Heeft Hartman de potentie om het Nederlands elftal te halen?

Quilindschy Hartman is zich razendsnel aan het ontwikkelen tot een gevestigde naam binnen de selectie van Feyenoord. Na zijn goede optreden tijdens de Klassieker (1-1) afgelopen zondag gaat de 21-jarige linksback een nieuw rugnummer krijgen, zo meldt 1908.nl dinsdag. Waar Hartman tegen Ajax nog met rugnummer 19 speelde zal hij op korte termijn met nummer 5 te bewonderen zijn. Een wijziging waar clubs meestal mee oppassen, gezien eerder bedrukte shirts.
Hartman begon het seizoen met rugnummer 46, waarna hij sinds 1 september met 19 op zijn rug speelt. Feyenoord gaat zijn nieuwste promotie op korte termijn bekendmaken. Of de club coulant gaat zijn naar supporters die hun Feyenoord-shirt al bedrukt hebben is nog niet bekend. Eerder kreeg de club via social media al kritiek toen populaire spelers als Quinten Timber (van 27 naar 8) en Lutsharel Geertruida (van 3 naar 4) tijdens het huidige seizoen van rugnummer wisselden.
De nieuwste aanwinst van Feyenoord, Neraysho Kasanwirjo, kan woensdagavond tegen NEC zijn debuut maken met nummer 28 op zijn rug. De Rotterdammers hebben groen licht gekregen van de KNVB waardoor de verdediger speelgerechtigd is. Hartman krijgt door de wijziging het oude nummer van Tyrell Malacia op zijn rug. In het verleden speelde ook clubicoon Ben Wijnstekers jarenlang met rugnummer 5.
In navolging van Rafael van der Vaart, die Hartman een ‘moordenaar’ noemde in Studio Voetbal, was Wesley Sneijder maandagavond bij Veronica Offside ook lyrisch over de linkspoot. De recordinternational van Oranje was zondag aanwezig in De Kuip en genoot van de assist van Hartman bij de fraaie openingstreffer van Igor Paixão. “Dat was wel een geweldige actie van Hartman. Die is geweldig. Die was voor mij de Man of the Match.” Sneijder verwacht Hartman zelfs op korte termijn in Oranje. “Hartman zien we over een paar maanden terug in het Nederlands elftal, honderd procent!” In Rotterdam-Zuid ligt de linksback uit Zwijndrecht nog vast tot medio 2025.
Gerelateerd
Meer sportnieuws
-
Een buitenlandse wedstrijd bijwonen? Koop je tickets in deze shop!
21:15 -
105 doelpunten in 122 wedstrijden die Ruud van Nistelrooij deden vergeten
11:30 -
PSG dankt weergaloze Messi na dubbele misser Mbappé | Highlights
11:20 -
Voetbalzone is nu ook te vinden op TikTok!
21:15 -
Blijf net als 500.000 anderen op de hoogte van het laatste voetbalnieuws via Facebook
21:15 -
Op Insta vind je de selectie van onze belangrijkste artikelen en video's
21:15
Reageer
Je kunt niet reageren op oude documenten.
Feyenoord





Vind het wel weer grappig dat er pas weer na een goede wedstrijd iemand opgehemeld word, maar goed, dat is de voetballerij natuurlijk. Daarnaast zag je wel dat Hartman talent had. Ben er ontzettend blij mee.
Na 1 goede wedstrijd?, lul niet zo dom. Hij doet het hartstikke goed in de eredivisie, ook uitstekend gedaan in de europa leauge.
Jij moet ''niet zo dom lullen''. Hij deed het redelijk. De wedstrijd tegen Ajax was met afstand zijn beste wedstrijd. Lekker fel en een goede trap. Ik snap dat je meteen de polonaise wilt lopen omdat er weer een jeugdspeler lijkt door te breken.
Hij deed het gewoon heel goed hoor.
Ja alleen toen Tadic de voorzet op Bergwijn was hij niet alert. Daar had zijn voorganger Malacia een houtje van ik las hier in een topic dat hij Antony in zijn zak had en dezelfde Anthony gaf een assist op de 2-2 en schoot daarna de winnende binnen. In de top word meer gevraagd.
Ik wist niet dat de 2-2 vorig jaar een assist van Antony was... nu snap ik wel dat ze 100 mln voor hem betaald hebben. Zelfs bij een directe vrije trap van Tadic krijgt hij nog zijn vermelding in een statistiek....
Daanaast is het een beetje flauw om die 3-2 aan Malacia toe te rekenen als hij overgenomen moet worden door een ander. Het is een directe fout zoals De Ligt en Magallan Van Persie 2x finaal kwijt waren in het hart van de defensie. Dat is je mannetje kwijt zijn.
Ik vind vooral zijn spelinzicht, die versnelling en zijn interceptie fijne kwaliteiten.
