Australië wint bij Saudi-Arabië en plaatst zich voor zesde keer op rij voor WK
Australië heeft zich geplaatst voor het WK van 2026. Door een 1-2 zege op Saudi-Arabië eindigt het land op plek twee van de kwalificatiepoule, waarmee plaatsing voor het WK van volgend jaar zeker is. Japan eindigde in dezelfde groep als eerste, Saudi-Arabië en Indonesië gaan als nummers drie en vier naar de volgende fase van de kwalificatie.
Saudi-Arabië kwam in de negentiende minuut nog wel op voorsprong. Abdulrahman Al-Aboud gaf de bal vlak voor de doellijn het laatste zetje: 1-0.
Australië keerde het daarna om door goals van Connor Metcalfe (na goed werk van Mitchell Duke) en Duke (rake kopbal uit vrije trap): 1-2.
In de slotfase kreeg Saudi-Arabië nog een penalty, maar voormalig AZ-doelman Mathew Ryan keerde de strafschop van Salem Al-Dawsari. Uiteindelijk stelde Australië voor de zevende keer in de historie deelname aan een WK veilig, en voor de zesde keer op rij.