Aankoop van 30 miljoen euro beleeft droomdebuut voor Internazionale

Vrijdag, 27 augustus 2021 om 22:44Chris Meijer

Internazionale heeft ook zijn tweede competitiewedstrijd van het seizoen weten te winnen. De regerend kampioen van Italië was vrijdagavond met 1-3 te sterk voor Hellas Verona. Inter kwam in Verona nog wel op achterstand door een doelpunt van Ivan Ilic, maar poetste dat in de tweede helft weg. De van Lazio overgekomen Joaquín Correa beleefde een absoluut droomdebuut, door als invaller twee doelpunten aan te tekenen.

Bij Inter had Stefan de Vrij zoals gebruikelijk een basisplaats. Denzel Dumfries begon - net als vorige week in de met 4-0 gewonnen thuiswedstrijd tegen Genoa - op de reservebank en moet voorlopig Matteo Darmian nog voor zich dulden op de rechtsbackpositie. In tegenstelling tot vorige week kreeg Dumfries tegen Hellas Verona geen speelminuten van trainer Simone Inzaghi. In het Stadio Marc'Antonio Bentegodi van Verona kende Inter een matige start, want al na vijftien minuten spelen stond er een achterstand op het scorebord. Een pass van doelman Samir Handanovic kwam niet aan bij Marcelo Brozovic, waarvan voormalig NAC Breda-huurling Ivan Ilic profiteerde. De middenvelder verschalkte Handanovic met een bekeken stift.

Ondanks een mogelijkheid voor Nicolò Barella duurde het tot kort na rust voor Inter de vroeg opgelopen schade kon repareren. Een verre inworp van Ivan Perisic werd mede dankzij Edin Dzeko verlengd, waardoor Lautaro Martínez in de doelmond de bal tegen de touwen kon werken. Via Martínez en Alessandro Bastoni kreeg Inter vervolgens mogelijkheden om de voorsprong te grijpen, maar de winnende treffer liet tot kort voor het einde op zich wachten.

Met 74 minuten op de klok bracht Inzaghi de in een deal van dertig miljoen euro van Lazio overgenomen Correa in de lijnen als vervanger van Martínez en debutant had negen minuten nodig om zijn eerste doelpunt aan te tekenen. Correa liet een voorzet van Darmian op zijn hoofd vallen en stuurde de bal naar de verre rechterhoek, buiten het bereik van doelman Lorenzo Montipò. Met een raak schot vanaf de rand van het strafschopgebied bepaalde Correa in blessuretijd ook nog de eindstand op 1-3.

Nr.TeamMWGV+/-Pnt
1AC Milan109101428
2Napoli98101625
3Internazionale106311421
4AS Roma10613819
5Atalanta10532618
6Lazio10523317
7Juventus10433115
8Fiorentina10505015
9Sassuolo10424114
10Hellas Verona10334312
11Bologna9333-412
12Empoli10406-612
13Torino10325111
14Udinese10253-211
15Sampdoria10235-69
16Venezia10226-98
17Spezia10226-118
18Genoa10145-77
19Salernitana10217-127
20Cagliari10136-106



Gerelateerd

Meer sportnieuws

42 reacties (laatste reactie door fcgrun050)

Wie heeft het nog over Lukaku Interrr!!!

27 augustus 2021 om 23:12

Genoa en hellas verona zijn geen graadmeters om lukaku als kiespijn te missen. Wacht maar als inter wat moet klaarspelen in de CL of tegen de betere italiaanse ploegen.

27 augustus 2021 om 23:24

Ik vindt je reactie te grappig, maar ben je vergeten dat we ook met Lukaku in de groepsfase CL waren uitgeschakeld en meen te herinneren vorig seizoen in de CL dat hij een gigantische kans had gemist in 1 van die wedstrijden.

Kijk ook even de topduels terug waar Lukaku bij was, hij heeft grotendeels niet eens gescoord in die topduels want hij was dan soms weer onzichtbaar en ja tuurlijk was hij ook weer belangrijk in bepaalde top duels.
Blijkbaar keek je geen wedstrijden van Inter anders zij je dit niet.

