Fenerbahçe boekt dankzij Kadioglu en Özil eerste overwinning in drie duels

Donderdag, 23 september 2021 om 20:49Dominic Mostert

Fenerbahçe heeft donderdag een overwinning geboekt op laagvlieger Giresunspor in de Süper Lig. Dankzij doelpunten van Ferdi Kadioglu en Mesut Özil won de ploeg van trainer Vitor Pereira met 2-1 in het Sükrü Saracoglu Stadion. Fenerbahçe boekte de eerste overwinning in de laatste drie wedstrijden en staat op de vierde plaats, met dertien punten uit zes duels. De gezamenlijke koplopers Besiktas en Trabzonspor hebben slechts een punt meer.

Met zijn tweede doelpunt van het seizoen opende Kadioglu in de tweede minuut de score. Fenerbahçe bouwde op aan de linkerflank en uiteindelijk verstuurde Diego Rossi een scherpe voorzet richting de tweede paal, waar Kadioglu klaarstond om de bal binnen te tikken. Vijf minuten voor de pauze kreeg Giresunspor een uitgelezen kans om de stand in evenwicht te brengen. Scheidsrechter Cüneyt Çakir kende een strafschop toe na een handsbal van Mert Hakan Yandas. Strafschopnemer Ibrahima Baldé koos voor een laag schot in de rechterhoek, maar trof de paal.

Na ruim een uur verdubbelde Fenerbahçe de marge. Na een veel te korte terugspeelbal onderschepte Mergim Berisha het leer, waarna hij Özil vond. Doelman Onurcan Piri was uit positie omdat hij uitkwam na de korte terugspeelbal, waardoor een chaotische situatie ontstond voor het doel. Özil had de tijd en ruimte om af te ronden: 2-0. Giresunspor bracht de spanning vijf minuten voor tijd terug. Invaller Souleymane Doukara trok vanaf de linkerflank naar binnen en schoot van afstand hard in de rechterhoek. Het bleef echter bij 2-1; Kadioglu werd zeventien minuten voor tijd gewisseld.

Nr.TeamMWGV+/-Pnt
1Trabzonspor107301124
2Hatayspor106221120
3Besiktas10622820
4Alanyaspor10622120
5Fenerbahçe10613319
6Fatih Karagümrük10532418
7Konyaspor10451517
8Galatasaray10523117
9Altay10505015
10Adana Demirspor10343013
11Medipol Basaksehir10406012
12Gaziantep FK10334-212
13Yeni Malatyaspor10406-612
14Sivasspor10253211
15Kayserispor10325-411
16Giresunspor10235-49
17Antalyaspor10235-59
18Göztepe10226-58
19Kasımpaşa10136-66
20Rizespor10118-144



Gerelateerd

Meer sportnieuws

27 reacties (laatste reactie door besiktas-7)

Giresun verdiende hier gewoon te winnen maar door een fout en een gemiste penalty verlies je hier . Fener speelde weer zwak maar heeft toch de 3 punten kunnen krijgen. Volgende week tegen Hatay en die gaan ons gewoon 5 om de oren geven.

23 september 2021 om 20:55

Klopt wedstrijd was ook weer bizar slecht leek niet eens op voetbal, maar gelukkig wel de punten deze keer.

23 september 2021 om 20:57

Wat ik niet snap hè kijk hoe Feyenoord speelt. Dat moet toch kunnen bij Gala en Fener? Zoveel geld en niks ermee kunnen dat is bijna een kunst te noemen.

23 september 2021 om 21:00

Misschien is het tactiek, misschien is het motivatie of misschien ligt het gewoon aan de spelers. Het is apart want dit Fener heeft op papier gewoon een leuk teampje maar de drang om leuk aanvallend te spelen ,ontbreekt gewoon bij dit team. Ik hoop dat vitor misschien wat anders gaat proberen want dit kan natuurlijk niet. Elke wedstrijd op het nippertje winnen

23 september 2021 om 21:04

Als je nou 1 punt zei kon ik je reactie nog serieus nemen..

