Unibet: een odd van 5.30 voor een thuiszege van Real Betis op Barcelona!

Woensdag, 1 februari 2023 om 18:00Davey de Laat • Laatste update: 13:12

Barcelona gaat woensdagavond op bezoek bij Real Betis. De koploper van La Liga heeft na de remise van Real Madrid tegen Real Sociedad (0-0) een riante voorsprong van vijf punten op de aartsrivaal. Betis is met Villarreal en Atlético Madrid in een strijd verwikkeld voor de Champions League-plekken. In samenwerking met Unibet blikt Voetbalzone vooruit op dit duel.

Barcelona is al dertien wedstrijden ongeslagen in alle competities. De laatste nederlaag dateert van 26 oktober van het vorige jaar. Toen was Bayern München met 0-3 te sterk in het Spotify Camp Nou. Flinke domper voor Xavi is dat hij Ousmane Dembélé de komende weken zal moeten missen wegens een dijbeenblessure. Daardoor staat ook het Europa League-duel met Manchester United op de tocht.

Zie jij Barcelona drie punten pakken in het Estadio Benito Villamarín? Een uitzege is te spelen tegen een quotering van 1.68!

Betis is in de race om voor het eerst sinds 2005 weer in de koker te zitten voor de Champions League. De ploeg van Manuel Pellegrini heeft drie punten minder dan Atlético en staat op doelsaldo achter Villarreal, maar ook heeft het een wedstrijd minder gespeeld.

Pakt Betis een thuiszege op Barcelona? De quotering voor een thuiszege staat op 5.30!

Robert Lewandowski kwam deze zomer over van Bayern München en legt ze in de Spaanse competitie er net zo makkelijk in als in de Bundesliga. De teller staat inmiddels op dertien doelpunten uit vijftien wedstrijden. In de Champions League loopt de Pool vijf op vijf.

Zie jij Lewandowski de openingsgoal maken? Check dan hier de quotering!

Wat kost gokken jou? Stop op tijd. 18+



Gerelateerd

Meer sportnieuws

0 reacties

Reacties zijn niet zichtbaar.

Reageer

Het is niet mogelijk om te reageren op dit document.

Real Betis

Stand
Selectie
Actuele wedstrijden
 TeamPnt+/-
1.Barcelona7144
Voor de complete stand: LaLiga
SpelersPositieW
Borja IglesiasAanvaller2412
Luiz HenriqueAanvaller231
JuanmiAanvaller144
Ayoze PérezAanvaller70
Fran VieitesKeeper00
Rui SilvaKeeper200
Voor de complete selectie: Clubpagina Real Betis.

353 fans
Aanvaller, 34 jaar
SeizoenClubW
2022/2023 Barcelona 23 17 2 1
2021/2022 Bayern München 34 35 2 0
2020/2021 Bayern München 29 41 4 0
2019/2020 Bayern München 31 34 5 0
2018/2019 Bayern München 33 22 2 0
Laatste voetbalnieuws

Trainer Xavi gooit opstelling om en geeft Eric García totaal onverwachte rol

De opstelling van Barcelona voor het uitduel met Elche is bekend. Trainer Xavi moet zijn ploeg noodgedwongen op meerdere plekken wijzigen, onder meer omdat Frenkie de Jong nog altijd niet fit...Lees verder

In de wandelgangen

Zaterdag 1 april
Ajax ziet in Ernest Nuamah de eventuele opvolger van Mohammed Kudus. Lees verder
X

Inloggen op Voetbalzone

Leuk dat je actief wilt zijn op de grootste voetbal community van Nederland. Voor alle mogelijkheden lees je onze FAQ.

Gebruikersnaam
Wachtwoord
 
Wachtwoord vergeten?
Registreren