Advertentie
Arne Slot Erik ten HagGetty Images

Erik ten Hag wil Arne Slot beroven van een van deze twee Liverpool-spelers

VOETBALZONE01 jun 2025, 20:58
Laatst bijgewerkt: 01 jun 2025, 20:59
Advertentie
Advertentie

Liverpool hoopt op korte termijn de komst van Florian Wirtz af te ronden, maar vooralsnog werkt diens huidige werkgever Bayer Leverkusen niet mee. De clubs van Arne Slot en Erik ten Hag vonden elkaar nog niet in de te betalen transfersom en nu heeft Leverkusen mogelijk een creatieve oplossing gevonden.

Wirtz moet Slot van nieuwe creativiteit voorzien op het middenveld, waar hij afgelopen seizoen vrijwel steevast koos voor Alexis Mac Allister, Ryan Gravenberch en Dominik Szoboszlai.

De nummer tien van Leverkusen geldt als een van de meest begeerde spelers op het wereldtoneel der voetbal en dus zit die Werkself hoog in de boom. Het laatste bod van Liverpool zou 130 miljoen euro bedragen.

Leverkusen zou ondertussen een vraagprijs van 150 miljoen hanteren. Een verschil van twintig miljoen, dus, al overweegt de nummer twee van Duitsland dit gat te overbruggen met het betrekken van spelers in de deal.

De Duitse tak van Sky Sport schrijft zondag namelijk dat Leverkusen speelt met het idee om Harvey Elliott of Jarell Quansah naar de BayArena te halen, als onderdeel van de verkoop van Wirtz. Een heuse spelersruil, al zal Leverkusen niet akkoord gaan indien er niet ook een behoorlijke smak geld over de brug komt.

Elliot en Quansah waren afgelopen seizoen bepaald geen vaste krachten onder Arne Slot. De 22-jarige middenvelder had slechts twee keer een basisplek in de Premier League, zijn leeftijdsgenoot een linie verder terug maar viermaal.

Het contract van Elliot loopt nog twee seizoenen door. Quansah ligt tot medio 2029 vast bij de landskampioen van Engeland.

Advertentie
Advertentie
Advertentie
Advertentie