23 september 2021 om 21:11

Haal die fout weg en de gemiste penalty . Dan staat het gewoon in de voordeel van Giresun. Had Fener dan verloren , hoogstwaarschijnlijk niet want dan zouden ze meer hun best doen om aan te vallen en was het gewoon gelijk. Maar komop een degradatie kandidaat scoort hun eerste doelpunt tegen ons en waren vaak dreigender. Dit mag Fener gewoon niet overkomen

23 september 2021 om 21:08

Als ik echt spelers eruit moet halen die vandaag slecht speelde (eigenlijk was de hele team matig)dan zijn het Valencia, rossi en Hakan. Misschien nog Osayi maar die speelt meer rechtsback nu en daar doet hij het ok.

Wedstrijd pas gezien vanaf het moment dat de 2-1 viel. Weet niet hoe het daarvoor ging maar Fener moet zich echt afvragen hoe het kan dat ze achteruit moeten leunen tegen misschien wel het slechtste team van deze competitie. Wordt iig niet warm van dit FB.

23 september 2021 om 20:57

Het was de hele wedstrijd zo. Niks tegen de verdediging want die doen gewoon heel goed hun werk en zij zijn de reden dat we 13 punten hebben. De middenveld en de aanval kunnen helaas niks klaar spelen waardoor er bijna tot geen kansen ontstaan.

23 september 2021 om 20:59

Ach als je 2-0 voor staat tegen zoals je al aangeeft 1 van de slechtste teams van de competitie, dan kan je best achterover leunen. Vooral als je volgende wedstrijd tegen Hatay is over 3 dagen is het gewoon verstandig. Het is helemaal niet nodig om jezelf nog meer te vermoeien. Zakelijke overwinning dit.

23 september 2021 om 21:02

Ja dat zou ik ook zeggen. Maar dit gebeurt bijna elke wedstrijd. Dus is het gewoon zakelijk winnen of is het gewoon gebrek aan aanvallend kwaliteit

23 september 2021 om 21:08

"achterover leunen" haha dikke doei. Het meest matige team van de competitie speelt op bezoek zelfs beter dan Fener. Aan het eind van het seizoen sta je met dit voetbal weer met lege handen.

23 september 2021 om 21:14

Spelen beter na de 85e minuut ja. Met de motivatie van de 2-1 die uit het niks valt. Daarvoor heb ik giresun niks bijzonders zien doen. Maar ze zullen wel veel beter gespeeld hebben dan Fener. Dat onze spelers nie eens meer proberen na de 2-0 heeft er vast niks mee te maken. Als je je zo beter gaat voelen dan kan je er wel zo over denken ja.

24 september 2021 om 10:46



Volgens mij heb je de wedstrijd niet gezien want zeker de eerste helft was het Giresun dat voetbalde. Maar is niet erg, steek je kop maar weer in het zand zoals vorig seizoen toen we aangaven dat het spel van Fener nergens op lijkt en ze niks gaan winnen zo. Aan het eind van het seizoen zien we je weer.

Wat was dit armoedig zeg.Fener die in eigen huis heel goed weg komt tegen de zwakste ploeg van de competitie.. die gasten hadden nog geen goal gemaakt in 5 wedstrijden.Nee, 1 ding is zeker.. het wordt weer helemaal niks met dit Fener.. er zit werkelijk niks in, los zand, onduidelijke speelstijl en een zwakke voorhoede..

23 september 2021 om 21:21

Hahaha wat een overdreven verhaal zeg. Hoe los is het zand bij bjk dan wel niet, die na de 70ste minuut een 3-0 voorsprong weggeven.

23 september 2021 om 22:50

Jij hebt de wedstrijd duidelijk niet gezien als je dit zegt want het was 65 minuten genieten van heerlijk voetbal maar door 2 zondagsschoten en een onterechte goal werd het 3-3

Ik heb de afgelopen dagen wijselijk geen reactie geplaatst. Want als de concurrenten punten morsen, zou Fener Fener niet zijn als ze dat ook zouden doen. Ik heb wel gelachen om de pastirma/sushi opmerkingen, thanks nog boys. Fener was vrij matig maar haalt op een ietwat gelukkige wijze toch de drie punten binnen. Ik ben heel benieuwd hoe dit seizoen zich gaat vervolgen want ben nog niet overtuigd van dit Fener. Beşiktaş gaat het lastig krijgen met al die blessures en Galatasaray zit midden in een crisis, dus dat wordt nog wat.

