
Erik ten Hag neemt het vanavond om 20.00 uur met Ajax op tegen FC Twente, de club waar hij een verleden heeft als speler en assistent-trainer. Ten Hag speelde in Enschede onder oud-trainer Eddy Achterberg en met Clemens Zwijnenberg, die nog altijd een goede vriend is van de huidige Ajax-coach. In aanloop naar de wedstrijd in de Johan Cruijff ArenA kijken Achterberg en Zwijnenberg in gesprek met De Telegraaf terug op hun gezamenlijke tijd met Ten Hag bij Twente.
Bekijk de voorpagina voor het laatste nieuws.
Gerelateerd
Meer sportnieuws
Reageer
Je kunt niet reageren op oude documenten.
FC Twente
Stand
Selectie
Actuele wedstrijden
TeamPnt+/-
Voor de complete stand: Eredivisie
SpelersPositieW

Voor de complete selectie: Clubpagina FC Twente.

Het is zeker knap wat Ten Hag heeft bereikt en hopelijk voor hem kan hij nog meer bereiken. Als trainer van Ajax weet je dat je onder een vergrootglas ligt en dat de media alles uit vergroot. Tot dusver gaat hij hij goed mee om , het lijkt hem niet te raken
Als trainer prima maar zal uiteindelijk geen grote indruk achterlaten puur en alleen door uitstraling en communicatief (on)vermogen. Heeft de beste (breedste )selectie tot zijn beschikking. Duurde "weer " lang om ideale 11 op te stellen ondanks dat ze al geplaatst voor CL waren, dus vanaf min 1 volledige focus op samenstellen beste team.. onbegrijpelijke opstellingen(wissels) regelmatig.. al heeft hij ook te maken met blessures.. gelukkig is de selectie zeer breed
To-taal mee oneens. De wedstrijden die deze man ons Ajacieden heeft gegeven zijn magisch. Thuis en uit bij zowel Real Madrid als Juventus schitterend spel. Tegen Bayern 2 heerlijke potten. Nee, ik zal de naam Ten Hag nooit meer vergeten, Real uit is de beste pot die ik ooit heb mogen zien van Ajax.
Absoluut mee eens.. intens genoten dat seizoen, ik was thuis ook Overal bij , die wonnen we steeds niet hè..ik ben waarschijnlijk wat ouder en heb Ajax bewust meegemaakt in de jaren 90.. ik blijf erbij dat hij de uitstraling voor Ajax mist..
Uitstraling betekent niets 0,0 als je presteert op het hoogste niveau. We hebben trainers gehad met erg goede uitstraling zoals v Basten maar dat heeft ons geen wedstrijden zoals tegen Madrid opgeleverd of zoals tegen Barca met FdB. Née, uitstraling is belangrijk voor de media als het even erg goed gaat moet je toch ergens om zeuren.
Heel flauw om altijd meer weer terug te komen op uitstraling en communicatief vermogen. Alleen 'haters' hebben het daar nog over. Na Ajax zal ten Hag gewoon weer een grote club gaan trainen; kennelijk heeft hij dan binnen het vakgebied wel een grote indruk achtergelaten. Om de ideale 11 te vinden moet je ook alle spelers beschikbaar hebben. Neres moest z'n vorm vinden na een lange blessure, Blind en Kudus konden niet spelen en jonge spelers zoals Gravenberch en Traore zijn met name de laatste weken gegroeid. Ten Hag is met deze omstandigheden naar mijn idee prima omgegaan en zal door velen, wanneer hij bij Ajax is vertrokken, herinnerd worden als een prima trainer.
Hoezo geen uitstraling? En dat zegt iemand die Heiko Herrlich heet. Over uitstraling gesproken..
Weet jij überhaupt wie Heiko Herlich is? En ja.. ten hag (prima trainer) maar geen uitstraling , zelfde gold ook voor Ritten.. worden toch afgerekend op accent/spreekvaardigheid(al dan niet terecht). Enigste wat telt voor mij is dat Ajax wint met mooi voetbal liefst en dat gaat vooralsnog prima.. ik heb ook geen hekel aan ten hag maar uitstraling.. nee
Huidige trainer van Augsburg. Daarvoor bij Leverkusen en ontslagen daar. Staat ook bekend met die schwalbe tegen Gladbach.
Leuk om te lezen, ik ben zelf met Achterberg, Zwijnenberg en ten Hag op vakantie geweest toen die nog bij Twente voetbalde en Achterberg trainer was. Ten Hag was toen zeker een ander persoon als hij zich nu voordoet. Wat heb ik gelachen met die gek, zo gek als een deur toen. En die Zwijnenberg schaamde zich overal voor wat ten Hag flikte. Mooie tijd geweest.