Jasper Cillessen maakt rentree bij Valencia en schittert in minuut 95

Zaterdag, 25 september 2021 om 18:19Daniel Cabot Kerkdijk • Laatste update: 18:26

Jasper Cillessen heeft zaterdag zijn rentree onder de lat bij Valencia gemaakt. De doelman kreeg voor het eerst dit seizoen van trainer José Bordalás de voorkeur boven Giorgi Mamardashvili en verscheen aan het startsignaal van het thuisduel met Athletic Club. Het duel met de Basken eindigde ternauwernood in 1-1, dankzij een treffer in de extra tijd. Valencia, dat nu elf punten uit zeven duels heeft, stond op dat moment met tien man op het veld.

Mamardashvili profiteerde aan het begin van het seizoen van blessureleed bij zowel Cillessen als Jaume Domenech. De jonge Georgiër, die eigenlijk aangetrokken was voor het tweede van los Che, was een van de redenen dat het team van Bordalas negen punten overhield aan de eerste vier speeldagen. Nadien volgden echter nederlagen tegen Real Madrid (1-2) en Sevilla (3-1). Met name in Andalusië maakte Mamardashvili geen al te beste indruk.

Cillessen verscheen zaterdag zodoende voor het eerst sinds 22 mei, toen Valencia met 0-0 gelijkspeelde bij Huesca, in het doel van Valencia. De Oranje-international had niet heel veel te doen, op een vrije trap van Iker Muniain en enkele hoge voorzetten na, maar na 69 minuten lag de bal toch achter hem. Na een hoekschop van Alex Berenguer vanaf de rechterkant kopte Iñigo Martinez de bal in de linkerhoek buiten het bereik van Cillessen: 0-1.

Valencia leek de derde nederlaag op rij niet te kunnen voorkomen, mede omdat de slotfase ook nog eens met tien man moest worden afgemaakt. Maxi Gómez kreeg een tweede gele kaart voor een overtreding op Óscar de Marcos. In de vierde minuut van de extra tijd was het echter Marcos André die de bal op aangeven van Gonçalo Guedes van dichtbij achter doelman Unai Simón werkte: 1-1. Valencia mocht Cillessen danken dat het scorebord niet opnieuw in beweging kwam. Met een schitterende redding had hij in de vijfde minuut van de extra tijd een antwoord op een kopbal van Iñaki Williams.

Nr.TeamMWGV+/-Pnt
1Sevilla96211020
2Real Sociedad9621520
3Osasuna10532118
4Real Madrid85211217
5Atlético Madrid8521517
6Rayo Vallecano9513616
7Athletic Club9441416
8Barcelona8431615
9Real Betis9432315
10Valencia10343213
11Espanyol10343013
12Real Mallorca10334-612
13Villarreal9252311
14Elche10244-410
15Celta de Vigo9216-57
16Granada 9144-67
17Cádiz10145-87
18Alavés9207-96
19Levante10055-95
20Getafe9027-102



Gerelateerd

Meer sportnieuws

17 reacties (laatste reactie door valencios)

Onze eerste keeper van Oranje

25 september 2021 om 18:40

Nee, man. Bijlow de komende 15 jaar laten keepen. Die overspannen Cillessen heb ik het wel mee gehad. Bijlow heeft het perfect gedaan afgelopen wedstrijden.

25 september 2021 om 19:02

Alsof Cillessen het slecht heeft gedaan voor Oranje. Zoveel ketsers heb ik hem niet zien maken. Als Cillessen eerste keeper is bij Valencia, dan mag hij van mij ook 1ste keeper van Nederland zijn.

25 september 2021 om 19:06

@grun, enkel basisspeler zijn is wel erg summier. Als hij wekelijks goede reddingen heeft, geen blunders en solide is, dan ja. Maar anders net zo prima bijlow, die ik gewoon goed vind keepen nu.

25 september 2021 om 19:24

@The-Jump - Ja tuurlijk, het heeft niet zoveel zin als hij een basisspeler is, en hij maakt enorme blunders tijdens wedstrijden. Maar als hij gewoon solide presteert en met Valencia in de top 5 beland, dan is hij gewoon 1ste keeper. Bijlow is goed hoor, maar de beste speelt naar mijn mening, en niet per se iemand met de meeste potentie.

