Leeds United verrast Aston Villa; Bielsa wisselt Nederlander na 21 minuten

Vrijdag, 23 oktober 2020 om

Patrick Bamford heeft Aston Villa de eerste nederlaag van het seizoen bezorgd. De spits van Leeds United nam vrijdagavond in de onderlinge ontmoeting op Villa Park alle treffers voor zijn rekening: 0-3. De nederlaag betekent dat the Villans niet de eerste koppositie in de Premier League sinds 2001 grijpen, maar een punt achter Everton blijven: twaalf om dertien punten na vijf duels. Leeds United staart derde met tien punten uit zes duels.

De eerste helft eindigde doelpuntloos, maar aan kansen in de eerste 45 minuten zeker geen gebrek. Met name Leeds had via Bamford en Rodrigo uitzicht op een doelpunt, terwijl een inzet van Jack Grealish aan de andere kant van het veld van de lijn werd gehaald. In de tweede helft had Bamford negentien minuten nodig om drie keer te scoren en vooral zijn derde mocht er zijn. Tussen vier verdedigers in mikte hij de bal fraai en behendig in de linkerhoek. Het was alweer zijn zesde van het seizoen.

Pascal Struijk stond in de basis bij Leeds United, maar de jonge Nederlander speelde een ongelukkige wedstrijd. Na tien minuten ontving de verdediger een gele kaart na een tackle op Paul Tierney en bijna direct daarna ontsnapte hij aan zijn tweede. Sein voor coach Marco Bielsa om Struijk na 21 minuten te wisselen voor Jamie Shackleton.

Nr.TeamMWGV+/-Pnt
1Tottenham Hotspur96211220
2Liverpool9621520
3Chelsea95311218
4Leicester City9603618
5Southampton9522417
6Everton9513316
7Aston Villa8503815
8West Ham United9423514
9Wolverhampton W.9423-114
10Manchester United8413-113
11Crystal Palace9414-113
12Arsenal9414-113
13Manchester City8332-112
14Leeds United9324-311
15Newcastle United9324-511
16Brighton & Hove Albion9234-29
17Burnley 8125-85
18Fulham9117-94
19West Bromwich Albion9036-123
20Sheffield United9018-111


Poll

Wie gaat dit seizoen hoger eindigen?


Gerelateerd

Meer sportnieuws

34 reacties (laatste reactie door fikretçelik)

Leeds is echt een verademing voor de Premier League. Het is eigenlijk jammer dat ze verloren van de Wolves anders zouden ze gewoon 6 wedstrijden 13 punten hebben en verloren van Liverpool uit met 4-3 en thuis tegen City 1-1, wat geen schande is.

23 oktober 2020 om 23:37

Heerlijke truitjes ook die zwarte naar mijn mening.

24 oktober 2020 om 02:39

mee eens maar ik geniet ook van Aston Villa ook al waren ze vandaag dan wat minder en natuurlijk ook van Everton en Leicester

24 oktober 2020 om 07:37

Geweldige ploeg idd. Prachtig om te zien wat voor een machine dit is. Spelers stijgen ook boven zichzelf uit, presteren zoals ze bij een andere ploeg wss niet zullen doen. Echt genieten dit Leeds.

Net wanneer ik spelers van Villa aan mijn fantasy team toevoeg en die Bamford eruit haal.

24 oktober 2020 om 00:10

@aze/che4 Ever das grappig ik heb Bamford al weken en nu ook ingehouden en eindelijk weer spits van mij die scoort en gelijk 3x. Vorig weekend had ik Vardy en die speelde helemaal niet haha.ik heb gekeken en Bielsa had groot gelijk dat ie Struijk eraf haalde. Had al geel en werd gespaard door de scheidsrechter van een 2e gele kaart terwijl die gewoon op speler van Villa ging stappen dacht Douglas Luiz. Dit is al minimaal nu al 3e keeper dit seizoen dat ik Leeds United live gezien heb iig Sheffield uit , City thuis en nu dit. En wat ben ik blij dat ze weer terug zijn. Het is soms wat onbeholpen voor de goal/in de 16. Maar serieus dat tempo is echt gestoord 90 minuten pressie. Ik heb laatste jaren top PL teams op minder hoog tempo zien spelen dan dit Leeds United van Marco Bielsa. De goals van Bamford waren stuk voor stuk prachtig maar die 3e tussen 4 man van Villa had gewoon niet echt gemogen. Misschien kleinere competities maar van alle grote Europese top competities en de Eredivisie is nu alleen officieel Ac Milan nog zonder punt verlies. Was een mooie wedstrijd met verdiende zege voor Leeds United. Aston Villa mag blij zijn met al geweldige start tot dusver, vorig seizoen zijn ze heel miraculeus aan degadatie ontsnapt omdat andere teams als Watford het laten liggen,