Dat lekker fel zie ik eerder bij Malacia, die heeft veel meer potentie dan deze jongen naar mijn mening. Positioneel verdedigend is het ook veel minder dan Malacia, het is dat het blok op het middenveld heel goed stond waardoor er niets door kwam. Tegen een snelle buitenspeler als Conceicao die weg gestuurd wordt is hij kansloos, de 2x dat Conceicao werd weg gestuurd, werd hij ook 2x verrast en was hij weg gelopen in zijn rug. Hancko gad daar overigens goed rugdekking. De momenten dat hij verdedigend ingreep was het enorm lomp en grof, de felheid combineren met wendbaarheid en daardoor duels winnen zonder grofheid mist hij. In de blessuretijd ontsnapte hij aan een rode kaart door een vliegende tackle vol op de enkel van Brobbey. Ik vond het een goede wedstrijd, en ik snap dat Feyenoord hem opstelt, maar voorlopig geen oranje potentie imo.
Het is soms wat wild, maar niet buitensporig. Ik denk dat hij dat nog wel kan afleren. Hij had duidelijk meer moeite als Feyenoord richting de eigen 16 moest verdedigen. Kan ook de communicatie zijn tussen hem en de cv's. Dan zag je hem een paar keer fout gepositioneerd. Oogt sterk in het vooruit verdedigen en de 1 op 1. Aanvallend mag hij met zijn loopvermogen wel iets meer gebruik maken van de ruimte. Maar dat kan natuurlijk ook een tactische reden hebben. Al deed Pedersen het aan de andere kant wel.
Feyenoordfans zijn sws al wel fan van hem sinds hij in de basis staat. Meer felheid dan Lopez, alleen nog een beetje onstuimig.
En vond juist Lopez als cb in de oefenwedstrijden beter spelen dan wat hij op linksback heeft laten zien.
Voor de wedstrijd tegen Ajax deed hij het ook al eerder prima.
Wel weer fijn dat er iemand uit de eigen jeugd opstaat en dan een waar je bij het begin van het seizoen niet 1 2 3 aan zou denken.
Hij deed het redelijk. Wel beter inderdaad dan Lopez en Bjorkan (lol). Maar hij moet nog groeien naar 2 wedstrijden in de week. Ik ben er wel erg blij mee dat er inderdaad weer een jeugdspeler aankomt, en ook weer een back.
Ja moet hij dan na een slechte wedstrijd opgehemeld worden?
Dat zou wel getuige van iets meer voetbalverstand ja. Vaak kan je potentie wel zien.
Ik hoop dat je dit terug kunt lezen en beseft wat een onzin het is
Stond anders niet als (groot) talent bekend in de jeugd...
Na 1 goeie wedstrijd? Het zijn geen Ajax-supporters. Hartman laat al paar maanden zien dat hij makkelijk mee kan op dit niveau.
Door sneijder? Zijn jullie niet goed ofzo
'...door Sneijder bewierrookte....'. Dat betekent wat anders dan dat dit door Sneijder komt hè?!
Misschien zelf de titel goed lezen voor je zegt dat iemand anders niet goed is.....
Kan jij niet lezen ofzo
Hartman heeft zeker talent en doet het momenteel prima. Ontwikkeld zich goed. Dan is een nieuw rugnummer, zij het midden in het seizoen, een mooie beloning. Klinkt misschien gek, maar is wel het eerste nummer op de linksback positie natuurlijk.
Qua voetbal heb ik overigens niet veel aan te merken op hem, ben wel gecharmeerd van hem. Alleen zijn kapsel (mijn god) en zijn voornaam (quilindschy) is wel vrij apart.
Ieder zijn smaak ook hoor, begrijp mij niet verkeerd. Maar wauw haha
Ik als Feyenoorder snap je hierin, maar die gozer is hartstikke pienter en welbespraakt. Het is niet alsof je met Noa Lang staat te praten al zou je het denken. Afijn, zou niks uit horen te maken want zijn prestaties op het veld zijn veelbelovend. Hopelijk trekt hij het door.
Zondag was ie goed, morgen waarschijnlijk onopvallend.
Zie hem graag een langere reeks goed voetballen en dan pas conclusie trekken
Hij speelt sinds zijn debuut al goed. Als je de wedstrijden kijkt wanneer hij speelt, zou het al een hoop schelen in je oordeel
Laat deze jongen eerst nou eens een seizoen constant spelen op LB. Alles wordt zo snel gehypd tegenwoordig.
Helemaal mee eens
Al dat hype zal meer money leveren,waarde gaat omhoog enzo m,dat is nou eenmaal de kracht van sociale media.
Ach, het is maar een rugnummer, kan je ook denken.
Laat dit ook een keer een signaal zijn om niet altijd maar direct naar de portemonnee te grijpen, maar ook de eigen jeugd kansen blijven geven.In de voorbereiding was hij al erg goed en toch weer 2 backs halen, waar 1 meer dan voldoende was. Bijna had je Zerrouki voor veel geld gekocht terwijl je Wieffer in huis had. Tuurlijk op dat moment geblesseerd, maar was al op de weg terug. Nu weer signalen dat ze meer creativiteit op de flank willen terwijl Azarkan klaar lijkt om dit in te vullen.
Mix van Malacia en blind , de ideale linksback.
Één zwaluw maakt nog geen zomer.