
‘Superspits’ Álvarez laat afscheid Ten Hag op de valreep met sisser aflopen


Erik ten Hag heeft zijn tijdperk als hoofdtrainer van Ajax met een remise afgesloten. In de laatste competitiewedstrijd van het seizoen - waarin de kersverse landskampioen voor spek en bonen speelde - draaide Vitesse een 0-1 achterstand om in een 2-1 voorsprong, die in een overwinning leek uit te monden. Edson Álvarez trok vijf minuten voor tijd echter de stand toch gelijk met zijn derde competitietreffer op rij: 2-2. Behalve het bekronen van het 130-jarig bestaan hadden overigens ook de Arnhemmers zelf niets om voor te spelen: ze waren al verzekerd van een plek in de play-offs om Europees voetbal.
Bekijk de voorpagina voor het laatste nieuws.
Gerelateerd
Meer sportnieuws

Reageer
Je kunt niet reageren op oude documenten.
Vitesse
Stand
Selectie
Actuele wedstrijden
TeamPnt+/-
Voor de complete stand: Eredivisie
SpelersPositieW

Voor de complete selectie: Clubpagina Vitesse.
SeizoenClubW





En verder:

Seizoen gaat uit als een nachtkaars. Haller moeten we gewoon verkopen nu je er nog de jackpot voor kan krijgen. Snap Ten Hag echt niet. Rare keuzes vandaag en dat 4-4-2 werkt ook gewoon niet, al was het natuurlijk voor nood zonder Antony. Maar waarom zo weinig reserve/jeugdspelers de kans geven vandaag? Kreeg een beetje het idee dat Ten Hag perse winnend wilde afsluiten en niet in het clubbelang dacht vandaag. Ten Hag heeft fantastisch werk geleverd maar denk dat het goed is dat er verandering komt. Of Schreuder daar de juiste man voor is, zal blijken. Gaat een drukke zomer worden, heerlijk om dat allemaal te gaan volgen. Eriksen wil volgend jaar weer CL voetballen, lijkt me transfervrij een leuke optie 😉
Uit als een nachtkaars... overdrijven is ook een vak.
Uit als nachtkaars… nadat ze kampioen zijn geworden. Ik geloof dat MessiBazoer die uitdrukking niet helemaal begrijpt.
Mwah zo’n oersaaie 2-2, hoe wil je het dan noemen?
Oersaai? Vond het best een vermakelijke tweede helft.
Wedstrijd om de keizers baard zou ik het noemen. Maak je niet druk man, net een heerlijk feestje achter de rug en al dagen prachtig weer.
Seizoen is afgelopen woensdag feestelijk afgesloten met een kampioenschap.
Dit was slechts een verplicht nummertje. Zie je veel bij ploegen die al kampioen zijn (bijv. Bayern).
Wat denk je. Ze zijn kampioen hebben gefeest. Dan maakt het niet uit wat er gebeurd. Wij hebben de schaal❌❌❌
Dat is al weken zo. Dankzij geluk en enige hulp zijn ze, zoals verwacht mag worden met het enorme budget en begroting, kampioen geworden maar dat is op die manier kampioen van de armoede geworden. Passend slot met weer een doelpunt in de laatste 5 minuten trouwens.
Berghuis is gehaald als rechtsbuiten, dus 433 had prima gekund met de spelers die er wel zijn.
Snap je wel wat die uitdrukking betekent? Ajax is kampioen geworden afgelopen woensdag! Hoe kan het seizoen dan uitgaan als een nachtkaars?
3x op de lat in alleen de 2e helft. Soms zit het niet mee.
Ach joh, deze wedstrijd speelden we nergens meer om. Die jongen zijn allemaal lekker hun vakantie aan het Annen en die hebben ze dan ook dik verdiend.
Ik ben benieuwd wat Schreuder er volgend jaar van gaat maken. Ik hoop in ieder geval dat hij Fitz-Jim en Unuvar bij de selectie pakt en zou verder ook graag Brobbey, Bergwijn en Wijndal zien komen.
Jeetje wat zakte Rensch door de ondergrens. Hopelijk kunnen we Haller verkopen en Brobbey definitief terug kopen.
