Almere City FC laat kans om koppositie te grijpen liggen

Donderdag, 15 oktober 2020 om

Almere City FC is er donderdagavond niet in geslaagd om af te rekenen met FC Den Bosch. De Flevolanders konden bij winst de koppositie in de Keuken Kampioen Divisie overnemen van NAC Breda, maar bleven in De Vliert steken op een 1-1 gelijkspel. Almere blijft daardoor op de tweede plek steken, op een punt van de Parel van het Zuiden.

De bezoekers begonnen nog wel goed aan de wedstrijd door al na een kwartier spelen op voorsprong te komen. Uit een voorzet van Faris Hammouti was het Oussama Bouyaghlafen die de 0-1 binnen kopte tegen zijn oude werkgever. In het restant van de eerste helft waren er kansen over een weer, zonder dat er gescoord werd. Vier minuten na de onderbreking was het echter wel raak toen een schot van Rik Mulders dusdanig van richting werd veranderd door Frederik Helstrup dat doelman Michael Woud kansloos was. Ook in de tweede helft kregen beide ploegen nog mogelijkheden om het scorebord in beweging te brengen, maar het bleef bij 1-1.

Nr.TeamMWGV+/-Pnt
1SC Cambuur97112522
2Almere City FC96301121
3De Graafschap8611719
4NAC Breda8602918
5NEC9513816
6FC Volendam94321215
7Telstar9432515
8Jong Ajax9504215
9Excelsior9414313
10Roda JC Kerkrade9333312
11Go Ahead Eagles9333212
12FC Eindhoven9333-512
13Jong PSV9315-510
14TOP Oss8224-68
15MVV Maastricht9225-128
16FC Den Bosch9216-97
17Helmond Sport9216-107
18Jong AZ9216-137
19Jong FC Utrecht8206-96
20FC Dordrecht9126-185

Voetbalzone is de officiële mediapartner van de Keuken Kampioen Divisie

Klik hier voor exclusieve interviews, talentscouts, actuele standen en het programma op onze Keuken Kampioen Divisie-pagina.

Maduro blij dat Advocaat bij Feyenoord blijft: 'Hij onderschat zichzelf soms'
Meer video's

Poll

Vind jij 1-1 een terechte uitslag?


Gerelateerd

Meer sportnieuws

2 reacties

De arrogantie van Ahannach is afgestraft, heeft hele mooie kansen gecreëerd, maar ging alleen maar zelf op doel af terwijl hij deze kon en moest afgeven. Na de wissel voor Verheydt merkte je gelijk de gevaar die hij af gaf in luchtduels. Ik vraag me wel af waarom Steve Tuna niet speelt, hij heeft het heel goed gedaan in de voorbereiding is echt een speler zoals Kanté (maar dan KKD kwaliteit), hem had ik veel liever in zien vallen dan Bensabouh. Verder wel een prima pot gespeeld, maar er lagen overduidelijk kansen die Almere kon afmaken.

Jammer, hoop dat Almere promoveert! Maar als je niet wint van den Bosch, wellicht de zwakste ploeg uit de kkd, dan wordt het lastig.

Reageer

Je kunt niet reageren op oude documenten.

Almere City FC

Stand
Selectie
Actuele wedstrijden
 TeamPnt+/-
5.NEC168
Voor de complete stand: Keuken Kampioen Divisie
SpelersPositieW
R. KoolwijkMiddenvelder90
T. VerheydtAanvaller95
O. BouyaghlafenAanvaller82
S. HarrisonAanvaller71
J. MargarithaAanvaller71
M. WoudKeeper90
T. ReceveurMiddenvelder61
Voor de complete selectie: Clubpagina Almere City FC.

0 fans
Aanvaller, 22 jaar

In de wandelgangen

Vrijdag 23 oktober
Ozan Kabak is bij Liverpool een kandidaat om Virgil van Dijk tijdelijk te vervangen. Lees verder
X

Inloggen op Voetbalzone

Leuk dat je actief wilt zijn op de grootste voetbal community van Nederland. Voor alle mogelijkheden lees je onze FAQ.

Gebruikersnaam
Wachtwoord
 
Wachtwoord vergeten?
Registreren