27 augustus 2021 om 23:27

Correa heeft nog nooit de 10 goals gehaald in een seizoen in de competitie en Lukaku was vorig jaar waarschijnlijk de belangrijkste speler. Met Dzeko (vorig jaar ook niet eens de 10 goals gehaald) en Correa is er een degelijke vervanging, maar toch gaan ze er zwaar op achteruit lijkt me.

27 augustus 2021 om 23:34

Lukaku heeft zijn beperkingen maar heeft wel bewezen over een heel seizoen belangrijk te kunnen zijn. Laten wij eerst afwachten hoe de nieuwe aankopen het gaan doen. Ik denk dat je pas over 10/15 wedstrijden echt iets erover kan zeggen.

27 augustus 2021 om 23:55

@quagliarella07 - "ik vind" en "anders zei" ipv "ik vindt" en "anders zij". Dat ter zijde. Maar een redelijk aparte reactie, want Lukaku heeft juist wel gescoord in de grote duels: Milan (beide duels: 2 goals en 1 assist, en Coppa Italia duel: 1 goal), Juventus-uit (1 goal), Roma-thuis (1 goal en 1 assist), Napoli-thuis (1 goal), en Lazio-thuis (2 goals en 1 assist). Enige waar hij niet heeft tegen gescoord zijn Real (1 wedstrijd geblesseerd) en Atalanta. Alleen in de CL is hij verantwoordelijk voor 4 punten (2 keer gescoord in een 2-2 duel tegen Gladbach, en weer 2 keer gescoord in een 2-3 winst tegen weer Gladbach). Zijn partner in crime, Lautaro, was juist minder doeltreffend in de CL (1 goal en 1 assist tegen Real in 6 wedstrijden). Dus het is de vraag als je zoveel schuld bij Lukaku moet gaan leggen.

28 augustus 2021 om 09:14

Jij. Nu.

Wat een geweldige debuut voor Joaquin Correa. Klasse speler hoor. Die kopbal van hem zo mooi getimed. Zijn tweede goal een keurige schuiver. Inter had het zeker niet makkelijk tegen Hellas Verona maar gelukkig beschikken we over spelers die wedstrijden kunnen kantelen.

27 augustus 2021 om 23:03

Prachtige speler die Correa, ga hem erg missen bij ons.. Daar ga je nog veel plezier aan beleven.

Samir met een rare foute en daarna 1e helft niet echt veel gecreëerd. Tweede helft goed uit de startblokken door die ingooi kluts goal en zelfs bijna een tweede identieke goal. Dzeko was wel echt onzichtbaar, Lautaro met de klinische Correa voorin wordt smullen.

27 augustus 2021 om 23:15

Samir en rare fouten moeten we meer aan gaan wennen. Gezien zijn leeftijd gaat het niet beter worden.

28 augustus 2021 om 06:50

Snap ook niet waarom Inter Onana niet ophaald bij Ajax. Heb je voor de aankomende jaren een topkeeper in huis.

28 augustus 2021 om 09:06

Misschien omdat clubs ook kijken naar persoonlijkheid? Kan me voorstellen dat clubs keihard afhaken op de handelswijze van Onana.

Dit zijn de lekkere potjes om te winnen. Overall best matig, een flater achterin die een tegengoal oplevert en een penalty die niet gegeven wordt terwijl het er naar mijn mening zeker een was. Calhanoglu had zijn gebruikelijke matige pot na een goede en Dzeko gaat toch op de bank belanden voor Correa denk ik (een spitsenduo “cola” is ook leuk). Verder gaat Dumfries het nog wel moeilijk hebben met Darmian, die was toch wel goed vandaag.

27 augustus 2021 om 22:56

Dumfries komt er wel. Concurrentie is alleen maar goed . Is logisch day Darmian nu nog even de voorkeur krijgt die de competitie de taal en speelstijl kent. Calha en brozo vielen vies tegen en handanovic maakt toch echt steeds vaker domme fouten. Kan nog wel is dure punten gaan kosten

27 augustus 2021 om 23:00

Dumfries komt er wel inderdaad, maar als Darmian blijft spelen zoals hij de afgelopen twee potten doet dan blijft die ook wel staan denk ik. En op het middenveld zijn er wel genoeg opties. Vidal is toch weer scherp lijkt het en die brengt toch wel iets als hij invalt. Het probeersel met Sensi als valse 9 of hangende spits vind ik echter wel geen al te best iets, zet die maar op Calhanoglu zijn plaats. En Handanovic heeft inderdaad te vaak zijn foutjes. Dat is dan ook op korte termijn de belangrijkste positie die versterkt moet worden, ook omdat hij al 37 is natuurlijk.

