Napoli imponeert ook tegen Cagliari en blijft foutloos in Serie A

Zondag, 26 september 2021 om 22:38 • Laatste update: 06:25

Napoli heeft zondagavond geen fout gemaakt tegen Cagliari. Ook de zesde competitiewedstrijd van het seizoen werd omgezet in winst: 2-0. Zodoende blijft de ploeg van trainer Luciano Spalletti ongeslagen aan kop in de Serie A met achttien punten uit zes duels.

Napoli begon uitstekend aan de thuiswedstrijd en kwam al in de elfde minuut op voorsprong. Een diepe bal van André-Frank Zambo Anguissa werd op waarde geschat door Piotr Zielinski, die snel genoeg was om de bal binnen te houden. Hij gaf vanaf de rechterkant voor op Victor Osimhen, die raak schoot bij de eerste paal en tekende voor zijn vierde Serie A-doelpunt van dit seizoen.

Vanaf dat moment speelde Napoli een gewonnen wedstrijd. Cagliari, waar Kevin Strootman en ex-Ajacied Razvan Marin in de basis stonden, kon in aanvallend opzicht weinig uitrichten tegen de thuisploeg. Het team van Walter Mazzarri kreeg tien minuten na rust de 2-0 te verwerken. Diego Godín maaide Osimhen onderuit in het strafschopgebied en scheidsrechter Marco Piccinini kon niet anders dan de bal op de stip leggen. Vanaf elf meter maakte Lorenzo Insigne geen fout.

Het artikel gaat verder onder de video
Ook zonder Messi blijft PSG foutloos | PSG - Montpellier | Highlights
Meer videos

In de minuten die volgden bleef Napoli simpel overeind. Cagliari meldde zich slechts sporadisch in het vijandelijke strafschopgebied, maar wist geen grote kansen te creëren. Voor Napoli kan het vizier na zondag op de wedstrijd van donderdag. In de Europa League neemt de koploper van de Serie A het dan op tegen Spartak Moskou. De ploeg van Spalletti begon het Europese clubtoernooi met een 1-1 gelijkspel tegen Leicester City.

Nr.TeamMWGV+/-Pnt
1AC Milan98101325
2Napoli88001624
3Internazionale85211217
4AS Roma8503715
5Atalanta9432415
6Fiorentina9504115
7Lazio9423214
8Juventus8422214
9Bologna9333-412
10Empoli9405-412
11Hellas Verona9324311
12Torino9324211
13Sassuolo9324011
14Udinese9243-210
15Sampdoria9234-49
16Venezia9225-88
17Spezia9216-117
18Genoa9135-76
19Cagliari9135-96
20Salernitana9117-134



Gerelateerd

Meer sportnieuws

14 reacties (laatste reactie door experto)


Damn Napoli, you scary! ; 6 wedstrijden, 6x gewonnen,4 cleansheets en 14x gescoord. Ben blij dat Milan ze pas in december treft; tegen die tijd kan alles anders zijn. En er komen nog interlands aan, die kunnen veel roet in het eten gooien. Had het totaal niet erg gevonden als Inter daar binnenkort langs moest, maar komende periode is makkelijk voor Napoli; Spartak,Torino,Fiorentina,Legia, pas over een maand komt er weer een niveau van formaat langs in de vorm van A.S. Roma

26 september 2021 om 22:58

Fiorentina staat gewoon gedeelde 4e hoor en die spelen heel sterk dit seizoen. In Firenze gaat de eerste echte test worden voor Napoli. Ik hoop van niet, maar verwacht dat we daar voor het eerst punten laten liggen

26 september 2021 om 23:08

Napoli is nog steeds stuk beter dan Fiorentina, in mijn ogen was Juve al een test, juve is altijd een test, en aankomende wedstrijd Roma is de nieuwe test

27 september 2021 om 09:18

Ik was juve even vergeten idd. Maar ik denk dat Fiorentina uit dit seizoen voor iedere topclub moeilijk gaat zijn. Ookal heeft Napoli kwalitatief gezien een betere selectie

27 september 2021 om 10:55

Ook Torino is prima begonnen en hebben een redelijk team. Zal ook niet heel makkelijk worden

27 september 2021 om 12:37

Vind Torino toch wel echt een ander niveau dan Fiorentina. Daar moet Napoli gewoon van winnen. Torino gaat denk ik tegen degradatie strijden terwijl Fiorentina eerder mee gaat doen om Europees voetbal

27 september 2021 om 14:25

Torino zie ik echt niet tegen degradatie strijden hoor. Vorig seizoen zaten ze wat te spartelen idd, maar zoals Puglla zegt, echt wel een degelijke selectie, met namen als Brekalo, Praet en Pobega die selectie ook goed aangevuld. Belotti en Sanabria als sterk aanvallend duo. Torino heeft gewoon dezelfde doelstelling voor ogen als Fiorentina: top 6/7. Torino uit sowieso niet te onderschatten

Spalletti begon net als bij Inter heel sterk aan zijn Napoli avontuur. Ben benieuwd hoe het verder dit jaar zal verlopen maar tot nu toe ziet het er erg goed uit. Top 4 moet dit jaar zeker gehaald worden en ik zie ze ook als zeer belangrijke kandidaat samen met Atalanta en Lazio.

