
FC Utrecht gaat zich na dit seizoen versterken met Taylor Booth, zo meldt De Telegraaf vrijdagavond. De Amerikaanse rechtsback annex middenvelder komt in de zomer over van Bayern München. Omdat zijn contract in Duitsland afloopt, hoeft Utrecht geen transfersom te betalen. Volgens de krant kon Booth een nieuwe verbintenis ondertekenen bij Bayern, maar geeft hij de voorkeur aan een overstap naar de Eredivisie met het oog op zijn ontwikkeling.
Bekijk de voorpagina voor het laatste nieuws.
Gerelateerd
Meer sportnieuws
Reageer
Je kunt niet reageren op oude documenten.
FC Utrecht
Stand
Selectie
TeamPnt+/-
Voor de complete stand: Eredivisie
SpelersPositieW

Voor de complete selectie: Clubpagina FC Utrecht.
SeizoenClubW





2020/2021 St. Pölten 15 3 3 0
2019/2020 Bayern München U19 11 0 2 0
Utrecht haalt met Sylla en Zagre en nog eentje waarvan ik de naam even niet weet welke vaker jonge talenten bij grote clubs. Blijken vaak niet echt versterkingen. Misschien deze Booth wel.
Die Zagre vooral werd enorm opgehemeld, valt nog wat tegen.
@clay ja Haller was ook zo'n slechte versterking he, en fortune en mulenga ene dirk kuyt? natuurlijk zitten er missers tussen maar je hoeft maar eens in de zoveel tijd de juiste binnen te halen en dan maakt dat de andere weer helemaal goed. zolang er geld aan wordt verdiend is het voor FC Utrecht een goede zaak
Zou het kunnen dat de T-Mobile sponsor nu ook op sportief vlak zn vruchten afwerpt?
Doet me denken aan die andere Booth van Utrecht, scoorde aan de lopende band in de domstad.
Scott booth
Volgens mij heeft Scott maar 10 tot 15 wedstrijden voor Utrecht gespeeld. Die speelde het meerendeel van zijn (Nederlandse) carrière bij Twente als ik me niet vergis
Dit schijnt een aardig talent te zijn, al heb ik hem zelf nooit zien spelen.
Maar we weten het pas als ie hier in de eredivisie voetbalt. Lijkt me wel een goede stap als je niet per se perspectief ziet bij je huidige club.