sjonniex

Algemeen
Vrienden
(11)
Spelers & clubs
Youtubes
Clubexpert
-
Lid sinds:Vrijdag, 27 mei 2011
-
Gebruikersnaam:sjonniex
-
Niveau:190 punten
-
Status:Lid
- Ban:Geen ban
-
Aantal reacties:2.171
-
Leeftijd:27 jaar (28-4-1993)
-
Woonplaats:Drachten
-
Opleiding:Student Geschiedenis
-
Beroep:
-
Aantal vrienden:11
Persoonlijke berichten
Reageer
Je bent niet ingelogd en kunt daarom niet reageren.
Het laatste nieuws
- Zian Flemming spreekt Dusan Tadic aan: 'Zielig, met drie sterren op je borst' 106
- 'Chelsea heeft er genoeg van en stuurt Frank Lampard de laan uit' 44
- 'Van de Beek ontvangt heuglijk nieuws van Solskjaer in privégesprek' 12
- Noa Lang groeit uit tot absolute sensatie: 'Superkerel en superaankoop' 29
- Van der Vaart tikt Ten Hag op de vingers: 'Hij wordt verkeerd gebruikt' 28
- 'Er komen mensen naar me toe die zeggen: 'Een wonder dat je nog prof bent'' 4
- In de wandelgangen: Ajax vraagt dertig miljoen euro van AC Milan 24
- De Telegraaf: Europese subtop meldt zich voor Riechedly Bazoer 52
- Van der Vaart: 'Als je gaat zeggen dat dit twintig miljoen euro waard is...' 55
- Driessen kritisch: 'Pas dan kan hij gooi doen naar een basisplaats bij Oranje' 21

In de wandelgangen
Maandag 25 januariAC Milan wil Lisandro Martínez op huurbasis overnemen van Ajax. Lees verder
Achtergronden
- 15 Eredivisie-spelers die er ondanks de lockdown fris geknipt bij lopen 0
- Antony meldt zich met nieuwe marktwaarde in Eredivisie-top van duurste spelers 0
- Deze 19 voetballers zijn stuk voor stuk meer waard dan Frenkie de Jong 0
- Lionel Messi duikt onder de 100 miljoen en is koppositie na 10 jaar kwijt 0
Woon je in Drachten daar woon ik namelijk niet ver vandaan :)
Ook student GS en uit Drachten... Zat ik vorig jaar niet bij jou met Am. History?
Hey, ik zag je reactie op het topic van Granqvist, maar Granqvist kan echt wel een Italiaanse topclub als Lazio of AS Roma hoor, hij is dit seizoen echt de uitblinker bij Genoa. Ik kan het als fan van Genoa wel weten.:) Hij stond ook niet voor niets nadrukkelijk in de belangstelling van clubs als Lazio, AC Milan en Liverpool. Daarnaast zal
Granqvist ook echt niet naar een club als Parma, Udinese en zeker niet naar de eeuwige rivaal Sampdoria gaan. Die clubs zijn normaal gesproken gewoon gelijkwaardig of misschien nog wel minder dan Genoa. Daarnaast heeft Genoa met spelers als Borriello, Immobile, Vargas, Cassani, Frey, Granqvist, Kucka, Matuzalem etc. gewoon een heel sterk team die eigenlijk gewoon mee moet kunnen draaien in de subtop/middenmoot in Italie. Kwalitatief zijn ze gewoon beter dan een Parma of een Catania, die wel meedraaien in de subtop.
Ik zag ook dat je het jammer vond dat Genoa het zo slecht doet de laatset tijd. Het probleem bij Genoa is gewoon dat er elk jaar veels te veel spelers en trainers komen en gaan, dus er kan gewoon geen hecht team gesmeden worden. In het begin van het seizoen onder De Canio stond Genoa gewoon 9e, onbegrijpelijk dat hij toen werd ontslagen. Ik denk dat wanneer De Canio gewoon aangebleven was, Genoa nu gewoon rond plaats 10 stond. Maar volgend seizoen zal voorzitter Preziosi de club verkopen en zal het beleid van de club waarschijnlijk stukke beter worden. Dan zullen de beste spelers gewoon langer bij de club blijven, en zullen er ook niet elke transferperiode 12 spelers gekocht worden en 12 spelers verkocht worden. Ook hoop ik dat niet elk seizoen weer meerdere trainers ontslagen worden, want op die manier bereik je nooit iets goeds. Hetzelfde gebeurd bij Palermo, daarom staan zij ook zo laag. Als Genoa volgend seizoen bijna al haar beste spelers kan houden, nog enkele goede spelers erbij koopt en een goede trainer aanstelt zie ik Genoa echt wel weer meedoen in de subtop van Italie. Dit jaar en vorig jaar waren namelijk echt om te huilen, helemaal als je bekijkt dat de jaren ervoor telkens een plek in de middenmoot/subtop werd gehaald en zelfs bijna nog de Champions League werd gehaald.
Ciao
Haha oke, ja als hij naar Samp gaat worden de supporters van Genoa helemaal gek natuurlijk. Inderdaad, als je naar de ranglijst kijkt lijken clubs als Udinese of Parma wel een stap hogerop, maar echte uitblinkers bij clubs als Genoa of Palermo gaan vaak naar clubs als Roma of Lazio. Hetzelfde geldt voor Granqvist, die vind ik wel passen bij een Roma of een Lazio. Clubs als Juve of Inter zijn nog iets te hoog gegrepen voor hem. En 7 miljoen is inderdaad veel geld, maar vaak doen clubs als Kiev of Zenit daar niet zo moeilijk over. Daarom zie ik hem ook eerder naar Oost-europa gaan, al zou ik dat wel zonde vinden, dan zie ik hem liever bij een club als Roma.
Mooi dat je Genoa een mooie club vindt.:) Bij Genoa worden trainers inderdaad veels te snel ontslagen, al is de zet om Delneri te ontslaan en Ballardini aan te stellen wel een goede geweest, als je kijkt naar de knappe 1-1 tegen Juve afgelopen week. Ik raad je ook aan om morgen naar Genoa - Lazio te kijken, ik heb een gevoel dat we voor een stunt gaan zorgen en gaan winnen van Lazio!
Ciao
Hey Sjonniex,
Ik ben nog niet de beste CE, de eerste Ce`,s van mij waren meer dan dramatisch, maar het gaat nu beter. Ik zie dat je in mijn vorige stuk hebt gezegd dat ik jou mag inschakelen voor mijn volgende stuk. Dat zal ik zeker doen.
Suarez 7, een fan van jou stukken! Vooral die ene met Digitalisering, die was van jou toch?
Aangepast op 18 februari 2013 om 14:18 door Suarez 7.
Sjonniex
Je hebt zeker een punt met je betoog, ik ben een ajacied dus zie niet veel van Groningen. Maar de wedstrijden en samenvattingen wat ik gezien heb, heb je helemaal gelijk wat betreft Zeefuik vooral en de Leeuw. Ik heb er ook bewondering voor op de hartstochtelijke manier hoe je je eigen spelers beschermen. Vooral een pispaaltje als Zeefuik..
hey,

