk, maar dan ook letterlijk geen verstand van voetbal’. Een beetje pas op de plaats is in jouw geval niet verkeerd.
Ik sluit me aan bij de treffende en terechte omschrijving van TimMatavz7:
“Freshzone, zou je de volgende keer met ietsje meer respect richting andere VZ leden kunnen praten? Als je het niet eens bent met mijn mening, prima, maar op deze manier ben je wel erg vervelend.”
Sorry.
Aangepast op 11 september 2018 om 09:57 door buitenspelval.