Weer was Haller schuldig aan de eerste tegengoal. Moest een pass geven over 3 meter en dan stonden we 0-2 voor. Maar hij verprutste het zoals altijd en 10 seconden later was het 1-1. Tegen AZ precies hetzelfde. Weg met die man, kan er helemaal niks van. Verkopen tegen elk aannemelijk bod en Brob terughalen. Win je er qua voetbal en qua centen op.
Daarom moeten mensen eens stoppen met alleen naar statistieken te kijken... ja maar kijk hoeveel goals hij heeft gescoord ja en? Lol
Zonder hem was je de poulefase van de CL niet doorgekomen....
Nou, ik mag toch hopen dat ze dit van Rensch bij Ajax ook gezien hebben. Niet alleen vandaag zakt die door een onder grens. Veel te licht voor Ajax. Dit wordt hopelijk volgend jaar verhuren, want dit kan niet als basis speler
Zal wel hele lekkere champagne zijn geweest woensdag aangezien ie 4 dagen later nog in de benen zat. Vitesse heeft geen 3 minuten in de wedstrijd gezeten dus wat zegt dat over het niveau van Ajax de tweede helft? Mijn moeder wordt komende week 66 jaar en speelt beter op dr teenslippers dan Rensch en Blind samen. Maar goed, Ajax is kampioen, niemand die het deze zomer nog heeft over de matige ere-pot tegen Vitesse. Toch, ik vind dat als je het Ajax shirt draagt, dat je het altijd met trots moet dragen en uitstralen. Ik voetbalde ook wel eens 'oefenpotjes' als amateurvoetballer maar ik had altijd zin om te winnen en mn best te doen. En geloof me, dat shirt wat ik droeg was niet zo fraai als dat van Ajax. Ok, genoeg perfectionistisch Ajax-supporter gejank, ik ga een cadeau voor mn moeder kopen
Blind was de eerste helft echt wel goed. Een van de betere zelfs. Tweede helft heb ik grotendeels niet gezien.
Dit was te verwachten natuurlijk. Champagne nog in de benen en je speelt voor niks.
Plus al die afwezigen.
Bedankt Ten Hag en veel succes bij United.
Ten hag out!
Zonder dollen, heb genoeg goeie dingen gezien vandaag, maar ook duidelijk dat een paar jongens zware benen hadden. Dan nog 2-2 spelen en 3x de lat geraakt, het zat ook gewoon niet mee maar wat boeit het. Succes Erik bij United, hopelijk heeft Schreuder een beter wisselbeleid want ik heb me er weer ouderwets aan gestoord.
Ja inderdaad. Heel apart. Je hebt een stuk of 4 buitenspelers en dan ga je 442 spelen. Wat was de intentie om Mo mee te nemen? Om hem toch niet in te brengen? Rare snuiter zoals Van der Sar zei. Het waren 4 mooie jaren!
Gefeliciteerd met de titel Ajacieden, ik heb meegejuicht bij die 2-2. Spoelt de zure smaak iets weg.
Overigens het tweetje van de psv afdeling op Twitter was een grapje. Het zegt meer over jou dan over PSV dat je daar aanstoot aan hebt genomen. Juist de frustraties die je PSV’ers vertoon je zelf vind ik in veel grotere mate. Terwijl jij er nog niet eens een geldig excuus voor hebt.
Overigens het tweetje van de psv afdeling op Twitter was een grapje. Het zegt meer over jou dan over PSV dat je daar aanstoot aan hebt genomen. Juist de frustraties die je PSV’ers vertoon je zelf vind ik in veel grotere mate. Terwijl jij er nog niet eens een geldig excuus voor hebt.
Saai potje waarin Openda het voor elkaar krijgt om constant vrij te lopen in 1 tegen 3 situaties, Blind en Rensch wat die deden leek nergens op. Aanvallend was het pover met Haller en Klaassen en Kudus die slecht invielen.
Als je halverwege het seizoen had gezegd dat Ajax geen 100 goals zou scoren in de competitie had men je raar aangekeken. Jammer dat dat niet is gelukt.