ben jij leraar ofzo.
echt bij elke CE komt er een lap met tekst van verbeterpunten. ik kan er wel om lachen. ik zou wel eens een nieuwe CE van jou willen lezen.
niet dat ik het niet waardeer, maar ik vind het altijd wel grappig om te lezen wat je schrijft. je moet wel heel kritisch wezen om bij sommige CE verbeterpunten te noteren
ik ben zelf bezig over een CE over het wegzakken van het eredivisie niveau. Hoe meer jaren er verstrijken, hoe groter het verschil wordt tussen de eredivisie en de europe top. later meer.....
het wordt mijn tweede CE. ik heb veel geleerd van mijn eerste CE over Pelle. nu probeer ik meer mijn mening erin te verwerken. het blijft een lastig onderwerp, maar ik houd wel van een uitdaging
Ik zag je reactie staan op de CE van Suarez 7 en heb daar toch nog even een opmerking over. Je zegt dat je het niet zit zitten als de beloften in de Jupiler League komen, maar volgens mij overtreffen de voordelen alle nadelen.
Ik zie de kijkcijfers enorm stijgen als de beloften in de Jupiler League komen, aangezien veel mensen geïnteresseerd zijn in de opkomende talenten van clubs. Zo wordt de beloften niet uitgezonden, wat ik persoonlijk erg jammer vind, want ben wel benieuwd hoe de talenten het van Feyenoord het doen. Er zullen dus veel meer kijkcijfers komen als de beloften zich mengen in de eerste divisie.
Dat ze niet mogen promoveren is niet erg, het draait immers allemaal om geld tegenwoordig. Wil je de Jupiler League behouden, dan moet er gewoon iets komen waardoor de inkomsten stijgen. Met de inbreng van de beloften stijgen de kijkcijfers, en dus ook de inkomsten.
het enige minpuntje is zoals je al zei, de teams kunnen hun selec,tie constant aanpassen wat je competitievervalsing kan noemen, maar waarom lukt het dan wel in de 2e League van Spanje. Daar hoor je ook niemand klagen.
Ey Sjonniex,
Ben je op dit moment bezig met een CE? Puur uit nieuwsgierheid, hoor! Ik zie dat je al een hele tijd geen stuk meer hebt geschreven. Met pensioen,
Hey, long time no see. Hoe gaat et :)
Ik had een kant en klare CE gemaakt, maar ik had besloten om het niet in te dienen. Ik vond hem inhoudelijk niet sterk overkomen en het zou veel reacties opwekken etc.
Ik ben nu weer bezig met 1, ik ga nog niet verklappen waarover :) Maar zou je het Ok vinden om die weer te controleren voor verbeteringen enzovoort? Vond jouw eerste controle bij m`,n 2e CE echt tof, ik ken zelden mensen die zo goed zijn in Nederlands. Alvast bedankt.
A Iniesta8
Aangepast op 22 mei 2014 om 12:33 door A Iniesta8.
Kleine hint;) je kijkt ernaar nadat je op mijn profielnaam hebt geklikt
Ik denk dat ik hem vandaag, zo niet, dit weekend sowieso af hebt. Dan zal ik het je wel opsturen.
A Iniesta8
Jouw reacties zijn altijd erg prettig om te lezen. Je verwoord het erg mooi en ik ben het eigenlijk altijd met je eens. Lekkere punten he?