
Zakaria Labyad heeft een zware knieblessure opgelopen, zo maakt Ajax dinsdag bekend via de officiële kanalen. De 29-jarige middenvelder annex aanvaller viel vorige week zwaar geblesseerd uit tijdens de training en moet een operatie ondergaan. Het Algemeen Dagblad schreef vorige week al dat Labyad mogelijk zijn laatste wedstrijd heeft gespeeld voor Ajax. Het contract van de 29-jarige Marokkaan wordt niet verlengd door de Amsterdammers.
Bekijk de voorpagina voor het laatste nieuws.
Gerelateerd
Meer sportnieuws
-
Eerste vrije training Grand Prix van Groot-Brittannië: Bottas de snelste in verregende sessie
15:05 -
Het supertalent van Man United dat de komst van Antony overbodig kan maken
12:00 -
Foto's Teamweekender 2022 - Deel 2 ???? De vo..
09:54 -
Neymar schittert in galavoorstelling Brazilië | Zuid-Korea - Brazilië | Highlights
18:24 -
Afscheidsinterview Mazraoui: 'Ik was nooit een van de beste'
09:19

Reageer
Je kunt niet reageren op oude documenten.
Ajax
Stand
Selectie
Actuele wedstrijden
TeamPnt+/-
Voor de complete stand: Eredivisie
SpelersPositieW

Voor de complete selectie: Clubpagina Ajax.
SeizoenClubW





En verder:

Balen! Gun je de man niet. Heeft zich altijd keurig gedragen bij Ajax. Kwam helaas te kort om echt vervanger te zijn voor Ziyech.
Qua timing heel vervelend dit. Anders kon hij als redelijk grote jongen bij een buitenlandse club tekenen, maar een speler die net uit een blessure komt, moet toch eerder gaan denken aan clubs als Ludogorets en SV Ried.
Wat een onzin zeg. Alsof Labyad in Bulgarije zou willen spelen. Als speler van Ajax zijn er echt wel mogelijkheden dirchterbij huis.
Dat is zwaar klote voor hem. Veel sterkte!
Echter met alle respect, had Labyad nooit voor Ajax mogen spelen. Komt zwaar te kort en is alleen gehaald door Ten Hag. Tijd voor een grote schoonmaak deze zomer.
Hij heeft anders een prima moyenne. Nee, niet top. Wisselspelers heb je e hter ook nodig en hij is dan wel iemand die voor die rol erg geschikt is.
Labyad heeft zeker altijd zijn best gedaan. M.i. had hij afgelopen zomer of deze winter een transfer moeten maken om zo speelminuten te maken.
Ik hoop voor hem dat hij snel herstelt en een mooie club vindt waar hij wel speelminuten kan krijgen.
Echt heel zuur voor hem, hopelijk kan hij nog een leuke club vinden voor volgend seizoen. Is nog wel echt een aanwinst voor sub top eredivisie
Tja, dat wordt wel eens onderbelicht, dit risico van contract laten aflopen. Een of twee zware blessures en zie dan nog maar eens terug te komen. Kom je vaak in een slechter elftal terecht als t al lukt en dan wordt t helemaal lastig. Zijn veel zaakwaarnemers die er toch op gokken, gevaarlijk iig.
Altijd gaan voor speeltijd zou ik zeggen, en voor wat langere contracten. Maar goed…
Ik denk dat Ajax gewoon niet meer met hem door wilde.
clubs moeten voor 1 april opzeggen en hij is daarna pas geblesseerd geraakt. Heeft dus niks met elkaar te maken
Voor spelers als Labyad wel. Voor de belangrijke spelers kan het ook zo uitpakken dat je op een hoger niveau gaat voetballen, een paar miljoen tekengeld krijgt en drie keer zoveel gaat verdienen als je je contract laat aflopen
echt waar? wel goed dat je dat even vermeld want denk dat niemand dat hier weet
Veel sterke Labyad!! Hopelijk ga je slagen bij een goede sub topper!!
Doodzonde! Zeker voor hem een enorme aderlating omdat zijn contract afloopt. Hoop voor hem dat hij toch een mooie club vindt.
zal wel. voor een (ex) speler van Ajax is dat meestal niet zo een probleem.
Ach ja, als je haar maar goed zit toch😉.
Vervelend voor hem dat dit juist oo dit moment gebeurt, net nu hij opzoek moet naar een andere club.
Zal wel aansluiten bij Utrecht denk ik.
Of hij gaat voor SA-Emiraten oid
klopt nog even paar jaartjes cashen. Hij is inmiddels al 29 dus een nieuwe carriere gaat hem niet worden. Vond hem in het begin van zijn carriere bij OSV wel veelbelovend. Denk ook weer te veel slechte keuzes gemaakt
Die gingen we voetballend toch al nooit meer terug zien, met of zonder zware blessure. Met de juiste kop had hij een prima carrière kunnen hebben, heeft wél prima knaken gepakt, dat heeft hij gewoon slim gedaan. Lullig moment, dan zullen er geen clubs in de rij gaan staan voor m..
Zakaria Labyad zou in de Eredivisie een goede speler kunnen zijn voor Vitesse ,FC Utrecht en FC Twente. Ik verwacht echter niet dat wij hem bij een van deze clubs zullen zien, aangezien hij zich op dat niveau al heeft bewezen. Ik denk dat een land als Qatar/SA hem goed ligt. Lekker daar 2 tot 3 jaar in de zon voetballen en een lekker bedrag bij elkaar sprokkelen. Daarna rond je 33e nog even komen afbouwen bij een NAC of Sparta om vervolgens goedgevuld je voetbalpensioen aan te gaan.
Ik zou temperaturen tot 40 graden nou niet direct bestempelen als zijnde 'lekker in de zon' haha.
Is toch een revalidatie van 9 maanden. Benieuwd of er dan nog veel clubs zullen aankloppen.
Dan zit je gewoon al na de winterstop te denken. Je kan als club ook niet echt na wat zijn vorm (nog) is (of gaat zijn), aangezien je hem ook al heel lang niet meer in actie hebt gezien. Zeker op dit moment lijkt dat als het ware al einde carriere. Of hij moet straks na de winter op zijn 30ste nog een beetje stage gaan lopen
Ben wel benieuwd of hij die revalidatie dan bij Ajax mag afmaken. Hij is geblesseerd geraakt terwijl hij daar in dienst was. Zou wel zo moeten zijn vind ik eigenlijk.
Misschien naar Gent als opvolger van Tissa?
Als je nu een vervanger nodig hebt, dan heb je niks aan hem. Die zal na de winterstop pas weer een beetje wedstrijdfit zijn. Daarnaast weet je eigenlijk ook helemaal niet wat zijn niveua (nog) is, aangezien we hem al heel lang niet meer op het veld hebben gezien. Neem aan dat de meeste scouts niet naar de training van Ajax gaan kijken
Ondanks alles, veel sterkte Labyad.
Een van de toppertjes, gehaald op aanbeveling van Ten Hag. Evenals Klaiber en de houten klaas Haller, die er af en toe eentje binnenschiet. Kunnen mooi met hem mee verhuizen naar Man. Utd...
Ik hoop het echt