Radamel Falcao scoort na ruim drieduizend dagen weer in LaLiga

Zaterdag, 18 september 2021 om 16:02Daniel Cabot Kerkdijk • Laatste update: 16:13

Radamel Falcao heeft zijn debuut voor Rayo Vallecano zaterdag opgeluisterd met een doelpunt. De aanvaller kwam in het thuisduel met Getafe (3-0 winst) twintig minuten voor tijd, bij een stand van 1-0, binnen de lijnen en zette negen minuten voor het einde de derde treffer in de Madrileense streekderby op het scorebord. Falcao kreeg de bal aan de rechterkant van het strafschopgebied van Pathé Ciss, de maker van de 2-0, en schoot deze vervolgens diagonaal achter doelman David Soria.

Het was voor Falcao zijn eerste treffer in LaLiga na ruim drieduizend dagen. Hij scoorde op 12 mei 2013 in de 1-2 nederlaag van Atlético Madrid tegen Barcelona voor het laatst en twee weken later volgde zijn laatste optreden als Colchonero: 0-0 tegen Real Mallorca. Nadien volgde een tocht langs AS Monaco, Chelsea, Manchester United en Galatasaray, alvorens hij deze zomer een contract voor twee jaar met Rayo Vallecano ondertekende. De club is het LaLiga-seizoen met zeven punten uit vijf duels naar behoren gestart.

Nr.TeamMWGV+/-Pnt
1Real Sociedad10631521
2Real Madrid96211320
3Sevilla96211020
4Atlético Madrid9531518
5Real Betis10532418
6Osasuna10532118
7Rayo Vallecano10514516
8Athletic Club9441416
9Barcelona9432515
10Valencia10343213
11Espanyol10343013
12Real Mallorca10334-612
13Villarreal9252311
14Elche10244-410
15Celta de Vigo9216-57
16Granada 9144-67
17Cádiz10145-87
18Alavés9207-96
19Levante10055-95
20Getafe9027-102



Gerelateerd

Meer sportnieuws

19 reacties (laatste reactie door tijger-wit)

Voor mij is dit toch een ware legende ‘El tigre’

18 september 2021 om 16:25

Voor mij was die dat, tot dat die naar Gala kwam en een heeeel andere kant van Falcao liet zien dan vele en ikzelf ook gewend waren

18 september 2021 om 16:59

Welke kant liet hij zien in Turkije dan?

18 september 2021 om 17:57

2 jaar vakantie houden, paar wedstrijden spelen, 15 miljoen opstrijken en dan bij contract ontbinding zonder schaamte een vergoeding vangen van x aantal miljoenen. Beste man was één grote grap.

18 september 2021 om 18:09

Galatasaray geeft hemzelf zo'n absurd salaris, je zou gek zijn als je dat laat gaan.

18 september 2021 om 19:01

Misschien is de turkse competitie wel een grap met die domme contracten die jullie uitdelen😂

18 september 2021 om 21:02

Nu ik jouw verhaal heb gehoord denk ik dat het bestuur van gala het probleem was en niet hij...

Mooi dat ie direct gescoord heeft. Zou het wel lekker vinden als ie toch weer een deel van zijn oude vorm terug vind en er 10+ maakt

Vind het er toch altijd wat apart uit zien als een aanvaller met een verdediger rugnummer rondloopt. Zo kan ik mij Arouna Koné herinneren met rugnummer 2 en er zullen er vast nog wel een paar zijn. Al met al, leuk voor Falcao dat die heeft gescoord, en niet geblesseerd is geraakt. Zou wat zijn als die dit seizoen wel fit weet af te maken en aan de lopende band scoort .

Mooi dit echt hahah het was te verwachten toen hij naar GS kwam hebben ze alles op alles gezet om hem binnen te halen. Hij dacht ooo even lekker paar jaar genieten van het weer en gratis geld en daarna ga ik wel weer voetballen. Dit is weer een wijze les voor de Turkse clubs stop met al die bejaarde teveel geld te betalen.

Keihard geflopt in Engeland, in Spanje deed hij het mer dan aardig. Toch apart maar dat is wel meer spelers overkomen die richting Engeland gingen.

Reageer

Je kunt niet reageren op oude documenten.

Rayo Vallecano

Stand
Selectie
Actuele wedstrijden
 TeamPnt+/-
6.Osasuna181
Voor de complete stand: LaLiga
SpelersPositieW
P. CissMiddenvelder101
Santi ComesañaMiddenvelder101
Álvaro GarcíaMiddenvelder104
R. NtekaMiddenvelder103
Isi PalazónAanvaller101
CatenaVerdediger100
Voor de complete selectie: Clubpagina Rayo Vallecano.

533 fans
Aanvaller, 35 jaar

In de wandelgangen

Woensdag 20 oktober
Ook Liverpool heeft zijn pijlen gericht op Ricardo Pepi. Lees verder
X

Inloggen op Voetbalzone

Leuk dat je actief wilt zijn op de grootste voetbal community van Nederland. Voor alle mogelijkheden lees je onze FAQ.

Gebruikersnaam
Wachtwoord
 
Wachtwoord vergeten?
Registreren