23 september 2021 om 21:15

Graag gedaan Alex haha..De blessures zijn idd frustrerend maar er zit geen langdurige tussen.. over een paar weken hebben we een fitte selectie en zie ik ons wel een gat slaan.. Galatasaray zie ik dit jaar zelfs buiten de top 5 eindigen. Ik zie Trabzon en Fener als de grootste concurrenten maar Fener is voetballend echt niet om aan te zien en verre van stabiel. Ook missen jullie een goede voorhoede.Over ons..Tegen Altay morgen hebben we maar 16 spelers, dat kan nog wel eens puntverlies worden.. Tegen Ajax zijn we met al deze blessures kansloos.

Slecht spelen en toch winnen, tja zo kan het ook. Tegen Hatay zullen we écht een beter plan moeten hebben. We worden nu als target gezien.

Over een paar dagen komt Fener op bezoek in Hatay. Dat gaat een mooie worden als ik ze zie voetballen Mame Diouf hattrick? HAHAHA

Slordige wedstrijd.. In een week waar iedereen het heeft laten liggen, is het heerlijk om de 3 punten te pakken. Op naar de volgende

Geen woorden aan vuilmaken. Zakelijke overwinning binnengehaald zonder blessures te krijgen en spelers te vermoeien. Aanvallend is het nog helemaal niks maar verdedigend staan we echt sterk zeg. Als Szalai ons niet minimaal 20 miljoen oplevert in de toekomst mag Ali Koc zijn biezen pakken want wat een betrouwbare muur is dat.

Perfecte zakelijke overwinning, terwijl de concurrenten allemaal morsen. Lekker Fener

Het is treurig gesteld met het Turkse voetbal, het niveau is echt matig. Zeker nu je ziet dat ook in Turkije het geld langzaam op begint te raken en ze steeds minder middelmatige vedettes aan kunnen trekken. Van de ene kant is dit goed voor de eigen jeugdspelers maar van de andere zal hier nog een hele tijd overheen gaan voordat het niveau omhoog gaat met deze eigen spelers.

Reageer

Je kunt niet reageren op oude documenten.

Fenerbahçe


729 fans
Selectie
Actuele wedstrijden
SpelersPositieW
Attila SzalaiVerdediger100
Luiz GustavoMiddenvelder101
F. KadıoğluMiddenvelder92
B. Osayi-SamuelMiddenvelder91
E. ValenciaAanvaller92
M. ÖzilMiddenvelder82
Voor de complete selectie: Clubpagina Fenerbahçe.

4 fans
Middenvelder, 22 jaar
SeizoenClubW
2021/2022 Fenerbahçe 9 2 1 0
2020/2021 Fenerbahçe 26 1 3 0
2019/2020 Fenerbahçe 23 4 2 0
2018/2019 Fenerbahçe 0 0 0 0
2018/2019 Fenerbahçe U21 10 0 3 0
Laatste voetbalnieuws

Leroy Fer en consorten bezorgen Fenerbahçe pijnlijke nederlaag

Fenerbahçe is zondagavond tegen een dure nederlaag aangelopen in de Süper Lig. In het thuisduel met Antalyaspor ging de club in de slotfase met 1-2 onderuit. Fenerbahçe wist daardoor niet in...Lees verder

In de wandelgangen

Dinsdag 26 oktober
Frenkie de Jong kent een lastige periode bij Barcelona, maar ligt nog steeds goed in de markt. Lees verder
X

Inloggen op Voetbalzone

Leuk dat je actief wilt zijn op de grootste voetbal community van Nederland. Voor alle mogelijkheden lees je onze FAQ.

Gebruikersnaam
Wachtwoord
 
Wachtwoord vergeten?
Registreren