Jaaaaa top overwinning weer. Geen een keer in de problemen gekomen en zakelijk gespeeld. Osimhen met een doelpunt en een penalty gewonnen. De energie die hij in zijn spel ligt is ongelooflijk. Iedereen speelde goed vandaag en het was leuk om het rentree van Diego Demme weer te zien in de laatste 5 minuten. Cagliari was wel erg slecht en voorzichtig. Strootman was ook niet goed, maar dat kan je hem niet kwalijk nemen als je kijkt met wie hij speelt en tegen wie hij speelt. 6 wedstrijden 18 punten, FORZA NAPOLI SEMPRE!

26 september 2021 om 23:41

Mooi man. Wat zou het mooi zijn als ze dit seizoen kampioen zouden worden. Vorig jaar op een haar na CL voetbal misgelopen, dit jaar de EL niet zo serieus nemen en vol voor de titel gaan. Dat kans zit er dit seizoen dik in. Enig idee waarom Mertens nou opeens minder in het stuk voorkomt? Gozer scoort altijd en overal maar we horen er opeens niks meer van.

27 september 2021 om 01:46

Mertens is na het EK geopereerd aan zijn schouder en is daardoor maanden uitgeschakeld. Vergelijkbare situatie als Marcus Rashford. Gelukkig voor Napoli doet Osimhen het uitstekend. Het voelt geen eens alsof we een speler van het kaliber Mertens missen (en dat mag ook wel als je 70m neerlegt voor Osimhen).

27 september 2021 om 10:48

Ik vond het niet alleen zakelijk maar ook gewoon een hele aardige wedstrijd om te zien hoor. Als Napoli dit spelletje in deze vorm weet vast te houden dan kunnen ze gewoon meedraaien om de titel. Osimhen, Insigne, Koulibaly en Zielinsky steken in een hele goede vorm op het moment. Gewoon een leuke ploeg om naar te kijken!



Vol voor de Scudetto! Het zit er dit jaar gewoon echt in. De concurrentie is moordend met Inter, Milan, Roma, Fiorentina, Atalanta en Lazio die allemaal sterk spelen. En Juve die je nooit af moet schrijven. Maar geen ploeg steekt er bovenuit en allemaal zijn ze te kloppen voor dit Napoli.
De wedstrijd was niet zo geweldig als de afgelopen 2, maar een prima zakelijke overwinning voor Napoli met Insigne en Oshimen die weer heerlijk stonden te spelen voorin

Hoop zo erg dat zij kampioen zullen worden, zou dit zelfs liever willen dan real Ofzo omdat wij dat weer snel weer worden. Voor napoli is dit gewoon echt al jaren net niet! Spelen jaren al prachtig voetbal en ik wil dat beloond zien worden

Reageer

Je kunt niet reageren op oude documenten.

Napoli

Stand
Selectie
Actuele wedstrijden
 TeamPnt+/-
1.AC Milan2513
2.Napoli2416
4.AS Roma157
Voor de complete stand: Serie A
SpelersPositieW
G. Di LorenzoVerdediger90
K. KoulibalyVerdediger92
Mário RuiVerdediger90
Fabián RuizMiddenvelder92
L. InsigneAanvaller92
M. PolitanoAanvaller91
E. ElmasMiddenvelder81
Voor de complete selectie: Clubpagina Napoli.
Programma 
Uitslagen
Voor de alle wedstrijden: Clubpagina Napoli.

44 fans
Aanvaller, 30 jaar
SeizoenClubW
2021/2022 Napoli 8 2 0 0
2020/2021 Napoli 35 19 2 1
2019/2020 Napoli 37 8 1 0
2018/2019 Napoli 28 10 6 1
2017/2018 Napoli 37 8 4 0
Laatste voetbalnieuws

Napoli haalt uit in eigen huis; Peter Bosz boekt 3-4 zege

Napoli heeft donderdagavond uitstekende zaken gedaan in de Europa League. In eigen huis waren de Italianen met 3-0 te sterk voor Legia Warschau, dat desondanks nog steeds aan kop gaat voor...Lees verder

In de wandelgangen

Woensdag 20 oktober
Ook Liverpool heeft zijn pijlen gericht op Ricardo Pepi. Lees verder
X

Inloggen op Voetbalzone

Leuk dat je actief wilt zijn op de grootste voetbal community van Nederland. Voor alle mogelijkheden lees je onze FAQ.

Gebruikersnaam
Wachtwoord
 
Wachtwoord vergeten?
Registreren