trodat4030

Algemeen
Vrienden
(5)
Spelers & clubs
Youtubes
Clubexpert
-
Lid sinds:Zondag, 24 januari 2010
-
Gebruikersnaam:trodat4030
-
Niveau:199 punten
-
Status:Lid
- Ban:Geen ban
-
Aantal reacties:6.753
-
Leeftijd:41 jaar (1-1-1980)
-
Woonplaats:Masterdam
-
Opleiding:
-
Beroep:
-
Aantal vrienden:5
Persoonlijke berichten
Reageer
Je bent niet ingelogd en kunt daarom niet reageren.
Het laatste nieuws
- Noa Lang, Bas Dost en Ruud Vormer schitteren in spektakelstuk Club Brugge 0
- Fenerbahçe eert Altay Bayindir en bespringt massaal Harun Tekin 10
- Live meepraten in LaLiga: Getafe - Real Madrid 25
- David Neres bezorgt Ajax in blessuretijd zege in bekerfinale 210
- Live meepraten in de Serie A: Napoli - Internazionale 1
- 'Bayern plaatst twee Nederlanders op schaduwlijst onder trainer van 20 miljoen' 13
- Neville gaat viraal: 'Degradeer Manchester United, Liverpool en Arsenal' 29
- 'Florentino Pérez voorzitter van Super League; Ceferin woest op verraad Agnelli' 32
- Van de Beek laat zich zien met assist bij moeizame zege United 16
- AS Monaco zet deur naar zinderende titelstrijd in Ligue 1 wagenwijd open 12

Jij heb gelijk hoor, maar Viergever heeft het wel in zich. Ik zie zijn vorm en die van AZ juist als iets positiefs. We weten allemaal wat Viergever kan. Hij heeft potentie. Dat is niet weg na één minder seizoen. Elke speler krijgt te maken met een persoonlijke dip in zijn loopbaan. Daar leren spelers, als het goed is, van. Viergever heeft nog altijd veel talent en potentie. Hij is na dit seizoen alleen goedkoper geworden door zijn mindere prestaties.
Hey, niet alles serieus nemen van de VZ profielpagina. Ik kom ook niet uit 1980. We zijn het in elk geval wel over eens geloof ik dat Babel geen speler is voor de basis bij Ajax.
Vind jij het niet apart dat elke speler bij ajax zogenaamd 'overschat' word terwijl we met eriksen een europees toptalent in huis hebben
Ik was benieuwd naar die talenten en ga wedstrijden van de b1 is vaker terugkijken,
Maar is de b1 de enigste lichting met zulke talenten of komen er nog andere uit bijvoorbeeld de c1 aan
Ik zal zeker is gaan kijken op de teampage en het forum, bedankt voor de info:)
Mooie opmerking bij de Column van Lexie! Hahaha
Is makkelijk praten als je in Zoetermeer als student woont, zonder auto of fiets.. afhankelijk van de NS om naar jong PSV te gaan kijken.
Hahah, bedankt voor de tip.
Maar ik heb ook geen facebook en ga het hiervoor ook niet aanmaken. Als het nog lang zo blijft zeg ik gewoon mijn abbonement op, kan dat geld ook voor andere dingen gebruiken :).
Ja klopt, daar woonde ik eerst met mn ouders.. maar nu als student in Zoetermeer. Vandaar
.
Trouwens gefeliciteerd, je hebt de 100e reactie op mijn profielpagina gegeven
.
Kon je ook niet weten, maar het mag natuurlijk wel even gezegd worden :)
Je verwart 'voelen' met 'zijn', mijn waarde...
Aangepast op 21 december 2013 om 21:34 door oleguapa.
Het is te hopen dat je er geen trauma aan overhoudt....
Volgens mij ben je in de grond best een aardig kereltje..
Heerlijk hoe jij Bonaire dist op het topic over Schöne :D
Bazoer is naar Ajax gebracht door Revien Kanhai, manager bij de Forza Sports Group.
Er is toen een heel smerig spelletje gespeeld.
Forza heeft duidelijke banden met Ajax en is ook gevestigd in Amsterdam.
Vanuit Ajax is Kanhai benaderd om Bazoer naar hen te krijgen.
Forza heeft toen een contract afgesloten met Bazoer op 15-jarige leeftijd wat in feite niet mocht.
Daarnaast hebben ze toen ook oudere broer van Bazoer ingeschakeld en die heeft naderhand een baantje bij Forza gekregen als dank voor bewezen diensten.
Overigens is Forza al twee keer op het matje moeten komen bij de Knvb vanwege hun makelaarspraktijken.
Daar zijn ze toen onderuit kunnen komen omdat ze een papier konden overleggen als officiele scout van Chelsea.
Hee sorry voor de enigszins late reactie! Doordat ik 's avonds NAC uit ga en ik verder nog wat dingen moet doen op zaterdag wordt alles een beetje krap... Leek me wel echt een leuke wedstrijd ja, maar wellicht volgende week of een andere keer!
