JuveBato

Algemeen
Vrienden
(5)
Spelers & clubs
Youtubes
Clubexpert
-
Lid sinds:Zaterdag, 30 april 2011
-
Gebruikersnaam:JuveBato
-
Niveau:102 punten
-
Status:Lid
- Ban:Geen ban
-
Aantal reacties:2.055
-
Leeftijd:30 jaar (3-2-1991)
-
Woonplaats:Nieuw-Lekkerland
-
Opleiding:
-
Beroep:
-
Aantal vrienden:5
Persoonlijke berichten
Reageer
Je bent niet ingelogd en kunt daarom niet reageren.
Het laatste nieuws
- Janssen concludeert na Ajax - Lille: '45 miljoen voor hem vind ik veel geld' 10
- Kenneth Perez doet pijnlijke constatering over PSV: 'Dit is toch wel shocking?' 54
- Janssen oordeelt hard: 'Hij was ongelukkig, om het voorzichtig uit te drukken' 33
- Nederland rukt na droomavond van Ajax op richting historische positie 73
- Leverkusen ligt na zestiende finale al uit Europa League; Roma en Milan door 37
- Club verliest en maakt zich zorgen om Dost; rampzalige penalty van Oyarzabal 32
- De mogelijke tegenstanders van Ajax in de volgende ronde Europa League 57
- Ahmed Hassan dompelt PSV twee minuten voor tijd in rouw 313
- Botman teleurgesteld: 'Dan zie je dat Blind het expres doet, hij kijkt naar me' 64
- Perez ziet grote uitblinker naast Zahavi: 'Iemand die het spel versnelt' 18

In de wandelgangen
Woensdag 24 februariMorten Thorsby kan mogelijk een mooie stap omhoog zetten in de Serie A. Lees verder
Achtergronden
- In beeld: voor het eerst sinds september weer fans in stadion van NEC 0
- Alleenheerser Haaland laat de sterren van Bayern München ver achter zich 0
- 15 Eredivisie-spelers die er ondanks de lockdown fris geknipt bij lopen 0
- Antony meldt zich met nieuwe marktwaarde in Eredivisie-top van duurste spelers 0
Je bent een tijdje weggeweest. Had je een lange ban gekregen ofzo?
En nog gefeliciteerd met juve in de Cl.
Nu nog roma erbij
Napoli,inter en fiore zijn al door. Torino gaat sws wel door, want die kunnen het amper wegggeven. Tenzij ze verliezen en Helsinki stunt tegen club Brugge. Hopelijk loot iedereen simpel op. Ajax-inter zou ik opzich wel willen. Dan kan ik er heen want woon dichtbij
Mijn voorkeur gaat natuurlijk uit tussen de italianen maar als dat niet kan moet ajax maar. Dan juich ik gewoon als we scoren
Ik ben echt blij dat er 6 Italiaanse ploegen nog actief zijn. Hopelijk gaan de Duitse en Franse ploegen er snel uit. Das voor italie gunstig.
Alleen denk ik dat sommige al snel worden uitgeschakeld als ze het niet serieus nemen of moeilijk loten
Ik zie inter, roma en napoli gewoon doorgaan mits ze het alle 3 serieus nemen. Ze hebben alle 3 meer kwaliteit dan hun tegenstander. Torino gaat er denk ik uit en de Europa league heeft een slechte invloed op het presteren in de serie a voor hun. Ze winnen al een tijdje niet meer. Fiorentina krijgt het heel moeilijk denk ik met Tottenham. 2 jaar geleden had inter nog een 3-0 achterstand goedgemaakt maar werd het uiteindelijk 4-1 dus mochten de Engelsen door. En oja wat betreft de serie a. Die is sws wel beter dan de eredivisie. Roma neemt het denk ik niet serieus vanwege de scudetto en na de return is er roma-juve.
Misschien moet je wel blij zijn met Dortmund. Het had erger gekund met real, Bayern of barca. Dortmund is wel te doen en ze spelen ook niet heel denderend. Men zegt wel dat ze in de CL goed speelden maar zo moeilijk was hun poule niet. Maar ondanks hun lage positie in de Bundesliga mogen ze niet worden onderschat. Hopelijk kan juve ver komen, want vorig was er geen enkele Italiaanse ploeg in de kwartfinale.
Dat juve vaak onderschat komt, omdat ze in de serie a weinig moeite hebben. Ze wonnen afgelopen 2 seizoenen met gemak de serie a. Fiore en juve zullen beide spannende wedstrijden krijgen. Hopelijk veel overwinningen voor de serie a