27 augustus 2021 om 23:05

Er zijn te veel middevelders 7 in totaal bij de huidige selectie. Er moet wel geschoven worden anders krijgt iemand geen minuten. Ik denk dat Sensi die rol wel goed kan vervullen want hij heeft scorendvermogen en de techniek om dicht bij de zestien te spelen, moet het alleen nog waar maken.

27 augustus 2021 om 23:13

Ik zou het persoonlijk niet erg vinden als Vecino wat minder speelt. Om over Gagliardini nog maar te zwijgen. Wat is er eigenlijk met hem aan de hand, een blessure neem ik aan?

27 augustus 2021 om 23:31

Gaglia heeft een blessure. Beiden vind ik ook matig maar wel goed voor de bank. Ze brengen ook wat meer power en gevaar in de lucht mee. Iets wat de andere middevelders missen. Ik geloof dat Inzaghi hier wel raad mee weet. Bij Lazio ook soort gelijk spelers(weliswaar veel beter) veel vuldig gebruikt zoals SMS en Parolo. Maar idd zie liever Sensi minuten maken dan hen twee. Ik besef mij net dat ik Eriksen niet eens heb meegeteld. Maar ja die gaat waarschijnlijk nooit meer voor Inter spelen jammer genoeg.

27 augustus 2021 om 23:34

Eriksen zal inderdaad een afgelopen verhaal zijn vrees ik (of hij moet echt volledig herstellen). Persoonlijk zou ik daarnaast starten met brozovic-Barella-Sensi en dan als breekijzers Calhanoglu en Vidal brengen, met als opties daarachter Gagliardini en Vecino. Want voorin komt sanchez ook nog terug natuurlijk. Daarnaast hoop ik persoonlijk op een huur van martial of iets in die aard. Die zou ook echt terug kunnen opleven bij inter denk ik.

27 augustus 2021 om 23:38

Dat is nog altijd het beste middeveld. Alleen is Sensi denk ik afgeschreven voor die positie. Marotta heeft aangegeven dat er geen aankopen meer bij komen jammer genoeg. Zou idd mooi zijn als er nog 1 aanvaller bij komt. Maar ik zie het niet gebeuren.

Geweldige speler die Correa. Daar gaat Inter denk ik nog veel plezier aan beleven. Opvallend dat er zo weinig grote clubs interesse in hem leken te hebben.

Joaquin Correa, wat een topaankoop echt zeer onder de indruk van hem, ik zou hem elke week in de basis opstellen... Ook hoe hij zijn tweede goal maakt is magnifiek. kon gelukkig 2 wedstrijden kijken

Puur kwaliteit van correa . Zijn maar weinig spelers die een bal met hun verkeerde been zo een bal in de verre hoek leggen. Die kopbal was ook fantastisch getimed. Inter speelde wel een heel stuk minder dan vorige week maar dan is het juist extra belangrijk dat je ook die mindere wedstrijden over de streep trekt. Ik denk dat dit wel weer is een heel mooi seizoen kan gaan worden !!

Correa viel geweldig in. De Vrij toont zijn klasse trouwens ook weer. Gewoon een hele sterke tweede helft van Inter. En met De Vrij en Van Dijk moet ik nog maar zien hoe de Turken en Noren er doorheen gaan komen!

Zou mooi zijn als Inter Milan dit seizoen weet te verrassen nu ze toch best wel verzwakt zijn na het vertrek van Lukaku en Hakimi, maar ook Conte.