24 oktober 2020 om 00:27

Waarom begin je dan ook aan die man? Je volgt lang genoeg Chelsea om te weten dat die man er geen pepernoot van kan, soms pikt ie per ongeluk wat goaltjes mee maar dat is toch niet fantasy waardig?

24 oktober 2020 om 01:30

Omdat ik creatief om moet gaan met het budget en de gestoorde prijzen die spelers dit jaar hebben. Dit is nu alweer de tweede keer dat ik een speler vervangen en die speler scoort erop los. Paar weken terug Son eruit gehaald voor De Bruyne en Son scoort 4x, vandaag Bamford eruit voor Watkins en Bamford scoort 3x. Gaat een zwaar jaar worden op fantasy ;

24 oktober 2020 om 02:11

I feel your pain! Net Martinez op goal gezet vanwege vele clean sheets. Krijgt ie er direct 3 om de oren 😆

Gewoon slim gedaan, Zuur voor die jongen maar hij zal er vast begrip voor hebben. Bielsa is toch wel echt een geweldige coach, Speelt bijna met hetzelfde teams als vorig jaar maar speelt nog steeds hetzelfde voetbal, Aanvallend en het maakt niet uit tegen wie ze spelen. Ben erg blij dat die gebleven is want er waren toen verhalen nadat ze promotie misliepen dat die weg zou gaan. Wie weet was Leeds United de 10 komende jaren nog niet gepromoveerd

23 oktober 2020 om 23:46

Absurd goed idd en het gekke is nog dat de beste man zijn visie op het team overbrengt met een tolk, hij spreekt namelijk geen of nauwelijks Engels. Wat een prestatie levert hij zeg.

23 oktober 2020 om 23:52

In dat geval is misschien de tolk de Ă©chte coach , vertaald ie niet wat Bielsa zegt maar puur zijn eigen spelopvatting

24 oktober 2020 om 00:13

Het is ook ongekend Sociofan1 maar als goed is dit al minimaal zijn 3e seizoen bij de club met hiervoor ook 2 seizoenen in het Championship. En ik heb onlangs artikel gelezen de spelers vinden hem geweldig ondanks ie taal niet spreekt. Hij knuffelt en high fived spelers maar blijft wel op aftand. En bij een nederlaag wordt ie dus nooit in de kleedkamer hij blijft gewoon rustig.

24 oktober 2020 om 12:15

Klopt, Bielsa is misschien wel de beste student van Cruijff, en dit zegt dan ook heel veel over de capaciteiten van Bielsa

Leeds in de tweede helft was als een wervelwind. Villa kon er niet mee omgaan. Bamford krijgt het applaus, maar ik vond Ayling de beste man.

24 oktober 2020 om 00:16

Ayling speelde erg goed en niet voor het eerst noch het laatst, maakt al langer een erg solide en stabiele indruk. Was ook verantwoordelijk voor die zekere goal van Grealish te voorkomen door bal van de lijn te halen.

Zal wat zijn als Leeds United, Aston Villa, Everton en Leicester City volgend seizoen Champions League spelen ipv de grote 6.

24 oktober 2020 om 01:23

‘Grote zes’ Wie dat toch in godsnaam heeft verzonnen. Aston Villa en Everton zijn vaker in de top 6 geĂ«indigd dan Manchester City en Chelsea, maar dat terzijde

24 oktober 2020 om 01:48

@marseille Ik snap dat je een romanticus bent. Maar er zijn in Engeland 6 ploegen die qua budget boven de rest uitsteken. Zij hebben de grootste potentie om in de top te eindigen, wat bijna elk jaar ook gebeurd. En daar gaat het nu natuurlijk om! Zij zijn op dit moment de te kloppen ploegen. Voetbal is altijd in beweging. Tijden veranderen. De geschiedenis moeten we niet vergeten, maar ook nu wordt er geschiedenis geschreven. En daar gaat het ook nu om.