Helaas ben je bij Valencia nooit zeker van een basisplaats, ook niet als je de beste speler op een bepaalde positie bent. De trainer doet waarschijnlijk ook maar wat de voorzitter zegt dat hij moet doen. Maar als Cillessen niet geblesseerd is hoort hij gewoon 1e keeper te zijn daar en hoort hij ook 'gewoon' bij het Nederlands elftal. Bijlow is ook wel lekker bezig en is jonger, maar Cillessen hoort sowieso een optie te zijn als 1e keeper.

25 september 2021 om 19:03

wat een gezwets. op basis van wat moet Jasper 1e keeper zijn? de beste moet gewoon onder de lat staan. en ja misschien kijk iets wat door een gekleurde bril, maar bijlow staat veel met rust en zelfvertrouwen uit dan cilissen, daarnaast heeft bijlow iets met minuten op zijn de laatste tijd dan cilissen.

25 september 2021 om 19:25

Cillessen is nog wel n maatje beter dan Bijlow. De laatste is jong en druistig, maar zal over n jaar of drie zover zijn.
Probeer je gekleurde bril even af te zetten. En nee ik heb niks met Aja$ of P$V

25 september 2021 om 20:43

ok, laten we zeggen dat Cillessen een maatje groter zou zijn, ik weet bijna zeker dat Van Gaal, Bijlow bij goed presteren niet zal passeren.

26 september 2021 om 01:39

Hmmm in één op één wint Bijlow makkelijk. In de lucht wint Bijlow makkelijk. Als lijnkeeper vind ik ze beiden redelijk goed. Cillessen wint wel de 'ik kijk of ik keihard moet poepen" wedstrijd. Oh ja, Bijlow heeft nu al meer rust en uitstraling.

25 september 2021 om 19:32

Op basis van de voorbereiding verdiende Mamardashvili het natuurlijk wel om te blijven staan zolang hij geen grote fouten maakte, zeker na de wedstrijd tegen Getafe, Hij heeft zijn kans gepakt en is daar terecht voor beloond, Nu is het een kwestie van Spaans leren en wachten op zijn volgende kans.

Het is nu wel gewoon te hopen dat Cillessen fit kan blijven voor langere tijd en eindelijk kan laten zien waarom Marcelino hem zo graag wou hebben ipv Neto, Hij zag er verder wel slecht uit of lag dat aan mij? Rode kop, rode ogen, erg gefrustreerd.

Mooi voor cillesen dat ie weer belangrijk is na zijn depressie zie je vaker bij voetballers de laatste tijd . Volgens mij had ilicic van atalanta dit ook onlangs,maar is er iemand die hier meer van weet hoe depressies werken

25 september 2021 om 19:03

Ik ken wel iemand die weet hoe depressies werken en hij heet “google”.

Hopen dat Cillessen fit blijft en veel gaat spelen. Want is samen met Bijlow de beste keeper van Nederland.

25 september 2021 om 19:27

In Oranje altijd goed.
Belachelijk behandeld dr de Boer

Reageer

Je kunt niet reageren op oude documenten.

Valencia

Stand
Selectie
Actuele wedstrijden
 TeamPnt+/-
10.Valencia132
11.Espanyol130
Voor de complete stand: LaLiga
SpelersPositieW
D. WassMiddenvelder101
M. GómezAanvaller91
Marcos AndréAanvaller81
Hugo DuroAanvaller72
Manu VallejoAanvaller60
O. AldereteVerdediger91
Voor de complete selectie: Clubpagina Valencia.

281 fans
Keeper, 32 jaar
SeizoenClubW
2021/2022 Valencia 4 0 0 0
2020/2021 Valencia 10 0 0 0
2019/2020 Valencia 24 0 1 0
2018/2019 Barcelona 3 0 0 0
2017/2018 Barcelona 1 0 0 0
Laatste voetbalnieuws

Ronald Koeman en Spaanse media lovend over tandem Fati-Depay

Ronald Koeman kijkt met een tevreden gevoel terug op de overwinning van Barcelona tegen Valencia (3-1). Met name de mentaliteit en de werklust van zijn spelersgroep kunnen hem bekoren, zo laat...Lees verder

In de wandelgangen

Woensdag 20 oktober
Ook Liverpool heeft zijn pijlen gericht op Ricardo Pepi. Lees verder
X

Inloggen op Voetbalzone

Leuk dat je actief wilt zijn op de grootste voetbal community van Nederland. Voor alle mogelijkheden lees je onze FAQ.

Gebruikersnaam
Wachtwoord
 
Wachtwoord vergeten?
Registreren