Radamel Falcao is niet te stoppen en evenaart record Diego Costa

Zondag, 26 september 2021 om 20:37Yanick Vos • Laatste update: 06:26

Radamel Falcao heeft zondagavond zijn waarde voor Rayo Vallecano opnieuw bewezen. De Colombiaanse spits leverde met een doelpunt een grote bijdrage aan de 3-1 overwinning op Cádiz. Door de zege komt Rayo Vallecano op dertien punten en klim het naar de vijfde plaats.

Falcao was bij zijn debuut tegen Getafe (3-0 winst) al trefzeker en scoorde vervolgens ook in zijn tweede wedstrijd tegen Athletic Club (1-2 winst). Zondagavond liet hij het net op slag van rust bollen. Na een goede actie van Ivan Balliu op de rechterflank meldde Falcao zich bij de eerste paal om de 2-1 binnen te prikken. Hij is nu de tweede speler van Rayo Vallecano ooit die scoort in zijn eerste drie wedstrijden in LaLiga. De enige andere speler die dit voor elkaar kreeg was Diego Costa in het seizoen 2011/12.

Het artikel gaat verder onder de video
Ook zonder Messi blijft PSG foutloos | PSG - Montpellier | Highlights
Meer videos

Rayo Vallecano was na negen minuten op voorsprong gekomen via Álvaro Garcia. Op aangeven van Jens Jonsson tekende Varazdat Haroyan vervolgens voor de gelijkmaker namens Cádiz, dat afgelopen donderdag Barcelona nog knap op een 0-0 gelijkspel hield. Na de treffer van Falcao werd de marge diep in de tweede helft op twee gebracht door Isi Palazon. Hij speelde zichzelf knap vrij en schoot vanaf twintig meter snoeihard raak. Falcao stond toen al niet meer op het veld; zijn wedstrijd zat er na een uur spelen op.

De ploeg van trainer Andoni Iraola boekt door de treffers van Garcia, Falcao en Palazon de vierde overwinning van het seizoen. Het wist deze jaargang al dertien keer te scoren; alleen Real Madrid (21) scoorde vaker. Aanstaande zaterdag wacht voor Rayo Vallecano de krachtmeting met Osasuna.

Nr.TeamMWGV+/-Pnt
1Sevilla96211020
2Real Sociedad9621520
3Osasuna10532118
4Real Madrid85211217
5Atlético Madrid8521517
6Rayo Vallecano9513616
7Athletic Club9441416
8Barcelona8431615
9Real Betis9432315
10Valencia10343213
11Espanyol10343013
12Real Mallorca10334-612
13Villarreal9252311
14Elche10244-410
15Celta de Vigo9216-57
16Granada 9144-67
17Cádiz10145-87
18Alavés9207-96
19Levante10055-95
20Getafe9027-102



Gerelateerd

Meer sportnieuws

16 reacties (laatste reactie door mitea_007)

En el tigre gaat maar door jammer dat deze gigant nooit bij een van mijn teams heeft gespeeld ben altijd groot van hem geweest

Welkom in laliga Falcao, mooi dat hij schitterd voor Rayo, dat hij lang mag knallen voor Ray....

26 september 2021 om 20:47

Welkom? Welkom terug zal je bedoelen.

26 september 2021 om 20:49



Welkom terug in de Laliga Falcao Mooi dat zo grote speler bij een nietige club als Rayo wilt spelen..

26 september 2021 om 20:51

Is alleen maar logisch. Zo komt hij aan speeltijd toe, kan hij in vorm raken en misschien zich in de koker spelen van een betere club. Als hij nu direct naar een Sevilla nivea club was gegaan zou hij amper spelen.