Zijn in ieder geval goed aan het nieuwe seizoen begonnen met 2 overwinningen in de Serie A en ze hebben met Correa en Calhanoglu prima versterkingen binnen hebben gehaald, Dzeko tot dusver ook wel zijn waarde heeft, Martinez zal blijven en natuurlijk met o.a. de Vrij, Bastoni, Skriniar, etc. nog wel een aantal zeer goede spelers rond hebben lopen.

Vind het lastig om in te schatten wie nou de titelfavoriet in de Serie A is dit seizoen. Juventus is Ronaldo nu natuurlijk kwijt, maar met Ronaldo ging het de afgelopen seizoenen eigenlijk ook nooit echt geheel vlekkeloos in de Serie A en vind het middenveld van Juventus niet echt goed op kwalitatief gebied, al hebben ze nu wel Locatelli gehaald maar is het afwachten hoe hij het zal doen (heb wel vertrouwen in hem) en iemand als Arthur heeft zeker veel potentie, maar voldoet eigenlijk niet en dan heb je Mckennie en Bentancur die ook wel goed zijn, maar daar houdt het in mijn ogen voor hem wel op en Rabiot en Ramsey vind ik beide helemaal niet bijzonder.

AC Milan heeft zich tot dusver prima versterkt en zijn zeker een kanshebber, maar als absolute favoriet zie ik ze dan ook weer niet. Atalanta Bergamo is natuurlijk ook een gevaarlijke outsider, want die hebben zich de afgelopen seizoenen ook echt wel opgewerkt tot een gevaarlijke outsider dus wie weet dit seizoen.

En ergens zou ik AS Roma dit seizoen ook niet afschrijven met Mourinho. Zie ze niet als titelkandidaat, maar kunnen zomer een gevaarlijke outsider zijn. Teams als Napoli en Lazio Roma hebben ook zeer goede spelers rondlopen, maar die komen in mijn ogen dan toch weer net een klein beetje kwaliteit tekort en dat heeft AS Roma natuurlijk ook, maar bij AS Roma heb ik nog het idee dat het spel dat Mourinho over het algemeen speelt met zijn teams wel kan werken in Italië.

27 augustus 2021 om 23:03

Na het vertrek van Ronaldo (en mits ze geen goede vervanger weten te halen) denk ik dat inter nog wel de favoriet is. Echte doelpuntenmakers (Dybala kan het, maar of hij het doet is nog wat anders) missen ze daar toch wel namelijk. Milan maar dat zou wel een heel snelle ontwikkeling zijn en of Lazio, Roma, Napoli en Atalanta nu echt het killersinstinct hebben durf ik ook te betwijfelen. Gaat wel een spannend jaar worden denk ik.

27 augustus 2021 om 23:06

Juventus gaat weer spelen hoe ze dat deden voor CR7 kwam, want zonder hem kwamen ze altijd ver in de CL dus ze kunnen het wel.Ik verwacht dat Atalanta buiten de top4 gaat vallen maar ik zeg dat maar niet te snel, komt omdat ik verwacht dat de 2 ploegen uit Rome met Mourinho en Sarri vel voor plek 4 samen Napoli gaan vechten. Juve, Milan en Inter gaan samen de top 3 vormen.

27 augustus 2021 om 23:11

Juve met Allegri maakt altijd kans. As Roma zie ik ook wel hoog eindigen. Mourinho in Serie A is een goede match met een fitte Zaniolo zou ik ze niet onderschatten.

het was een mooie eerste goal en Dzeko doet het ook goed dus ze zijn er niet heel erg op achteruit gegaan. alleen kunnen ze nog wel een geweldige dribbelaar gebruiken

27 augustus 2021 om 23:05

En een keeper eerlijk gezegd. Handanovic is beetje sloom geworden.

27 augustus 2021 om 23:11

er zijn niet veel top keepers vrij dus je zal flink moeten betalen, of je legt Onana vast voor het volgend seizoen. of je probeert Henderson los te weken bij United hij is daar 2e keeper maar kan bij Inter eerste keeper zijn. en hij zal denk ik nog redelijk betaalbaar zijn

27 augustus 2021 om 23:18

Een gokje van een paar miljoen wagen met Onana. Dit seizoen zal Handanovic gewoon nog keepen dus het maakt niet echt uit dat hij tot november niet mag spelen en dan naar de Afrika cup moet.

