AZet

Algemeen
Vrienden
(11)
Spelers & clubs
Youtubes
Clubexpert
-
Lid sinds:Vrijdag, 30 april 2010
-
Gebruikersnaam:AZet
-
Niveau:0 punten
-
Status:Lid
- Ban:Definitieve ban
-
Aantal reacties:5.967
-
Leeftijd:33 jaar (25-4-1990)
-
Woonplaats:Harkema
-
Opleiding:
-
Beroep:
-
Aantal vrienden:11
Persoonlijke berichten
Reageer
Je bent niet ingelogd en kunt daarom niet reageren.
Het laatste nieuws
- Simeone bevestigt interesse van Barcelona: 'De kans bestaat dat hij vertrekt' 16
- Vriendin Zian Flemming uitgeroepen tot mooiste voetbalvrouw van Nederland! 0
- Zitten Ajax en PSV te slapen? 'Het gaat wel heel weinig over Ron Jans' 42
- GutiƩrrez legt wens van PSV naast zich neer en is op weg naar de uitgang 22
- Mislintat noemt drie spelers die 'het meest aantrekkelijk zijn voor grote clubs' 49
- Zo kijk je eenvoudig naar je favoriete wedstrijden vanaf je vakantieadres! 0
- Roma-fans vallen Taylor aan op vliegveld: paniek slaat toe bij vrouw en dochter 136
- Foto van Peter Bosz gaat viraal; fans denken toekomst in te kunnen vullen 123
- Kenny Tete gaat in op chaos in Amsterdam: 'Dat is echt on-Ajax' 23
- Beste RCV van het jaar: Timber, Geertruida of toch iemand anders? 85

complimento. je komt helemaal uit Harkema en je bent voor AZ. dat ligt een eind van Alkmaar.
of woonde je vroeger in Alkmaar?
Oh. Mijn excuses. Het is bijna een maand geleden dat je dat vroeg. Jep, helemaal uit Harkema. Ik ben een beetje gek geworden van AZ sinds ze weer voor ''t eerst europa in gingen (2004 ofzo). Ze kwamen toen in de returns vaak geweldig terug tegen hele goeie tegenstanders. En AZ speelt natuurlijk ''t mooiste voetbal van Nederland, maar dat hoef ik jou niet te vertellen, haha. De trainers willen altijd verzorgd voetbal spelen en de scouting is erg goed. En iedereen doet gewoon normaal.
oke. maar wel leuk.
wist niet dat AZ landelijk ook fans had:)
ja dat waren geweldige onvergetelijke tijden dat Europese avontuur tegen Villareal en Sporting enzo.
Ja. En tegen Newcastle thuis, dat vond ik ook geweldig. Ben jij al vaak bij Europese wedstrijden geweest?
Dank je wel!
Ja.. probeer maar eens een naakte vrouw in haar zak te schijten.

Heb je die zelf verzonnen
Haha nee, van m'n broer. Of een scheet op een plankje timmeren.
dankjewel voor je uitleg
Leg mij nu eens uit waarom jij een hekel hebt aan Marcelo?
Om de actie tegen Fabregas? Kan namelijk geen andere actie verzinnen.
Marcelo is altijd op tijd met z'n slidings en is samen met Dani Alves de beste vleugelverdediger ter wereld!
Ik verwacht veel van AZ komend seizoen, en jij?
Ik vond eerste stuk bij 'clubexperts' goed. Uiteraard wel voor verbetering vatbaar. Ik ben het vooral eens met je punt dat je maakte over exclusieve clubexperts. Ik heb het ook aan Hoofd-admin Victor voorgelegd. Het leuke van clubexperts is juist dat je wat extra geeft. Iemand die de club beter volgt en niet dat oppervlakkige gepraat van een 'outsider'.
Ik snap echt niet alle haat in de artikels richting Vitesse, om de een of andere reden is er toch ontzettend veel haat richting een club waarmee het eindelijk is voor de wind gaat. In plaats van dat ze er blij van worden dat de competitie spannender wordt zijn er allemaal 'fans van Feyenoord' die beginnen te klagen. Niet kijken naar de onkunde van eigen club maar boos zijn op het zogenaamde geluk van Vitesse. Ben het dan ook eens met je reactie op het artikel over Vitesse, beetje jammer dat je er zoveel negatieve feedback op krijgt.
Hey,
Ik had eergisteren je een bericht terug gestuurd over het Nederlands Elftal. Omdat je niet reageerde vroeg ik me af: heb je het wel ontvangen?
via wat kijk je brazilie?