Pfoe, de Future Cup van 2 jaar geleden, daar vraag je me wat. Was dat niet dat Bazoer toen dat toernooi (of in ieder geval 1 wedstrijd) ook op linksbuiten speelde en dat nog erg goed deed ook? Staat me ergens bij dat hij toen ook een akka achter standbeen deed op linksbuiten en vervolgens een pracht van een voorzet leverde. Toen deed ook Cerny voor het eerst mee dacht ik.
Over Riedewald klopt het dat hij dat toernooi op linksmidden en als verdedigende middenvelder stond, dat was ook mijn punt in eerste instantie. Het filmpje heb ik nog niet kunnen kijken, geen tijd voor gehad helaas. Ga ik zo maar is doen. Maar het verbaast mij echt ontzettend als hij dat gezegd heeft dat hij bij Ajax altijd als CVM speelde, want dan houdt mijn geheugen mij echt voor de gek. Is niet voor niets dat Tete bij Jong Ajax vaak als centrale verdediger speelde of als linksback.
Nice to meet you too!
Ik zag dat je vrij veel weet over Ajax inclusief de jeugdopleiding. Mooi om te lezen! Ik woon helaas niet in de buurt van Amsterdam, dus kom daar vrijwel nooit.
Lijkt me ook leuk en interessant om dat eens te bekijken.
Ik kijk zo af en toe Jong Ajax op tv en toevallig heb ik afgelopen pasen twee wedstrijden gezien van Ajax B1 in de Future Cup. Daar lopen wel leuke voetballers tussen! Ik probeer ook zoveel mogelijk nieuws te volgen over de A1. Deze teams voetballen inderdaad allemaal leuker dan het eerste, best wel erg eigenlijk maarja. Hopen op betere tijden volgende seizoen!
Super, thanxx!!
Hahah trodat.
Reageer aub niet meer op mijn posts dan. Ik heb geen zin om met jou een discussie te voeren. Je kan namelijk je Ajax brilletje niet afzetten.
De reden dat ik geen ban krijg is omdat ik helemaal niet provoceer en hier gewoon de spiegel voor hou van wat er allemaal wordt geroepen in onder andere PSV topics door Ajacieden.
Dat jij je aangesproken voelt en het daar niet meer eens bent dat interesseert mij dan weer geen fuck. Veel plezier met al je tijd door brengen op de toekomst, jij komt er wel.
Een fijne dag toegewenst.
Jij gaat er vanuit dat je het aan het juiste eind heb en ik vind dat ik het aan het juiste eind heb. Dat komt omdat we verschillende meningen hebben.
Wellicht had je mijn bericht niet zo letterlijk moeten nemen en er meteen vanuit gaan dat ik Alle Ajacieden over een kam scheer. De volgende keren zal ik het niet zo generaliserend opschrijven om verwarring te veroorzaken.
Het is gewoon een feit dat er een hoop Ajacieden dit soort dingen roepen waar ik dan weer op reageer. Blijkbaar zijn een hoop mensen het met mij eens zijn gezien ik 15 likes op mijn comment krijg.
Ik probeer niet leuk te zijn, ik deel slechts mijn mening. De reageer functie is in het leven geroepen om je mening te geven dus ik doe niks fout. Waarom ik die waarschuwing heb weet ik niet, ik ben al 4 jaar lid van dit forum en dat is schijnbaar 1x keer voorgekomen in mijn meer dan 5000 comments waar ik een waarschuwing kreeg want ik heb nog nooit een ban gekregen.
Goed, we hebben weer genoeg gebabbeld, tot in een volgend topic.
Met vriendelijke groet
Hey Trodat, Ben je toevallig dezelfde Trodat van Swgoh? Ik heb zo’n vermoeden van wel. Dan kennen we elkaar namelijk. Zonet sorry dat ik je heb lastig gevallen, maar de naam Trodat ( in combinatie met volger van de Ajax jeugd, kom je niet zo vaal tegen)
Darthyoki/nighteyes, ik was je hier nog niet echt tegen gekomen, waarschijnlijk omdat we andere clubs supporten en dus op andere topics kijken/ reageren.maar leuk je hier te zien en hopelijk is alles goed met je. Ik heb je in Swgoh al een tijd niet gezien en heb Oranje niet heel lang na jou verlaten.
Ten hag denkt idd dat hij het wiel heeft uitgevonden doordat hij toen de halve finale CL heeft gehaald dankzij de ligt en de jong. Ook toen speelde hij zonder 10 maar met een schaduw spits namelijk vd beek. Dat vd beek van nature een AM is dat mag duidelijk zijn maar zo liet TH hem.niet spelen. Vandaar dat Promes daar nu speelt.... maar het is en blijft gewoon een kut systeem als je geen spelers zoals frenkie hebt vandaar dat het nu al anderhalf jaar kut gaat met ajax.