27 augustus 2021 om 23:18

Volgens mij wilde inter Onana hebben. Goede vervangers zijn lastig maar er lopen ook paar goede keepers in Serie A rond zoals Cragno. We zullen zien.

27 augustus 2021 om 23:25

Als je voor Cragno gaat dan kun je net zo goed Radu de kans geven, vind ik persoonlijk.

27 augustus 2021 om 23:28

Men is bezig met Onana, gelezen in de wandelgangen. Maar ja dat duurt nog even.

28 augustus 2021 om 00:08

@lierse1997 - Radu heeft wel te weinig laten zien vind ik. Het leek veelbelovend bij zijn eerste uitleenbeurt aan Genoa en wat hij heeft laten zien bij de jeugdelftallen, maar hij is wel stil blijven staan in zijn ontwikkeling. Cragno laat al meerdere seizoenen zien bij een middenmoter en heeft wel meer bagage ten opzichte van Radu. Dragowski (fiorentina) en Audero (samdoria) vind ik ook wel goeie keepers die nog jaren meekunnen als opvolger voor Handanovic. Misschien kun je Radu als ruilmiddel gebruiken om de kosten te drukken wanneer je een van die drie haalt.

28 augustus 2021 om 00:15

Radu zal inderdaad een gokje zijn, de weinige potjes die die eind vorig seizoen mocht spelen vond ik trouwens zeker niet slecht. Maar het probleem met keepers vanuit de middenmoot blijft toch dat het altijd een stevige stap is.

27 augustus 2021 om 23:13

Sensi en Correa zijn meer dan goede dribbelaars. De selectie is uitgebalanceerd. Kwalitatief kunnen de backs en de keeper iets beter. Maar een gooi naar de titel zit er zeker in.

Credits naar Correa en Vidal. Niet vaak lovend over Vidal, maar toen hij inviel kantelde de hele wedstrijd. Beter kan je bijna niet invallen. En 2 prachtige goals van Tucu. Lautaro-Correa gaan we nog veel plezier aan beleven denk ik zo. Voor de rest een solide verdediging met als zware minpunt Handanovic. Zou toch graag Radu als vervanger van hem zien.

27 augustus 2021 om 23:08

Jullie mogen ,tek, hebben van juve

27 augustus 2021 om 23:27

Alles beter dan Handanovic🙈

Beste aankoop van inter: Inzaghi, wat een toptrainer zeg! Verder leuk voor correa, leuke team dit inter, zal real echt wel lastig maken!

Reageer

Je kunt niet reageren op oude documenten.

Internazionale

1027 fans
Stand
Selectie
Actuele wedstrijden
 TeamPnt+/-
1.AC Milan2814
2.Napoli2516
4.AS Roma198
Voor de complete stand: Serie A
SpelersPositieW
A. SánchezAanvaller50
M. SatrianoAanvaller20
I. RaduKeeper00
A. BastoniVerdediger90
D. D'AmbrosioVerdediger31
Voor de complete selectie: Clubpagina Internazionale.

257 fans
Verdediger, 29 jaar
SeizoenClubW
2021/2022 Internazionale 10 0 1 0
2020/2021 Internazionale 32 1 2 0
2019/2020 Internazionale 34 4 5 0
2018/2019 Internazionale 28 2 2 0
2017/2018 Lazio 36 6 3 0
Laatste voetbalnieuws

Wissel van Inzaghi pakt zeer slecht uit: Denzel Dumfries wordt schlemiel

Internazionale en Juventus hebben elkaar zondagavond in evenwicht gehouden in de Serie A. Lang zag het ernaar uit dat i Nerazzurri een 1-0 voorsprong over de streep zou trekken, maar in...Lees verder

In de wandelgangen

Woensdag 27 oktober
Manchester City wil met Barcelona de strijd om de handtekening van Antony aangaan. Lees verder
X

Inloggen op Voetbalzone

Leuk dat je actief wilt zijn op de grootste voetbal community van Nederland. Voor alle mogelijkheden lees je onze FAQ.

Gebruikersnaam
Wachtwoord
 
Wachtwoord vergeten?
Registreren