Danjuma wederom belangrijk voor Villarreal; Sevilla blijft ongeslagen

Woensdag, 22 september 2021 om 23:52 • Laatste update: 00:06

Arnaut Danjuma heeft zijn waarde voor Villarreal woensdagavond opnieuw bewezen. De linkeraanvaller mocht tegen Elche in de basis starten en wist na een uur spelen de 3-1 binnen te tikken; het werd uiteindelijk 4-1. Danjuma staat daarmee op twee doelpunten in slechts 173 gespeelde competitieminuten, een gemiddelde van één per volledige wedstrijd dus. Verder bleef Sevilla ongeslagen door met 3-1 af te rekenen van Valencia.

Villarreal - Elche 4-1
Al in de vijfde speelminuut vond Villarreal de openingstreffer. Paco Alcácer kreeg zelf de kans om uit te halen, maar de spits was niet zelfzuchtig en legde de bal af op Yeremi Pino. Het was voor de middenvelder vervolgens een koud kunstje om af te ronden: 1-0. Twee minuten later leek Elche al gelijk te maken, maar doelman Sergio Asenjo reageerde alert en pareerde de inzet. De 1-1 viel in de twintigste minuut alsnog. Vanaf de rand van het zestienmetergebied had Johan Mojica een fraai schot in huis dat naast leek te gaan, maar via de binnenkant van de rechterpaal viel de bal toch nog binnen.

Tien minuten voor rust kreeg Danjuma een grote kans om de voorsprong te herstellen. Van binnen het zestienmetergebied vuurde hij een schot af, maar zijn poging smoorde echter in de kiem. Vijf minuten voor het rustsignaal herstelde Villarreal de voordelige marge wél. Na fraai combinatiespel belandde de bal via Alcácer en Pino voor de voeten van Trigueros, die overtuigend binnenschoot: 2-1. In het tweede bedrijf was Danjuma aan zet. De Nederlander ontving een steekpass van Alcácer, waarna hij in eerste instantie op doelman Kiko Casilla stuitte. In de rebound trof Danjuma echter alsnog doel: 3-1. Uiteindelijk werd het slotakkoord gespeeld in de 93ste minuut: Alberto Moreno zette op aangeven van Boulaye Dia de 4-1 eindstand op het scorebord.

Sevilla - Valencia 3-1
De ploeg van trainer Julen Lopetegui schoot voortvarend uit de startblokken, daar de eerste kans meteen een treffer opleverde. Alejandro Papu Gómez ontving een steekpass op maat van Erik Lamela en rondde oog in oog met doelman Giorgi Mamardashvili op koelbloedige wijze af. Na een kwartier spelen werd de score verdubbeld na een knullig misverstand in de defensie van Valencia. een voorzet vanaf rechts werd door Toni Lato dusdanig van richting veranderd dat hij zijn eigen sluitpost passeerde: 2-0. In de 22ste minuut gaf het scorebord al een 3-0 tussenstand aan. Ditmaal had Fernando Reges een fraaie dieptebal in huis, waarna Rafa Mir Mamardashvili met een lobje op maat verschalkte. Na een half uur spelen bezorgde Hugo Duro zijn ploeg nog wel de eretreffer, maar in het tweede bedrijf kon de opgelopen schade niet meer hersteld worden door Valencia.

Nr.TeamMWGV+/-Pnt
1Real Sociedad9621520
2Osasuna10532118
3Real Madrid85211217
4Sevilla8521817
5Atlético Madrid8521517
6Rayo Vallecano9513616
7Athletic Club9441416
8Barcelona8431615
9Real Betis9432315
10Valencia10343213
11Espanyol10343013
12Real Mallorca10334-612
13Villarreal9252311
14Elche10244-410
15Celta de Vigo9216-57
16Granada 9144-67
17Cádiz10145-87
18Alavés9207-96
19Levante9054-75
20Getafe9027-102



Gerelateerd

Meer sportnieuws

8 reacties (laatste reactie door man city_1970)

Ik kan het toch niet laten. Geef die jongen alsjeblieft een kans op het internationale podium, van Gaal! Hij werkt duidelijk al jaren keihard en wordt altijd op waarde geschat, waar hij ook speelt. Of moet alles van een Steven Bergwijn komen?

23 september 2021 om 07:19

Hij gaat ook vast een kans krijgen, maar hij speelt nog net bij Villarreal en de eerste weken heeft hij het moeten doen met invalbeurten. Van Gaal hamert op speeltijd, dus ik snap dat hij Lang en Gakpo boven hem verkiest. Als Danjuma zo doorgaat dan zal hij vast er bij gehaald worden.

Danjuma zo door blijft gaan zie ik hem met Gakpo de flanken bestrijken in oranje. Goede keuze om voor Villareal te kiezen, zag op vi zijn interview komt heel slim wijs over.

Hopelijk kan ie het ooit in Oranje laten zien, speelt al jaren op een goed niveau.

Deze jongen geeft wel wekelijks zijn visitekaartje af zeg. Vorige keer ook al een goal, nu weer. Ben heel benieuwd waar dit eindigt, zo te zien heeft hij geen moeite met het niveau.

Die 5-3-2 bij Oranje kun je voorgoed wegdonderen, want genoeg uitstekende buitenspelers tegenwoordig - Gakpo, Danjuma, Lang (kan ook op 10) voor linksbuiten en Berghuis, Bergwijn en El Ghazi voor rechtsbuiten. Danjuma verdient zo binnenkort wel een uitnodiging voor Oranje.

Volgende interland periode deze jongen er ook bij nemen bij prestaties als afgelopen weken. Zeker verdiend, en meer dan terecht als je presteert in Spanje bij zo'n mooie club.

Reageer

Je kunt niet reageren op oude documenten.

Valencia

Stand
Selectie
Actuele wedstrijden
 TeamPnt+/-
10.Valencia132
11.Espanyol130
Voor de complete stand: LaLiga
SpelersPositieW
D. WassMiddenvelder101
M. GómezAanvaller91
Marcos AndréAanvaller81
Hugo DuroAanvaller72
Manu VallejoAanvaller60
O. AldereteVerdediger91
Voor de complete selectie: Clubpagina Valencia.

In de wandelgangen

Woensdag 20 oktober
Ook Liverpool heeft zijn pijlen gericht op Ricardo Pepi. Lees verder
X

Inloggen op Voetbalzone

Leuk dat je actief wilt zijn op de grootste voetbal community van Nederland. Voor alle mogelijkheden lees je onze FAQ.

Gebruikersnaam
Wachtwoord
 
Wachtwoord vergeten?
Registreren