
Michiel Kramer begrijpt niet waar de beschuldigingen van Jasper Cillessen vandaan komen. De ervaren spits van RKC Waalwijk raakte de doelman van NEC (1-3) na een duel om de bal licht aan het gezicht, waardoor Cillessen een sneetje in zijn voorhoofd opliep. Bewust, volgens de keeper, maar Kramer is zich van geen kwaad bewust. "Als hij over mij wil praten, dan mag hij dat lekker doen", zegt Kramer schouderophalend tegenover ESPN.
"Je hebt een klein sneetje. Er was iets met Kramer, wat was dat tussen jullie?", vroeg de verslaggever na afloop aan Cillessen. "Ja, dat moet je aan hem vragen. Het is niet de eerste keer", liet de doelman in duidelijke bewoordingen weten. "Het is volgens mij de derde of vierde keer in mijn carrière dat hij bewust doorloopt. En nu dus weer. Ik heb geen idee waarom, dat moet je aan hem vragen." Kramer zelf leek er weinig voor te voelen om zijn actie tegenover Cillessen te verantwoorden.
Cillessen heeft gelijk. Bewust even die voet laten hangen. Vier wedstrijden schorsing graag voor Michiel Kramer. #rkcnec pic.twitter.com/SbJouDaRAM
— Voetbaldier (@Voetbaldier98) March 19, 2023
"Prima. Als hij over mij wil praten, dan mag hij dat lekker doen", is de enigszins laconieke reactie van Kramer bij het terugzien van het incident met Cillessen. "Ik ga niet iemand bewust op zijn hoofd slaan of schoppen of weet ik wat. Volgens mij gebeurt er verder helemaal niks." Volgens Kramer klopt het niet dat er een woordenwisseling was met Cillessen. "Nee, ik zei niet zo heel veel", zegt de spits met een lach op zijn mond.
"Volgens mij hebben we een wedstrijd gespeeld en gaat het niet over mij of over Cillessen. Volgens mij hebben wij een wedstrijd verloren en daar balen we van." RKC stond in eigen huis al na 31 minuten met 0-3 achter. Toch vond Kramer het niet RKC's slechtste eerste helft van het seizoen. "We begonnen juist wel goed, gek genoeg. We kregen ook de grootste kansen, maar zij zijn dodelijk effectief. Zo'n wedstrijd hebben wij ook weleens gehad, dat we wat scherper waren. Ik vond niet eens dat we zo slecht speelden. Zij zijn effectief, wij wat minder, dan staat het 0-3."
Gerelateerd
Meer sportnieuws
-
Een buitenlandse wedstrijd bijwonen? Koop je officiële tickets in deze shop!
07:53 -
MATCH FOCUS | NEC - PSV
15:58 -
Lammers over uitvallers: 'Ik maak me zorgen over hun blessures'
06:52 -
Voetbalzone is nu ook te vinden op TikTok!
07:53 -
Blijf net als 500.000 anderen op de hoogte van het laatste voetbalnieuws via Facebook
07:53 -
Op Insta vind je de selectie van onze belangrijkste artikelen en video's
07:53
Reageer
Je kunt niet reageren op oude documenten.
RKC Waalwijk





Van Nistelrooij licht één uitblinker uit: ‘Hij speelde een geweldige wedstrijd’
Ruud van Nistelrooij heeft zaterdagavond genoten van zijn ploeg op bezoek bij NEC. De trainer van PSV zag zijn elftal bijzonder volwassen voor de dag komen en met een 2-4 overwinning...Lees verder

Het is nooit saai met Michiel, moet ik hem nageven
Dit zouden toch twee ideale personages zijn voor GTST? Een overgevoelige keeper en een matige spits die zoekt naar erkenning en samen verwikkeld in een jarenlange vrouwenruzie.
Kramer is toch een prima spits voor de Eredivisie.
Klopt, kwalitatief wel. Maar bij deze man zit al jaren een flinke steek los
Is toch gewoon een minderwaardigheidscomplex?
Geen idee of het bewust was, al zag het er wel naar uit. Wat ik eigenlijk ‘vreemder’ vond is dat Kramer na iets meer dan een minuut gewoon totaal onnodig een hele smerige overtreding op Marquez maakt praktisch op de achterlijn van NEC. Dan heb je ze ook niet helemaal op een rijtje zeg. Ook heel raar dat daar geen kaart voor gegeven werd, dat doet de scheidsrechter ook alleen maar omdat het de eerste minuut is.
Soms heb je de illusie dat Kramer normaal wordt, maar hij zorgt er daarna weer snel voor dat dat toch niet gebeurt. Wat een mafketel.
Kramer deelt regelmatig elleboogjes uit in het voorbijgaan.
Alvarez vorige week toch ook? Gebeurt zo vaak
Gaat het hier over Alvarez dan?
inderdaad haha
Het gaat over ellebogen van Kramer. Als ik het dan vergelijk met ellebogen van Alvarez, verander ik het onderwerp niet
En jij mag lekker over Ajax praten. Lekker boeiend...
Wat is die Kramer toch een pannenkoek. Bah wat een arrogant mannetje
Je schrijft Tadic verkeerd.
Ga je dit werkelijk onder ieder artikel van Kramer plaatsen?
Is toch algemeen bekend dat deze jongen qua overtredingen een steekje los heeft en ajaxhater is? 1+1..
Los van wat er gebeurt is: De manier waarop de situatie door voetbalzone wordt gepresenteerd is dramatisch. Zelfs kwalijk te noemen. Zal wel een ban krijgen maar mag ook gezegd worden. Voetbalzone schaam je!
Kramer vindt Cillessen gewoon een naar mannetje ...
En Cillessen Kramer gewoon een dorpsidioot.
Kramer heeft recent toch ook in een podcast toegegeven dat hij cillessen evht niet mocht en hij voor de wedstrijd eentje in zijn ADO periode vroeg om een lange bal zodat hij voor expres tegen cillessen aan kon lopen dus toevallig is dit niet hoor
Kramer is dan ook de grootste randdebiel de op de Nederlandse velden. Het gekke is, over 10 jaar schrijven ze een soort "Korte corner" over hem, dan lijkt hij ineens de moeite waard om te herinneren. Terwijl de meeste hem vooral zullen herinneren als zeer matige spits.
Ja zeker, Michiel.
Het valt Jasper blijkbaar op.
Kan me best voorstellen dat Cillessen als jankbak en Kramer als etter elkaar niet liggen.
Die zelfvoldane kop van Kramer erbij ook. Hij zou perfect zijn als Wrestlemania heel.
Ja toch zo kijk ik er ook naar.
Zolang je iemand niet blesseert heeft het wel wat, zo'n klootzak.
De volgende tokkie die teveel aandacht krijgt. Moet het al niet hebben van z’n voetballende kwaliteiten, dan maar via randzaken.