BlackSnow

Algemeen
Vrienden
(6)
Spelers & clubs
Youtubes
Clubexpert
-
Lid sinds:Donderdag, 22 oktober 2009
-
Gebruikersnaam:BlackSnow
-
Niveau:86 punten
-
Status:Lid
- Ban:Geen ban
-
Aantal reacties:391
-
Leeftijd:Onbekend
-
Woonplaats:Hengelo
-
Opleiding:VWO
-
Beroep:Schoolgaand
-
Aantal vrienden:6
Persoonlijke berichten
Reageer
Je bent niet ingelogd en kunt daarom niet reageren.
Het laatste nieuws
- Het wonderkind (17) van Bayern Munchen dat niet 'de nieuwe Zlatan' is 0
- Emotionele Zaniolo wil verbanning ongedaan maken: 'Die goal in Tirana...' 2
- Roy Keane brengt Ten Hag live op tv in verlegenheid: 'Ik ga het regelen, Roy' 2
- PSV vreest 'lage' terugkoopclausule PSG en zet vol in op behoud Xavi Simons 25
- Amrabat uitgefloten bij invalbeurt; Dessers schiet AS Roma uit Coppa Italia 16
- Raphinha en Lewandowski bezorgen Barça de zege; druk op Real Madrid stijgt 60
- PSG beleeft avond vol tegenslagen maar weet koppositie te verstevigen 18
- Ten Hag mag naar Wembley en ziet succesvolle dubbele rentree bij Man United 14
- Debutant Blind ziet Cancelo direct uitblinken bij bekertriomf Bayern München 21
- 'Wiegman is een geschikte coach voor Ajax, maar ze moet nu niet willen' 67

Ik ben niet alleen fan van Heracles, maar ook van Patrick :)
Ik vond het tijd worden voor een niewe avatar en ik kon niet echt wat vinden dus deed ik die maar. Ik vond het wel grappig staan op Patrick op zo`,n site als voetbalzone te zien staan.
Nope, op dit moment ben ik vrij inspiratieloos dus het duurt nog wel eventjes denk ik.
Ik vond dat je mooie opmerkingen over Dost & Heerenveen had. Daar was ik het wel mee eens:)
Ja, heb al wel een paar ideetjes in mijn hoofd. Maar heb het op dit moment vrij druk dus het kan even duren voordat het gepublicieerd wordt.
Hey!

Bedankt he, dat kan ik echt waarderen
Ik zie dat je twente fan bent, succes zondag tegen Ado!
Aangepast op 22 oktober 2010 om 14:04 door Suurbier.
Bedankt
Zeker word die belangrijk! Om bovenin mee te blijven strijden moet deze partij in drie punten worden omgezet. Een moeilijke klus, zeker nadat onze verdediger Godín naar Atlético is vertrokken. Een ontzettend aderlating want nu zijn zij een stuk sterker geworden achterin.
Drie keer op rij kampioen! :P
Bedankt
Alleen ben het geld alweer kwijt, ik dacht ik zet in op Ajax, die winnen thuis wel van Ado. Maar helaas...
Ik heb in ieder geval geleerd dat je niet op Ajax moet wedden, tegen Auxerre ging het ook al verkeerd :)
Klopt, ik dacht dat Ajax een grote kanshebber was voor de titel dit jaar. Vooral na een zeer sterk half jaar aan het eind van vorig seizoen. En met het aanblijven van Suarez, Stekelenburg en vd Wiel en de komst van El Hamdaoui dacht ik dat ze er wel op vooruit gingen. Maar ze leunen teveel op de kwaliteiten van Suarez en El Hamdaoui waarvan de eerste uit vorm is. Hoewel, uit vorm is een groot woord. Maar de kansen gaan er niet meer zo makkelijk in bij hem. Als Ajax weer begint te draaien dan kunnen ze nog wel kampioen worden, mits de achterstand niet te groot wordt.
Ik heb meer reacties gehad over Patrick, de meesten vinden hem toch een bijzondere verschijning op voetbalzone :)