Atalanta betaalt na gelijkspel tegen Ajax hoge prijs voor overwinning

Zaterdag, 31 oktober 2020 om

Atalanta heeft zich enigszins hersteld van het kleine dipje in de Serie A. Na de nederlagen tegen Napoli (4-1) en Sampdoria (1-3) was het team van Gian Piero Gasperini zaterdag met 1-2 te sterk voor hekkensluiter Crotone. Door de overwinning stijgt Atalanta, dat afgelopen week in de Champions League met 2-2 gelijkspeelde tegen Ajax, van de zesde naar een voorlopig tweede plaats. Internazionale, dat vandaag tegen Parma speelt, en de winnaar van het duel Napoli - Sassuolo, kunnen dit weekeinde over Atalanta heengaan.

In de openingsfase troffen beide teams de paal via Luis Muriel en Arkadiusz Reca. De Colombiaan zorgde voor het meeste gevaar bij Atalanta en was ook degene die na een pass van Ruslan Malinovskyi uit de draai voor de 0-1 zorgde. Een laag schot in de linkerhoek betekende in de 38e minuut de 0-2 van Muriel. Een schuiver van Nwankwo Simy vlak voor rust zorgde toch nog voor enige spanning in de tweede helft.

Meer doelpunten vielen er echter niet in het Stadio Scida, al kreeg Junior Messias nog een grote kans na een verkeerde pass van Johan Mojica. Remo Freuler kon de gelijkmaker voorkomen. Bij Crotone stond Ajax-huurling Lisandro Magallán in de basis. Marten de Roon en Robin Gosens ontbraken door blessureleed. Hans Hateboer stond uiteindelijk 68 minuten op het veld omdat hij geblesseerd moest afhaken en ook Cristiano Romero viel vijf minuten later uit. Sam Lammers kwam niet van de bank af. Dinsdagavond speelt Atalanta in de Champions League thuis tegen Liverpool.

Nr.TeamMWGV+/-Pnt
1AC Milan97201323
2Internazionale95311018
3Sassuolo9531818
4Juventus94501117
5Napoli96031017
6AS Roma9522417
7Hellas Verona9432515
8Atalanta9423214
9Lazio9423-214
10Bologna9405012
11Sampdoria9324-111
12Cagliari9324-311
13Udinese9315-210
14Spezia9243-410
15Benevento9315-910
16Parma9234-79
17Fiorentina9225-58
18Torino9135-66
19Genoa9126-105
20Crotone9027-142



Gerelateerd

Meer sportnieuws

10 reacties (laatste reactie door speedyafc)

Voor Ajax heel belangrijk dat Liverpool minimaal 4 punten pakt tegen Atalanta. Anders wordt het wel echt heel moeilijk om te overwinteren in de CL. Ajax moet natuurlijk zelf ook 6 punten gaan pakken tegen de Denen.

31 oktober 2020 om 17:05

Liverpool moet gewon alles winnen en Ajax moet alles winnen naast het verlies in Liverpool

31 oktober 2020 om 17:53

Ik zie Atalanta wel winnen tegen een Liverpool die niet echt in vorm is en nu ook nog Fabinho moet missen. Daarnaast hebben ze al 6 punten en zal de motivatie ook nog eens minder zijn. Als Ajax iets wil zullen ze alle 4 de wedstrijden moeten winnen ben ik bang.

31 oktober 2020 om 19:28

Ajax kan best wat halen tegen Liverpool uit. Er zijn toch geen fans, dus een kolkend Anfield zal je niet zien.

Hoge prijs? Een kleine overwinning en een speler die geblesseerd het veld verlaat. Ernst nog niet bekend

31 oktober 2020 om 17:20

Als er had gestaan dat Atalanta een lage prijs had moeten betalen voor een nipte overwinning, dan hadden velen dit bericht overgeslagen.

31 oktober 2020 om 17:46

Twee spelers

De zekerheid dat Ajax tegen de Denen 6 punten haalt deel ik niet. Dat is helemaal geen zekerheidje. !
In de meeste poules lever de middelste ronde ( twee keer tegen dezelfde tegenstander) maar heel weinig twee keer dezelfde winnar op.
Ik vrees dat Ajax in Liverpool moet winnen, en daarna nog thuis van Atalanta. Het kan allemaal, maar wordt wel heel moeilikj.

31 oktober 2020 om 23:14

Zekerheidje is het wel dat Liverpool en/of Atalanta komende wedstijden pjunten gaan verliezen. In Liverpool winnen is heel goed mogelijk wanneer Liverpool al geplaatst is. Het schema in Engeland is zo vol, Klopp stuurt dan een C team het veld in, let maar op.

Zo zie je maar, Ajax won niet van de tijdelijke nummer twee in de serie A. Derksen en co maar blaten over dat Aajx echt moest winnen. Maar Atalanta is gewoon een hele goede ploeg die het nu al een paar jaar goed doet in een top vier competitie.

Reageer

Je kunt niet reageren op oude documenten.

Atalanta

Stand
Selectie
Actuele wedstrijden
 TeamPnt+/-
6.AS Roma174
9.Lazio14-2
10.Bologna120
Voor de complete stand: Serie A
SpelersPositieW
A. GómezMiddenvelder94
D. ZapataAanvaller92
T. GrittiUnknown
M. PašalićMiddenvelder81
S. LammersAanvaller82
L. MurielAanvaller74
M. PessinaMiddenvelder30
Voor de complete selectie: Clubpagina Atalanta.

17 fans
Middenvelder, 29 jaar
SeizoenClubW
2020/2021 Atalanta 7 1 0 0
2019/2020 Atalanta 35 2 12 0
2018/2019 Atalanta 35 2 8 0
2017/2018 Atalanta 34 3 9 1
2017/2018 Middlesbrough 1 0 0 0
Laatste voetbalnieuws

Ajax weet wat het te doen staat na Atalanta - FC Midtjylland

De ontmoeting tussen Atalanta en FC Midtjylland heeft dinsdagavond geen winnaar opgeleverd. De ontmoeting in de groepsfase van de Champions League eindigde in 1-1 en dat betekende het eerste punt voor...Lees verder

In de wandelgangen

Woensdag 2 december
Barcelona is geïnteresseerd in de diensten van Felipe Augusto. Lees verder
X

Inloggen op Voetbalzone

Leuk dat je actief wilt zijn op de grootste voetbal community van Nederland. Voor alle mogelijkheden lees je onze FAQ.

Gebruikersnaam
Wachtwoord
 
Wachtwoord vergeten?
Registreren