Dit is de nieuwe naamgevend hoofdsponsor van de KNVB Beker en de Vrouwen Eredivisie
Eurojackpot is de nieuwe naamgevende sponsor van de KNVB Beker, zo meldt de KNVB zelf op de officiële kanalen. De naam TOTO KNVB Beker wordt vanaf komend seizoen vervangen door Eurojackpot KNVB Beker.
Eurojackpot wordt daarnaast ook naamgevend hoofdsponsor van de Vrouwen Eredivisie en volgt daarmee Azerion op. Vanaf komend seizoen zal die competitie de Eurojackpot Vrouwen Eredivisie heten.
"De samenwerking met Eurojackpot stelt ons in staat om zowel de KNVB Beker als de Vrouwen Eredivisie verder te versterken. Nederlandse Loterij is een betrouwbare partner met een duidelijke maatschappelijke meerwaarde.”
“De opbrengsten komen ten goede aan sport en samenleving, wat deze samenwerking tot een verantwoorde keuze maakt die bijdraagt aan de toekomst van het Nederlandse voetbal”, aldus Dave Dekker, commercieel directeur van de KNVB op de website.
De Eurojackpot KNVB Beker gaat op dinsdag 2 september van start. Eind oktober zullen de niet-Europeesspelende clubs uit het betaald voetbal zich bij de overgebleven deelnemers voegen.