26 september 2021 om 21:31

Origami - Hij wordt over een paar maanden 36. Denk niet dat ie nog meer ambities heeft haha. Verwacht dat Rayo wel zijn laatste club zal zijn. Misschien nog twee jaar knallen en dan klaar

Fantastisch om te zien dat Falcao tot nu toe goed bezig is bij Vallecano. In de tijd dat hij bij Porto en zeker Atletico speelde, was hij echt fenomenaal. In de tijd bij Atletico was hij naar mijn mening destijds echt wel de beste speler van de wereld na Messi en Ronaldo en dan heb ik het over periode 2011 tot 2013. Zou wat zijn als Falcao dit seizoen topscorer van Spanje wordt als spits van Vallecano, maar dat zal vast niet gebeuren. Zal al fantastisch zijn als hij er dit seizoen 20 goals maakt voor Vallecano, wat ik hem ook zeker zie halen als hij zo door blijft gaan en blessurevrij blijft.

27 september 2021 om 02:38

De beste spits misschien, maar spelers als Xavi, Iniesta en Robben waren wel echt van een ander niveau.

27 september 2021 om 11:47

2011-2013 Falcao was sensationeel en bijna niet te stoppen.. Haaland achtig maar dan iets meer gepolijst!

Haha schitterend om Falcao weer te zien! In Istanbul zagen we hem niet 😂

26 september 2021 om 21:56

Toch wel prima stats, zo slecht was het dan toch niet?

Radamel Falcao, scoort opnieuw bij Rayo, Daar moeten we niet van opkijken hij zal het blijven doen. Hij voelt zich thuis. Spreekt de taal, kent de cultuur. Dat maakt voor een voetballer enorm veel uit. Alleen de echte grote voetballers maakt niet uit waar ze spelen. Die hebben geen heimwee of aanpassingsproblemen die rekenen op hun talent en vertrouwen. Zlatan, CR ronaldo, zidane,ronaldo,Figo etc. Uiteraard is Falcao niet van die categorie en ik ga hem ook niet met hun vergelijken. Maar als je zelf in de turkse competitie geen potten kan breken dan dan stel je in mjjn ogen weinig voor.

27 september 2021 om 01:45

Falcao zal hier vast van wakker liggen!

27 september 2021 om 11:42

Waarvan kende Falcao de cultuur en taal van Portugal voordat hij daar alles aan gort schoot vanaf het begin dat hij daar kwam? De Falcao die jij in de Turkse competitie hebt gezien is allang niet meer de Falcao van voor zijn blessure voor het WK. Een beetje meer respect op El tigre zijn naam mag best hoor.

Bij FC Porto en Atletico Madrid was dit toch een geweldige spits. Daarna helaas wat weggezakt, maar ik geniet nog van die finale waarin hij samen met Diego de tegenstander helemaal zoek speelde. Ik weet nog goed dat mijn konijn samen met mij in de bank zat terwijl we de finale keken en ze haar eerste 'binkie' (vreugdesprong) maakte toen Falcao een mooie actie maakte. Daarop besloot ik haar Falcao te noemen. Het mooie is dat ze het ook daadwerkelijk leuk vond om met een klein balletje te dribbelen.

Oh haah wat heerlijk dat getafe genadeloos onderaan staat heeh!! Dat moet toch wel oprecht met afstand de meest roemloze trieste en minst voetballende ploeg van Europa zijn! Totaal geen medelijden!!

Reageer

Je kunt niet reageren op oude documenten.

Rayo Vallecano

Stand
Selectie
Actuele wedstrijden
 TeamPnt+/-
Voor de complete stand: LaLiga
SpelersPositieW
P. CissMiddenvelder91
Santi ComesañaMiddenvelder91
Álvaro GarcíaMiddenvelder93
R. NtekaMiddenvelder92
Isi PalazónAanvaller91
CatenaVerdediger90
Voor de complete selectie: Clubpagina Rayo Vallecano.

533 fans
Aanvaller, 35 jaar

In de wandelgangen

Woensdag 20 oktober
Ook Liverpool heeft zijn pijlen gericht op Ricardo Pepi. Lees verder
X

Inloggen op Voetbalzone

Leuk dat je actief wilt zijn op de grootste voetbal community van Nederland. Voor alle mogelijkheden lees je onze FAQ.

Gebruikersnaam
Wachtwoord
 
Wachtwoord vergeten?
Registreren