Een tackle op Paul Tierney (de scheidsrechter) is natuurlijk ook een onhandige zet.geintjes terzijde: goed dat Leeds weer beloond wordt voor het progressieve voetbal en Villa weer met de voetjes op aarde komt. Bielsa blijft interessant voetbal spelen en dat kan alleen maar goed zijn.

Die laatste minuut liet Leeds het conditioneel nog even zien 7 tegen 3 echt geweldig. Jammer dat ze het niet uitspelen maar het was a very stoer gezicht

Begin van het seizoen had je deze 2 clubs opgegeven als degradanten, maar als ik deze wedstrijd vergelijk met bijvoorbeeld een Feyenoord tegen Heerenveen dan is het tempo en de beleving toch een heel stuk hoger...

24 oktober 2020 om 07:36

Jaaa snap je niet he.. Leeds en AV die een hoger niveau op de mat leggen dan Feyenoord en Herenveen. Leeds maar voor 120 miljoen spelers gehaald dit jaar en AV maar 85miljoen uitgegeven. Tegenover 5,5 van Feyenoord en 3 van Herenveen. Niet te vergelijken dit

24 oktober 2020 om 10:23

Ik denk toch dat Ajax, dat dit jaar 30 miljoen heeft uitgegeven, wint van Leeds dat dus 4x meer heeft uitgegeven! AZ wint van Napoli, terwijl alleen al de spits van Napoli 70 mil heeft gekost en de duurste bij AZ misschien 3 a 4 miljoen!!!

24 oktober 2020 om 10:32

Prima je wilt het over Ajax hebben, spelen ze 10x tegen Leeds (in deze vorm, dit team, +Bielsa) denk ik dat Leeds 7 keer wint. Wat geen schande is maar verklaarbaar is adhv achterlijke transfers vanuit Engeland

24 oktober 2020 om 14:01

Denk niet dat Ajax dan 7 keer verliest in de huidige vorm van beide teams, maar ik snap je punt wel! En wij als Nederland willen ons toch meten met Europese top? Dan mag je op voorhand gedachte degradatie potjes toch wel vergelijken met middenmoot van de eredivisie?

24 oktober 2020 om 18:56

Feyenoord middenmoot eredivisie, lekker denigrerend, ik weet volddoende. Fijn weekend

Reageer

Je kunt niet reageren op oude documenten.

Aston Villa

Selectie
Actuele wedstrijden
SpelersPositieW
E. KonsaVerdediger82
T. MingsVerdediger82
M. TargettVerdediger80
M. CashMiddenvelder80
J. GrealishMiddenvelder84
TrézéguetMiddenvelder80
Voor de complete selectie: Clubpagina Aston Villa.

2 fans
Middenvelder, 25 jaar
SeizoenClubW
2020/2021 Aston Villa 8 4 2 0
2019/2020 Aston Villa 36 8 8 0
2018/2019 Aston Villa 34 6 5 0
2017/2018 Aston Villa 30 3 6 0
2016/2017 Aston Villa 31 5 6 1
Laatste voetbalnieuws

‘Guardiola slaat Messi voorlopig over en bespreekt toptarget met De Bruyne’

Josep Guardiola wil de selectie van Manchester City na dit seizoen grondig renoveren en volgens The Independent staat Jack Grealish bovenaan het lijstje van de Spaanse manager. De keuzeheer van the...Lees verder

In de wandelgangen

Vrijdag 27 november
Ajax krijgt in januari twee Zuid-Afrikaanse jeugdinternationals op proef. Lees verder
X

Inloggen op Voetbalzone

Leuk dat je actief wilt zijn op de grootste voetbal community van Nederland. Voor alle mogelijkheden lees je onze FAQ.

Gebruikersnaam
Wachtwoord
 
Wachtwoord vergeten?
Registreren